PDA

View Full Version : Денислав бие репортерка от "Сигнално жълто"



sexita
05-04-2008, 16:43
http://vbox7.com/play:e369c517

Какво мислите...
От една страна,тея от "сигнално жълто" са много нахални,и момичето си го заслужи...ама пък,чак момиче да бие с такава злоба...и Денислав не е оправдан

LipSoFAnAnGel
05-04-2008, 17:03
Има такава тема за денислав с клипчето му.Иначе не оправдавам Денислав даже ми е смешен как се държа..можеше да се прави, че няма никой не да я бие..много смешно се бие това момче като първолак е :D Но пък и репортерката не спести нищо де...

MartyParty
05-04-2008, 17:08
Баси тъпачката...Това ако е репортер,аз съм трамвай.Липса на всякакъв професионализъм.Тя сама си е виновна.И аз да бях,и аз щях да я смажа от бой.

CataclysmicAbyss
05-04-2008, 17:16
Пфф ебати и репортерката...някфа веднага почва да се заяжда :? И аз ако бях щях да я пребия....баси к'во ше се праи на интересна и ше държи сметка.А тая Албена Вулева е толкова простаа...

LeVski_fen
05-04-2008, 17:22
Аз съм за Денислав без да съм му особенно голям фен,но мисля че отдавна някой трябваше да направи така с репортерна на Сигнално Жълто за да ги научат малко на обноски :o :smt066 :o

air_J
05-04-2008, 17:43
Аз ако съм на репортерката ще го съдя до дупка. Лесно и без много проблеми ще взема 10 бона за двата хомо шамара и единия полуритник. Както казах и в другата тема - много боксьори ги смачкват от бой за къде-къде по-малко пари, така че репортерката ще е на печалба.

Ruthless
05-04-2008, 18:00
На ничия старана съм. Както беше отбелязано в първия пост и двете страни имат вина, обаче отношението на Денислав е край грубо въпреки всичко и според мен ще бъде изгонен в понеделник.

crazyhair
05-04-2008, 18:04
mn pati gleah tapiq klip i ma drazni toq pedal ve4e mn se vazgordq i po4na da se misli za golqmata rabota ama 4esno ne e mn golqm talant no moje da peee :?

QPONECA
05-04-2008, 18:07
Репортерите им са големи гадове. :o

tqnko1
05-04-2008, 18:18
това пишлеме е голям геЙтак :-P

alex_devv
05-04-2008, 20:29
Денислав 8)
Само поради факта, че не понасям тези от Сигнално жълто 8)

miloto_girl_4e
05-04-2008, 20:36
И двете страни не са прави, но все пак не може да се бие така една жена, дори, когато се държи така вулгарно и невъзпитано :!:
Да, наистина тя не се държи като репортерка, а като пълна селтачка, но защо му е на него да пада на нивото и?

ne_moga
05-04-2008, 22:31
Ухааа женски бойййй :grin:

И в крайна сметка тоя е ебати и гейчето, в чужбина ако ударят така репортер или журналист после едно 10 -15 години не мърдат...независимо за кое предаване е .... !!!!!

Mementomori
05-04-2008, 22:43
На страната на тъпия или на страната на глупавия?Ха-ха!Определено не искам да взимам ничия,защото и двамата ужасно много се изложиха и тези нападки бяха ужасни!Единият се заяждаше,нападаше,а другият директно се осмели да стигне до физическа саморазправа,което е възможно най-нисшето средсто за общуване!

Mademoiselle
05-05-2008, 04:53
mislq,4e Denislav e v pravoto si,makar 4e be6e ujasno grub

tqnko1
05-05-2008, 08:35
Ухааа женски бойййй :grin:

И в крайна сметка тоя е ебати и гейчето, в чужбина ако ударят така репортер или журналист после едно 10 -15 години не мърдат...независимо за кое предаване е .... !!!!!
+1 имаше 1 европейска държава но ще излъжа ако кажа коя е та тъй де в нея ако мъж бутне малка девойка без да иска или нещо от тоя род и се моли само и само да не извика полицията.. тоя педераст мога му се изхвърля на сресаните веждички 8-)

Brutality
05-05-2008, 09:21
Абе тия от Сигнално жълто са толкова прости по принцип ама тоя па смешник къде е тръгнал да се прави на мъж, като не е? :-o

ra4ence
05-05-2008, 13:08
НИКОГА НИКОГА НИКОГА
един Мъж не трябва да посяга на жена. Независимо какво е направила.
Не оспорвам,че тя прекали с глупостите,но той,ако е истински Мъж не трябва да се държи така.

Hayashi
05-05-2008, 14:08
Денислав показа своето възпитание.Ако съм на мястото на репортерката щях хубаво да го осъдя

MusicIsTheKey
05-05-2008, 15:22
Не съм фенка на Денислав и съм на мнение, че жена не трябва да се удря. Въпросната репортерка не е жена, тя е един боклук. Малко и беше, трябваше да и счупи нахалната и проста глава. Твърде много си позволяват, трябва да има някаква граница.

ToXiC_
05-05-2008, 16:42
Мм има нещу истина в това,че и двете страни са виновни ама ...
Жените се борят от край време за имат същите права като мъжете , е не може тва да важи когато си искат жените.Смисъл,че когато говориш искаш да ти зачитат думите също както на мъжете.Е като искаме равни права ще си понасяме и негативите.

От една страна и аз ако бях на мястото на жена и ми кажат курва и аз бих казала същото.Само че в случая според мен тя си го изпроси.

П.С. Целта на Сигнално Жълто е да изкарва хората извън нерви и да показва какво става после..грозна картинка е Албенчето.В деня в който я изгонят от телевизия СКАТ ще празнувам... А както се вика "Убий тъпия с мълчание" :)

V1ko
05-05-2008, 19:57
Ухааа женски бойййй :grin:

И в крайна сметка тоя е ебати и гейчето, в чужбина ако ударят така репортер или журналист после едно 10 -15 години не мърдат...независимо за кое предаване е .... !!!!!

Хаха вярно че е женски ,но само си урони афторитета гейчето :>

Seducti0n
05-05-2008, 23:04
Оффф, много се дразня на такива отворени фукли.Върви, бута се в него и го провокира и после се изкарва жертва. :x
Както има една приказна-Да би мирно седяло, не би чудо видяло-Да това и е работата да злослови и да компроментира, но защо намесва майка му...Супер тъпа и беше постъпката.Какво я бърка нея с кого говори, пари за телефонните сметки ли му дава?! :x
Айде върви още се бутай и обиждай пък после пускайте нагласените си репотажчета.Всичко е било преднамеро.Да грозно е мъж да бие жена, но в случая тя сама си го търси.Ще си сърба това, което си го е надробила! :(

hAkEr4E
05-06-2008, 11:05
Майкати е курва... Това на мен ако ми го каже репортерка ще и направя зъбите "Сървайвър" - накрая ще оцелее само един. Баси нахалната и безсрамна репортерка... той голям бой, един ритник в гърба, заслужава много повече :o

dark0s
05-06-2008, 17:56
тоя е супер смотан и нежен хем се кани и пени поне да я беше препарирал да не е толкова жалак само се кани :D :D :D
бръмбарските очила прическата бръмнал бойлер абе направо си е ужасен :D

prettyIdeath
05-10-2008, 12:46
Въпреки че не съм фенка на Денислав, съм напълно на негова страна..
Тази репортерка и на мене да ми върви подир гъза и аз така ще реагирам, даже и по-злобно. Малко и беше това. Разбирам че работата и е такава.. ама чак пък да изнервя до такава степен ...

Jeuelle
05-10-2008, 15:28
Абе тая мърла репортерката направо си го заслужи.
Такава пачавра , с тоя кур*енския начин на говорене , не ритници , ами бухлаки и трябват.

Pepincetyy
05-18-2008, 11:51
Де*а тъпата овца е тая Албена , браво на Денислав , заслужаваше и повече,кво е тръгнала да се занимава и да обсъжда хората-мърла с мърлите,много я мразя де*а и шибаната ку*** :booooomb:.Дано се намери някой и да я спука от бой :booooomb:

Lucho
05-18-2008, 12:40
Хубаво си я наби,да я видя аз дали втори път ще псува на майка някой.. :D

Presli
05-18-2008, 21:00
Всеки мрази да го псуват на майка, но те прекаляват изобщо цялото предаване "Сигнално Жълто" е ... От гледна точка на зрителя много ме кефат, но ако съм някаква звезда, не казано попфолк, каквато и да е няма да търпя такива убиди и аз :)

xXxScreamxXx
05-24-2008, 06:56
Баси тъпачката...Това ако е репортер,аз съм трамвай.Липса на всякакъв професионализъм.Тя сама си е виновна.И аз да бях,и аз щях да я смажа от бой.


според мене обова и беше малко :( :(

laila_94
05-24-2008, 11:35
Ами,то и дватамата не са за похвала,но може би жената не я упреквам толкова много,тъй като това и е работата .Според мене Денислав го изгониха от music idol ,точно заради тази негова проява

MaxGirl
05-24-2008, 14:20
Жена не се биела. Абе, я моля ви се! Дай като е жена, да ти се качи на главата. Няма значение жена ли е, мъж ли е, щом се осмелява да убижда по този вулгарен начин хората, значи си заслужава боя. Аз, ако бях, тая щеше да в "Пирогов".
Абсолютно подкрепям Денислав.

AnChItOoOo
05-24-2008, 14:53
Ухааа женски бойййй :grin:

И в крайна сметка тоя е ебати и гейчето, в чужбина ако ударят така репортер или журналист после едно 10 -15 години не мърдат...независимо за кое предаване е .... !!!!!

Наистина женски бой :razz: :razz: :razz:

Viche
06-02-2008, 23:05
бие репортерка щото не може да бие репортер :D :D :D

psychopath
06-02-2008, 23:33
резултатите от анкетата говорят лошо за вас :D

nevito0
06-06-2008, 08:55
Оффф, много се дразня на такива отворени фукли.Върви, бута се в него и го провокира и после се изкарва жертва. :x
Както има една приказна-Да би мирно седяло, не би чудо видяло-Да това и е работата да злослови и да компроментира, но защо намесва майка му...Супер тъпа и беше постъпката.Какво я бърка нея с кого говори, пари за телефонните сметки ли му дава?! :x
Айде върви още се бутай и обиждай пък после пускайте нагласените си репотажчета.Всичко е било преднамеро.Да грозно е мъж да бие жена, но в случая тя сама си го търси.Ще си сърба това, което си го е надробила! :(
+1 ..тая репортерка си просеше повече..

MoHuTo
06-06-2008, 22:51
И двамата са прости, така че не съм за никой от двамата... първо, че тая е супер досадна и се меси, там дето не й е работа, а пък тоя е с ебати самочувствието вече...мн зле са и двамата.. :?

alexandarchy
06-08-2008, 16:40
Аве тоя пендел не моа да го понасям ама мисля че в случея е прав. :(
Тея от "Сигнално жълто" винаги трябва да изкопчат нещо. :D

alexandarchy
06-08-2008, 16:41
Макар и да изядат някой друг ритник или пощипване от жена :razz: :razz: :razz:

ludisuvurshen
06-09-2008, 15:34
Ами обвинявате репортерката, ама според мен тя не е виновна, значи жената си е намерила работа да изкара някои лев и за това и е платено да задава такива въпроси...но за още по кратко "на жена не трябва да се посяга"!

SeXyL[!]Nk@
06-09-2008, 18:21
На страната на репортерката съм!!!Денислав е много надут,тъп педерас,шибано копеле....заслужава си да бъде смачкан от някой сумист. :o :o Толко е надут...направо нямам думи...писах му във flirt4e.com , че е страшно надут и му казах истината в очите! И той ми вика...не ме занимавай с глупости.И аз викам що,ще ме биеш ли бе копеле тъпо...и той почна да се държи много групо.С една дума той е мъжка путка! :x Ако не ходи толко по-педераски му ще прилича на нещо.Ама честно казано....на нищо не ми прилича. :x пък и...проблем му направих,щот'o ce заяждаше с една приятелка...и аз като се вбесих....пък и си е направил профил във флиртчето само за още повече популярност и известнот.....сега нали вече е известен и ''обичан''....хмммм....не бих казала обичан...но както и да е....мойто мнение не е важно,сравнение с това на Денислав,та сега се мисли за голямата работа...щот'o е пял няколко пъти по телевизията....ето,НОРА например каза,че много пъти е пяла на голямата сцена,но не се държи така и не е надута и не се държи като изрод.......Денислав ,ako го видя в очите бих му казала,че е тъп комлексар...и нищо повече...защото такава утрепка не заслужава никакво внимание.

SeXyL[!]Nk@
06-09-2008, 20:24
бие репортерка щото не може да бие репортер :D :D :D
така е.. :D :D :D

zorikost90
06-11-2008, 15:13
i dvamata sa si vinovni -na ni4iq srana sam!

xaxa
06-12-2008, 13:12
basi prostata tema......... music idol sv1r6i.. tes pak komentirat :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 15:00
1) тя няма право да го обижда на маика.. и
2)тои няма право да я удря та тя е жена бе.. пхх ...
на ничия страна съм и тфа е голяма простотия :shock:

KING_OF_SOROW
07-09-2008, 14:05
тоя от както цафна там разправях че е педал ама ко да ви кажа ... тапити момиченца колко сладак бил :D да ве ... ле ле колко се смях аз кат сам гледал две момичета да се бият имаше повече екшан :D