PDA

View Full Version : kato e po4nalo da se pylni s temi za viso4ina........



sweet_bubka
05-03-2008, 20:07
neka i az da popitam kakvo mislite ama savsem 4estno
Zna4i visoka sam 172-174 i 6te imam bal sled 20 dena dnes si vzeh obuvki gledah da ne sa mn visoki ama ne moa si zema bez tok...Vzeh si edni 5-6 sm za6otot nqma po niski kvo mislite sme6na li 6te sam.AZ se 4uvstam typo 1-vo ne moga da hodq na tok 2-ro 6te se 4ustvam visoka poneje nqkoi momi4eta ot moq klas sa 150 :(

Carmen_Kass
05-03-2008, 20:11
Ами според мене няма да е смешно.И недей да се чувстваш тъпо,все пак това е твоя бал и не трябва някакви обувки и това че ще си по-висока от другите да ти скапват настроението.А колкото до ходенето ще се упражняваш у вас.

~Munika
05-03-2008, 20:14
Аз ако съм на твое място ще си взема едни високи нормалки обувки и ще покажа перфектен дълъг бедър като на топ модел.:) да завидят късокраките като мен :D

Cool_Bitch
05-03-2008, 20:21
Не трябва нищо да те притеснява в това,че си по-висока от другите ти съученици все пак всеки се развива различно.Трябва да се гордееш,че си такава стройна мадама.Айде приятно на бала :grin:

sladku_bebzi
05-03-2008, 20:28
Недей да се дразниш от тва, че си по-висока от тях, а направи така, че те да ти завиждат за тва.Все пак тва си е твоя ден.Той няма да се повтори.. А относно тва, че не можеш да ходиш на токчета, по-добре се упражнявай, все пак ако и роклята ти е дълга, и тя може да ти пречи на ходенето и в един момент може да стане неприятно.

TheNewReligion
05-03-2008, 20:30
Така не може да се каже . Трябва да се види . Може да се снимаш и да пратиш снимки за да ти кажем , с риск да се повторя : и супер смешна да си (съмнявам се ) не трябва да си забравяш самочувствието вкъщи ! :)

Glezanka
05-03-2008, 20:31
Другата година и аз ще си задавам същия въпрос,понеже проблемъ ми е същия :)
И все пак,това е твоят бал,покажи самочувствие и не си мисли какво ще кажат другите за теб,не си скапвай настроението с мисли какво ще кажат другите за теб или пък това,че другите са някакви кюфтенца и са 1.50 :)

www
05-03-2008, 20:58
Така не може да се каже . Трябва да се види . Може да се снимаш и да пратиш снимки за да ти кажем , с риск да се повторя : и супер смешна да си (съмнявам се ) не трябва да си забравяш самочувствието вкъщи ! :)
A ti pa s isi slojila snimka na rihanna znae6 li 4e e 1.81-2
a ina4e po temata bratov4edka mi e 1.76 i na bala i be6e s tok 7-8 sm i to ot tunkite i e model i izob6to ne be6e sme6na a mn krasiva(kazva go mn kriti4en 4ovek xaxa)

EnriqueIglesias
05-03-2008, 21:06
perfektna si,ne se pritesnqwai izobshto;)ne biwa da se sramuwash ot towa,che si wisoka
towa e wse edno sred chernite pateta da slojat lebed i toi da se sramuwa???
p.p rihanna e 170;)

www
05-03-2008, 21:09
perfektna si,ne se pritesnqwai izobshto;)ne biwa da se sramuwash ot towa,che si wisoka
towa e wse edno sred chernite pateta da slojat lebed i toi da se sramuwa???
p.p rihanna e 170;)
rihanna e 1.80+!!!!moga da ti dam link ot google ili da ti pratq snimka na 1 fr koqto be6e v angliq i se snima s neq da vidi6 kak stur4i,a vuprosnoto momi4e e kolkoto mene demek 1.73-4 i ne e bila s tok4eta(rihanna)

EnriqueIglesias
05-03-2008, 21:13
rihanna e 170;)na dosta ot mestata q pishat 173 i s towa sym suglasen,no ne poweche;) s tokcheta 10 sm e po niska ot chris brown-185;)
a che rihanna moje da e s tokcheta za towa seshtal li si se?;)

~Munika
05-03-2008, 21:14
Birth Name
Robyn Rihanna Fenty


Nickname
RiRi
Caribbean Queen
The Barbados Babe
The New Princess of Pop


Height
5' 8" (1.73 m)
Ето 1.73 е точно колкото авторката:)

www
05-03-2008, 21:16
off aide otvorkovci daite si skypove mn mrazq da sporq za gluposti ...

EnriqueIglesias
05-03-2008, 21:16
dobre,izwinqwai samo po lichna karta q pishe 173 inache ne e tolkowa

www
05-03-2008, 21:17
nali to4no tva kazah gore 4e ne e bila s tok4eta .. est 4e nqma da pi6at 1.80 v saitovete taq e umrqla ot sram :D

EnriqueIglesias
05-03-2008, 21:22
specialno e zwunnala na wsichki saitowe w sluchai che trugnat da q pishat 180.. dreme i dori da beshe tolkowa;)
a w edin ot saitowete prowerqwat w registrite(kolko se wodi po lichna karta)
taka che ne e 180+;)kato zastane do chris brown s tokcheta 10 sm e po niska..;)

www
05-03-2008, 21:25
da we dobre vie ste se snimali s neq znaete kolko e to4no kazah vi pi6ete skypove na ls nqma da sporq za gluposti

TheNewReligion
05-03-2008, 21:32
Така не може да се каже . Трябва да се види . Може да се снимаш и да пратиш снимки за да ти кажем , с риск да се повторя : и супер смешна да си (съмнявам се ) не трябва да си забравяш самочувствието вкъщи ! :)
A ti pa s isi slojila snimka na rihanna znae6 li 4e e 1.81-2
a ina4e po temata bratov4edka mi e 1.76 i na bala i be6e s tok 7-8 sm i to ot tunkite i e model i izob6to ne be6e sme6na a mn krasiva(kazva go mn kriti4en 4ovek xaxa)
Да бе , 2 метра . Около 170 см е висока , но не мисля , че това има нещо общо с темата , чиято същност не е точно в това дали ще е смешна (за 2-ри път казвам ,че това почти не е възможно ) , ами в това както и да изглежда да си има самочувствие !

Ms.Lonely
05-03-2008, 22:44
Така не може да се каже . Трябва да се види . Може да се снимаш и да пратиш снимки за да ти кажем , с риск да се повторя : и супер смешна да си (съмнявам се ) не трябва да си забравяш самочувствието вкъщи ! :)
A ti pa s isi slojila snimka na rihanna znae6 li 4e e 1.81-2
a ina4e po temata bratov4edka mi e 1.76 i na bala i be6e s tok 7-8 sm i to ot tunkite i e model i izob6to ne be6e sme6na a mn krasiva(kazva go mn kriti4en 4ovek xaxa)
Да бе , 2 метра . Около 170 см е висока , но не мисля , че това има нещо общо с темата , чиято същност не е точно в това дали ще е смешна (за 2-ри път казвам ,че това почти не е възможно ) , ами в това както и да изглежда да си има самочувствие !
+1 . А ако става дума за това дали си смешна ... Ти си с височината на модел така , че и да искаш не може да изглеждаш смешно с висока елегантна обувка , която ти подчертава хубавото краче !

VilleBaby
05-04-2008, 00:51
ох, мила кво ти пука? ходи си на токчета , кефи се и изобщо да не ти дреме! и кво като имало момичета по 1 и 50 от класа ти....това изобщо не е хубаво! кефи се , че си висока и стройна , не е вярно , че всички си падат по миниончета! аз самата не съм много висока , и искам да съм по-висока , но нали знаеш , всеки иска това , което няма :wink:

Mademoiselle
05-04-2008, 05:03
tova sa gluposti,za6to da si sme6na?!vajnoto e ti da se 4uvstva6 dobre

varnen4e
05-04-2008, 06:19
Аз пък те съветвам да си вземещ равни обувки. Така хем ще ти е удобно, хем ще си на нивото на другите и няма да ти е неудобно. А на мен едната от най- добрите ми приятелки беше с равни обувки на бала и да ти кажа доста умело ги беше съчетала с роклята. Казвам ти го, защото ако в момента си мислиш, че е тъпо с равни обувки и официална рокля, да ти кажа, че не е така. Но все пак ти си решаваш. Твоя воля. Успех.
:)

bibi90
05-04-2008, 07:57
Еми не мисля,че някой който не те е виждал може да ти каже дали ще си смешна,но все пак,ако става въпрос за височината,не би трябвало.Имам приятелка,която е колкото теб висока (173см.) и си ходи на 4-5 см.токче и изглежда супер. :) Ама тя има страхотно тяло и най-вече не й пука,така че бих казала всичко друго за нея,ама не и че е смешна.Иначе друг е въпроса,че аз съм 163 и като обуя токчета се чувствам странно,макар че ставам около 1.70,ама то е щото не съм свикнала :D 8)

DejaVu31
05-04-2008, 08:52
Не вярвам да си смешна,ако се научих как да ходиш.Аз съм 174-5 и винаги ходя на средно висок ток,просто такъв ми е стилът на обличане,а и не харесвам равни обувки.И страшно много се кефа :grin: Това не мога да го разбера-вместо те да се комплексират че са нисички,ти се притесняваш,защото си висока :?

YaNcHeToOo
05-05-2008, 09:45
Спокойно де, какво му е смешното?Няма такова нещо!
Те хората си купуват обувки с токчета 10см, само и само да изглеждат по високи, а ти се притесняваш!Ами нищо че си 1,73 тъкмо с високите обувки ще си около 1,80! :) Какво е значението дали другите са високи или ниски?Важното е ти да се чувстваш добре!
Ами ти избрала ли си си кавалер за бала?

BlueCat
05-05-2008, 10:14
А не мислиш ли, че най-важното е ти да се чувстваш добре? Ако ти си мислиш, че изглеждаш добре с тях, ги обуй, а ако не се харесваш и се притесняваш какво си мислят другите за теб, то вечерта от забавление ще се превърне в мъчение. Постоянно ще си мислиш дали си добре, какво си мислят другите за теб...

А иначе мойто мнение е, че няма да е смешно.

CfEtii
05-05-2008, 10:51
Един ден ти е в живота,прекарай го както трябва.Изобщо не се тормози за обувките.Земи си и едни джапанки да денсиш 8-)

enola
05-05-2008, 11:04
Аз ако съм на твое място ще си взема едни високи нормалки обувки и ще покажа перфектен дълъг бедър като на топ модел.:) да завидят късокраките като мен :D
добра идея :) и плюс това не си ли чувала че за модели изискват да са високи най-малко 1.70 + токчетата които носят стават ч.80 така че не се притиснявай :)

MoonAngel
05-06-2008, 10:17
Няма нищо смешно. Аз съм 170 и също имам бал. Обувките ми са със средна височина, а и кавалерът ми е висок и всичко е ок. Ако се научиш да ходиш на тях не виждам проблем. :wink: