PDA

View Full Version : Защо все на мен ???



Lekov
05-04-2008, 16:40
Значи работата е следната: преди около месец се запознах с едно момиче влюбих се до уши ко да ви кажа любов от пръв поглед и така аз постоянно и повтярах че я оби4ам и изглежаше че и тя има сащите чувства към мен но ми го каза само веднъж.Една вечер след като тя ходи на РД сама некакжо момче я целунало на другия ден и казал че бил влюбен в нея и тя му се върза и ми разби сарцете а аз толкова много си я оби4кам немога без нея готов сам да умра за нея а тя се подигра с мен :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sladur4etyYy
05-04-2008, 16:43
е и ти сега какво искаш да направим ние? какво питаш- как да си я върнеш ли? :-o

fuck_me_pls
05-04-2008, 16:44
Може пък ако това което е направила,да осъзнае,че е грешка и да се върне при теб!
Почакай я малко,ако не стане я зарежи значи просто не те заслужава ще си намериш друга!

Lekov
05-04-2008, 16:45
ми..да как да си я върна и защо все при мене се получава така :cry:

MiMcHeToOo
05-04-2008, 16:45
Може пък ако това което е направила,да осъзнае,че е грешка и да се върне при теб!
Почакай я малко,ако не стане я зарежи значи просто не те заслужава ще си намериш друга!

Мхм 8)

ra4ence
05-04-2008, 16:47
Какво да връщаш... Тя никога не е била твоя! Заслужава ли си да си с момиче,на което трябва само 1 целувка от друг,за да те отлюби.. детски истории
вчера в теб се влюбила
днвес в еди кой си
утре.. ?

AceOfSpades
05-04-2008, 16:48
Ми какво да те посаветвам ... още е в началото на връзката и може ако и признаеш чувствата си ако теб повече харесва да тръгне с теб (макар че не е редно да ги разделяш. Но това е по-рискования вариант... аз лично бих направил това - изчакай да се разделят и да я под крепиш и тогава да и признаеш чувствата си ;). Успех и другия път не чакай ;) .

Lekov
05-04-2008, 16:49
Какво да връщаш... Тя никога не е била твоя! Заслужава ли си да си с момиче,на което трябва само 1 целувка от друг,за да те отлюби.. детски истории
вчера в теб се влюбила
днвес в еди кой си
утре.. ? малко грубо поднесено,но за жалост май си права :cry:

gLoRiOuS_aNGeL
05-04-2008, 16:50
Наскоро и аз преживях нещо подобно.Предполагам как се чувстваш...
За съжаление в повечето случаи сме безсилни пред любовта... :cry:

ra4ence
05-04-2008, 16:50
Има тепърва да те боли от глупостите на жените. Не си скуби косите заради нея. Абсолютно селско и детско изпълнение от нейна страна.
Гледай напред за нещо по-стойностно
8)

sladur4etyYy
05-04-2008, 16:52
амии според мен трябва да я забравиш. :?

AceOfSpades
05-04-2008, 16:54
ААААА аз изпуснах подробноста, че ти си й казал и тя даже :shock: наистина май не си заслужава да се хабиш за нея щом толкова лесно си мени чувствата ... дори да я спечелиш кой знае кои пак ще я целуне само и тя ще хукне при него

vesito13
05-04-2008, 16:54
Защо ти трябва да си връщаш човек , който при първата възможност те зарязва и отива при някой друг ? :? Мислиш ли , че тя някога те е обичала истински, след като толкова лесно те заменя с друг ? :?

sladur4etyYy
05-04-2008, 16:55
а тя някога казвала ли ти е че има чувства към теб? :o

Lekov
05-04-2008, 16:58
а тя някога казвала ли ти е че има чувства към теб? :o само веднъж за повече от месец а аз и го повтарях поне по 100 пати на ден :cry:

Lekov
05-04-2008, 17:00
Защо ти трябва да си връщаш човек , който при първата възможност те зарязва и отива при някой друг ? :? Мислиш ли , че тя някога те е обичала истински, след като толкова лесно те заменя с друг ? :? незнам в момента немога да мисля за друго освен за нея и как да си я върна

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:02
Не винаги нещата стават както ние искаме и трябва да се примирим с това...
Просто край загубил си я .
Пък аз бих казала,че въобще НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА . намери си някоя която ще оцени че я обичаш и,че и го повтаряш по 100 пъти на ден :)

sladur4etyYy
05-04-2008, 17:04
еми така е за съжаление! когато си твърде достъпен другият мн лесно и бързо се отегчава. трябва да си по- твърд и умерено недостъпен, защото иначе сам виждаш какво се получава. айде късмет. продължавай напред и следващия път вече знаеш какво НЕ ТРЯБВА да правиш :wink:

loveme123
05-04-2008, 17:05
Вие пък за месец и успяхте да се запознаете и да се опознаете да тръгнете и да се заобичате ли :shock: бреее вие сте много напреднали ... че даже и вече не сте заедно.... то тва не е любов... тва не е и обич както твърдиш...Порастнете малко бе,деца !

vesito13
05-04-2008, 17:10
Защо ти трябва да си връщаш човек , който при първата възможност те зарязва и отива при някой друг ? :? Мислиш ли , че тя някога те е обичала истински, след като толкова лесно те заменя с друг ? :? незнам в момента немога да мисля за друго освен за нея и как да си я върна обикновено така става и просто не мойеш да забравиш човека , когото обичаш :( сега и всички в този форум да ти кажем да я забравиш и да не се занимаваш с нея , защото не те заслужава , не вярвам ти да ни послушаш , дори да знаеш че сме прави , защото ти просто наистина още я обичаш :?

Lekov
05-04-2008, 17:16
Защо ти трябва да си връщаш човек , който при първата възможност те зарязва и отива при някой друг ? :? Мислиш ли , че тя някога те е обичала истински, след като толкова лесно те заменя с друг ? :? незнам в момента немога да мисля за друго освен за нея и как да си я върна обикновено така става и просто не мойеш да забравиш човека , когото обичаш :( сега и всички в този форум да ти кажем да я забравиш и да не се занимаваш с нея , защото не те заслужава , не вярвам ти да ни послушаш , дори да знаеш че сме прави , защото ти просто наистина още я обичаш :?
права си немога да я забравя дори да искам.Искам да е до мен в този момент да си я гушна да я цункам и пак да и кажа колко я обичам :cry: :cry:

vesito13
05-04-2008, 17:18
офффф , дано някой схване нещо защото се получи малко объркано , съжалявам :oops: а и това си е само мое мнение и никого не задалжавам с него :)

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:18
Е то в началото винаги е така,но постепенно ще почнеш да я забравяш..Опитай се да не мислиш,толкова много за нея.! се пак ще си останете приятели нали???????

Lekov
05-04-2008, 17:21
Е то в началото винаги е така,но постепенно ще почнеш да я забравяш..Опитай се да не мислиш,толкова много за нея.! се пак ще си останете приятели нали??????? разбира се че ще си останем приятели аз съм и казал че никога и за нищо на света не бих и се расърдил или изоставил :cry:

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:26
Е то в началото винаги е така,но постепенно ще почнеш да я забравяш..Опитай се да не мислиш,толкова много за нея.! се пак ще си останете приятели нали??????? разбира се че ще си останем приятели аз съм и казал че никога и за нищо на света не бих и се расърдил или изоставил :cry:

Ееемии то значи пак ще я виждаш и т.н ще си говорите ,помагате разликата е ,че няя да я имаш кат нещо повече ма ко да се праи..дано земе да си осъзнае грешката си..докато има време :P

kocko
05-04-2008, 17:48
ами курвенска работа :-x

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:55
Еее kocko къде си бе???Откога не съм попадала на твойтеее остроумни мненияя :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

05-04-2008, 17:59
брат не че нещо но тя си играе с теб....

purple__love
05-05-2008, 11:32
takuv e jivota-jestok...nikoi te pita gotov li si da ponese6 sledva6tiq udar...ne se bezpokoi...ne se slu4va samo na teb...na men mi se slu4i dva poredni puti...imah 4uvstvoto 4e umiram....ne se ot4aivai....dano pone tova te e napravilo po-silen!