PDA

View Full Version : Моля ви за съвет!



eg_missy_
05-04-2008, 09:29
Предварително се извинявам, ако темата ми раздразни някого, но наистина в момента съм много притеснена и всичките ми до вчера напълно сигурни знания в момента ми изглеждат разтегливи понятия. Снощи бях пила малко повече от необходимото, прибрах се с прилятеля си вкъщи, започнахме да правим секс. Трябва да ви кажа, че ми беше 20-ти ден ( всъщност 21-ви , защото вероятно е било след 12). Досега никога не го бяхме правили без презерватив. В началото на играта той започна да го вкарва без, след около 2-3 мин си сложи презерватив, който още в началото се скъса. Решихме да спрем, след извстно време започнахме отново с друг, но той също се скъса скоро след слагането. Продължихме с анален секс, като той го извади непосредствено преди свършването, като приключи върху корема и долната част на гърдите. Притеснявам се от вече споменатите в други теми "капчици". Сега и конкретния ми въпрос- според вас има ли нужда в случая от Ескапел? Имам известен опит със спешната контрацепция, чиято привърженичка определено не съм. Миналата година точно по това време пих Постинор, което доведе до нива на прогестерона ми 10 пъти по-ниски от минималните такива,които се включват в границите на нормалното. От януари тази година насам цикълът ми е на 28 дни, като само миналия месец ми закъсня с един ден....Моля Ви, дайте ми съвет!

bubbl3s
05-04-2008, 17:39
Oks 1vo na kolko godini si? I 2ro spored mene trqq da pie6 eskapel za da ne stane belq nz..

LadyCarameL
05-04-2008, 18:11
Oks 1vo na kolko godini si? I 2ro spored mene trqq da pie6 eskapel za da ne stane belq nz.. Обоснови се!Това не е като да си зададеш въпроса "Да играя или да не играя?" С тези неща шега не бива

fiama
05-04-2008, 18:12
Здравей! От така описания проблем, разбирам, че приятелят ти не е свършил в тебе, нали така? Освен това при 28- дневен цикъл овулацията се пада някъде към 14-ти ден, следователно ти е минала преди около седмица. А както знаеш- след овулация няма вероятност от забременяване. За мен няма нужда да пиеш хапчета за спешно контрацепция. Само ще си объркаш хормоните, както веднъж ти се е случило. Само занапред внимавайте с поставянето на презервативите- да ти се скъсат 2 последователно, не е шега работа. Добре, че е било в началото и нищо не е станало. Късмет, мила, и спокойно! ;)