PDA

View Full Version : Какво да направя, ако посегне да ме целуне?



xxxxx0xxxxx
05-03-2008, 19:47
Ne sym sigurna dali tozi vypros e podhodq6t za tazi tema, no mislq 4e tq e nai-pose6tavanata i zatova re6ih da napi6a tuk vyprosa si. Az sym na 16 godini i o6te ne sym se celuvala. 6te izlizam s edno mom4e, koeto me svalq ot dosta vreme i az go haresvam, no ne znam, ako posegne da me celuva az kakvo da napravq........? Ne iskam da me pomisli za nqkakva zadrystenq4ka ;(. Molq pomognete.

т.1 и т.7
krem4et0

Made_of_Pain
05-03-2008, 19:51
Бягай в обратната посока.


Пак тема извън раздела...

inSane_baby
05-03-2008, 19:51
Ne sym sigurna dali tozi vypros e podhodq6t za tazi tema, no mislq 4e tq e nai-pose6tavanata i zatova re6ih da napi6a tuk vyprosa si. Az sym na 16 godini i o6te ne sym se celuvala. 6te izlizam s edno mom4e, koeto me svalq ot dosta vreme i az go haresvam, no ne znam, ako posegne da me celuva az kakvo da napravq........? Ne iskam da me pomisli za nqkakva zadrystenq4ka ;(. Molq pomognete.

1. Май имаш предвид раздел, това, което пишеш е тема, а това, в което е темата е раздел ;]]

2. Темата не е за раздел "Секс", а за "любов", тъй като никъде не се споменава секс...

3. (по темата:) Ами какво можеш да направиш? Ти го харесваш, той те харесва... Какъв ви е проблема... Ако тръгне да те целува просто не се дърпай, отвори си устата (не прекалено много) и се остави да те целуне.За предпочитане си затвори очите- ще ти е по-лесно. Гледай някой романтичен филм и се упражнявай на ръката си.. хах.. дано помогне.

Made_of_Pain
05-03-2008, 19:53
Гледай някой романтичен филм и се упражнявай на ръката си...

УМИРАМ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ivchity
05-03-2008, 20:18
shtom go har kato posegne da te celuva ne se dyrpai po dobre shtot to pyrvo che nqma nishto slojno ;]]] a vtoro che ako se drypnesh shte si pomisli che ne go har i se poluchava mn koftii sluchvalo mi se e :)

inSane_baby
05-03-2008, 20:32
Гледай някой романтичен филм и се упражнявай на ръката си...

УМИРАМ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Практика му е майката... Ти к'во ше я посъветваш? Да се упражнявя с кучето ли?

Florimel
05-03-2008, 20:37
Сладурана. Това с упражняването на ръката кой ли не го е правил.. Ако ти помага, давай ;-) Важното е да се отпуснеш и да не се панираш, няма да направиш добро впечатление ако насред целувката започнеш да крещиш в истерия, нали :-D Остави инициативата на момчето и дано и на него не му е за първи път... в противен случай ще се наложи да се "учите" взаимно, което пък е много забавно ;-)

Made_of_Pain
05-03-2008, 20:43
Да не мисли...

krisi_bep
05-03-2008, 20:50
shtom go har kato posegne da te celuva ne se dyrpai po dobre shtot to pyrvo che nqma nishto slojno ;]]] a vtoro che ako se drypnesh shte si pomisli che ne go har i se poluchava mn koftii sluchvalo mi se e :)Да,да и аз го направих...дръпнах сее...и той повече не е опитвал,ама другия път,знам,че ще има,няма да се дръпна!Та и ти не го прави,авторке ;) Той ще си те води :)

bany_land
05-03-2008, 20:53
vaob6te nqma da se zamisli6 za tova kogato doide migat na celuvkata ili go moje6 ili ne to si e vrodeno ;) ne se nau4ava :)

KonniE
05-03-2008, 20:54
ами отпускаш се и се отдаваш...ако земеш да се дърпаш можеш да си останеш "девствена" в целувките :D
даваш си муцката и караш да върви :-) :-) :-)

FakeyFake
05-03-2008, 20:58
Има още един начин да се понаучиш...Слагаш разни мънички плодове или зеленчуци в една чаша от тея пласмасовите(сокче от 10 :D) и почваш да ги вадиш с език... ;) важното е тва в чашата да става за ядене и да е малко да мой са извади не някоя зелка :D

EnriqueIglesias
05-03-2008, 21:11
kolkoto poweche se pritesnqwash tolkowa po zle stawa;)
otpusni se,budi uwerena wse edno si se celuwala taka trqbwa da si nastroena wse edno ne ti e za purwi put i shte se sprawish dobre ot samosebe si uwerqwam te;)

bebok
05-04-2008, 08:32
prosto se otpysni i deistai po instinkt vsi4ko 6te e nared ;)

xercu
05-04-2008, 08:40
Не си се целувала на 16??? Емо ли си ? >.<
Само гледай да не го ухапеш и въобще няма да си личи , че ти е първата...

TheBlackStranger
05-04-2008, 08:50
Не си се целувала на 16??? Емо ли си ? >.<
Само гледай да не го ухапеш и въобще няма да си личи , че ти е първата...Какво общо имат имотата с целувката?

CfEtii
05-04-2008, 09:00
Спомении.. :) Та..не го мисли изобщо.Просто се впусни в целувката и хич да не ти дреме. :)

LudniCaaaA
05-04-2008, 09:09
тя е права и гледаи да не ви дранчат зъбите или да не го захапеш :)

kuklichka_bg
05-04-2008, 09:43
udari 1 vodka i xaxhahxa 6ti e mn mn mn po lesno xaxa (: osven {P} moje i ne6tu drugo da stane

fuck_me_pls
05-04-2008, 10:16
:) Недей да се одръпваш само тва ще ти кажа..иначее на 16 ае земи се научи някак нз...

Playlife_f
05-04-2008, 10:37
:grin: :grin: aixuiauxiauxiaxu e KVo KVo KVoooo sh prai6 ?! emiiii zemi mu naprai edna svirka vmesto celuvka :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: sry macka....amaaa sme6no e da go pi6e tva ne6ty momi4e na 16 god....o6e da ne si se celuvala :-P :razz: :razz: :razz: a ina4e nikvi ne6ta nea ti pomognat da se nay4i6...prostoooooo nea da se pritesnqva6....ostaa6 se na momenta....samo gledai s ezika da ne opira6 po zabite my i da ne otdelq6 mnoo sliumka :razz: 8) muayxatxtatxaxaxax sme6no si e....sry predvaritelno ama zemi se y race ebaty na 16 si...tyka y toq forum momi4eta na po 13 pi6at we4e kak da se ebat :razz: :-P :razz: :razz: :razz:

boom_sexy
05-04-2008, 11:05
hahah epa tiq kade sa pisali kak da se ebat na po 13 sa nekvi kurveta we :D da hodat po magistralkite da se nau4at 6tom tolko iskat .... :D
Otnosno temata macka ne se durpai nema smisul to rano ili kusno trebva da stane taka 4e dali na 13, dali na 16 ili pa 20 se taq samo kolkoto po rano tolkova po dobre, otpusni se to si idva ot samosebesi samo ne se pritesnqvai i si4ko 6e e ok aide mn uspeh i da kaje6 kak e minalo ;):*

5StaR
05-04-2008, 11:40
Шибни му 2 шамара и му кажи да внимава кво прави :D

bdilinkb
05-04-2008, 12:01
Отдай се :D КъсмеТ :-D

Nefarian
05-04-2008, 12:02
Супер зле сте, какво като не се е целувала до 16 :-x Като сте толкоа отворени ви текат червата още на 12 от яко порене...

sweet_baby_f
05-04-2008, 18:51
Ами виж сега аз съм на 15 и мойта целувка първата беше преди 1 година и бях супер уплашена как ще се представя. Но тя стана толкова спонтанно че направо неусетих. Мина страхотно даже момчето ме похвали че се целувам перфектно, така че се отпускаш и го следваш. То просто няма място за притеснение

mambo
05-04-2008, 19:00
напръскай го с спрей за очи :-o

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 19:04
Ама въобще не си позволявайте да упреквате момичето, че на 16 е все още срамежливо и неопитно. Нали до вчера и вие си пускахте аматьорските теми тук, няма значение на колко години е. В някои семейства нещата се развиват на определен етап. Не сте ли виждали родители, които държат децата си изкъсо и не им позволяват да се срещат с момчета? Не сте ли срещали деца, които просто нямат самочувствие и това им пречи и другите да ги харесат.

А по темата. В никакъв случай не казвай, че ти е за пръв път, може да мине по-добре, отколкото предполагаш и дори да не забележи, всичко е и въпрос на късмет.

love_enrique
05-04-2008, 19:22
:grin: :grin: aixuiauxiauxiaxu e KVo KVo KVoooo sh prai6 ?! emiiii zemi mu naprai edna svirka vmesto celuvka :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: sry macka....amaaa sme6no e da go pi6e tva ne6ty momi4e na 16 god....o6e da ne si se celuvala :-P :razz: :razz: :razz: a ina4e nikvi ne6ta nea ti pomognat da se nay4i6...prostoooooo nea da se pritesnqva6....ostaa6 se na momenta....samo gledai s ezika da ne opira6 po zabite my i da ne otdelq6 mnoo sliumka :razz: 8) muayxatxtatxaxaxax sme6no si e....sry predvaritelno ama zemi se y race ebaty na 16 si...tyka y toq forum momi4eta na po 13 pi6at we4e kak da se ebat :razz: :-P :razz: :razz: :razz:
Брей каква си разбирачка :lol: Като не се е целувала на 16 дай да се хвърли отнякъде момичето.Ще се научи,не е на 50 :-P По добре на 16 да не се е целувала отколкото на 12 да е бременна :? Аман от терикати

alex_devv
05-04-2008, 19:26
изпадни в истерия, почни да крещиш и избягай

AFT
05-04-2008, 19:31
Не си се целувала на 16??? Емо ли си ? >.<
Само гледай да не го ухапеш и въобще няма да си личи , че ти е първата...


Имо момичетата не са весталки о.О

moon_flower
05-04-2008, 19:54
Vij sa,kato tragne da te celuva i ti tragni ama se sblaskaite 4elno i posle go uhapi mnogo zdravo,da se useti 4e go obi4ash. :D:D:D Iposle po vazmojnost pove4e sliunki da ima :D:D:D
Ne we bazik,spoko to samo si idva,nqma strashno . :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-04-2008, 20:02
еми ако тръгне да те целува ... и ти го желаеш разбира се ... и тъй като те е страх 8-) стой на 1 място :) и чакай той да действа ...

TellMeYourName
05-04-2008, 20:10
Кажи му,че баща ти гледа зад ъгъла... 8-)

^dishdogz^
05-04-2008, 20:16
като тръгне да те целува си затвори очите и всичко ще стане от самосебе си :D пък и кво срамно в тва че още не си се целувала :)

kuklichka_bg
05-04-2008, 20:37
4akai ei tui naprai xaxa namerih go v edin sait (:

.Целувайте се, като събере устата все едно, че ще свирите. Това е необходимо за да защитите вашите предни зъби, за да избегнете невнимателно стълкновение, което може да доведе до травма.
2.Позволявайте на езика си да стига само до вътрешните страни на устните на партньора, но никога не и зад неговите зъби.
3.Започвайте с “целувчици”, които да разгарят сексуалната чувствителност на партньора.
4.После продължете решително, ако сте установили, че вашите целувки са му приятни.
5.Нека вашият език се плъзне между зъбите на партньора и докоснете неговия. След това извадете и изчакайте, ще направи ли вашия приятел същото. Повторете това до тогава, докато той незапочне да следва вашия език с такава скорост, с която вие вкарвате и изваждате своя език.
6.Случайно захапете (но не със зъби) долната уста на партньора и леко засмучете. Сменяйте местата, целувайте мекото на ушите, очите, шията.
7.Внимавайте вашият език да е събран и завит, а не широк и плосък. Ако езика ви е разхлабен, то той запълва чуждата уста и създава неприятно усещане.

Грешки които допускаме при целуването:



1. Бъдете внимателни, не хапете устните на партньора си за да покажете своята страст.
2. Не спирайте дъха на партньора, когато го целувате.
3. Не се опитвайте да проникнете дълбоко в устата на партньора си с език, за да го възбудите.
“Дълбокия” език може да го практикувате когато имате някакъв опит, и да не го отвеждате към гърлото, а вътре в устата и да го сплетете с този на партньора.
4. При целуването не отваряйте широко уста и не пускайте слюнки.
5. Не говорете, когато се целувате.
6. Не се целувайте ако имате неприятен дъх в устата.

parkourgirlss
05-04-2008, 21:23
em ako posegne da te celune otv1rni mu ;] az pone taka pravq :D :D :D :D za vsi4ko si ima p1rvi pyt ;P 8) :-P

Ivalinka
05-09-2008, 16:58
един приятел се упражняваше с шише от минерална вода..беше много забавно.пробвай и ти :)

Lav40
05-09-2008, 17:07
Ne sym sigurna dali tozi vypros e podhodq6t za tazi tema, no mislq 4e tq e nai-pose6tavanata i zatova re6ih da napi6a tuk vyprosa si. Az sym na 16 godini i o6te ne sym se celuvala. 6te izlizam s edno mom4e, koeto me svalq ot dosta vreme i az go haresvam, no ne znam, ako posegne da me celuva az kakvo da napravq........? Ne iskam da me pomisli za nqkakva zadrystenq4ka ;(. Molq pomognete.

т.1 и т.7
krem4et0
Не съм чел темата...но ако посегне и не искаш да те помисли за задръстена...отвърни му ;) Е ако го харесваш разбира се :)

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:44
:grin: :grin: aixuiauxiauxiaxu e KVo KVo KVoooo sh prai6 ?! emiiii zemi mu naprai edna svirka vmesto celuvka :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: sry macka....amaaa sme6no e da go pi6e tva ne6ty momi4e na 16 god....o6e da ne si se celuvala :-P :razz: :razz: :razz: a ina4e nikvi ne6ta nea ti pomognat da se nay4i6...prostoooooo nea da se pritesnqva6....ostaa6 se na momenta....samo gledai s ezika da ne opira6 po zabite my i da ne otdelq6 mnoo sliumka :razz: 8) muayxatxtatxaxaxax sme6no si e....sry predvaritelno ama zemi se y race ebaty na 16 si...tyka y toq forum momi4eta na po 13 pi6at we4e kak da se ebat :razz: :-P :razz: :razz: :razz:
Брей каква си разбирачка :lol: Като не се е целувала на 16 дай да се хвърли отнякъде момичето.Ще се научи,не е на 50 :-P По добре на 16 да не се е целувала отколкото на 12 да е бременна :? Аман от терикати

+1

vesinka91
05-10-2008, 07:55
Ne go otblyskvai nikoi ne se e rodil nau4en da se celuva :) a i to prosto kato zapo4nesh da se celuvash samo ti idva ot vytre kak da go napraish nqma nqkvi pravila prosto se ostavi na te4enieto i go celuni ne se pritesnqvai :)

maharbal
05-10-2008, 07:59
Не сте ли срещали деца, които просто нямат самочувствие и това им пречи и другите да ги харесат.


+1 :)

MartyParty
05-10-2008, 08:17
Ми целуни го и ти,ако не ти е приятен се дръпни.

gPa3HuTeJl
05-10-2008, 08:21
Епа целуни го и ти...


6te izlizam s edno mom4e, koeto me svalq ot dosta vreme i az go haresvam..


Ми целуни го и ти,ако не ти е приятен се дръпни.

Момичето казва, че го харесва ти викаш " ако не ти е приятен др1пни се "

Абе четете хубаво тия теми бе..

TheMaggie
05-10-2008, 08:24
Кажи му,че имаш СПИН.. :lol: Ми целуни го и ти,бе... :shock:

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 10:42
:shock: ЦЕЛУВАЙ ГО Е!!! не мога да зацепа какъв ти е проблема.. и двамата се харесвате апък това че никога не си се целувала не е фатално.. аз си спомням по-миналата година като щях да излизам с едно момче ама не бях се целувала и ме беше страх и помолих най-добрата ми приятелка да ми покаже.. :P и ми показа мн добре.. :-) и вече бях по-уверена :grin:

nicolepcd
05-10-2008, 13:55
Еми като посегне... биеш го по нослето и казваш: Аааа, ще ти се, а? :D

ziky
05-10-2008, 15:25
Еми като посегне... биеш го по нослето и казваш: Аааа, ще ти се, а? :D

:D Хитро!! :D


Сичко си идва само..да не мислиш че някой е учен..тва е като секса...квото се случва то си се случва от самосебе си..тва не е умение а чувство изразено с език и уста...нищо сложно гнусно и срамно няма ебати

dark234
05-10-2008, 16:03
Сладурана. Това с упражняването на ръката кой ли не го е правил.. Ако ти помага, давай ;-) Важното е да се отпуснеш и да не се панираш, няма да направиш добро впечатление ако насред целувката започнеш да крещиш в истерия, нали :-D Остави инициативата на момчето и дано и на него не му е за първи път... в противен случай ще се наложи да се "учите" взаимно, което пък е много забавно ;-)+1

MartyParty
05-10-2008, 16:28
Епа целуни го и ти...


6te izlizam s edno mom4e, koeto me svalq ot dosta vreme i az go haresvam..


Ми целуни го и ти,ако не ти е приятен се дръпни.

Момичето казва, че го харесва ти викаш " ако не ти е приятен др1пни се "

Абе четете хубаво тия теми бе..
#-o Ъъъ....стига бе!Направо ме е срам да се погледна в огледалото сега.За интересен ли се мислиш?

light111
05-10-2008, 16:43
Бягай в обратната посока.

...

Примерно :lol:

eXciTeD
05-10-2008, 16:54
О ми целуни го и ти, то е нормално да те е страх да не се изложиш като ти е за 1-ви път, след като всичко свърши ще се сещаш и ще си се смееш как си се притеснявала толкова за нещо елементарно и естествено... просто не се паникьосвай и действай смело :-)

Summer_23
05-10-2008, 18:08
Най-добре да отвърнеш на целувката и ти,щом го харесваш :P просто се отпусни

fresh_blood
05-11-2008, 19:38
shtom go har kato posegne da te celuva ne se dyrpai po dobre shtot to pyrvo che nqma nishto slojno ;]]] a vtoro che ako se drypnesh shte si pomisli che ne go har i se poluchava mn koftii sluchvalo mi se e :)

ami pribliji se pogledni go edno qko takova v o4ite.... zatvori si o4ite i go celuni [edei da si otvarq6 nqkfo mnoo ustata i da si puha6 celiq ezik ,gadno e] gledai da e po nejno ... nqma ni6to slojno to idva ot samosebesi

SweetTeEscaPe
05-11-2008, 19:53
Няма какво да се срамуваш,че не си се целувала! Ако той тръгне да те целува, целуни го и ти. По-добре не се дърпай, защото както споменаха по-нагоре ще си помисли,че не го харесваш. Давай смело, защото и аз така съжалявах един път, че се дръпнах на едно момче, ама то тогава друг ми беше в главата ..... :o
Тъй де... както казах, няма какво да му мислиш! :)

Madn3s5
05-11-2008, 21:29
Целуни го и ти :-D

gPa3HuTeJl
05-12-2008, 08:12
Епа целуни го и ти...


6te izlizam s edno mom4e, koeto me svalq ot dosta vreme i az go haresvam..


Ми целуни го и ти,ако не ти е приятен се дръпни.

Момичето казва, че го харесва ти викаш " ако не ти е приятен др1пни се "

Абе четете хубаво тия теми бе..
#-o Ъъъ....стига бе!Направо ме е срам да се погледна в огледалото сега.За интересен ли се мислиш?


Не просто обичам да дразня.. а и недей ми се форсира и не ми се пра'и на оборотна...разбирам да имаше покритие да... ама... ок мл1квам.. 8)

bqsna_teenagerka
05-12-2008, 08:43
Ех...кажи му го!!! Ако той наистина те харесва няма да ти каже нищо совен "аз ще те науча" отпусни се..и то просто ще ти дойде отвътре ;) :-)
просто върти в синхрон езика си с неговия.. по нататък ще видиш,че ще ти дива от вътре какво да правиишш :P :P

hgfh
05-15-2008, 11:58
преди да те целуне казваш ''пич не мога да се целувам научи ме'' това е първия вариант втория е просто като посегне да те мацне му праскаш една :-) :grin:

soul1199
05-15-2008, 12:08
ako te celyne,celyva6 i ti,no vse pak ne my kazvai,4e ti e parvata celyvka,az ne my kazah i stana naistina strahotna celyvka,ta toi dori ne razbra,4e ne sam se celyvala,celyvkata 6e stane v podhodq6iq moment,spoks

Lucho
05-15-2008, 12:39
Ако ще те целуне,не отвръщай с шамар,моля те ! :)

GregoryHouse
05-15-2008, 15:57
Дръпни се как ще се оставиш да те целуне !

vesito13
05-15-2008, 16:07
целуни го !!! :-) :-) :-) :-) :-)

yuyuto
05-15-2008, 17:45
Не си се целувала на 16??? Емо ли си ? >.< .
Еф, ти па се изцепи... Първо на първо емотата са си хора като всички останали и си се целуват най-нормално... Второ кво като е на 16 и още са й мираж целувките? Голяма раута... Аз почнах малка и ся съжелявам щот хич не съм се усещала кво правя...

Re5peC7
05-15-2008, 17:49
:D :D :D остави се той да те води, нали все пак е момче :-D а това дали ще те помисли за задръстенячка е много малко вероятно, ако наистина те харесва, ако го направи значи иска нещо друго... познай какво :D

shit happens
05-15-2008, 18:17
PrOstO Se OTpUsnI i SlEdVai NeGoViTE dViJeNiq ; ).... a tfa sus uprajnqvane na ruka kakfo 6te re4e :D :D :D :D che izob6to ne sum go 4uvala

Sweet_Play_F
05-15-2008, 18:18
Тази тема за кой път се поствааа????


Ми просто се отпускаш и тва е! Ще стане от само себе си!

pIsaNkaTa_sTz
05-15-2008, 20:10
нЕ сЕ пРитеСняВай и щОм гО хаРесВаш не сЕ дЪрПаЙ заЩоТо пОсЛе щЕ съЖаляВаш чЕ нЕ сИ гО цеЛунаЛа :) оХхХ аЗ оЩе сЕ яДоСваМ чЕ сЕ дРъпНаХ .... ](*,) #-o

nencuHka
05-15-2008, 20:14
Ми кат посегне целуни го де :D

skatemore
05-16-2008, 13:52
само не се дърпай щото ше му стане много кофти ама много!до сега не са ми го правили обаче на всеки би му станало гадно