PDA

View Full Version : в кого е проклетата вина...



MartyParty
05-04-2008, 13:43
Като за начало ще се опитам да съкратя темата възможно най-много,защото отлично знам,че но никого не му се четат романи.
С моето момче ходим от...година и 4 месеца някъде ,но през последните 2 седмици само се караме.Караме се и то за някакви абсолютни глупости. :( Според мен проблема идва оттам,че той сега има стаж в печатница и отделно помага на майкаси в работата,ии ходи на курсове(нямам идея защо отсега ги почна,до 12-ти клас има 2 години :? ) и винаги е зает с нещо.Даже през ваканцията се видяхме ваднъж,при положение,че ми беше обещал да сме по-често заедно.Хубаво-преживях го.Дадох си сметка обаче,че той дори в малкото време когато сме заедно не се опитва да ме направи щастлива.Сякаш е свикнал всичко да става без изобщо да си дава зор..един комплимент не ми е направил,пък за подаръци или цветя-забрави. :( Не знам сигурно звучи детинско,но понякога имам нужда да ми покаже,че ме обича.Защото аз знам ,че е така-сигурна съм,но след всичко което съм правила за него...Не става само единия да не спи,да не яде,да мисли постоянно как да зарадва другия,а да не получава нищо.Започнах да се чувствам,като ходещ труп.Нямам желание за нищо,освен да го видя поне за миг.
Когато го помолих да ми обесни държанието си отговора му беше:"predi nqmah angajimenti nqmah rabota koqto da me iznervq sus seki iminal den nqmah klas koito da me drazni makar 4e pak se oprawqt ne6tata tam nqmah zagubi na skupi hora(баба му почина лятото) nqmah ni6to lo6o i gadno koeto da se tae6e v men no sega tezi ne6ta koito ti gi kazah gi imam i gi 4uvstvam i me draznqt i iznervqt naposledak sqko malko ne6to me drazni siko mi e izostreno i sum se na nokti v naprejenie sum to tova e koeto mi vliq e"
И така... :( Сега се питам къде греша?Дали в мене е вината,защото мрънкам за глупости?

evelinka1122
05-04-2008, 13:50
момчето ти е в доста тежък период и за това така се озлобил (може би) и изнервил към всички... дано това по-скоро мине... а докато премине ти трябва по някакъв начин да го успокоиш, да бъдеш до него и просто да го обичаш... нз какво друго да кажа УСПЕХ! :-)

sadsad
05-04-2008, 13:51
Ne mislq, 4e vinata e v teb...qvno naistina toi ne e v mn dobar period....6te mu mine..ne mu dosajdai...znam che se chuvstvash zle, no ako mu govorish za tova toi shte se iznervq o6te pove6e i dori moje da napravi ne6to koeto nito ti nito toi iskate....popitai go dali moje6 da mu pomogne6 s ne6to....i taka ....no ne mislq 4e ti imash vina.......

evelinka1122
05-04-2008, 13:53
оо да колко съм тъпа... забравих да кажа най-важното... НЯМАШ ВИНА! :)
просто той е в тежък период, не че и той е виновен за това, но просто понякога нещата така се получават... бъди силна!!!

GiVe_mE_A_sMiLe:)
05-04-2008, 14:00
Само аз ли си мисля, че когато на човек му е трудно има нужда от половинката си ? Аз като имам проблеми ако не се видя с приятеля си откачам... скапвам се тотално... :?

MartyParty
05-04-2008, 14:00
Чакам..но...вече нямам сили.Нямам желание за нищо.Сякаш съм се вманиячила.Не излизам,не рисувам(преди много рисувах),не уча,не се смея.Само рева. :(

comics
05-04-2008, 14:01
Като за начало ще се опитам да съкратя темата възможно най-много,защото отлично знам,че но никого не му се четат романи.
С моето момче ходим от...година и 4 месеца някъде ,но през последните 2 седмици само се караме.Караме се и то за някакви абсолютни глупости. :( Според мен проблема идва оттам,че той сега има стаж в печатница и отделно помага на майкаси в работата,ии ходи на курсове(нямам идея защо отсега ги почна,до 12-ти клас има 2 години :? ) и винаги е зает с нещо.Даже през ваканцията се видяхме ваднъж,при положение,че ми беше обещал да сме по-често заедно.Хубаво-преживях го.Дадох си сметка обаче,че той дори в малкото време когато сме заедно не се опитва да ме направи щастлива.Сякаш е свикнал всичко да става без изобщо да си дава зор..един комплимент не ми е направил,пък за подаръци или цветя-забрави. :( Не знам сигурно звучи детинско,но понякога имам нужда да ми покаже,че ме обича.Защото аз знам ,че е така-сигурна съм,но след всичко което съм правила за него...Не става само единия да не спи,да не яде,да мисли постоянно как да зарадва другия,а да не получава нищо.Започнах да се чувствам,като ходещ труп.Нямам желание за нищо,освен да го видя поне за миг.
Когато го помолих да ми обесни държанието си отговора му беше:"predi nqmah angajimenti nqmah rabota koqto da me iznervq sus seki iminal den nqmah klas koito da me drazni makar 4e pak se oprawqt ne6tata tam nqmah zagubi na skupi hora(баба му почина лятото) nqmah ni6to lo6o i gadno koeto da se tae6e v men no sega tezi ne6ta koito ti gi kazah gi imam i gi 4uvstvam i me draznqt i iznervqt naposledak sqko malko ne6to me drazni siko mi e izostreno i sum se na nokti v naprejenie sum to tova e koeto mi vliq e"
И така... :( Сега се питам къде греша?Дали в мене е вината,защото мрънкам за глупости?
ак0 т0лкова много го 0бичаш и "не ядеш и не спиш, а постоянно мислиш как да го зарадваш", дай му време

zaraaa
05-04-2008, 14:03
Opitai se da go razberesh, v sluchaq nito ti nito toi imate nqkakva vina :) Problema e tam, che vseki si iska svoeto :) ti-da prekarvate poveche vreme zaedno, a toi-iska kato, che li povche vreme za sebe si, zashtoto ot tova, koeto ti e kazal mi se struva, che e mnogo iznerven i umoren ot vsichko , koeto stava i, koeto mu se sluchva :) Taka, che govorete i se opitaite da sachetaite po nqkakav nachin neshtata :) a ti ne mu natqkvai postoqnno, che se vijdate malko i t.n vse pak trqbva da go podkrepqsh qvno tova e truden za nego moment i se opitai da go razberesh :) Dano se razberete, Uspex :) :) :)

пЛюш!нкаАа~
05-04-2008, 14:03
Според мен - имате нужда да сте повече време заедно..поговори с него,кажи му,че искаш да ти отдели повече време,кажи му че няма смисъл да се карате за глупости.Вината не е в теб.

koalka
05-04-2008, 14:03
Много е напрегнат и е нормално човек да не се сеща да прави комплименти и жестове, като другаде му е главата...
Иначе не е зле още веднъж да си поговориш с него относно това, че работи.Остави, че ти не се чувстваш добре, ами и той не е ли малко напрегнат.И в тази печатница, и при майка си, отделно тия курсове.В един момент той няма да има сили.

Crafter
05-04-2008, 14:19
Не знам, ама според мен трябва да се радваш, че имаш толкова амбициозен приятел. Иначе не бих казал, че това оправдава липсата на романтика у него, но вие трябва да си се разберете, Марти.
И оставам с впечатлението, че си много мекушава. Ти му измънкваш там нещо и после не получаваш внимание. Малко се наложи де. Каква жена си такава, че мъж да те командва.
Ако и това не става, отрежи му секса.

MartyParty
05-04-2008, 14:24
Не знам, ама според мен трябва да се радваш, че имаш толкова амбициозен приятел. Иначе не бих казал, че това оправдава липсата на романтика у него, но вие трябва да си се разберете, Марти.
И оставам с впечатлението, че си много мекушава. Ти му измънкваш там нещо и после не получаваш внимание. Малко се наложи де. Каква жена си такава, че мъж да те командва.
Ако и това не става, отрежи му секса.
Ми не правим секс,иначе не е лоша идея.Попринцип и аз затова се влюбих в него,защото е амбициозен и има какво да уча от него.Мекушава съм,щото какъвто е изнервен ще ми тегли една майна и ще ме зареже набързо,а аз не искам.

MiMcHeToOo
05-04-2008, 14:52
Мда, случва се на всички този период. Стисни зъби, това е положението. Бъди сигурна, че момчето ти те обича въпреки, че няма цветя и подаръци...

alkobalko
05-04-2008, 15:33
Няма смисъл да се тъси вина. Нито той е виновен, че е толкова напрегнат и затрупан с работа, нито ти, че искаш повече внимание. Опитайте се и двамата да направите компромиси и да се поставите в положението на другия. Във всяка връзка има трудни моменти и точно тогава проличава колко силна е любовта.

sladur4etyYy
05-04-2008, 17:14
Чакам..но...вече нямам сили.Нямам желание за нищо.Сякаш съм се вманиячила.Не излизам,не рисувам(преди много рисувах),не уча,не се смея.Само рева. :(

абе ти добре ли си :shock: !!?? на момчето толкова неща са му се струпали, а ти си тази, която реве!! дай му малко време, бъди до него,но не за да му мрънкаш, а за да му помогнеш да се съвземе.

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:15
Дай му време,бъди до него и го подкрепяй..после всичко ще се оправи :wink:

MartyParty
05-04-2008, 21:44
Чакам..но...вече нямам сили.Нямам желание за нищо.Сякаш съм се вманиячила.Не излизам,не рисувам(преди много рисувах),не уча,не се смея.Само рева. :(

абе ти добре ли си :shock: !!?? на момчето толкова неща са му се струпали, а ти си тази, която реве!! дай му малко време, бъди до него,но не за да му мрънкаш, а за да му помогнеш да се съвземе.
Да естествено.Така е много лесно.Ако ти кажа,че от 6 месеца се опитвам и вече съм на предела на силите си?Ако ти кажа,че го обичам и вече не знам как да му помогна? :( Има ли някой от вас представа какво е да обичаш някого с цялото си сърце и всичко да е против тази любов?