PDA

View Full Version : Голяма скука?!



Sexitooo{}
05-04-2008, 11:06
Ohh nz ot kade da zapochna.Znachi imam problem.Naposledyk mi e mnogo skuchno.Problema e 4e stana taka 4e se skarah s edni priqteli s koito nai se zabavlqvah i s koito hodehme navsqkade.I sega se chuvstvam sama.tva e mn gadnoo za men. Veche imam chuvstvoto 4e shte poludeq.Ostanah samo s dve fr koito samo me qdosvat taka 4e i s tqh ne sym. Ednata postoqnno sedi na pc-to i si pishe s gadjeto i koeto e ot dr grad a dori i da izlezne za malko neiska da pravi i da govori nishto drugo osven za nego. I napravoo neznam. A pyk drugata fr koqto mi ostana jivee v edno selo blizo do grada. I idva v grada samo kogato sme na daskalo, zatova i s neq nemoga da izlizam i da sym chesto. Ohh chuvstvam se mn samotna i postoqnno sym v losho nastroenie.Mn mi e sku4no i tupo. Imam chuvstvoto 4e vseki den mi minava ei taka.Bez nishto interesno da e stanalo i bez nishto da sym napravila.Napravoo otkacham. Mn chesto pochnah i da si go iskarvam na gadjeto mi shtoto samo toi mi ostana. no nqma kak toi da mi e nai dobra priqtelka nali? S nego nemoga da hodq na kozmetik, na solarium. Po magazinite i t.n. nemoga da pravq neshtata koito s priqtelka.. Ohh mn kofti polojenie.. Ujass.. Prosto trqbvashe da spodelq s nqkoi.. Blagodarq na tiq koito sa go procheli ... :(

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

POKEMONFOREVER
05-04-2008, 11:11
Да не ти пука,не му мисли,зашиши се да тренираш нещо забавно за тебе и ще си намериш приятелки :).