PDA

View Full Version : Защо се получи така..



xxDeeDeexx
05-03-2008, 21:51
" this is the endДата/час : 04.05.2008 00:24:40

pri4inite sa mnogo... ne iskam da kontaktuvam s momi4e koeto si haresva drugi momi4eta.. nito koeto si e rqzalo venite nito koeto q e sram ot mene... nito koeto psuva celiq svqt neznaino kfo ... nito 4e se prai 4e seki i e vinove.. nito 4e govori samo gluposti.. .. tova.. prosto.. ne iskam i na mene da se podgiravat .. ve4e po4naha.. tova e.. seedno ne me poznavash.. otdavna trebashe da go napravq.. ne qvno ne mi stiskashe.. reshih se i ve4e ne mi puka. .. bye "

..ето какво написа човека,който чувствах като брат..човека, с който с часове сме висели в градинката да ритаме,да пиеме,човека, с който съм била толкова щастлива..не е най-добрият ми приятел..но беше мн добър..и мн държах на него..и влизам днес в импулс и скайп..и гледам - блокирал ме е..звъня-не дига..пиша му смс-не отг..и ето к'во ми каза като ме отблокира в импулс..тва ли заслужавам....толкова ли е бил повърхностен..подигравали са му се..закво..била съм си рязала вените..не съм емо..дълга история е това..харесвала съм момичета..моя работа...........сега стоя в тъмното и пиша всичко тва през сълзи..не мога да повярвам,че тва се е случило мамка му..............

какво да направя ? .. не мога да се моля..просто..нз.. :(

XceSS
05-03-2008, 21:59
Просто няма какво да направиш, освен да го преодолееш.Човек си има собствено мнение и не може да се промени.Наистина е много кофти, но щом така си е решил, нищо не можеш да направиш.Разбирам че си имала проблеми и за това си направила такава глупост, но хората в днешно време са толкова повърхностни и безлични, че 80 % нищо не разбират и нищо не знаят.Спокойно с времето малко по малко ще го преодолееш и ще ти мине.Горе главата и само напред и нагоре. :)

xxDeeDeexx
05-04-2008, 08:01
Благодаря много за отговора =]

5StaR
05-04-2008, 13:11
Като гледам явно ти си виновна...

xxDeeDeexx
05-04-2008, 16:07
Виновна?С какво? .. не твърдя обратното,просто питам .

Kassu
05-04-2008, 16:39
Сигурна ли си, че искаш да имаш приятел, който би те зарязал заради хорското мнение? :?

MoHuTo
05-04-2008, 17:21
Ако ти беше истински приятел, нямаше да се влияе от хорското мнение..помисли си добре дали си заслужава да ти е гадно за този човек... :?

xxDeeDeexx
05-04-2008, 17:59
След като цяла нощ ревах на сутринта седнах и помислих малко.........просто не го бях очаквала..точно заради тези неща..и точно той..от са нататък мн внимателно ше си подбирам приятелите и тва е.. :o

magity
05-04-2008, 18:13
Леле наистина и си го смятала за добър приятел?! По начина по който говори "отdavna trebashe da go napravq.. ne qvno ne mi stiskashe" Хубаво е, че си помислила над това и наистина - подбирай си приятелите!

sunset_light
06-03-2008, 19:31
Наистина ,подбирането на приятелите му е цаката,много пъти мои приятели са ме заебавали само заради глупавото чуждо мнение и изобщо ,има си глупаци ,това не са приятели,пожелавам ти успех във всичко и всичко ще бъде наред. ;)

TheNewReligion
06-03-2008, 21:04
Просто няма какво да направиш, освен да го преодолееш.Човек си има собствено мнение и не може да се промени.Наистина е много кофти, но щом така си е решил, нищо не можеш да направиш.Разбирам че си имала проблеми и за това си направила такава глупост, но хората в днешно време са толкова повърхностни и безлични, че 80 % нищо не разбират и нищо не знаят.Спокойно с времето малко по малко ще го преодолееш и ще ти мине.Горе главата и само напред и нагоре. :)
Така е за съжаление ! :(

magity
06-10-2008, 16:20
пожелавам ти успех във всичко и всичко ще бъде наред. ;) и аз ти го пожелавам :grin:

ANTIHUMAN
06-10-2008, 16:51
Ако ти беше истински приятел, нямаше да се влияе от хорското мнение..помисли си добре дали си заслужава да ти е гадно за този човек... :?
+1 Ха приятели няма! :)

sexy_sladuranka___
06-10-2008, 18:09
A не мислиш ли че някои може да му е наговорил един тон глупости за тебе ?
П.П. Историята е много гадна .