PDA

View Full Version : Цялата Истина!



svetliovn
05-04-2008, 01:19
Гледайте сега как стои работата според мен.Когато сме на 15-17 години момичетата харесват така наречените "лоши момчета" може би като си хванат някое такова и се хвалят на приятелките си "Еее да знаеш моя се напи и преби еди кой си...Ами да бе и моя пък се напуши и направо размаза един...".Еми да за сега сигурно е яко да си такъв.Сега ще ви кажа друго за мен примерно..аз съм футболист на 17 години съм познавам такива "лоши хора" и ако ми потрябват ще им се обадя да ме оправят ако имам проблем,но никога ама никога няма да тръгна да се правя на тоя и оня без нищо,просто ей така за да се харесам на някое момиче.Другото което е никое момиче не харесва "задръстените зубари",а и "лошите момчета" не ги тачът..но сега когато сме на по 15-17..а после тея "зубари" ще станат шефове и ще имат доста парички..и тук е повратната точка.Точно тогава зубарите ще могът да имат която си поискат,а тея дето са "опасни" ще стоят под моста и ще се боцкат...та това ми е гледната точка.. :)

gangstata
05-04-2008, 01:21
дурем..

Qs
05-04-2008, 01:41
Личи си че си футболис брат. Ти дори не може да изкажеш идеята си като хората, така че да заинтругува тия дето четат. 8-)

sladka_izmama
05-04-2008, 06:52
8-)

Korni_ReSeRvE
05-04-2008, 07:02
абе недейте така с момчето :) Тове, коет казва , си е истина . Поне и според мен е така..

splendour
05-04-2008, 07:04
6to prosto ne b1de6 sebe si 8)

sadsad
05-04-2008, 07:44
Гледайте сега как стои работата според мен.Когато сме на 15-17 години момичетата харесват така наречените "лоши момчета" може би като си хванат някое такова и се хвалят на приятелките си "Еее да знаеш моя се напи и преби еди кой си...Ами да бе и моя пък се напуши и направо размаза един...".Еми да за сега сигурно е яко да си такъв.Сега ще ви кажа друго за мен примерно..аз съм футболист на 17 години съм познавам такива "лоши хора" и ако ми потрябват ще им се обадя да ме оправят ако имам проблем,но никога ама никога няма да тръгна да се правя на тоя и оня без нищо,просто ей така за да се харесам на някое момиче.Другото което е никое момиче не харесва "задръстените зубари",а и "лошите момчета" не ги тачът..но сега когато сме на по 15-17..а после тея "зубари" ще станат шефове и ще имат доста парички..и тук е повратната точка.Точно тогава зубарите ще могът да имат която си поискат,а тея дето са "опасни" ще стоят под моста и ще се боцкат...та това ми е гледната точка.. :)
Dam...mn si prav....zubari v daskalo bez kolkoto i da e priqteli...ama sled godina-dve...s nqkoi macka nalqvo nadqsno i do ushite zatrupan s pari....i ot nai-zadrystenite, 6te stane po-dabyr taka da kaja i ot onezi lo6ite :P onq den s priqtelq mi si govorihme tochno za tova....i toi taka kato tebe kaza :P

xercu
05-04-2008, 08:37
Личи си че си футболис брат. Ти дори не може да изкажеш идеята си като хората, така че да заинтругува тия дето четат. 8-)Може ако искаш ти да се хванеш да напишеш една такава тема... Какво трябва да е интригуващото тук ? Да овърта 1 час само за да е интересно? >.<

mese4ka
05-04-2008, 08:41
не винаги !Това че знаят много и примерно имат више не ги прави хора!аз познавам хора с две три више и работи като общ работник ... много зависи от човека не само от това дали е зубар или не ....

Sawyer_94
05-04-2008, 08:42
Сега ще ви цитирам Бевин от One Tree Hill "В истинския живот никой не го интересува кой си бил в гимназията''!!!Страхотна мисъл и е много актуална. :)

sadsad
05-04-2008, 08:47
Личи си че си футболис брат. Ти дори не може да изкажеш идеята си като хората, така че да заинтругува тия дето четат. 8-)
tctctc.....futbolis ?misleh 4e e s "t" nakraq....kakto i da e...ne vseki futbolist e glupav.......a i mom4eto se e izkazalo kakto trqbva...tva 4e ti ne moja da razbere6 e drugo....kakva intriga iska6 da ima pyk ti....

SiNiStEr
05-04-2008, 09:11
Ако някое момиче ми се похвали така аз бих си помислила за гаджето й само едно:Бахти и злето е тоя.....
Това,че си се напил или напушил не е никакъв прецедент за ''лошо момче''.
Всъщност според мен ''лоши момчета'' няма,има ''заблудени тийнове''

MagnetiC
05-04-2008, 09:19
ммм според мен малко грешиш, има и момичета на които им идва акъла в главата...и аз като бях на 13-14 харесвах някфи "гъзари", но постепенно осъзнах, че повечето такива са просто някфи надути лайна(извинете за грубия израз)..разбрах и че в така наречените "зубари" можеш да откриеш човека на живота си, просто защото са свестни (поне част от тях) аве нещата са мн относителни...зависи от момичето, зависи и от момчето..но все пак си прав, че "връзкарството" е от огромно значение за малките момичета :/, а някои от тях никога не порастват...

momi4e_bez_du6a
05-04-2008, 09:21
абе недейте така с момчето :) Тове, коет казва , си е истина . Поне и според мен е така..

+1

LovePoisoned
05-04-2008, 09:23
Сега ще ви цитирам Бевин от One Tree Hill "В истинския живот никой не го интересува кой си бил в гимназията''!!!Страхотна мисъл и е много актуална. :)
Напълно вярно. Парадокс е това.

hahavteen
05-04-2008, 09:23
Само информативно повечето зубъри цял живот си остават такива. Хващат си някоя сигурна,горе-долу добре платена работа и са до там.

momi4e_bez_du6a
05-04-2008, 09:26
Личи си че си футболис брат. Ти дори не може да изкажеш идеята си като хората, така че да заинтругува тия дето четат. 8-)

ti kakvo prativ futbolistite ima6 ,a i toi se iskaza mn pravilno

fuck_me_pls
05-04-2008, 09:30
кой го интересува за твойта гледна точка??? :?

Wrathchild
05-04-2008, 09:33
Точно тогава зубарите ще могът да имат която си поискат,а тея дето са "опасни" ще стоят под моста и ще се боцкат...та това ми е гледната точка.. :)Я дефинирай думата 'зубър', понеже съм 100% сигурна, че ти разбираш под тази дума някой, който осъзнава каква полза има от образованието си и който има висок успех. А не е това.
Относно същността на темата - никога не съм харесвала 'лоши момчета' и 'гъзари'...

BlueFace
05-04-2008, 09:35
Еми наистина зависи от човека.Но не всички сме зубари или гъзари....Наистина един от "зубарите" дето се ебаваш с него секи ден после може да преуспее ,да стане мн богат и да му завиждаш.Но може и да не.Много зависи от самият човек.Аз не подкрепям ученето по 5-6 часа на ден мене ми е достатъчно половин -един (даже е мн) да си науча.

SiNiStEr
05-04-2008, 09:45
кой го интересува за твойта гледна точка??? :?
мисля,че той пусна тази тема за да отвори очите на някой хора....

AnChItOoOo
05-04-2008, 09:56
Гледайте сега как стои работата според мен.Когато сме на 15-17 години момичетата харесват така наречените "лоши момчета" може би като си хванат някое такова и се хвалят на приятелките си "Еее да знаеш моя се напи и преби еди кой си...Ами да бе и моя пък се напуши и направо размаза един...".Еми да за сега сигурно е яко да си такъв.Сега ще ви кажа друго за мен примерно..аз съм футболист на 17 години съм познавам такива "лоши хора" и ако ми потрябват ще им се обадя да ме оправят ако имам проблем,но никога ама никога няма да тръгна да се правя на тоя и оня без нищо,просто ей така за да се харесам на някое момиче.Другото което е никое момиче не харесва "задръстените зубари",а и "лошите момчета" не ги тачът..но сега когато сме на по 15-17..а после тея "зубари" ще станат шефове и ще имат доста парички..и тук е повратната точка.Точно тогава зубарите ще могът да имат която си поискат,а тея дето са "опасни" ще стоят под моста и ще се боцкат...та това ми е гледната точка.. :)


Напълно вярно !!! :(

5StaR
05-04-2008, 12:03
Зубарите - нищо не става от тях.. явно незнаеш разликата м/у зубарите и тези които учат/знаят.. От втория вид става хора не от първия.

Nefarian
05-04-2008, 12:08
Не съм напълно съгласен..зубарите въобще не се реализират така добре, както си мислиш.. хууто е да си балансиран (не мн тъп и сравнително готин О.о). И не мога да разбера какво значение има като си футболист

sadsad
05-04-2008, 12:09
Зубарите - нищо не става от тях.. явно незнаеш разликата м/у зубарите и тези които учат/знаят.. От втория вид става хора не от първия.
Bih kazala, 4e v dne6no vreme vseki koito znae mnogo go nari4at zubar..ne e li taka...6toto pyk vsi4ki sa golemite gazari i vrazkari ?!? taka e nali....a dori horata s istinskiq smisyl na dumata zubar..za6to da ne izleze hora ot tqh ?s kakvo sa po-razli4ni ?kakvo kato ne se praqt na toq ili onq v uchilishte, za smetka na tova u4at...i sled vrema ot tqh izliza ne6to...a ne nqkoi glupak, koito neznae za ko hodi na uchilishte i ot nego/neq da izleze prostitutka ili ne6to podobno propadnalo.......

5StaR
05-04-2008, 12:11
Зубарите - нищо не става от тях.. явно незнаеш разликата м/у зубарите и тези които учат/знаят.. От втория вид става хора не от първия.
Bih kazala, 4e v dne6no vreme vseki koito znae mnogo go nari4at zubar..ne e li taka...6toto pyk vsi4ki sa golemite gazari i vrazkari ?!? taka e nali....a dori horata s istinskiq smisyl na dumata zubar..za6to da ne izleze hora ot tqh ?s kakvo sa po-razli4ni ?kakvo kato ne se praqt na toq ili onq v uchilishte, za smetka na tova u4at...i sled vrema ot tqh izliza ne6to...a ne nqkoi glupak, koito neznae za ko hodi na uchilishte i ot nego/neq da izleze prostitutka ili ne6to podobno propadnalo.......

Явно и ти не знаеш значението на думата зубар... зубарите не учат, те зубрят. И не не всеки, който изкарва горе-долу добри оценки е зубар.

Mademoiselle
05-04-2008, 12:13
e*ati umniq post :smt038

sadsad
05-04-2008, 12:51
Зубарите - нищо не става от тях.. явно незнаеш разликата м/у зубарите и тези които учат/знаят.. От втория вид става хора не от първия.
Bih kazala, 4e v dne6no vreme vseki koito znae mnogo go nari4at zubar..ne e li taka...6toto pyk vsi4ki sa golemite gazari i vrazkari ?!? taka e nali....a dori horata s istinskiq smisyl na dumata zubar..za6to da ne izleze hora ot tqh ?s kakvo sa po-razli4ni ?kakvo kato ne se praqt na toq ili onq v uchilishte, za smetka na tova u4at...i sled vrema ot tqh izliza ne6to...a ne nqkoi glupak, koito neznae za ko hodi na uchilishte i ot nego/neq da izleze prostitutka ili ne6to podobno propadnalo.......

Явно и ти не знаеш значението на думата зубар... зубарите не учат, те зубрят. И не не всеки, който изкарва горе-долу добри оценки е зубар.
Vajnoto e posle im e ostanalo v glavite ! ;) I da go izpolzvat po-natatyk v jivota ... no tova 4e sa takiva ne zna4i 4e ne mojelo da izleze chovek ot tqh......

zaraaa
05-04-2008, 13:57
Kakto e napisal avtora -tova e Cqlata Istina!!!!!! Absolutno sam saglasna s nego :P \:D/ :wink:

koalka
05-04-2008, 14:13
Трябва да знаеш, че в България нещата не винаги стават по честния начин и доста често зубъри са на мизерна работа, а тези "лошите", ако им стиска се занимават с нещо незаконно.Говоря за стереотип, не говоря в отделни случаи и т.н...
Иначе, това да се възхищаваш на такива повърхностни момченца, които само се бият и напушват, друсат и т.н. е доста тъпо и плиткоумно.Поне аз не се възхищавам.Хубаво е едно момче да може да се защитава, ако възникне проблем, но пък да търси проблеми за щяло и нещяло е глупаво.Плюс това много от тях се пишат за лоши момчета и някакви такива глупости, обаче като нещата опрат до действия - доста от тях ги хваща страха и се сдухват.

DjuDjiTo
05-04-2008, 14:23
Личи си че си футболис брат. Ти дори не може да изкажеш идеята си като хората, така че да заинтругува тия дето четат. 8-)

ti kakvo prativ futbolistite ima6 ,a i toi se iskaza mn pravilno

:smt023

ThePowerOfLove
05-04-2008, 14:26
Така е...едни докато учат други се правят на тежкари...Ама в живота си проличава какъв си бил. Говоря за истинския живот когато трябва сами да се оправят,а не докато сега харчат на родителите си парите за да могат да заведат на кафе поредната :?

svetliovn
05-04-2008, 19:38
Личи си че си футболис брат. Ти дори не може да изкажеш идеята си като хората, така че да заинтругува тия дето четат. 8-)
Господин оратор,първо след обстойна проверка на Българския речник установих , че се пише "футболист",а не както Вие казахте "футболис".Същата проверка установи и че се пише "заинтригува" а не "заинтругува".Така че за напред можеш да не се изказваш относно интелектуалното ниво на някой като твоето е доста ниско..
А относно темата така мисля аз , и реших да изложа моята теза на показ , та да видя как мислят и другите хора..

5StaR
05-04-2008, 21:58
Vajnoto e posle im e ostanalo v glavite ! ;) I da go izpolzvat po-natatyk v jivota

Like i said, you don't know the meaning of the word "zubar"... Виж ся сериозно -

Зубар - човек, който учи нещата наизуст, а не ги разбира. Ако един човек е назубрил урок/текст и му зададеш въпрос по различен начин/разбъркаш нещата ще спече яко... Това имах предвид с предишните си няколко поста...

Та много ясно, че човек който УЧИ и ЗНАЕ и РАЗБИРА ще има по-голям шанс да успее в живота, все пак живеем в 21 век и нещата не са както преди в комунизма. А и не е нужно да учиш по 5 часа на ден, за да имаш добри оценки - аз примерно над 30 мин рядко уча, а имам 5/+ среден успех

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-04-2008, 22:04
съгласен !