PDA

View Full Version : Music Idol vs. Пей с мен (Let's duet!)



sadsad
05-04-2008, 08:53
Sajalqvam ako temata se povtarq :)

splendour
05-04-2008, 09:19
qsnovidci :-D mi az music idol gledam xiper rqdko i to samo s periferno zrenie kat go gleda sestra mi a pei s men samo 10 min s1m gledala daje neznam za ko stava dyma

sadsad
05-04-2008, 09:20
mdam...i qsnovidci e mn qko :)Ina4e az predpochitam music idol, no i nego ve4e ne gledam mn 4esto....a pei s men....ne mi se razkazva, no ne mi e interesno.. :)

LipSoFAnAnGel
05-04-2008, 09:24
Аз гледам мюзик айдъл..От Пей с мен гледам само изпълнението на Дивна и Миро, защото все пак Дивна е от Русе и е от училището, в което уча и я познавам :) Иначе Ясновидците и то е хубаво някой път се изумявам какви способности имат някои от участниците

deb
05-04-2008, 09:28
и аз гледан мюзик айдъл. тия от пей с мен пея ужасно. веднъж докато гледах какво има по каналите попаднах на пей с мен и тая камелия тодорова напрао ма разби като пя никол от pussycat dolls. седях пред текевизора и са чудя за рев или за смях е ?! :-D

splendour
05-04-2008, 09:38
]Аз гледам мюзик айдъл..От Пей с мен гледам само изпълнението на Дивна и Миро, защото все пак Дивна е от Русе и е от училището, в което уча и я познавам :) Иначе Ясновидците и то е хубаво някой път се изумявам какви способности имат някои от участниците xaxa osobenno onaq ioga kat sa g1r4i pred kolata :-D yjas nai normalna qsnovidka e rysi4kata [zabraex kak se kazva] vera s16to e dobra no e nqkak stranna

sexa_na_kompleksa
05-04-2008, 10:23
От начало гледах Мюзик Айдъл, ама от както си тръгна Иван не съм го гледала ...

LipSoFAnAnGel
05-04-2008, 10:41
]Аз гледам мюзик айдъл..От Пей с мен гледам само изпълнението на Дивна и Миро, защото все пак Дивна е от Русе и е от училището, в което уча и я познавам :) Иначе Ясновидците и то е хубаво някой път се изумявам какви способности имат някои от участниците xaxa osobenno onaq ioga kat sa g1r4i pred kolata :-D yjas nai normalna qsnovidka e rysi4kata [zabraex kak se kazva] vera s16to e dobra no e nqkak strannaТя Вера е от Русе също..да леко е странничка..има нещо зловещо в нея

RottenFlesh
05-04-2008, 10:43
От начало гледах Мюзик Айдъл, ама от както си тръгна Иван не съм го гледала ...


+1 Без него е скучно

slavito007
05-04-2008, 10:49
От пей с мен съм гледал точно 10 минути и то беше по случайност :D
Иначе гледам Мюзик Айдъл. Напоследък почти не го гледам, де ама карай. Само заради Норчето и Деничка ;)

Qnchety
05-04-2008, 11:46
]Иначе Ясновидците и то е хубаво някой път се изумявам какви способности имат някои от участниците

Аз пък се изумявам как повечето от тях си мислят, че са ясновидци :D ! Иначе аз пойче гледам Music Idol и мн ясно и ясновидци :grin:

Shadow_Walker
05-04-2008, 12:46
Мюзик Айдъл.
от Пей с Мен да съм гледал 5 минути макс... хах.
Самата идея не ми е особено интересна, пък и още в началото избрах да гледам мюзик айдъл и не ми се занимава да гледам и второто и да прехвърля през каналите...

flowerchence
05-05-2008, 19:00
Music Idol :grin: "Пей с мен" дори не съм си правила труда да го гледам и един път...