PDA

View Full Version : Задушаваща ревност .. ;[[



sladkъ_mackъ
05-04-2008, 13:26
Глупава съм може би,притеснявам се излишно,наранявам се излишно,но това е в главата ми и ме мъчии ... :( Така историята е следната-гаджето ми е от друг град(идва всяка седмица),гаджето на най-добрия му приятел е от моя град,или казано накратко момчетата ни са от един,ние гаджетата им от друг..Тази въпросната не я познавам лично,тъй като е по-голямаа(студентка е) и е с моето и нейното гадже в един курс и си живее там при приятеля й,рядко си идва.. Доста често обаче,когато гаджето ми е тук и трябва да си ходи(идва за по няколко дена) си тръгват заедно,защото и тя по същото време се е случило да си е тук.Та така той си я кара до там с колата му,там като са са постоянно на кафе заедно(е 3та де тя си е с гаджето),абе накратко той прекарва мн повече време с нея,отколкото с мен.Неска пак си тръгнаха заедн,той винаги ме пита давам ли ии казва,че ако не ми е приятно няма да си ходи с нея и аз винаги казвам "ми няя проблем.." но вътрешно ми е мн гадно.. :? Вярно,че той не би ми изневерил с гаджето на най-добрия му приятел(почти брат),но ме гложде ужасно мн.. А тя.. ох не мога да я търпя(без да я познавам) по описанията,които приятеля ми й прави.. Няква к**вичка е,лигла,моделка била,абее знаете ги тия превзети същества :-x Само гласа й съм чувала,толкова лигав,че ми иде да й изкреще по телефона.. Та мисълта ми е че тя изобщо не евярна на гаджето си(ходи си с други по дискотеки) и само късат и пак се сабират .. та ако реши да забива и оплита моя ще го направи(знаете подибен тип момичета как ги бива в свалките).. ИИИ РЕВНУВАМ без да знам и аз от какво :( ох спирам че се оплетох мн :oops: Просто тая ме дразни и покрай нея и гаджето ми ме дразни че се се съобразява с нея>Кажете ревнувате ли от такива неща, какво да правя,как да му кажа какво ми е и как ме човърка .. 10x предварително :)
П.П Ако не схванете нещо от текста щот май малко неразбираемо стана питайте да разяснявам :)

sadsad
05-04-2008, 13:36
shvanah,kakvo iskash da kaje6.......ami..da ti kaja az sy6to bih revnuvala ot tova ne6to....no sledvashtiq pyt v koito te popita"imash li ne6to protiv da se pribera s neq" kaji mu tova koeto chuvstvash..ako toi te obicha 6te te razbere..i veroqtno nqma da ti dava teq povodi za revnost !

evelinka1122
05-04-2008, 13:38
няма смисъл да ревнуваш... мисля че гаджето ти е достатъчно умно и интелигентно и е разбрало вече че не ти е приятно, за това те е попитало ако искаш няма да ходи с нея... другия път му кажи че тая не ти се нрави, няма какво да криеш... ами аз на твое място не бих ревнувала, защото веднага бих му казала да не се доближава до тая и проблема е решен 8-) айде УСПЕХ!!! :-)

hahavteen
05-04-2008, 13:45
А ти защо го лъжеш? Като не ти е приятно му казваш още повече че той сам те е питал. Мн сте лигави начи... :?

comics
05-04-2008, 13:56
често се случва жените без да познават някоя жена, да я мразят, щото просто така им е по-лесно.
Тъпа раб0та

zaraaa
05-04-2008, 13:58
Moqt savet e drugiq pat ako priqtelqt ti te popita dali ne ti e priqtno da se pribirat zaedno, ti da ne kazvash :"nqma problem!", a da mu kajesh istinata, che revnuvash, che mislish taka i taka za neq i straxovete ti otnosno, tova che moje da zapochne da go zaribqva i t.n :) :) :)

koalka
05-04-2008, 14:08
Може да ги бива в свалките, ама нали се сещаш, че той е трезвомислещ човек и може сам да преценява...Пък, и ако има истински чувства към теб нищо няма да направи.Не се дразни толкова, по-спокойно...
А и защо реши, че на приятеля ти точно тя му харесва, точно лигли му харесват, защото ако не му харесват - няма от какво да се притесняваш.
Не е изключено обаче, че нещо може да възникне.Може нещо да се появи и да направи някоя глупост тази, да се опита да го свали, както казваш, че излиза с други.Поговори за това с него и се разберете.Явно не му е проблем да си ходи сам, има си кола и т.н., няма да загуби много, ако не си ходи с нея.

sladkъ_mackъ
05-04-2008, 14:23
ем щом е с мен предполагам не му харесват лиглите,но аз съм му 1та сериозна,досега е бил с курви за по 2/3 дена.. :? и ме е страх се пак човек така лесно не се променя,но пък му вярвам.. раздвоена съм :( а koalka напълно си права,че може да възникне нещо,не говоря за любов,по скоро чисто физическо(сексуално) привличане,от което най ме е страх,защото не бих простила :? А тя ако е моделче наистина,явно има визия :(

i am baby
05-04-2008, 14:24
abe ma4ka kvo sa zanimava6 s gluposti da pi6e6 i da spodelq6t za problemite si i si mnoo tapa ako si misli6 4e teq prosti hora ste ti pomognat s ne6to

sladkъ_mackъ
05-04-2008, 14:27
Ами помагат ми,щом пиша тук.. не е щото си нямам работа :) А и защо наричаш "прости" хора,които поне пишат смислени коментари,за разлика от теб :?

FiRe_LaDy
05-04-2008, 15:14
Няма смисал да си тровиш нервите заради "няква лигла" както каза ти ... не си струва!Горе главата и не си втълпявай такива глупости ... :) И аз понякога съм ревнувала приятеля ми,ама за дребни неща и съм му казвала и естествено се оказва,че само съм си внушавала ...

alkobalko
05-04-2008, 15:27
Ако има чувства към теб и е трезвомислещ, не мисля, че има причина за притеснение. Въпреки това не разбирам защо не му кажеш как се чувстваш наистина. Много по-гадно е да лъжеш. Щом ти е неприятно му кажи и да се приключи.

Obsession
05-04-2008, 16:12
А може би той е забелязал негативното ти отношение към нея и за това те е попитал дали имаш нещо против. Но ти си го излъгала - в това е грешката ти. Бъди напълно честна с него и му кажи, че не ти е приятно, че не я харесваш и т.н. Няма смисъл да си го пазиш това в себе си.

MoHuTo
05-04-2008, 16:20
Няма смисъл да го лъжеш, от това на теб ти е най-гадно... :? По-добре му кажи, че не ти е приятно да се прибира с нея. Ако те обича, ще те разбере. А пък и той не е длъжен да я взима... тя да си намери друг превоз :?

AceOfSpades
05-04-2008, 16:32
Няма за какво да се притесняваш ;). Щом сам те пита за нещо малко като дали може да я закара ... значи много държи на теб ;) а и щом той ти е казвал кофти работи за нея значи не я харесва ;) тайче не се притеснявай :) .

MiMcHeToOo
05-04-2008, 16:54
Е и аз на твое място бих ревнувала, даже повече отколкото ти 8-) Кажи на гаджето си, че не искаш да си ходят заедно и готово.

vesito13
05-04-2008, 17:01
От такива тъпи и надути к***и ми е писнало , ако тръгне и да сваля приятеля ти :o . По-добре поговори с гаджето ти и му обясни , че не ти е приятно да се прибират заедно с нея . :wink: Той ще те разбере след като даже вече те е питал дали има някакъв проблем, че се прибира с нея . :) и това ще престане , така и ти ще бъдеш много по-спокойна :wink:

alex_devv
05-04-2008, 19:38
халюцинираш 8-)

purple__love
05-05-2008, 11:24
po princip predi az bqh mnogo revniva...sega su6to sum...no kogato durji6 na 4oveka prosto trqbva da mu ima6 doverie....predi vurpeki vsi4koto doverie m/u men i priqtelq mi pak revnuvah i to ujasno mnogo...ot vsqkakvi ne6ta....ot pogledi,razgovori,kafeta....i smisul nqma da ti kaja....znam,4e te drazni i 4e te glojdi...i 4e tova e vuzmojno nai-ujasnoto 4uvstvo...no mu imai pove4e doverie....govori s nego za opaseniqta ti...prosto mu kaji....ne go krii s v sebe si...obqsni mu kak se 4uvstva6 i neka nqma taini m/u vas....tova,4e si mu kazala moje da vi sbliji puk i nqma da ti e ve4e gadno,tui kato mislq,4e toi 6te se suobrazi s teb!uspeh! :)

Iv4eTy
05-05-2008, 13:47
Дам и на мен не би ми се харесала тази ситуация, но ти защо криеш че не ти е приятно?! Просто другия път му кажи, че се дразниш и той ако държи на теб ще спре да го прави :-)

gPa3HuTeJl
05-05-2008, 13:49
Доверието мацка, доверието... ;)