PDA

View Full Version : Моята мъка



PowereX
05-04-2008, 09:10
Ходя на частни уроци и там се запознахме с 1 момиче , което аз много харесвам а осещам че и тя мен.Попринцип винаги стоим заедно , но понеже и 2мата сме си срамежливи като че ли просто незнаем как да се заговорим един друг , не че е пак пълно мълчание между нас но липсва онзи разговор от които може да тръгне нещо , но пък си общуваме чрез погледи неволни докосвания които си един вид некво общуване.От няколко дни чета теми в форума и се надъхах да я поканя да излезем , но се опасявам че ще е същото всеки ще се чуди как да заговори другия и .... ще настане мъртвило.Предпоставките са ясни – бъди себе си то това е ясно аз попринцип необичам да преигравам , но предпоставката забавен тука вече не покривам много нормативи.Попринцип ще ми е 1ва среща изобщо с момиче , защото досега никога не съм излизал с момичета , не познавам и много момичета просто така ми е в живота.Като чета другите теми едновременно се надъхвам но и отказвам защото все повече се убеждавам че ще се изложа , а аз най мразя да се унижавам а и ако стане пред нея напрао ще се заровя в земята от срам.

AceOfSpades
05-04-2008, 09:34
Ми не бързай тогава още със среща най-напред говори с нея на уроците на други теми колкото може повече за да се отпуснеш пред нея (ако трябва само за тренинг говори и с други момичета :-P колко тъпо прозвуча) и когато усетиш, че вече савсем свободно и спокойно разговаряш с нея я покани ... като тръгнат нещата няма да си мълчите ;). Успех и по-споко ;) !

П.П. : ако искаш вземи и скайп и там си пишете като за начало на скайп щи е лесно щото може да се забавиш обмисляйки кво ще пишеш и по спокоен ще си... а бе по айляк е там и ще тръгнат нещата ;)

mese4ka
05-04-2008, 09:55
ами говорете общи теми каква музика слушате,братя сестри дали имате :) ам какви филми обичате да гледате и някви такива неща после те темите сами ще идват :) аи успех и само за информация на колко си :)

PowereX
05-04-2008, 10:24
19 , oще 1 година и вече не съм тийн, тогава ще трябва да си търся друг форум и да си изливам мъката :D

sexa_na_kompleksa
05-04-2008, 10:26
На 19 и си толкова срамежлив? Я го дай малко по-така! ;) Сега ако не се научиш да говориш спокойно, то кога ... Даже вече е късничко... Няма от какво да се притесняваш, пък дори и да се изложиш - голяма работа, още повече, че и тя е от срамежливите. ;)

5StaR
05-04-2008, 10:35
Еми честно казано първо измисли някакви теми на които да си говорите ... и гл

ПС. липсвах ли ви ? предполагам не :D

zaraaa
05-04-2008, 14:18
Ne se straxuvai ot tazi sreshta, vse pak ako ne opitash ne znaesh kakvo gubish i kakvo pechelish :wink: Taka, che deistvai smelo, a otnosno tova kakvo da si govorite - pitai q kakvo obicha da pravi v svobodnoto si vreme, za muzika, za filmi, za daskalo, razberi kakvo i xaresva i govorete i za tova :)

fuck_me_pls
05-04-2008, 15:27
Измисли тема за разговор с нея и чак тогава и кажи да излезнете..отидете на кино...седнете един до друг..там не траа да говорите мноу нали се пак ще гледате филма..иии така докато не измислиш нещо или разбери тя какво харесва..и говорете за това 8)

Nail
05-04-2008, 15:45
Не се шашкай толкова! Момиче е все пак, не е непосилно да я поканиш.
Колкото за темите...изобщо да не ти пука. Те си идват сами в разговора.
Най-малкото, ако много се сдухаш, ще можете да си говорите за часовете и материала, който взимате заедно..

Brutality
05-05-2008, 06:14
Когато разговора е свободен без напрежение всичко се получава. Просто си предтсави че си говориш с най добрия си приятел :) Направи го да ти е по лесно и ще се получи. Просто не мисли за крайната цел 8)

пЛюш!нкаАа~
05-05-2008, 14:53
помисли,че като си срамежлив едвали ще постигнеш нещо..ако наистина искаш да постигнеш целта си докажи го..отпусни се..

s70rm3r
05-05-2008, 15:39
братооо..щях да припадна от стола.. :shock: :shock: Защо се страхуваш бе ман...стреляй и после кфо те ебе..стреляй си патроните пък после ще му мислим :grin: айде умната :) :)

PowereX
05-05-2008, 17:47
не че съм се шашнал толкова много просто с човек който не се познаваме толкова добре разговора е труден , а особенно ако е момиче......... , номера е докато включа на скорост за което минава доста време , пак ако няма и съдействие от другата страна е кофти.Ся ще видим в четвъртък какво ще стане , както каза s70rm3r ще си стрелям патроните пак каквото ще да става

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 17:59
НАПРАВИ ГОООО !!!! ВЕДНАГА .... иначе можеш да я опуснеш ... по-добре е да се ядосваш заради неуспех, а не защото не си опитал ... та ... покани я ... като се видите ще мълчите от време на време ... (1. притеснение, 2. се трябва да се опознаете) ... давай :) бъди пич !!! :grin:

iiirish
05-05-2008, 19:51
аз пък не мисля, че трябва предварително да "мислиш" теми за разговор. всичко ще си дойде от самосебе си. не бутай нещата и не ги пресилвай. ако не си сигурен сега, то изчакай още седмица или две. първоначално можеш да й вземеш телефонния номер, защото по-нататък когато решиш да я поканиш да излезете ще ти е по-лесно по телефона вместо очи в очи. но определено не прибързвай, защото нали знаеш, че бързата работа е срам за майстора

enola
05-05-2008, 19:56
явно ти трябва да направиш първата стъпка ...успех :-)