PDA

View Full Version : Какви хора ни управляват ..



136179
05-04-2008, 16:11
..и последствията от това..
http://clip4e.com/play.php?id=45143&

Вашият коментар по темата..?

MissSun
05-04-2008, 16:26
Koлко теми още ще има по това клипче?Вече има 2 такива теми. :? :? :x

Big_JoJo
06-09-2008, 18:29
Подяволите няма ли кой да ги изтреби тея утребки е ... Хитлер хубаво ги е почнал но никоий няма смелоста да им излезе насреща в тая скапана държава...

kristo
06-10-2008, 10:37
Не са виновни те, че ни управляват, а ние сме си виновни, че не ходим да гласуваме и така им предоставихме управлението на България на тепсия. На другите парламентарни избори хубавичко си помислете дали трябва да се гласува... Ако искаме промяна и тези същите да ги изметем, трябва масово да се гласува. Ако не, да си му правим сметката и да не се оплакваме. Не е луд този който яде баницата, нали знаете...

Big_JoJo
06-10-2008, 17:11
Не са виновни те, че ни управляват, а ние сме си виновни, че не ходим да гласуваме и така им предоставихме управлението на България на тепсия. На другите парламентарни избори хубавичко си помислете дали трябва да се гласува... Ако искаме промяна и тези същите да ги изметем, трябва масово да се гласува. Ако не, да си му правим сметката и да не се оплакваме. Не е луд този който яде баницата, нали знаете...

Прав си но нима имаме шанс срещу тая напаст.Доидат ли изборите цигани и турци се надпреварват да си продадат гласа , а българите никакви ги няма + това има над 1 милион и нещо пенсионери верни на кумонизма.Няма спасение .... Както пище до 2020 ние ще сме малцинство !!!

kristo
06-10-2008, 19:37
Не са виновни те, че ни управляват, а ние сме си виновни, че не ходим да гласуваме и така им предоставихме управлението на България на тепсия. На другите парламентарни избори хубавичко си помислете дали трябва да се гласува... Ако искаме промяна и тези същите да ги изметем, трябва масово да се гласува. Ако не, да си му правим сметката и да не се оплакваме. Не е луд този който яде баницата, нали знаете...

Прав си но нима имаме шанс срещу тая напаст.Доидат ли изборите цигани и турци се надпреварват да си продадат гласа , а българите никакви ги няма + това има над 1 милион и нещо пенсионери верни на кумонизма.Няма спасение .... Както пище до 2020 ние ще сме малцинство !!!
Е добре де, пенсионерите, които гласуват задължително за БСП са 1 милион. Турците и циганите общо са не повече от 4-500 000 хил. Оттам насетне има още 5 млн българи, които какво правим?! Ако идем да гласуваме 90% от тези 5 милиона, гласовете на турците и циганите се обезсилват и ДПС едва ли ще има повече от 2-3 депутати в парламента. Тъй че няма място за приказки от рода, че българите ще станем малцинство. Стига с това примиренчество моля! Ако така е разсъждавал като нас Апостола и другите ни революционери, сега верно българите нямаше да ни има или щяхме да бъдем турци. Просто трябва обединение и гласуване на първо място и то масово. да не ме разбереш погрешно, не те репликирам и още по-малко обвинявам в нещо, но просто така примиренчески не бива да се разсъждава.

Здравият разум
06-11-2008, 11:57
Всъщност, само циганите са към 500 000. Турците, или българомохамеданите, както ти е по-удобно, са към милион. Не всички гласуват за ДПС, разбира се. Има и нормални хора, които знаят за какво става дума и сред тях. Особено тези, които са си живели в малките турски селища и, като са си избрали ДПС на местните избори, са пропищели от тях.

Я ми кажете, че ми е интересно - за кого ще гласувате?

Christ
06-11-2008, 12:36
За това ли се е борил Апостола?! За факелни шествия със знамена, на които има езически символи, ли?! Къде е християнското в българия?! Нали толкова много се оповавате на тази конституция? Къде ви е конституционното източноправославното вероизповедание?!

Заслужаваме да бъдем тъпкани, защото нищо не правим по въпроса!


Засрами се, българино.

kristo
06-11-2008, 21:50
Всъщност, само циганите са към 500 000. Турците, или българомохамеданите, както ти е по-удобно, са към милион. Не всички гласуват за ДПС, разбира се. Има и нормални хора, които знаят за какво става дума и сред тях. Особено тези, които са си живели в малките турски селища и, като са си избрали ДПС на местните избори, са пропищели от тях.

Я ми кажете, че ми е интересно - за кого ще гласувате?Само да те светна, че българите-мохамедани са си чисти, етнически българи и това, че изповядват исляма не ги прави по-малко българи от нас. Освен това циганите не са 500 000, по-малко са със сигурност, аз доколкото чух от моя преподавателка в университета, тя ги определи към 300 000. Турците са не повече от 500 000 специално те, а българите-мохамедани са си българи, както ти казах, така че тях към турците не ги причислявам. те обаче също не са повече от 400-500 000, а и по-голямата част от тях не гласуват за ДПС или изобщо не гласуват. И дори да ги сложим общо милион, милион и двеста хиляди от електората на ДПС в най-добрият за тях случай, българите все още сме едно 5,5 милиона и повече, тъй че представи си ако поне 4 милиона отидем да гласуваме, процентите на ДПС на изборите ще са не повече от едно от 4 до 6. Което означава много малко депутати в парламента и никаква възможност за по-голяма инициативност.

Здравият разум
06-12-2008, 13:22
kristo, първо - нищо не си ме светнал и второ - проверявай си фактите! Данните от 2001 г. са, че етническите (не просто мюсюлманите) турци в България са 9,4 процента, или приблизително 750 000. тези 9,4 процента етнически турци спадат към деветте и шест десети процента на турскоговорящите, както и към около тринайсетте (може и повече да са) процента мюсюлмани в България. Циганите са 4,7 процента, което ги прави към 370 000, но това също е през 2001.

Сега, аз да те светна, че в България отрицателният демографски прираст идва от етническите българи, а циганите и турците си се множат достойно и спокойно за седем години може да са станали съответно половин милион и милион. Като сложиш и имигрантите, гастарбайтерите, тези, които идват да гласуват с рейсове от Анадола, че дори и тези, които, по една или друга причина, не са преброени стават още повече.

Сега чаткаш ли, или пак ще ме "светнеш" с леко снизхождение?

izzy
06-12-2008, 13:47
ako si tolkoz zdrav razum 6te6e razbere6 4e kristo e prav v tozi slu4ai.

Здравият разум
06-12-2008, 15:17
Всъщност, izzy, не съм съвсем сигурен за чий точно се бориш. Ако можеше да четеш, което не е така, ако се съди по начина, по който пишеш, щеше да видиш, че единственото нещо, което оспорвам в случая е цифрата на тоя твърд електорат на ДПС.

За това, че ако всички българи излязат да гласуват процентът на места в парламента на ДПС ще е по-малък, въобще не споря. Така е! Само че няма никаква гаранция, че няма на тяхно място да се намърдат също толкова, че и по-продажни и крадливи българи, евреи, марсианци и т.н. За почти 20 години и такива доста сме видели.

Номерът е, че за Манго, Айше, Хасан и Йълдъз кебапчето и загорката на предизборния митинг са повишаване на жизнения стандарт и те отиват и си пускат бюлетинките, без дори да знаят за кого, и са доволни. Българина няма как да е доволен, защото положението е дотам докарано от всякакви псевдополитици, че хората, които реално могат да свършат нещо положително в държавата, трудно могат да се докопат до властта. В крайна сметка, колкото и да гласуваме, ние го ядем големия, докато малцинствата плюскат кебапчета под съпровода на оркестър "Каменци".

kristo
06-12-2008, 18:11
Разбирам опасенията ти и не казвам, че не си прав до голяма степен. Но нещата не стоят точно така безнадеждно както ти ги описваш. защото едва ли не от думите ти става ясно, че нищо не можем да направим и едва ли не е по-добре да се гръмнем, а не е така. Изход винаги има и в случая той се състой в това да отидем да гласуваме масово. Защото колкото и ДПС да има твърд електорат, падне ли един път от власт и повече няма да има възможност как да се съвземе и да получи толкова много власт, колкото имаше досега. А и много турци започват да осъзнават какъв октопод е ДПС и как ограбва в голяма степен и тях самите. Аз лично познавам български турци, които откровено мразят ДПС и няма да идат да гласуват за тази престъпна партия. А що се отнася до алтернативите на сегашната коалиция, да, не са много, но има такива. Огледай се и ще видиш, че има партии, които не са управлявали досега и на които поне малко от малко може да се вярва поне повече от на БСП -ДПС-НДСВ и със сигурност ще управляват по-отговорно от тях. А за раждаемостта при циганите и турците- не мисля, че при турците е особено голяма, просто защото редовия турчин не е богат човек, а точно обратното. А и турците не са като циганите да раждат колкото се може повече деца при положение, че не могат да ги гледат. Що се отнася до циганската свръхраждаемост, да тя е сериозен проблем, но дори бездарното ни и безотговорно правителство вече започна да предприема мерки за ограничаването й. Лишаването на циганите от социални помощи при раждане на деца, които не могат да бъдат гледани е едно добро средство и може да им бъде за урок. Разбира се, има и други начини, които ще бъдат използвани при нужда, защото вече на всеки му писна от проблемите, които създават циганите за българската държава. И другарката Масларова именно започна да действа по въпроса колкото и слаба като министър да е по принцип.

FuckiNg DreAm ' Dess <
06-25-2008, 11:19
Теми...толкова много политически теми съм обсъждала с кого ли не и толкова ми е писнало от мазните гнусни мангали и турци,които трябва да умрът,че нямам думи да изкажа удивлението си от наглостта на тази сган!Не мога да кажа нищо!

http://www.vbox7.com/play:cd5abffd

kristo
06-25-2008, 11:45
Теми...толкова много политически теми съм обсъждала с кого ли не и толкова ми е писнало от мазните гнусни мангали и турци,които трябва да умрът,че нямам думи да изкажа удивлението си от наглостта на тази сган!Не мога да кажа нищо!

http://www.vbox7.com/play:cd5abffd
Грешка е всички турци да бъдат определяни като лоши или като "сган", защото има и светни турци. Това, че може би не си срещал такива, не значи, че няма. Аз пък познавам и светни от тях. Това е може би защото са с по-различно мислене и са против ДПС. Иначе твърдо съм против ДПС, тази партия трябва да бъде забранена със закон и разтурена.
За циганите ситуацията е по-друга, макар че и при тях на 200-300 циганина се среща някой по-светен и с акъла си. Но са просто единици. И престанете с тези тъпи нацистки призиви за изтрепване и "правене на сапун" едва ли не на турци, евреи и цигани. Престанете с тези идиотщини и не говорете кретенизми от този род. Първо, това няма как да стане, второ, ако наистина го мислиш, значи нещо не си добре с главата...

FuckiNg DreAm ' Dess <
06-25-2008, 14:13
Значи,аз изобщо не съм добре с главата,защото след като видя мангал или турчин,си представям как ги коля и раздробявам.
Не ме интересува дали има свесни или не!Факт е ,че техният народ е избивал нашия!Факт е,че в момента турците се опитват да превземат България!Факт е,че правят плакати,на които в формата на РБ има ТУРСКОТО ЗНАМЕ!Така че не ми говори да престана да говоря така!Това са неоспорими факти и не ме интересува дали може да умрът или не може!Докато аз съм жива - ще искам смъртта им и ще искам отмъщение за целия български народ,преживял ада на земята и паднал в бой за да спасят страната,за която днешното поколение не дава 5 пари!Ще го искам,независимо какво става! :-x

kristo
06-25-2008, 14:36
Значи,аз изобщо не съм добре с главата,защото след като видя мангал или турчин,си представям как ги коля и раздробявам.
Не ме интересува дали има свесни или не!Факт е ,че техният народ е избивал нашия!Факт е,че в момента турците се опитват да превземат България!Факт е,че правят плакати,на които в формата на РБ има ТУРСКОТО ЗНАМЕ!Така че не ми говори да престана да говоря така!Това са неоспорими факти и не ме интересува дали може да умрът или не може!Докато аз съм жива - ще искам смъртта им и ще искам отмъщение за целия български народ,преживял ада на земята и паднал в бой за да спасят страната,за която днешното поколение не дава 5 пари!Ще го искам,независимо какво става! :-x
Хе, добре, че си ти, най-голямата патриотка и националистка, та да има кой да спасява България. Досега се чудех кой може да спаси България, ама вече намерих правилният отговор. И какво, ще изтрепеш турците и циганите и какво, веднага и на секундата ще цъфнем и ще вържем. Само дето ще останат едни комунисти да ни управляват, които с нищо не са по-хубави от ДПС, понеже те го създадоха и благодарение на които то управлява България. Едни комунисти, които 45 години избиваха българският народ по-масово и от турците по време на турското иго. И едни комунисти, които са тотални безродници и майкопродавци. Имам предвид синовете и дъщерите на хората от ЦК и Политбюро на БКП, които днес разграбват и унищожават българският народ. Щото е много лесно да хвърлим цялата вина върху турците и циганите, а нашата си мърша да не я пипаме, тя е хубава, "наша си", "българска". Много е лесно девойче за всичко да хвърляш вината върху другите. Да хвърляш вината за безхаберието на българските управляващи и най-вече на българският народ само върху турците и циганите. Защото турците и циганите днес се ползват с привилегии, защото НИЕ им ги дадохме, а не те сами да си ги получат. Тъй че разсъждаваш безкрайно тъпо и угодно на комунистите, които са най-големите врагове на България. Лошо е, че доста от младите българи разсъждават тъпо като теб- ще изтрепем тоя и оня и всичко ще е наред. Наистина, ако разсъждаваш така, не си много по-умна от олигофрените от ДПС, от циганските бандити, които също крещят "смърт за българите". Щото проблема е един- нямаме държава. Иначе ако имахме, и циганите, и турците нямаше да са ни никакъв проблем и щяха да се съобразяват, че живеят в България. Освен това нямаше да имат никаква власт. Ама явно това ти не го осъзнаваш и то изобщо. И с тези си думи мога да ти кажа, че само помагаш на циганите и турците и ги караш да се сплотяват, вместо реално да се бориш против властта им. И докато хора като теб продължават да си налагат мнението, бандита Доган ще продължи да ни управлява, понеже турците и циганите, почувствали се застрашени, ще започнат още по-масово да гласуват за ДПС и недай си боже на следващите избори ДПС ще може и да управлява самостоятелно. Ако това искаш, продължавай да им помагаш да се обединяват и сплотяват с подобни глупости, които говориш. Защото има други, много по-умни, реални и осъществими методи да се противопоставим на циганско-турската власт в България, но те не включват идиотските методи, които ти предлагаш.

FuckiNg DreAm ' Dess <
06-25-2008, 17:40
Значи,аз изобщо не съм добре с главата,защото след като видя мангал или турчин,си представям как ги коля и раздробявам.
Не ме интересува дали има свесни или не!Факт е ,че техният народ е избивал нашия!Факт е,че в момента турците се опитват да превземат България!Факт е,че правят плакати,на които в формата на РБ има ТУРСКОТО ЗНАМЕ!Така че не ми говори да престана да говоря така!Това са неоспорими факти и не ме интересува дали може да умрът или не може!Докато аз съм жива - ще искам смъртта им и ще искам отмъщение за целия български народ,преживял ада на земята и паднал в бой за да спасят страната,за която днешното поколение не дава 5 пари!Ще го искам,независимо какво става! :-x
Хе, добре, че си ти, най-голямата патриотка и националистка, та да има кой да спасява България. Досега се чудех кой може да спаси България, ама вече намерих правилният отговор. И какво, ще изтрепеш турците и циганите и какво, веднага и на секундата ще цъфнем и ще вържем. Само дето ще останат едни комунисти да ни управляват, които с нищо не са по-хубави от ДПС, понеже те го създадоха и благодарение на които то управлява България. Едни комунисти, които 45 години избиваха българският народ по-масово и от турците по време на турското иго. И едни комунисти, които са тотални безродници и майкопродавци. Имам предвид синовете и дъщерите на хората от ЦК и Политбюро на БКП, които днес разграбват и унищожават българският народ. Щото е много лесно да хвърлим цялата вина върху турците и циганите, а нашата си мърша да не я пипаме, тя е хубава, "наша си", "българска". Много е лесно девойче за всичко да хвърляш вината върху другите. Да хвърляш вината за безхаберието на българските управляващи и най-вече на българският народ само върху турците и циганите. Защото турците и циганите днес се ползват с привилегии, защото НИЕ им ги дадохме, а не те сами да си ги получат. Тъй че разсъждаваш безкрайно тъпо и угодно на комунистите, които са най-големите врагове на България. Лошо е, че доста от младите българи разсъждават тъпо като теб- ще изтрепем тоя и оня и всичко ще е наред. Наистина, ако разсъждаваш така, не си много по-умна от олигофрените от ДПС, от циганските бандити, които също крещят "смърт за българите". Щото проблема е един- нямаме държава. Иначе ако имахме, и циганите, и турците нямаше да са ни никакъв проблем и щяха да се съобразяват, че живеят в България. Освен това нямаше да имат никаква власт. Ама явно това ти не го осъзнаваш и то изобщо. И с тези си думи мога да ти кажа, че само помагаш на циганите и турците и ги караш да се сплотяват, вместо реално да се бориш против властта им. И докато хора като теб продължават да си налагат мнението, бандита Доган ще продължи да ни управлява, понеже турците и циганите, почувствали се застрашени, ще започнат още по-масово да гласуват за ДПС и недай си боже на следващите избори ДПС ще може и да управлява самостоятелно. Ако това искаш, продължавай да им помагаш да се обединяват и сплотяват с подобни глупости, които говориш. Защото има други, много по-умни, реални и осъществими методи да се противопоставим на циганско-турската власт в България, но те не включват идиотските методи, които ти предлагаш.

Ти пък откъде знаеш че не го осъзнавам?! Много добре знам че нямаме държава!Както и че българските политици стават само за тоалетна хартия!Само че ние...и то само пълнолетните са виновни че ги избират!Щото народа е държавата!Няма ли го народа - държавата отива! Но пък и чесно казано вече не останаха свясни хора за които може да се гласува!

Така де,исках да ти кажа че разбирам тия неща които ти каза,но не ми се говори повече на тая тежка тема ... :-o


П.С. - Съжалявам за правописните и пунктуационните грешки :)

Proud Bulgarian
06-26-2008, 08:51
kristo и кой смяташ да ни управлява?Агента на ДС Каракачанов? Или някой от идиотите Сидеров и Расате... Или охраната на Тодор Живков - Бойко Борисов?
Дай си скайпа на ЛС ако искаш да го обсъдим

kristo
06-26-2008, 18:30
kristo и кой смяташ да ни управлява?Агента на ДС Каракачанов? Или някой от идиотите Сидеров и Расате... Или охраната на Тодор Живков - Бойко Борисов?
Дай си скайпа на ЛС ако искаш да го обсъдим
Не казвам, че Каракачанов е най-хубавият и почтеният, но във всеки случай е сто пъти по-добър вариант за управник на България от Станишев, Доган Симо Мадридския и компания. Поне е националист и това не е малка гаранция, че ще мисли поне малко от малко за българският народ. За Сидеров съм на същото мнение, макари да не съм му фен и то никак. Но бих го предпочел пред сегашните. Също и Расате. Виж, за Бойко Борисов(Бандитов) съм на друго мнение, той определено трябва да е много далеч от властта в България, понеже ще продължи делото на тройната коалиция.
ПП. Каракачанов може и да е бил агент на ДС, но агент на външно разузнаване, а между външно и вътрешно разузнаване има съществена разлика. Най-малкото външно разузнаване няма власт над българският народ, тоест не се бърка във вътрешните дела на България. А Каракачанов е бил агент в Македония и е работил срещу македонизма, също така е водил подривна дейност против най-големият български душманин- Югославия. С две думи борил се е за българщината в Македония. А единственият начин през комунизма да работиш за българщината е да станеш агент на външно разузнаване или контраразузнаване. Затова смятам, че агентите на външно и контраразузнаване трябва да бъдат разграничавани от агентите на вътрешно разузнаване, които са изпълнявали съвсем други функции. А именно да държат българският народ в подчинение и да крепят комунистическият режим.

Neo-Communist Power
06-26-2008, 18:42
мазни капиталисти :x

kristo
06-26-2008, 18:52
мазни капиталисти :x
:lol: Че твоите любими комунисти днес са най-големите богаташи и капиталисти. Даже представителя на съвременното БКП в Коалиция за България- Александър Паунов е крупен бизнесмен мойто момче. Така че за мен най-голямата лъжа е, че комунизма бил антикапиталистически. Точно обратното- днес комунистите навсякъде по света са фрашкани с пари.