PDA

View Full Version : ПЕРФЕКТНОТО МОМИЧЕ



lora_ivanova
05-04-2008, 12:30
как според вас изглежда перфектното момиче :-)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
05-04-2008, 12:34
перфектни хора няма :)

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
05-04-2008, 12:35
или ще е много хубава,но с ужасен характер или обратното.НИКОЙ НР Е СЪВАРШЕН :-)

MartyParty
05-04-2008, 12:59
Като мене... :grin: дебела и грозна.
Не,бъзик.Трябва да има някакво чувство за хумор да е сладка(не хубава-сладка) да е пич по характер,да можеш да си говориш с нея за всичко и едновременно да не ти се вре в мъжките работи.Да е смела,непоколебима,дори малко инатлива.Да не е мързелива и най-вече да е различна от другите.

sweatkiss
05-04-2008, 12:59
Няма такова... :D

LeVski_fen
05-04-2008, 13:09
Руса коса,големи цици-какво повече може да искаш от жена? :razz: :razz: :-o

indecent
05-04-2008, 13:10
Руса коса,големи цици-какво повече може да искаш от жена? :razz: :razz: :-o

a ti kolko po elementaren moje6 da byde6

st1ka
05-04-2008, 13:11
Няма перфектни хора - все ще има някакъв кусур!

LeVski_fen
05-04-2008, 13:14
Руса коса,големи цици-какво повече може да искаш от жена? :razz: :razz: :-o

a ti kolko po elementaren moje6 da byde6
Това е шега, предположих че всеки ще го разбере,явно сам сгрешил :-o :-D

Carmen_Kass
05-04-2008, 13:15
Няма перфектни хора - все ще има някакъв кусур!

+1

barbie_94
05-04-2008, 13:27
Ami momi4eto vi pita kakva trqbva da byde a ne dali sy6testvuva :?

comics
05-04-2008, 13:36
как според вас изглежда перфектното момиче :-)
ако е перфектно, тря да е някакво божество, ама и боговете не са перфектни :)

tItEufFf
05-04-2008, 14:07
Ami momi4eto vi pita kakva trqbva da byde a ne dali sy6testvuva :?
+1 !!!

anito92
05-04-2008, 14:11
Nqma takova....... :oops:

sladka_macka123
05-04-2008, 14:16
mi nqma perfektni xora ama m1jkiq ideal e slaba,krasiva s golemi cici ne go odobrqvam tova :?

EnriqueIglesias
05-04-2008, 14:18
towa e mechtata mi-169/50 kg garwanowo cherna kosa do dupeto
cherni ochi sys strasten pogled s hubawi kraka i malko stegnato dupe s hhubawi i krasiwi gurdi koito moga da celuwam i razbira se gladko tqlo,charowna usmiwka i nai weche swqstna po harakter
mislq,che sym q nameril dano ne q zatgubq zaradi glyposti ...

blackreplay
05-04-2008, 14:56
готина с характер, с сини очи, руса коса естествено и умна :D с умерено самочуствие не като повечето без покритие, да се грижи за външния си вид, още .. хубави крака и дупе да е много страстна в леглото и така нататък...... ако имаше такава е може и да намеря :)

пЛюш!нкаАа~
05-04-2008, 15:04
Мм перфектни хора няма..всичко се дължи може би на финансовото им положение..;]

peteto89
05-04-2008, 15:09
mi nqma perfektni xora ama m1jkiq ideal e slaba,krasiva s golemi cici ne go odobrqvam tova :?
+1

EnriqueIglesias
05-04-2008, 15:27
i nie ne udobrqwame jenskiq sys plochki stegnati gurdi ruce i dupe
odubrqwame jenskiq sys bireno shkembe otpusnat wisqsht zadnik i klioshtawi ruce i malka pishka koqto trudno se namira pod shkembeto
taka dobre li wi e?

RaI4etO
05-04-2008, 19:23
преди да напиша отговора си зададох този въпрос на един приятел .Отговора му беше следния:"Руса коса сини очи слаба и с големи цици"
Естествено на мен тази теза хич не ми допада
няма перфектни хора и не мисля че е много интересно ако всички са перфектни
макар и да отговарям донякъде на критериите на тоя моя приятел( руса коса и сини очи) изобщо не съм перфектна а и честно казано не искам

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 19:27
Сигурно ние русите водим по незнайно какви причини :P .
Не, аз по-скоро мисля, че перфектното момиче е поддържаното.
Това, което отделя време за себе си и следователно се харесва.
Това, което знае как да се облече и да не изглежда смешно.
Това, което знае какво са добри маниери и не се държи смехотворно.
Това, което знае какво иска и го отстоява.
Това, което знае да се усмихва дори в трудни моменти.

:-) :-)

EnriqueIglesias
05-04-2008, 19:34
wie mai ne razbrahte kakwo se pita i produljawate da pishete 'nqma perfektni hora' ?

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 19:35
wie mai ne razbrahte kakwo se pita i produljawate da pishete 'nqma perfektni hora' ?
На мода бил Оффтопика дочух. 8)

Ms.Lonely
05-04-2008, 19:36
Принципно перфектни хора няма , но според мен перфектното момиче трябва : Да е много много красива . Да пленява всяко мъжко сърце . Да не допуска никакви грешки , когато общува с хората . Винаги да изглежда перфектно . Да се облича страхотно и дрехите и да са на най-известните модни дизайнери. Да живее в прекрасна къща с всички екстри. Да си има приятел и той да е много красив , да се обичат и никога да не си изневеряват и противоречат. Момичето трябва да е много богато и винаги да е права , когато каже нещо ! :-D

EnriqueIglesias
05-04-2008, 19:46
Ms.Lonely, ti poludq?

T.2,8,9,10,11,13 от правилата.
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

punkrock
05-04-2008, 20:18
Еми ако е само до външния вид: http://snimki.tialoto.bg/?scat=8&gallery=226

И аз искам да изглеждам така :(

Yuna
05-04-2008, 20:59
Всичко е строго индивидуално... Моя приятел например НЕ харесва високи,клиощави блондинки... със сухи задници и огромни гърди!
Той харесва нисички,слабички със сочни дупета,черни коси,черни очи и...гърдите останаха.. НЕ някви огромни а просто нормално големи гърди!

Daniel4eto
05-04-2008, 21:04
Като мене... :grin: дебела и грозна.
Не,бъзик.Трябва да има някакво чувство за хумор да е сладка(не хубава-сладка) да е пич по характер,да можеш да си говориш с нея за всичко и едновременно да не ти се вре в мъжките работи.Да е смела,непоколебима,дори малко инатлива.Да не е мързелива и най-вече да е различна от другите.
Ти все едно за мен говориш...........Та на колко си години :oops:

hgfh
05-05-2008, 12:04
mi nqma perfektni xora ama m1jkiq ideal e slaba,krasiva s golemi cici ne go odobrqvam tova :?

ako stava na vupros edna "idealnata jena" za edin muj moje da e slaba ama prekaleno slobo (skelet) , krasiva samo kogato se grimira i s golemi cici ama uvusnali :-D tui4e spoxo :)

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 13:26
Dulga kestenqva kosa, zeleni o4i, sus bronzov ten, xybavo tqlo, no da ima so4no dype i cici. 4arovna usmivka. Visoka 165.

bibi90
05-05-2008, 14:18
Някои момичета казаха,че според мъжете перфектана жена била:руса,слаба,красива,с големи гърди,и те не одобрявали това,що не го одобрявате,щото не сте такива ли?И кой ви излъга,че това е идеала на всеки мъж незнам,но отдавна не е така.Та както и да е.Перфектното момиче,трябва преди всичко да се поддържа.Ама от-до,имам предвид:тяло,лице,коса,кожа ,(хигиената няма нужда да я споменавам),нокти,грим,обле кло,аксесоари,маниери,похо ка,абе всичко.Да знае как да подчертае чара си,да има излъчване,което да привлича хората.Да знае кога как да погледне,как да се усмихне,интунацията на гласа,всичко има значение.Но тея неща трябва да ти идват отвътре.Смисъл трябва да ги придобиеш и да станат част от теб,твой собствен стил на поведение и на външен вид.А не да се опитваш да изглеждаш така,за да се харесаш на някого и постоянно да мислиш сега кво да кажа,как да си преметна косата,как да си кръстосам краката,на къде да погледна,за да изглеждам перфектна :lol:
Става префърцунено и изкуствено и се усеща.Затова трябва да ги придобиеш и да се превърнат в твоя запазена марка,с която да грабваш хората и да те запомнят.И такива момичета ИМА!

rakiQ
05-05-2008, 18:53
да е УМНА красива добра инатлива и да има достойнство и ПОКРИТИЕ!

kuklichka_bg
05-05-2008, 19:04
Dulga kestenqva kosa, zeleni o4i, sus bronzov ten, xybavo tqlo, no da ima so4no dype i cici. 4arovna usmivka. Visoka 165.

visoka 165 ?!?! xahxahxhaxhahxah bahti tapotiqta tui vaobshte ne e perfektno

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 19:19
Dulga kestenqva kosa, zeleni o4i, sus bronzov ten, xybavo tqlo, no da ima so4no dype i cici. 4arovna usmivka. Visoka 165.

visoka 165 ?!?! xahxahxhaxhahxah bahti tapotiqta tui vaobshte ne e perfektnoI za6to da ne e? Vseki si ima vkus!

Ms.Lonely
05-05-2008, 20:19
Dulga kestenqva kosa, zeleni o4i, sus bronzov ten, xybavo tqlo, no da ima so4no dype i cici. 4arovna usmivka. Visoka 165.

visoka 165 ?!?! xahxahxhaxhahxah bahti tapotiqta tui vaobshte ne e perfektnoI za6to da ne e? Vseki si ima vkus!
А така ! Кажете го тва и на оня глупчо Енрике ! :x :x :x

T.13 от правилата.
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

TheNewReligion
05-05-2008, 20:38
Според мен перфектното момиче е много красиво . 90/60/90 . Висока 180см . С кестенява ,къдрава коса до кръста и със зелени очи .

TheNewReligion
05-05-2008, 20:40
Хаха мила темата е как изглежда перфектното момиче, а не в каква къща живее, как се държи че чак и с кого ходи...хаха :lol:
Вие пък какъв скандал вдигнахте само , защото е решила да каже абсолютно всичко . :-D Няма лошо . Ама вие малко се сдържайте , де все пак всеки си има мнение ! :wink:

o0ps
05-05-2008, 20:42
Хаха мила темата е как изглежда перфектното момиче, а не в каква къща живее, как се държи че чак и с кого ходи...хаха :lol:
Вие пък какъв скандал вдигнахте само , защото е решила да каже абсолютно всичко . :-D Няма лошо . Ама вие малко се сдържайте , де все пак всеки си има мнение ! :wink:
Ооо никакъв сландал не съм вдигнала но просто не можах да се сдържа когато написа: "Кажете го на ония глупчо енрике" ее как да се сдържиш... :D

o0ps
05-05-2008, 20:47
А по темата - висока около 172, слаба(но не кльощава), добре оформена, дълга тъмна коса, зелени очи, шоколадов тен... :-D

TheNewReligion
05-05-2008, 20:47
Хаха мила темата е как изглежда перфектното момиче, а не в каква къща живее, как се държи че чак и с кого ходи...хаха :lol:
Вие пък какъв скандал вдигнахте само , защото е решила да каже абсолютно всичко . :-D Няма лошо . Ама вие малко се сдържайте , де все пак всеки си има мнение ! :wink:
Ооо никакъв сландал не съм вдигнала но просто не можах да се сдържа когато написа: "Кажете го на ония глупчо енрике" ее как да се сдържиш... :D

T.13 от правилата.
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

EnriqueIglesias
05-05-2008, 21:28
Хаха мила темата е как изглежда перфектното момиче, а не в каква къща живее, как се държи че чак и с кого ходи...хаха :lol:
Вие пък какъв скандал вдигнахте само , защото е решила да каже абсолютно всичко . :-D Няма лошо . Ама вие малко се сдържайте , де все пак всеки си има мнение ! :wink:
Ооо никакъв сландал не съм вдигнала но просто не можах да се сдържа когато написа: "Кажете го на ония глупчо енрике" ее как да се сдържиш... :D
ostawi
ta ms.lonely ,razkaji ni oshte za wiziqta na perfektnoto momiche.. kakwa kola ima?hareswa li sportni kupeta porsche primerno?

a mejdu drugoto 165 opredeleno ne e perfektna wisochina i koito q smqta za takawa ima seriozen problem s negowata wisochina i razbiraniqta garantiram



T.13 от правилата.
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 21:40
Enrike vupros na vkus e. "koito q smqta za takawa ima seriozen problem s negowata wisochina i razbiraniqta garantiram" - i ti su6to. Qvno si visok i haresva6 visoki momi4eta,a ne da ti stoqt kato taburetki do teb. Az sum niska i haresvam nisi4ki mom4eta. Edni harersvat blondinki, dr 4ervenokosi. Ne si nalagaite va6eto mnenie nad mnenieto na drugite vseki si ima razbiraniq i xar razli4ni ne6ta.

perverzna
05-05-2008, 21:40
v1preki nejniqt mi pol (6toto sam momi4e, a ne izvraten gey) 6te kaja 4e perfektnite xora - xubavi top model4eta,mili4ki angle4enca i nz kvi si nikoga ne bixa mogli da zadovolq v1v vsqko otno6enie nqkoi! 6toto xorata sa prekaleno rali4ni 4e da ima nqkoi koito da gi ''dopalva'' na 100% ili ako ima takaf 4ovek seki tr si go tarsi v prodaljenie na tolko godini 4e sigyrno kato go nameri ve4e 6te e 6a6ka6t za okoto... A perfektnata (sq ve4e seriozno po temata) moje bi bi bila - s malko akal v glavata,sini o4ki,4erna kosa (d1lga navqrno) zabavna i da e akrobatka v legloto (tfa e citat ot opisanieto koeto mi dade priqtelqt mi :x do golqma stepen go spazvam ama toi kazva 4e akrobatizma mi pokriva sinite o4i :Oops: :) :grin: :P )

EnriqueIglesias
05-05-2008, 21:48
ah taka e ne,che hareswam wisoki momicheta,a ne hareswam taboretchici po skoro;)i da wisok sam-182 i wse pak po dobre wisok ot kolkoto nisyk;)
towa,che hareswash niski momcheta si e twoi problem tyk stawa wupros za perfektno momiche i kazwam taq deto e pisala 165 neshto i na neq i murda;)
a otnosno mnenieto i wkusa oswen towa razbirane za wisochinata ne sam kazal drugo,stana mi lubopuitno kato wzeha da i opiswat kushtata i gadjeto ta reshih da ppopitam i sled towa qwno bqh predizwikan ot nqkoq si s towa zamulchi.. prekalenoo e inata i twurdoglawieto mi da ustoi na towa

punkrock
05-05-2008, 21:51
Всеки говори за това което той мисли и разбира под израза "Перфектно момиче". Така, че стига сте се заяждали, прекалено задълбавате в нещата! :-D :-o

EnriqueIglesias
05-05-2008, 21:55
Enrike vupros na vkus e. "koito q smqta za takawa ima seriozen problem s negowata wisochina i razbiraniqta garantiram" - i ti su6to.
chakai da se razberem.. az sym wisok w normata i nqmam problem,a ti qwno go imash i mejdu drugoto tochno wisokite momcheta hareswash minionchetata za gadjeta,no pyk az hareswam drug tip

TheNewReligion
05-05-2008, 21:56
Всеки говори за това което той мисли и разбира под израза "Перфектно момиче". Така, че стига сте се заяждали, прекалено задълбавате в нещата! :-D :-o
То и аз тва казвам. Между другото може да хвърлите един поглед върху това :http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=169487

TheNewReligion
05-05-2008, 21:59
Enrike vupros na vkus e. "koito q smqta za takawa ima seriozen problem s negowata wisochina i razbiraniqta garantiram" - i ti su6to.
chakai da se razberem.. az sym wisok w normata i nqmam problem,a ti qwno go imash i mejdu drugoto tochno wisokite momcheta hareswash minionchetata za gadjeta,no pyk az hareswam drug tip
На някой да му пука ти кво харесваш ? :-o :-o :-o Най-вероятно не ! Престани да се заяждаш с хората , които не са на твоето мнение , защото не правиш кой знае колко добро впечатление . Е , аз не оставам по-назад , но все пак да те подсетя ! 8-) 8-) 8-) А и забравих да спомена , че Мц. Лоунли не е единствената , която е споменала за характера на перфектното момиче ! :wink:

T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 22:31
enrikee ti si pisal 4e gi haresva6 da sa 169 az 165 nqa osobenna razlika i vse pak se dra4i6 sus vkusa mi. po-dobre ne si nalagai mnenieto za men tova e perfektno momi4e i ne me int tvoeto mnenie kvo e.

EnriqueIglesias
05-05-2008, 22:36
enrikee ti si pisal 4e gi haresva6 da sa 169 az 165 nqa osobenna razlika i vse pak se dra4i6 sus vkusa mi. po-dobre ne si nalagai mnenieto za men tova e perfektno momi4e i ne me int tvoeto mnenie kvo e.
ah,ne bih kazal,po skoro opiswah edno prekrasno momiche,koeto sushto e perfektno za men
ne se dracha s wkusa ti,fucklichke,spokoino
prosto si mislq,che mnenieto ti e silno powliqno ot twoqta wisochina, ta za towa ne samo az ne go udobrqwam
ne se opitwam da nalagam mnenie;)
kakto i da e!radwai se na mnenieto i wkusa si,prekrasni sa

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 22:39
ne e povliqno ot viso4inata mi do 4 klas bqh nai visoka v klasa mi i pak sum har niski momi4eta, a i 165 ne e osobenno nisko i dr, koeto e - ne me ironizirvai

EnriqueIglesias
05-05-2008, 22:43
ne e povliqno ot viso4inata mi do 4 klas bqh nai visoka v klasa mi i pak sum har niski momi4eta, a i 165 ne e osobenno nisko i dr, koeto e - ne me ironizirvai
wau do 4ti klas si bila nai-wisokata.. s towa li se gordeesh?;))
silno me sumnqwa,che sega si edna ot nai-niskite ot klasa si?
chetwurti klas mai e bilo w minaloto i tam shte si ostane,s towa li se uteshawash?
az sym lubopiten za drugo;))kakwo tochno e 'ironizirwai' weroqtno idwa ot'ironizirwane' AHAHAHAHAHAHAHAHA OH

T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:10
Енрике, бях прочела малко от твоите мнения и ми се стори умен, но в последстви се уверих, че такова нещо НЯМА - има единствено твърдоглавство, което ти си мислиш, че е много хубава черта - в грешка си ;]
T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

ElisaDay
05-05-2008, 23:12
Страхотна си,мацко!Гледам, че прописа на Български :-)

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:13
i pak kazwam s 169 opiswah opredeleno momiche,koeto spored men e perfektno,towa ne oznachawa,che nqmam i drugo mnenie za perfektno;)a razlikata ot 165do 169 ne e nikak malka mejdu drugoto;)

Не ме интересува какво според теб е перфектно, за това и ти не се меси какво да бъде перфектно за мен и от какво е повлияно. Айде спирам до тук, защото не ми се занимава. Много се задълбочихме всички във глупавия спор. ВСЕКИ С ВКУСА СИ ;]]]


T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

EnriqueIglesias
05-05-2008, 23:16
Страхотна си,мацко!Гледам, че прописа на Български :-)
da,taka e,sega ostana i da pishe gramotno,no mi se struwa,che towa e newyzmojno

T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

TheNewReligion
05-05-2008, 23:16
А и имам едно питане : Къде точно не съм права ?

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:19
Не се занимавайте с тоя - определено има някакви психични отклонения :shock: :grin: :D

T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

EnriqueIglesias
05-05-2008, 23:22
А и имам едно питане : Къде точно не съм права ?
ot kym glawata bih kazal,che si dosta kriwa

T. 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:25
И ти някъде откъм главата, даже и от долната. Мани тоя ник, че излагаш Енрике ;)
T.13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:32
Жалка?! В твоите очи ли бееее? Дреееме ми на гъза ... ;D
T.2 и 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:37
Ти от името на форума ли говориш? :lol:


T.2,11и 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

EnriqueIglesias
05-05-2008, 23:40
Ти от името на форума ли говориш? :lol:
ne,po skoro gledam ot stranata i mnenieto na neutralen chowek,chetqsht foruma
naistina e jalko da goworish na izust,a po-loshoto e,che towa ne e nai-golemiq ti problem
leka nosht ot men;)

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:41
Колко си зле.. няма как да говориш от мнение на неутрален човек и от страни като не си.


T.2 и 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:46
Не ми се занимава с теб просто ти до толкова си вярваш! Хахаах ха ахаха деееба прошляка. Уау ей сега ми пратиха твои снимки леле ти си бил голям убавец уе мамин убавец пффф снимал си анемичните мускули и вече "Кой съм аз" :lol:


T.11,9,10 и 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 23:50
И 100 години да минат пак ще си урунгел. Ае млъквай

T.2,9,10 и 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

_FaShIoN_
05-06-2008, 09:45
Перфкетни хора няма...може да е едно нещо,което няма да е както трябва,но ще го има... :)

MarityYyY
05-06-2008, 13:48
nqma takova 4udo kato perfektno momi4e,vyv seki si ima ne6to ne kakto trqbva no v krai na smetka vajno e izly4vaneto :)

TheNewReligion
05-06-2008, 16:48
Темата е въпрос на линчо мнение , а не въпрос на някакъв принцип за това всеки ще си изразява мнението и ще си излиза от темата колкото иска .Никой няма правото да критикува чуждоито мнение , ако не съвпада с неговото . Толкова ли си плиткоумен , че да не може да го разбереш. Твърдиш , че имаш достойство , но ако наистина имаше отдавна да си спрял да се излагаш , защото каза на Мс.Лоунли , че излиза от темата ама ти до къде задълба работата .... Това е да си глупав ! Не ти го казвам като наизустен израз , а като истина , която очевадфно не искаш да приемеш. Вече наистина си мисля , че в реалния живот те мачкат и тъпчат и използваш форумите предназначени главно за жени , за да ис избиеш комплексите , но само ги задълбаваш и се показваш като твърдоиглав човек , без работа ... :-| :-| :-| Това е последното , което щше ти кажа , защото не искам да те излагам повече . До някаква степен и аз си показах рогата , но не колкото теб ! :-({|=

T.9,10 и 13 от правилата
http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
ramaiana

LoLi_PoP
05-06-2008, 18:49
перфектни хора няма :)
taka e,no sega shte si q predstavim :D
taka..da bude visoka okolo 1.70 taka slaba,no ne prekaleno kato manekenkite..da bude leko matova,no malko samo...s cherna dulga kosa bez briton .. sus zeleni ochi,no tumno zeleno..bez da ima sinio...i krakata da budat dulgi i nai - vajnoto da bude hubava v licee 8-)

nefchi_bs
05-07-2008, 16:25
Според мен си е самоя човек.Зависи на него какво му харесва...Например моя приятел е видимо по-слапб от мен,но той ме харесва и ме обича каквато съм...Така,че това с идеалното момиче неможе да искаже с едно мнение,защото всеки харесва различно..

Bubbly
05-07-2008, 19:10
Принципно перфектни хора няма , но според мен перфектното момиче трябва : Да е много много красива . Да пленява всяко мъжко сърце . Да не допуска никакви грешки , когато общува с хората . Винаги да изглежда перфектно . Да се облича страхотно и дрехите и да са на най-известните модни дизайнери. Да живее в прекрасна къща с всички екстри. Да си има приятел и той да е много красив , да се обичат и никога да не си изневеряват и противоречат. Момичето трябва да е много богато и винаги да е права , когато каже нещо ! :-D

Съжалявам, но единстветоно, което мога да кажа, е- иууу :-& :smt119 :-& Просто не се стърпях ...

www
05-07-2008, 19:13
Според мен перфектното момиче е много красиво . 90/60/90 . Висока 180см . С кестенява ,къдрава коса до кръста и със зелени очи .
xaxaxa 1.80 pff is tok4eta 1.90 6toto 6e nosi siurno 41 nomer obuvki xaxa mneee po temata :
1.70 88/58/88 4erna kosa do krusta sini o4i tumna koja izkrq6to beli zubi

TheNewReligion
05-07-2008, 20:08
Според мен перфектното момиче е много красиво . 90/60/90 . Висока 180см . С кестенява ,къдрава коса до кръста и със зелени очи .
xaxaxa 1.80 pff is tok4eta 1.90 6toto 6e nosi siurno 41 nomer obuvki xaxa mneee po temata :
1.70 88/58/88 4erna kosa do krusta sini o4i tumna koja izkrq6to beli zubi
Опа , обърках го ! :-D 170 см исках да напиша , ама съм натиснала 8 ! :D Леле , верно жена 190 см :lol: :lol: :lol:

Tompson
05-07-2008, 20:34
Абе всички говорят за характер ама кои ли наистина си го мисли :D :D :D

Rockkk
05-07-2008, 20:54
Абе всички говорят за характер ама кои ли наистина си го мисли :D :D :D
+1 Външността е преди ума,защото за да погледнеш 1 момиче то трябва да е хубаво.Пък за перфектното момиче-това е мн важен фактор.

RaZcAkVa6tIq
05-08-2008, 05:26
Като мене... :grin: дебела и грозна.
Не,бъзик.Трябва да има някакво чувство за хумор да е сладка(не хубава-сладка) да е пич по характер,да можеш да си говориш с нея за всичко и едновременно да не ти се вре в мъжките работи.Да е смела,непоколебима,дори малко инатлива.Да не е мързелива и най-вече да е различна от другите. Sestrata na edin priqtel otgovarq to4no na opisanieto,samo deto e 11 klas.

i'm so excited!
05-08-2008, 09:34
поддържана :-o

likejolie
05-08-2008, 11:00
Za men perfektnoto momi4e e Angelina Jolie - kakvo i lipsva :-)

www
05-08-2008, 17:36
Според мен перфектното момиче е много красиво . 90/60/90 . Висока 180см . С кестенява ,къдрава коса до кръста и със зелени очи .
xaxaxa 1.80 pff is tok4eta 1.90 6toto 6e nosi siurno 41 nomer obuvki xaxa mneee po temata :
1.70 88/58/88 4erna kosa do krusta sini o4i tumna koja izkrq6to beli zubi
Опа , обърках го ! :-D 170 см исках да напиша , ама съм натиснала 8 ! :D Леле , верно жена 190 см :lol: :lol: :lol:
xax da we i az vikam :shock: xaxa ama gi ima i takiva ..

Flawless
05-08-2008, 17:45
Ok hora qsno e 4e perfektni hora nqma qvno vsi4ki sme na tova mnenie, no vse pak pomislete kak bi izlgejdalo perfektnoto momi4e za vas (govorq na ve4e na mom4etata) az sam mom4e i imam ideal za momi4e i mislq 4e vseki ima ili bi tqrbvalo da ima pone nqkakf qsno e 4e vseki ima razli4en ideal za jena i nikoga nqma da bude postignato edno mnenie....No za men perfektno momi4e e sladka (ne krasiva i naduta) no vse pak da me privli4a , da moga da si govorq s neq za vsi4ko, da ne e nqkakfa sramejliva i da trqbva postoqnno az da q zagovarqm ili pregra6tam...da ne e otvorena,naduta , hubavo tqlo, da ima hubavi o4i, pogleda trqbva da e vuzdeistva6t ( tova spored men se izka i pri mujete pone kato 4eta drugite komentari) za kosata nqmam predpo4itaniq (cvqt) ina4e da ne e bezformena nqkfa...abe kfo da vi kaja ponqkoga stava taka 4e 4ovek obikva 4ovek koito e to4no obratnoto na ideala mu :D tova e ot men

moninka
05-11-2008, 19:29
как според вас изглежда перфектното момиче :-)


Има една песен на Вероника - Идеалната жена :D