PDA

View Full Version : Проблеми с гаджето



inka7a
05-04-2008, 14:40
С приятеля ми сме заедно от 9 месеца.Напоследък се държи много отчуждено от мен сякаш сме непознати.Аз не съм от много приказливите момичета и съм му го казвала много пъти,но той постоянно ми се сърди заради това.Не знам какво да правя,много съм объркана но и много го обичам...Заради него плача почти всеки ден. :( Моля помогнете ми.Дайте накъкъв съвет. Блaгодаря предварително.

пЛюш!нкаАа~
05-04-2008, 14:45
С приятеля ми сме заедно от 9 месеца.Напоследък се държи много отчуждено от мен сякаш сме непознати.Аз не съм от много приказливите момичета и съм му го казвала много пъти,но той постоянно ми се сърди заради това.Не знам какво да правя,много съм объркана но и много го обичам...Заради него плача почти всеки ден. :( Моля помогнете ми.Дайте накъкъв съвет. Блaгодаря предварително. Ами явно нямате ваша тема за разговор..няма смисъл да плачеш,по-скоро измисли как да го заговориш.Значи като излизате мълчите така ли.. :? е кажи му нещо де.. :?..прави неща,които на него му харесват,говорете си за интересни теми..;]

FiRe_LaDy
05-04-2008, 15:02
Еми колкото и да не си от приказливите ще трябва да поговориш с енго и да го питаш защо се държи така ... дано нещата се оправят.Успех!

shanty_loop
05-04-2008, 15:06
Няма смисъл да плачеш... :) пък и разговорите трябва да са от двете страни... но неможе само ти да говориш, а като се заприказвате на някоя тема може всичко да си тръгне както трябва ;)

fuck_me_pls
05-04-2008, 15:09
Няма смисъл да плачеш,нещата ще се оправят!!Поговори си с него и го попитай защо се държи така,дали има някакъв проблем. :) Измисли тема за разговор,за нещо,което знаеш,че го интересува,спох ще се опраите!

GameMaster
05-04-2008, 16:01
Emi ....Vij sega az kato imam da kazvam neshto na moq mu go kazvam i nikak ne mi puka.Taka che nai-dobre kolkoto i ti da ne si ot prikazlivite da govorish s nego.Izqsnete si problemite.

bubbl3s
05-04-2008, 16:18
Еми колкото и да не си от приказливите ще трябва да поговориш с енго и да го питаш защо се държи така ... дано нещата се оправят.Успех!

+1 :)

VinDiesel
05-04-2008, 18:42
Причината е в теб ти като мълчиш той кво може да направи да се зближи с тебе ?

alex_devv
05-04-2008, 19:36
има нещо гнило :)
обикновенно се отчуждаваме така когато има друга надежда :D

NeLLy_BaBy
05-04-2008, 20:56
явно наистна ще трбва да поговорите и то в най-скоро време, защото общуването е много айно в една вразка.Няма ли го нещата определено не вървят. Може би се притесняваш да говориш с него, но започни както казаха и другите с нещо, което той обича.Малко по-малко ще разчупете леда. Това според мен е най-правилното решение. Ако продължавате така просто след време ще стигнете до кофти ситуацията като излезете и абсолютно да няма какво да си кажете и резултата ще е раздяла. А ти не искаш това нали? Затова действай смело и успех! :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-04-2008, 20:59
ГОВОРИ МАМА ТИ 8-)

parkourgirlss
05-04-2008, 21:11
ami nai dobre mu obqsni absoljutno vsi4ko, kaji mu 4e e vajno i 4e darji6 tolkova mnogo na nego i 4e ne iska6 da go izgubi6 :) i go svetni 4e 9 meseca sa mnogo vreme ;] (1 bremennost) :D A i ako toi si e nameril druga si pomisli dali si struva da se zanimava6 s nego ako ne te obi4a istinski :|

Brutality
05-05-2008, 06:02
Оф седнете и поговорете бе хора, в говоренето няма нищо лошо. Няма такъв човек който "не говори много" рано или късно всички са приказливи. По друг начин няма как да разбереш къде е проблема. Ние няма как да ти кажем. Просто сядате и говорите.. пък не се знае до къде ще се стигне 8)

purple__love
05-05-2008, 11:35
pogovori s nego...obqsni mu kak se 4uvstva6...ako znae6e kakvo ti pri4inqva...sigurno nqma6e da se durji taka...pone ako naistina te obi4a!dano vsi4ko se opravi!pri dulgite vruzki e taka..moje da e vremenno ili da se popadnali v nqkakuv zastoi...ako se obi4ate,vsi4ko 6te se opravi!

gPa3HuTeJl
05-05-2008, 11:40
..путьо.. :D