PDA

View Full Version : НЕ ГИ ПОНАСЯМ!!!



ilsi_
05-04-2008, 14:26
Ходя с едно момче от скоро (1 месец и половина) и той си има компания .. обаче аз излизам само с него .. та проблема е в компанията му (приятелите му) .. против повечето от момчетата нямам нищо общо има някой изключения но както и да е .. обаче момичетата .... (puke) не мога да ги понасям .. адските надуфки са .. мислят си че всички могат да ги въртят на пръста си и ваобще имат страшно голямо самочувствие .. ама кв0 да направя тва е неговата компания .. и аз не мога да му забраня да излиза с тях те са около 20 човека .. смисал голяма им е компанията .. постоядно се сабират в някой от тях .. и него го викат .. тои почти спря да ходи при тях само заради мен .. обаче не е правилно така .. не понасям той да ходи при тях само при мисалта че той е при тия момичета иииииииии ОТКАЧАМММММ ... :o не издържам вече .. кво да напраяяяяяя .. незнам незнам .. немога да го отделя от компанията му .. а не искам да излиза с тия момичета .. :? :? :? Единственият начин да не го отделям от тях и да е с мен е да стана една "ЛИГЛА" като всички останали момичета от таа компания .. а мен тва хич не ми се нрави! :?

sladkъ_mackъ
05-04-2008, 14:33
Напълно те разбирам :? И аз не тъпря лигли ,маа и да не излиза с компанията си,пак може в обкръжението му да има такива,не можеш да го предпазиш от такива,ако някоя е решила да го сваля,просто те са навсякъде :-x Не се притеснявай излишно и не си създавай нерви ,това ми е съвета ;) Ако има акъл да те оцени няма да се поддава на свалки и ще ти е верен ;) Не му казвай директно "не ходи с тея " примерно,защото не с езнае как ще реагира,може да се издразни и да реши че му държиш сметка :? Опитай се да го отдалечаваш от тях като го караш да излизате по-често заедно и да се забавлявате :) Ако му е добре с теб няма и да се сеща за компанията.. :)
П.П ии бъди себе си, не е нужно да ставаш овца от стадото,за да те впишат в компанията,или да се харесаш на приятелчетата му :? Бъди естествена,пък който иска да го оцени :)

ilsi_
05-04-2008, 14:38
олее .. не не ти не си ме разбрала .. аз не мисля че някоя ше го сваля .. смисал и тва го има обаче мисля че ако нещо такова се случи (да не дава господ) той ще го избегне щото наистина ми доказа че даржи много на мен .. ама проблема не е там .. аз не искам да излиза с тия хора .. просто тая компания я ненавиждам а тва са неговите приятели и супер много се дразняяяяяяя .. :-x как можах да се влюбя точно в човек от там .. :? толкова ми е криво .. напрао нзз кво да правя и как да се справя с тоя проблем ..

пЛюш!нкаАа~
05-04-2008, 14:40
Ходя с едно момче от скоро (1 месец и половина) и той си има компания .. обаче аз излизам само с него .. та проблема е в компанията му (приятелите му) .. против повечето от момчетата нямам нищо общо има някой изключения но както и да е .. обаче момичетата .... (puke) не мога да ги понасям .. адските надуфки са .. мислят си че всички могат да ги въртят на пръста си и ваобще имат страшно голямо самочувствие .. ама кв0 да направя тва е неговата компания .. и аз не мога да му забраня да излиза с тях те са около 20 човека .. смисал голяма им е компанията .. постоядно се сабират в някой от тях .. и него го викат .. тои почти спря да ходи при тях само заради мен .. обаче не е правилно така .. не понасям той да ходи при тях само при мисалта че той е при тия момичета иииииииии ОТКАЧАМММММ ... :o не издържам вече .. кво да напраяяяяяя .. незнам незнам .. немога да го отделя от компанията му .. а не искам да излиза с тия момичета .. :? :? :? Единственият начин да не го отделям от тях и да е с мен е да стана една "ЛИГЛА" като всички останали момичета от таа компания .. а мен тва хич не ми се нрави! :?Офф мила ..остави го той сам да дойде при теб,не го отделяй от "компанията му" :x..кажи му,че не ти е приятна компанията му и тва е..ако иска да е с теб ще излизате БЕЗ ТЯХ,а само вие двамата!А може и да ползваш и друг начин..начина не е да станеш лигла като другите момичета..просто се направи,че не ги познаваш,че са ти безразлични и изобщо не те впечатляват..ддз..успехи.. :?

hrisiiiiii
05-04-2008, 14:44
Не си длъжна да си част от компанията му. Просто го приеми такъв, какъвто е. Той не би те оставил заради тях. А и защо толкова те дразни обкръжението му? Нали не излизаш с тях, а само с него? Може да поговориш с него и да му споделиш какво мислиш, а той ако те обича истински ще те разбере. :]

ilsi_
05-04-2008, 14:51
Емиии .. Аззз .. охх .. Голяма съм егоистка :o .. Като знам че ще излиза с тях и немога да спра да мисля кво прай в момента .. кви ли му ги дрънкат ония лигли и още кви ли не работи ми минават през главата .. само като си представя как стои на една маса с тях и се наливат сичките там .. и тия лейки са пияни вече и незнаят кво приказват .. и той кат се напий и кой знай кви може да ги забърка .. :x През цялото време докато той е с тях аз съм супер подтисната и майка ми постоядно ми мрънка и ме разпитва кво ми е .. и на нея вече и омръзна да слуша едно и също :-o

fuck_me_pls
05-04-2008, 15:22
Не го отделяй от компанията му,пък и не го искай само за себе си,защото когато тебе те е нямало до него той е бил с тях нали..а са да ги зареже само заради тебе щото не ти харесват момичетата...Може да ревнуваш от тях,но има ли смисъл след като той ти е доказал,че държи на теб и че ако някоя почне да го сваля ще го избегне...за тва айде се успокой малкоо..и не се дразни и не "ОТКАЧАЙ" чак толкова.И да се дразниш и да не се не мисля,че ще можеш да го отделиш от тях все пак са му приятели..Аиде мила УспеХх :)

alkobalko
05-04-2008, 15:30
Поговори с него, кажи му как се чувстваш, сподели и страховете си. Не му забранявай обаче да се вижда с тях, това няма да доведе до нищо добро.

5StaR
05-04-2008, 15:54
ваобще смисал сабират

Ъъ....? Да не говорим за "тои" ( той ), надуФки и тн...

GameMaster
05-04-2008, 15:56
S vremeto vsichko shte se naredi.Predpolagam che shtom e s teb onezi nqma da go zakachat nito toi tqh....

cinderella_gugutka
05-04-2008, 16:11
е,прекалено егоисти4но от твоя страна е да му забраниш да ходи при компанията му-опитай се да го разбереш и го остави малко (щом си се държи добре с теб кво те вълнува друго) :)

AceOfSpades
05-04-2008, 16:18
Не му го казвай директно "не излизай с тях", просто му намекни, че те дразнят и на тях не им обръщай НИКАКВО внимание... той не е такъв нали ;) , тъй че няма защо да сажаляваш, че си с него. Кво като неговите са такива той като разбере, че те дразни това може да не те кара толкова да валиш когато те са там :) .

MoHuTo
05-04-2008, 16:22
Поговори с него, кажи му как се чувстваш, сподели и страховете си. Не му забранявай обаче да се вижда с тях, това няма да доведе до нищо добро.

koalka
05-04-2008, 16:25
Разбирам, че момичетата са ти неприятни, то надали на някой нормален лигли и надуфки са му приятни, ама хайде...В крайна сметка това не може да те интересува, защото той ходи с теб.А защо ходи с теб, а не с тях?Защото ти си различна от тях.И нали са само приятели?
Нормално е някои хора да не са ти приятни, не може всички да ти харесват и допадат, а и както каза - това си е неговата компания и ще е глупаво да го спираш да излиза с тях.А и не е хубаво само заради теб да си зарязва приятелите и да се отчуждава от тях.

alex_devv
05-04-2008, 19:39
и ние кво да направиме по въпроса ?