PDA

View Full Version : Страданието след раздяла



maybelline
05-04-2008, 11:41
Колко време след раздяла страдате? Забелязали ли сте конкретни етапи? Как се справяте, какво ви помага? Как се чувствате след седмица? След месец? Разкажете за опита си.
П.С. Имам предвид раздяла след сериозна връзка (поне 7-8 месеца, като двамата не са на по 12-13...).

VinDiesel
05-04-2008, 11:43
Минава ми за една седмица макс 2 :) Просто немисля за нея и толкова помага ми и големия ми инат :) Той ми подтиска чувствата и те изчезват :)

5StaR
05-04-2008, 11:47
2-3 минути. 8-)

killa
05-04-2008, 12:04
Мина повече от година, но още не съм забравила предишния си сериозен приятел. Дори и през това време да съм била с други. Вярно, че не е както още в началото след като се раделихме, но още ме боли.

tigity
05-04-2008, 12:15
em 1-2h ,a maX 2-3 dena :D:D:D:D:D:D:D

Tedi4ka
05-04-2008, 12:58
когато обичаш някого мн болката след раздялата според мене никога не утихва или поне не мн бързо аз ходя със едно момче вече 2 години и ти казвам че ако скъсам с него няма да искам друг поне една година след това и ще се боря по всякакъв начин да си е мой :)

bibi90
05-04-2008, 13:16
За да забравя един човек ми трябваха 2 години и дори и сега немога да кажа,че съм го забравила напълно...не искам да съм пак с него,не мисля за него и т.н. с много момчета съм била,но с нито един не успях да се чувствам така.А не бяхме заедно 7-8 месеца(като връзките за които питаш) а доста по-малко.Иначе съм имала и връзки за повече от година,но успях да ги забравя доста по-лесно.Така,че всичко е много относително и зависи от силата на чувствата,а не от времето,което сте били заедно. :)

пЛюш!нкаАа~
05-04-2008, 13:31
когато обичаш някого мн болката след раздялата според мене никога не утихва или поне не мн бързо аз ходя със едно момче вече 2 години и ти казвам че ако скъсам с него няма да искам друг поне една година след това и ще се боря по всякакъв начин да си е мой :) +1 :(

comics
05-04-2008, 13:31
Колко време след раздяла страдате? Забелязали ли сте конкретни етапи? Как се справяте, какво ви помага? Как се чувствате след седмица? След месец? Разкажете за опита си.
П.С. Имам предвид раздяла след сериозна връзка (поне 7-8 месеца, като двамата не са на по 12-13...).
а на по 14-15 ли имаш предвид ?

evelinka1122
05-04-2008, 13:42
не страдам много... минава ми бързо... 2 седмици... случвало се е и месец два.. преодолявам го със силна водя, мн хойкане и алкохол 8-) :grin:

hahavteen
05-04-2008, 13:52
Не си хабя времето да страдам за хора които са ме наранили. Като не ме иска негов проблем а ако аз съм скъсала значи е имало основателна причина и няма защо да страдам. А това с години да не можете да забравите някой си е чисто самонавиване.

KimBerLy1912
05-04-2008, 14:15
Не знам щото секи път е различно и объркано...А към бившите (поне при мен ) винаги остава някъв малък огън :oops: Напълно не съм сигурна че съм забравила когото и да е било...: )

sladkish_14
05-04-2008, 14:40
:( Месеци..... :cry:

FiRe_LaDy
05-04-2008, 15:09
Амии момчето,което обичах беше с мен за много кратно .... не беше дълга връзка,но имах много силни чувства към него .... иии 2 години се мъчих да преживеч болката от всичко,което стана ... но не бих казала,че и до днес съм успяла напълно да преодолея всичко.

fuck_me_pls
05-04-2008, 15:14
Случвало ми се е.След като с гаджето ми скъсахме след около 1 година заедно ми беше мн гадно,нз как ще продължа..какво ще правя..бях мноого объркана,бях зарязала всичко,нищо не ме интересуваше..напивах се за да забравя и т.н..Но в един момент разбрах,че просто не си заслужава и,че животът продължава.Продължих отново да излизам с приятелите си,които ми помогна страшно много за да го забравя и за да спра да мисля за него.Бяха наясякъде с мен,помагаха ми измисляха най-разли1ни начини да се забавляваме...и ето сега се чуствам нов човек след близо 5 седмици самота....!!!Винаги ще помня това,което приятелите ми направиха за мен..!!обичам ги страшно многооо!!!!

пЛюш!нкаАа~
05-04-2008, 18:59
Вече минаха 5 месеца от както се разделихме..и все още ми е мъчно но не чак толкова както преди..просто осъзнах,че не си струва - а и той си има приятелка..тя го обича и той нея сигурно..(мъкар че ме потърси тъпака на скоро и каза че още имал чувства към мен) пфф..лъжи.Oт една страна естествено,че ми е мъчно защото съм била с този боклук..но от друга страна знам как се чувства това момиче ии колко е щастливо и изпитва в момента това прекрасно чувство любовта..и ми става хубаво малко или много..че се чувства може би така както аз когато бях с него :cry: пфф...охх бе немога да го обясня..

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 19:20
Ми.. бързичко ми минава :D Чак си усещам сърцето какво е студено.

Escarina
05-04-2008, 19:26
Ми аз два пъти съм страдала за някой по-сериозно. Първия път връзка нямаше. Просто след като цялото ми детство мина във въздишки по въпросния човек един ден се отказах. От тогава минаха 4 години ии.. понякога още се чувствам самотна и усещам празнота. Но нали първата любов ръжда не хващала.. :D Иначе втория път.. Не знам, мога да кажа, че си вдигнах гордо главата след като приключи всичко и тръгнах напред. Не обичам да се самосъжалявам и да тъпча на едно място отрупана със салфетки и сополи. Което не означава, че не ме боли...

alex_devv
05-04-2008, 19:27
това колко време ще страдаш зависи от много работи...
не е точно определено време. може и изобщо да не страдаш като не ти е пукало за човека до тебе.

NeLLy_BaBy
05-04-2008, 21:19
Когато обичаш някого мн силно мн трудно се превъзмогва. Аз бях влюбена в едно момче преди време и дори сега като го видя нещо ми трепва. Не че не обичам сегашния си приятел, даже мн го обичам, не мога без него и дано не се разделяме скоро, защото за мен това ще е наистина удар. Заедно сме вече от доста време и той стана важна част от живота ми. Но исках да кажа като цяло, това колко ще страдаш по даден човек зависи изцяло от отношенията които сте имали. Когато чувствата са били силни, емоциите и преживяванията пълноценни, може и да не можеш да забравиш този човек. А още по-трудно става и ако го срещаш често.
Обикновено за такива хора имаме едно малко място, в сърцето си само за тях.
Но има и други случаи, вкоито дори и да е била дълга връзката поради различни обстаятелства когато сме били мн наранени(изневяра или друго),
колкото и да обичаш дадения човек любовта изчезва. Така че чувствата,които остават след раздяла зависи иизцяло от това как ви са били отношенията ви, как сте се разделили и т.н :)

pyfpaff
05-04-2008, 21:45
imah vruzka 7 meseca...razdelihme se predi mesec i 16 dena i ot togava nz na koi svqt se namiram..za 1 pyt obicham tolkova silno i mi e mn tejko..veche izlizah s 2 momchta..v koito tyrseh nego..ne go otkrih i ne gi iskam.. ;(

tigity
05-06-2008, 13:44
ami spored mene ne si zaslujafa da si trofish nerfite zaradi 4ofek koitu ne e durjal na teb i nqa smisal da se tormozish :D az tei napraih a naistina go luff!

cinderella_gugutka
05-06-2008, 13:58
отдавам се на болката...наплаквам се хубаво....и след2 седмици ве4е съм г/д добре(не 4е съм преодоляла раздялата,просто ве4е се връщам към нормалния си на4ин на живот,ве4е не пла4а всеки ден)гледам мн филми,слушам музика,рисувам или спортувам вънка :)

donkihot
05-06-2008, 14:18
ami ne sym imala tolkova dylga vryzka,no vinagi sled nqkykva razdqla sym stradala s meseci...kak se opravih li? avantiuri!!! i sport...mnogo sport...i taka sreshtnah novata liubov

babity
05-06-2008, 20:11
ден първи: все още преосмислям кога какво съм казала, защо съм го казала, как съм го казала, дали немога да си извъртя думите така, че да изглежда като недоразумение и да се върна пак
ден втори: отчайвам се, започвам да мисля едни неща... готвя самоубийство!
ден трети: решавам да се самоубия чрез дехидратиране от рев. продължава няколко месеца. в зависимост от момчето... може и да се проточи.

Накрая решавам да помисля за себе си, но всъщност винаги помня и предишните, аз никога не ги забравям. Просто ми висят като обеца... да си знам...

Escarina
05-07-2008, 14:18
Накрая решавам да помисля за себе си, но всъщност винаги помня и предишните, аз никога не ги забравям. Просто ми висят като обеца... да си знам...

... и аз съм така. Колкото и силни чувства да изпитвам, предишните си остават. Мислех си, че съм единствена, но... :)

vesinka91
05-07-2008, 14:52
emi poprincip za da si imal seriozna vryzka trqbva da si obi4al specialno az mn trudno prejivqvam takava razdqla no kogato imash do sebe si dobri priqteli se prijivqva mn po lesno :)

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 15:33
Kазвам " майната му " и си прод1лжавам живота... Не е п1рвата, няма и да е единствената... имало е много преди "нея", ще има и много след "нея"..

the_unknown
05-07-2008, 15:41
Еми много е просто! За да не страдаш, няма да се разделяш често, което значи, че не трябва да се събираш със всеки втори дебил.
Понимаеш?