PDA

View Full Version : какво да направя за да стане нещо..



boom_sexy
05-03-2008, 19:03
zdraveite am imam edin vupros moje da vi se stori dosta tup i bezsmislen ama se pak da si pitam :D takam zna4i ima edno mom4e kade postoqnno me kara6e da hodim tu na kafe tu na disko ama az tupata se otkazvah i se durpah kato misleh 4e ne mi har a 4ak sega kogato mu pisna ve4e osuznavam 4e mi har kvo trebva da napravim :) ... a i bez tupi komentari ot sorta na ama ti si si vinovna 6oto znam 4e sum si az i e takiva mersi predvaritelno :)

Модерирано от Бандитка по т.7

xercu
05-03-2008, 19:08
Ти си си виновна ... :-P

tuzaro
05-03-2008, 19:09
епа покани го ти на кафе и ако не дойде аз съм свободен :grin:

LaDy_DaQnA
05-03-2008, 19:11
ni6tu nemoi6 napravi

krisi_bep
05-03-2008, 19:20
Еми покани го ти,ако има още нещо към теб,ще дойде ;)

Crafter
05-03-2008, 19:25
Как можа да си помислиш и за момент, че си виновна ти?! Тоя простак непрекъснато те е канил да излезнете, ама ти си била заета да се правиш на интересна, а това си е важно поприще.
И най-изненадващото е, че той е спрял, а сега ти го искаш. Как не го е срам...
Някой веднага да се обади на интерпол да го издирят мръсника!

elmosGirl8
05-03-2008, 19:32
Еми покани го ти,ако има още нещо към теб,ще дойде ;)
+1

lipsvashh_mi
05-03-2008, 19:33
Crafter нещо не ти е ден аз усещам..нещо се дървиш във всички теми без да помагаш...Я малко се овладей и ако ще продължаваш в същият дух по-добре запази коментарите си за себе си..
По темата..Много често така става..Той те харесва -ти него не и като спре да ти обръща толкова много внимание и ти се осъзнаваш..Според мен ще е най-добре ти да му покажеш,че те интересува..Може просто да му е омръзнало да чака да се съгласиш и да излезете..Направи сега ти крачката и ти желая успех :)

vesinka91
05-03-2008, 19:53
Еми покани го ти,ако има още нещо към теб,ще дойде ;)
ako ne doide znachi ve4e e kysno... :)

BlueFace
05-03-2008, 20:09
Crafter нещо не ти е ден аз усещам..нещо се дървиш във всички теми без да помагаш...Я малко се овладей и ако ще продължаваш в същият дух по-добре запази коментарите си за себе си..
По темата..Много често така става..Той те харесва -ти него не и като спре да ти обръща толкова много внимание и ти се осъзнаваш..Според мен ще е най-добре ти да му покажеш,че те интересува..Може просто да му е омръзнало да чака да се съгласиш и да излезете..Направи сега ти крачката и ти желая успех :)
Tова доказва че жените са предсказуеми като не им се обръща внимание почват да те хар,а като им се правиш на мил 0 братче.Затова ще си на сухо :-P А и сама си си виновна :-P

bubbl3s
05-03-2008, 20:12
Crafter нещо не ти е ден аз усещам..нещо се дървиш във всички теми без да помагаш...Я малко се овладей и ако ще продължаваш в същият дух по-добре запази коментарите си за себе си..
По темата..Много често така става..Той те харесва -ти него не и като спре да ти обръща толкова много внимание и ти се осъзнаваш..Според мен ще е най-добре ти да му покажеш,че те интересува..Може просто да му е омръзнало да чака да се съгласиш и да излезете..Направи сега ти крачката и ти желая успех :)

+1 I ako stane ne6to da ni kaje6 :)

evelinka1122
05-03-2008, 20:31
Еми покани го ти,ако има още нещо към теб,ще дойде ;)
ako ne doide znachi ve4e e kysno... :)
+1 :) УСПЕХ

vvs_go
05-03-2008, 20:41
em po4va6 ti da go tormozi6 da izlizate otna4alo 6te se dyrpa no ako si po nahalna i ednovremenno vnimatelna trqq stane

hahavteen
05-03-2008, 21:46
Според мен не го искаш наистина. Просто не можеш да се примириш че е спрял да ти обръща внимание. Не предприемай нищо.

AceOfSpades
05-03-2008, 22:00
Викни го на кафе. Ако приеме има шанс :). Ако не приеме гледай някакси да го заговориш и да му признаеш чувствата си под формата на "не знам как не успях да осъзная преди..." :? сори тва е вариянта ако го искаш . Успех! ;)

Crafter
05-03-2008, 22:03
Първо, не ми давай наклон на атрибута, ако обичаш.
Второ - Ти каза същото, което и аз, ама на момичешки. Тя САМА си е виновна. Както и да го извърташ все до там ще стигнеш.
За това следващия път, като дойде друга маймунка ще си отваряш очите на четири, а не да се правиш на хубавата Елена.

sexita
05-03-2008, 22:09
КОГА те покани пак ЗЕМИ та ОДИ :lol: :lol: :lol:

boom_sexy
05-04-2008, 10:50
ei Crafter stiga si se hulil s horata :smt018 do kolko znam toq sait e za tova, vseki da kazva kakvi problemi ima i dr da mu davat suveti, a ne da go hulqt i tem podobni kato tebe leko tupo e, a i ako ima6 nekvi problemi ili ne si na kef po dobre ne pi6i tupi komentari ai :P a i ms mn na vs :-)

5StaR
05-04-2008, 11:43
Ти си виновен, влязъл си под мойта кожа.
Ти си виновен, никой друг така не може.

Ta ти си виновна .. :D Еvery single day every night i pray ...

koalka
05-04-2008, 14:22
Питай го - "още ли ти важи поканата за кафе" или нещо от тоя сорт, с което да му покажеш, че си заинтересована от него.

fuck_me_pls
05-04-2008, 15:47
Ми сега е твой ред..почни да го каниш ти..пък ако не иска Шанс :P :P :P :P но ако има още чуства към теб би трябвало да дойде.. :) успеХх

Sladinka_f
05-04-2008, 17:19
:-o

Еми покани го ти,ако има още нещо към теб,ще дойде ;)

NeLLy_BaBy
05-04-2008, 21:31
мн често по ирония на съдбата се случва така.когато някой ни оказва вниманиение не отвръщаме , но после нещо в нас се променя.ако наистина го харесваш просто му го покаже-на кафе както вече предложиха или по някакъв друг начин.ако той все още има интерес към теб ще ти отвърне. :)