PDA

View Full Version : Лъжата от страна на партньора спрямо вас



IAmMe
05-03-2008, 20:42
Надявам се,че ще получа разумни мнения по моя проблем,накратко обяснявам всичко,или по-скоро задавам моите въпроси към вас,и очаквам-казах вече-отговорите,които са ми наистина необходими.Така.Може би има хора с подобна ситуация,която е следната-любимия човек ви е излъгал за нещо,говорили сте затова,дори е минало време,но вие се присещате отново,и какво става?Аз лично имам чувството,че така започвам да намразвам този човек,но пък усещам колко е силно желанието ми да не се получава така,какво да направя като съм се разочаровала??Не знам..А и започвам да се държа по друг начин,хем имам желание и то наистина мн голямо всичко да е перфектно в тая връзка,но пък не искам да показвам това и да се грижа да е перфектна зариди яда..Като се видим нямам никакво желание да говорим за нещата,на които съм се издразнила,а изведнъж ми става мн весело и розово(поне доскоро беше така),но сега вече спрях да забравям,и не ми е толкова весело,а и не ми се говори,защотоняма какво толкова да се каже общо взето,и оттук си правя в крайна сметка извода,че аз няма какво повече да направя,или може би има?Отново казвам,че не искам да прекъсвам тази връзка!Така че съвет като този няма да ми е необходим.А защо не искам да късам-защото чисто и просто знам че усещам любов,но също и някакво озлобление?Ох,спирам дотук.Чакам отговори. (:
пс не става въпрос за изневери.

casanova_bg
05-03-2008, 20:49
trqbva da govorite nezavisimo za kakvo stava na vapros dali na teb ne ti haresva ne6to v nego za absolutno vs pone taka misla az i prosto gledai da ne obra6ta6 vnimanie

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-04-2008, 01:44
е след като не ти е изневерил .. не може да е кои знае каква лъжата иначе по принцип и аз съм като теб с разликата че не намразвам човека .. а просто ми става ужасно неприятен :o

Sawyer_94
05-04-2008, 08:46
a[N]D[i]T[k]a]е след като не ти е изневерил .. не може да е кои знае каква лъжата иначе по принцип и аз съм като теб с разликата че не намразвам човека .. а просто ми става ужасно неприятен :o
+1

JiMiTo
05-04-2008, 09:13
не ти трябва само се нараняваш излишно...колкото и да искаш нищо няма да можеш да промениш....казвам ти го от личен опит ...просто ще попаднеш на лъжа от която ще прелее чашата и ще приключи всичко рано или късно..... по-добре дай малко време и на двама ви, друго немга да те посъветвам

hahavteen
05-04-2008, 09:17
Не знам кой ви излъга момиченца но любовта не е болка и ако те прави нещастна значи чисто и просто не е любов. :?
Знам че каза че не искаш такива съвети но аз все пак ще си кажа мнението. Как можеш да казваш че усещаш любов след като когато сте заедно ти не се чустваш добре и мислиш за лоши неща? Озлобление нима това е нещо което изпитваш когато обичаш? Аз смятам че най-правилно е да седнеш и да си помислиш добре. Или му прости най-после и забрави или се раздели с него защото е напълно безмислено да продължаваш да поддържаш една такава връзка.

MagnetiC
05-04-2008, 09:30
имам подобен проблем :/ преди близо година разбрах,че любимия ме е излъгал няколко пъти и то в очите за 1но нещо (т.е питах го няколко пъти за 1но нещо и той каза, че не е..а в последствие разбрах че е) това мн мн ме нарани..и все още боли въпреки че мина толкова време...страшно ме тормозеше в началото, но сега се сещам по-рядко..не съм забравила лъжата и не пропускам момент да му натякна..но точно тази болка, която той ми причини го накара да се осъзнае и не би си позволил втора лъжа, защото ще ме загуби..а това че останах с него го накара още повече да ме обикне.. та опитвай се да не отдаваш огромно значение, а го карай да осъзнава всеки път когато можеш белята, която е направил..поне така процедирам аз :)

MiMcHeToOo
05-04-2008, 11:41
Не си съсипваи нервичките :) Обичайте си се и изобщо не мисли за миналото.

VinDiesel
05-04-2008, 11:41
Замисли се какво го кара да те лъже

5StaR
05-04-2008, 11:46
Нали сте говорили? Преодолей го вече басииии..

Crafter
05-04-2008, 11:57
Не знам кой ви излъга момиченца но любовта не е болка и ако те прави нещастна значи чисто и просто не е любов. :?
Знам че каза че не искаш такива съвети но аз все пак ще си кажа мнението. Как можеш да казваш че усещаш любов след като когато сте заедно ти не се чустваш добре и мислиш за лоши неща? Озлобление нима това е нещо което изпитваш когато обичаш? Аз смятам че най-правилно е да седнеш и да си помислиш добре. Или му прости най-после и забрави или се раздели с него защото е напълно безмислено да продължаваш да поддържаш една такава връзка.

Браво, сладурано.

zaraaa
05-04-2008, 14:10
V edna vrazka spored men mnogo vajno e obshtuvaneto, ako vie ne obshtuvate, nqma kak da razberete kakvo vi drazni edin v drug i kakvo xaresvate edin vd rug :) Govorete, obshtuvaite mnogo, govorete za vsichko, koeto vi i ne vi xaresva, samo taka shte mojete da se razberete, da si napravish ti samata nqkakvi izvodi za vrazkata si s tozi chovek :) i pak kazvam, govorete za vsichko, no v nikakav sluchai ne se karaite, karanicata ne pomaga, samo v kraen sluchai, kogato veche ne izdarjash - ti ili partniora ti :)

IAmMe
05-04-2008, 15:57
slun4ice,щом не е любов,тогава защо ми е толкова гадно,а и защо непрекъснато ще мисля за него (think)?

fuck_me_pls
05-04-2008, 16:13
a[N]D[i]T[k]a]е след като не ти е изневерил .. не може да е кои знае каква лъжата иначе по принцип и аз съм като теб с разликата че не намразвам човека .. а просто ми става ужасно неприятен :o

hahavteen
05-04-2008, 16:40
slun4ice,щом не е любов,тогава защо ми е толкова гадно,а и защо непрекъснато ще мисля за него (think)?

Защото момичетата обичат да драматизират и да се самонавиват. Казвам ти ги тези неща защото и аз съм била в подобна ситуация. Прецени дали ще успееш да му простиш наистина и да продължиш да си с него. В момента само се измъчваш и си с него от страх да не останеш сама. Ако усетиш че няма да можеш да забравиш това което ти е причинил по-добре се разделете колкото и трудно да ти струва в момента.

NeLLy_BaBy
05-04-2008, 21:24
зависи за каво те е излагал и дали може да се прости. но като цяло ако не се изяснат проблемите връзката няма да е пълноценна. Разговорите са полезни в този случай.

vesinka91
05-05-2008, 06:18
trqbva da govorite nezavisimo za kakvo stava na vapros dali na teb ne ti haresva ne6to v nego za absolutno vs pone taka misla az i prosto gledai da ne obra6ta6 vnimanie
saglasna s1m :)

asslikethat
05-06-2008, 06:20
nai - dobre pogovorete s nego za tova . Kaji mu che naistina ti e mn gadno kato te laje i t.n. moje i da se opravqt neshtata :) uspeh