PDA

View Full Version : Tuka zakacheni na amfeti ima li? Mnogo li sme ili malko ?



\_____Why____?
05-04-2008, 07:02
Koito e zakachen na amfeti moje da si priznae tuka :P da vidim kolko sme .. xax ;] na kolko dena ste bili nai golemiqt broi nqkfi sluschki aa yy ... ;] kak tochno vi deistva ... slucvalo li vi se e da izpadate v depresii .. da se pritesnqvate i ot mega mn energiq da vi spira sarceto ot kolko vreme zimate amf ... ot toq rod rauti ;]

\_____Why____?
05-04-2008, 07:15
ddz az lichno drusam ot 2 godini ... ne samo amfeti ... vsichko vazmojno napravo ... ice piko metamfetamin ketamin coca moka bonboni xaxa da shmarkash bonbon pfff grubata rauta :? xaxa kakto i da e no prez poslednata 1 godina mn pochnah da izgrubqvam s teq amfeti napravo vseki den navsqkade po vsqko vreme imashe li a to imashe ... az sa praeh ... i sq zakachenata rauta ako ne se nadrusam s ani staam nervna karam se s vsi4ki ne mi se izliza po cql den sedq v nas i si mislq kolko shte mi e hubavo da si napraq edna dovolna lenta samo za tova mislq i pocvam da izpadam v depresiq ne mi se govori s nikoi shtot si4ko me drazni dori nqkoi kato mi govori imam chuvstvoto shte shte go prebiq nz ... napravo veche prez nosa ne me cykat piq gi smucha galtam buci muci pff che i ne moga da spra ... iskam ama veche mai ne moga xaxa ujas 39 kila sam 10 klas na 17 godini bqla isahnala po kojata mi izlizat lishei papki mapki nqkfirani belezi po garba pfff napravo ve4e ne prili4am na chovek ne moga da se gledam ... kak da spra e xaxa vie mojete li ? :-) :shock:

bboy_bunker
05-04-2008, 08:21
Тъпа наркоманка.. можеш много лесно да спреш, дам - хвърли се от някой блок !

kPuCkA
05-04-2008, 09:45
Ако си мислиш,че тука някой ще си признае,че друса с амфети или каквото и да било се лъжеш...Като не ти харесва начина,по който изглеждаш просто ги спри...ще изтърпиш извстно време да ти е криво и нервно,после става по-лесно...така както си тръгнала,можеш и венозно да почнеш скоро,а то се спира много по-трудно.

air_J
05-04-2008, 10:10
И това ли стана повод за гордост? Ебати, келешите са се поразвратили в пубертета, деба. Смятай, щом факта, че си "закачен" на амфети вместо да е срамен се превръща едва ли не в предимство за какви тъпи келеши става на въпрос. :razz:
П.С.> Между другото, на наркотиците не им ли отмина модата? Тоест, тя модата им никога няма да отмине, но преди 3 месеца като че ли беше къде-къде по-масова употребата на наркотици. Или казано по друг начин - всяко чудо за три дни. :razz:

badju1
05-04-2008, 10:37
на амфетите сигурно ше отмине,но на коката откакто се разпространява масово в Западна Европа и Щатите (края на 70-те,началото на 80-те),НЯМА ОТМИВАНЕ на модата,докато свят светува или докато не се измисли по-добра дрога :wink:
а ти си нема толкова прозд !

QPONECA
05-04-2008, 11:02
ddz az lichno drusam ot 2 godini ... ne samo amfeti ... vsichko vazmojno napravo ... ice piko metamfetamin ketamin coca moka bonboni xaxa da shmarkash bonbon pfff grubata rauta :? xaxa kakto i da e no prez poslednata 1 godina mn pochnah da izgrubqvam s teq amfeti napravo vseki den navsqkade po vsqko vreme imashe li a to imashe ... az sa praeh ... i sq zakachenata rauta ako ne se nadrusam s ani staam nervna karam se s vsi4ki ne mi se izliza po cql den sedq v nas i si mislq kolko shte mi e hubavo da si napraq edna dovolna lenta samo za tova mislq i pocvam da izpadam v depresiq ne mi se govori s nikoi shtot si4ko me drazni dori nqkoi kato mi govori imam chuvstvoto shte shte go prebiq nz ... napravo veche prez nosa ne me cykat piq gi smucha galtam buci muci pff che i ne moga da spra ... iskam ama veche mai ne moga xaxa ujas 39 kila sam 10 klas na 17 godini bqla isahnala po kojata mi izlizat lishei papki mapki nqkfirani belezi po garba pfff napravo ve4e ne prili4am na chovek ne moga da se gledam ... kak da spra e xaxa vie mojete li ? :-) :shock:Доста се гордееш с това.

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-05-2008, 04:51
охх любимата ми точка!! (: т.11 .. избиваите си коплексите на друго място..