PDA

View Full Version : хора помагайте :(



siska_19
05-04-2008, 13:00
stana edna golqma ka6a.molq vi daite mi savet kvo da pravq za6toto 6te se pobarkam :( :( :( :( zna4i imam edna priqtelka koqto e obratna i e ot burgas.vseki mesec se vijdame i q zapoznah s dosta moi priqteli.oba4e stana golqm fal i sega neznam kvo da obqsnqvam na nai dobrata mi priqtelka.tva momi4e koeto e ot burgas se kazva simona i q bqh zapoznala s edna dryga -milena,i ta zna4i simona vzela nomera na milena i i pi6e nqkakvi sms-i.predi malko govorih s nai dobrata si priqtelka i tq mi kaza"predai na simona da spre da pi6e na milena ,tva 4e e obratna ne trqbva i drygite da go razbirat" a do toq moment samo az znaeh s kva orientaciq e (ne sum lesbo ) i sega nz kak 6te gi pogledna v o4ite,sigyrno i men me mislqt za takava.kvo da im kaja?hora pomagaite ? molq vi :-# :-# :-# :cry: :cry:

QPONECA
05-04-2008, 13:09
Ми кажи им че неми ако не повярват си направи клипче как го правиш с момче. :-D

kuklichka_bg
05-04-2008, 13:23
Ми кажи им че неми ако не повярват си направи клипче как го правиш с момче. :-D


Tui ne go prai v nikaf slu4ei bahti malumniq

Po teamata:te ne te li znaqt kfa si?!

BaBy_bS
05-04-2008, 13:24
ъъъ нещо не разбрах-изобщо някой мисли ли те за такава,или просто ти си набиваш филмите?

siska_19
05-04-2008, 13:29
Ми кажи им че неми ако не повярват си направи клипче как го правиш с момче. :-D


Tui ne go prai v nikaf slu4ei bahti malumniq

Po teamata:te ne te li znaqt kfa si?!


emi znaqt me 4e ne si padam po momi4eta.oba4e sled kato razbraha 4e simona e obratna neznam kvo da im obqsnq.za6toto do sega ne sum im kazvala s kva orientaciq e.pak i tq ne e ot moq grad a vseki mesec mi idva na gosti i sega se polu4ava malko kofti sityaciq... :( off.. :(

comics
05-04-2008, 13:49
Ми кажи им че неми ако не повярват си направи клипче как го правиш с момче. :-D


Tui ne go prai v nikaf slu4ei bahti malumniq

Po teamata:te ne te li znaqt kfa si?!


emi znaqt me 4e ne si padam po momi4eta.oba4e sled kato razbraha 4e simona e obratna neznam kvo da im obqsnq.za6toto do sega ne sum im kazvala s kva orientaciq e.pak i tq ne e ot moq grad a vseki mesec mi idva na gosti i sega se polu4ava malko kofti sityaciq... :( off.. :(
няа да умреш като ти идва на гости. ТИ приятел нямаш ли си ?

QPONECA
05-04-2008, 13:52
Ми кажи им че неми ако не повярват си направи клипче как го правиш с момче. :-D


Tui ne go prai v nikaf slu4ei bahti malumniq
Това беше майтап бахти малоумната не го схвана.

sherry
05-04-2008, 15:18
Егати глупавите терзания.
Ако тия са ти близки приятелки след един разговор ще разберат.
Ако не са ти-какво ти пука...

AutumnTears
05-04-2008, 18:39
Егати глупавите терзания.
Ако тия са ти близки приятелки след един разговор ще разберат.
Ако не са ти-какво ти пука...

+1

Kaos_Urbano
05-04-2008, 21:11
:razz: ..Ее голямо чудо станало,ще и обясниш на тая твойта приятелка кво толкова?.. :razz: