PDA

View Full Version : Какво ставаааааааааа ;(



Sladinka_f
05-04-2008, 17:22
Харесвам едно момче,той каза че също съм му симпатична,но за сега сме само приятели.Постоянно се виждаме и някакси ми дава знаци,че ме харесва.Та въпроса ми е какво да направя?Или просто трябва наистина да поговорим насаме :-o :o

Ух искам найпосле това да свърши и да знам истината МНОГО съм объркана и сам луда по него :? :? :?

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:25
ДА поговорете си на 4 очи... :D

Sladinka_f
05-04-2008, 17:26
Плс Дайте ми някви идеи,какво да правя не издържам (Съжалявам,че ви занимавам с моите глупости...)

AceOfSpades
05-04-2008, 17:26
Щом ти е казал, че има симпатии викни го на кафе а-у и му признай ;) или ... направо му се мятай :-D . Успех!

Sladinka_f
05-04-2008, 17:27
Щом ти е казал, че има симпатии викни го на кафе а-у и му признай ;) или ... направо му се мятай :-D . Успех!

За кафе..мисля,че малко ме е срам,абе направо да си призная МНОГО
За признаването..казах му вече...
:(

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:28
Скачай,кво му мислиш!

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:29
Щом ти е казал, че има симпатии викни го на кафе а-у и му признай ;) или ... направо му се мятай :-D . Успех!

За кафе..мисля,че малко ме е срам,абе направо да си призная МНОГО
За признаването..казах му вече...
:(

Викни го у вас..абе излезте някъде двамата..натисни го в некой ъгъл и да види че по-добра от тебе няма :D

INF3RNO
05-04-2008, 17:29
да прави са булките на 4 о4и говорете

Sladinka_f
05-04-2008, 17:29
Страх ме е да му "скачам",защото ако по някакъв начин ме отблъсне,дори и по заобиколния начин незнам как ще го преживея...ХАРЕСВАМ ГО СТРАШНО МНОГО!!! ;(

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:31
Страх ме е да му "скачам",защото ако по някакъв начин ме отблъсне,дори и по заобиколния начин незнам как ще го преживея...ХАРЕСВАМ ГО СТРАШНО МНОГО!!! ;(

Ако те отблъсне ще паднеш :lol: ..
ЕЕ ти мисли позитивно...щом си му симпатична няя да те изпусне..ма то се вижда че ти траа да праиш първата стъпка..
Абе ш'се опраите..

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:31
да прави са булките на 4 о4и говорете

булките :D :lol:

AceOfSpades
05-04-2008, 17:32
Страх ме е да му "скачам",защото ако по някакъв начин ме отблъсне,дори и по заобиколния начин незнам как ще го преживея...ХАРЕСВАМ ГО СТРАШНО МНОГО!!! ;( е нали е казал, че и той има симпатии ;) ако толкова те е срам почнете по скайп (много по лесно се говори когато те е срам) и като свикнеш на живо и вече го викни на кафе 1 пат след тва ако приеме втори път твой е ;).

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:34
Страх ме е да му "скачам",защото ако по някакъв начин ме отблъсне,дори и по заобиколния начин незнам как ще го преживея...ХАРЕСВАМ ГО СТРАШНО МНОГО!!! ;( е нали е казал, че и той има симпатии ;) ако толкова те е срам почнете по скайп (много по лесно се говори когато те е срам) и като свикнеш на живо и вече го викни на кафе 1 пат след тва ако приеме втори път твой е ;).

Ако някога свикне на живо..щот ако почне с тоя скайп :DСкайпа няма да е добро решение...!!!!!

Sladinka_f
05-04-2008, 17:36
Ми да скайпа е най-лошата идея но умирам от срамммммммммм забогааааааааа ;(
:oops: :oops: :oops:

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:38
Е как щ'е те е срам бееее...мноу се дразня начи..мнои мои фр така са си изпуснали шанса шот ги е срамм..айде положи усилия :) :) :) :) :) :)

Sladinka_f
05-04-2008, 17:40
Полагам,но някакси се чувствам много неуверена.СРАМ МЕ Е,незнам другите как успяват да се справят с този пуст срам,но аз определено :oops:

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:42
Ми нищоо уе срам не срам траа да напраиш нещооо..всички други се спраат имат воляя и искат да постигнат нещо ае давай и ти!!!са няма да го изпуснеш момчето щот те е срам.. :?

Sladinka_f
05-04-2008, 17:44
Ухх мерси много :oops: Леле незнам какво ще правя,но трябва да действам вече каквото и да става...не издържам 8)

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:47
Да определено действай!!!!

Ае нп и кай кви са резултатите :P :)

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:49
а 1въпрос на колко си ти и на колко е той ??

Sladinka_f
05-04-2008, 17:50
Ще видя само как точно да действам,защото ако направя някой гаф и оплескам всичко няма да си го простя :( Някаква идейка :oops:

Sladinka_f
05-04-2008, 17:50
а 1въпрос на колко си ти и на колко е той ??


на по 17 сме

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:52
Е че аз къде съм тръгнала да ти каам кво да праиш :D Аз съм малка хаха..
Ми кажи му,че го харесваш ... питай го дали имаш шанс с него за нещо повече от приятели ииии така :)

Sladinka_f
05-04-2008, 17:54
Е че аз къде съм тръгнала да ти каам кво да праиш :D Аз съм малка хаха..
Ми кажи му,че го харесваш ... питай го дали имаш шанс с него за нещо повече от приятели ииии така :)


Това,че си по-малка не е от значение...просто съм страшно объркана и незнам какво да правя... :x

AceOfSpades
05-04-2008, 17:56
еми което мога да ти кажа е да не се бавиш, че по-долу имаше тема "харесвах го, но преди да успея да му призная трагна с друга" ;) . Айде успех ! ;) Просто бъди спокойна дори да се поизчервиш някой момчета (да не кажа повечето) го намират за готино като някое момиче заради тях се изчервява :-D

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:56
ок

Sladinka_f
05-04-2008, 17:57
Ух...искам да чуя и някое друго мнение по този въпрос :( :razz:

AceOfSpades
05-04-2008, 18:06
по-компетентно мнение от мойто и на fuck_me не ти трябва :P :-D

Sladinka_f
05-04-2008, 18:09
Ейййй писна ми вече!!!!!! Зарезвам тоя срам и действам квото ще да става!!! Всичките ми приятели,който питам за това все ми казват-зарязваш срама и действаш!Явно тва е единственото решение!!!Ще действам!




Нямам си на идея обаче как всъщност да започна?! :oops:

Ух,защо не мога да мисля и защо сам толкоз объркана :(

AceOfSpades
05-04-2008, 18:23
Отиваш при него и подхащаш няква тема която да го обарнете на смях ... и след като се разсмеете му кажи "знаеш ли с никой друг не се чувствам толкова добре ... в последно време мисля, че доста се превързах към теб ...." и така нататак ;) . АРЕ УСПЕХ!!! и да пишеш кво е станало ;)

sweet_baby_f
05-04-2008, 18:23
off i az bqh v takava situaciq s edno mom4e i toi me haresva6e i az nego ama 6toto i dvamata ni be6e sram za tfa ne stana ni6to za tfa ne se sramuvai i smelo napred :) uspex ti pojelavam

inka7a
05-04-2008, 18:34
ot strah da ne te otblusne mojesh da zagubish...ne go dopuskai tova :? davai smelo napred...ili vsichko ili nishto :)

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 18:41
Задължително трябва да останете някъде насаме, да видиш как ще протече един разговор. Не му се хвърляй, а по-скоро му давай знаци, който му казват косвено "ако знаеш само какво би изпуснал, не си губи шанса :? " . Гледай го яко в очите , слушай всяка една дума, изречена от него, смей се на шегите му и не спирай да се усмихваш. От време на време говори непринудено и никога не говори за бивши приятели и ще видиш ,че сам ще литне към теб. :-P

Sladinka_f
05-04-2008, 18:45
Задължително трябва да останете някъде насаме, да видиш как ще протече един разговор. Не му се хвърляй, а по-скоро му давай знаци, който му казват косвено "ако знаеш само какво би изпуснал, не си губи шанса :? " . Гледай го яко в очите , слушай всяка една дума, изречена от него, смей се на шегите му и не спирай да се усмихваш. От време на време говори непринудено и никога не говори за бивши приятели и ще видиш ,че сам ще литне към теб. :-P

Ухаа доста добре :)

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 18:48
А я ми кажи имаш ли някаква идея дали това 17годишно момче е имало преди някакви по-сериозни отношения с момичета или въобще някакви, защото ако и него го е срам, проблемът нараства. :-P

Sladinka_f
05-04-2008, 19:06
А я ми кажи имаш ли някаква идея дали това 17годишно момче е имало преди някакви по-сериозни отношения с момичета или въобще някакви, защото ако и него го е срам, проблемът нараства. :-P
Имал е връзки ДА,но него май не го е срам,а по-скоро не е сигурен,понеже аз сам СРАМЕЖЛИВА и не му давам много очевидни признаци че го харесвам...може би това е причината :-o

MaDdNeSs_GirL
05-04-2008, 19:09
А я ми кажи имаш ли някаква идея дали това 17годишно момче е имало преди някакви по-сериозни отношения с момичета или въобще някакви, защото ако и него го е срам, проблемът нараства. :-P
Имал е връзки ДА,но него май не го е срам,а по-скоро не е сигурен,понеже аз сам СРАМЕЖЛИВА и не му давам много очевидни признаци че го харесвам...може би това е причината :-o

'Начи казах ти. Трябва да му покажеш, че ти е симпатичен, но не да демонстрираш ,че си му в кърпа вързана. По-скоро го накарай да си помисли "Абе тя ме харесва, но май трябва да я впечатля още малко, за да я спечеля". Пък дори и нещата да се получат между вас, не се дръж сякаш си на седмото небе, а просто си говори с него така, както с всеки друг, обкръжаващ те в ежедневието. :)

Sladinka_f
05-04-2008, 19:11
А я ми кажи имаш ли някаква идея дали това 17годишно момче е имало преди някакви по-сериозни отношения с момичета или въобще някакви, защото ако и него го е срам, проблемът нараства. :-P
Имал е връзки ДА,но него май не го е срам,а по-скоро не е сигурен,понеже аз сам СРАМЕЖЛИВА и не му давам много очевидни признаци че го харесвам...може би това е причината :-o

'Начи казах ти. Трябва да му покажеш, че ти е симпатичен, но не да демонстрираш ,че си му в кърпа вързана. По-скоро го накарай да си помисли "Абе тя ме харесва, но май трябва да я впечатля още малко, за да я спечеля". Пък дори и нещата да се получат между вас, не се дръж сякаш си на седмото небе, а просто си говори с него така, както с всеки друг, обкръжаващ те в ежедневието. :)

Ми точно това се опитвам и да правя давам знак и се отдръпвам леко да вида ко ше стани

alex_devv
05-04-2008, 19:32
ако и той е срамлив като тебе незнам кога ли ще направите първата крачка :?
а и не е зле да не вярваш на всичко...
понякога нещата не са такива каквито изглеждат!

le_ni_to
05-05-2008, 13:03
govori s nego ! Taka pone 6te znae6 dali si s nego ili toi ne6ty ne e nared :-D

Iv4eTy
05-05-2008, 13:52
Говорите и се разбирате какви ще са ви отношенията занапред. Кажи му че неискаш да продължавате така - или ще сте заедно, или няма...

Sladinka_f
05-09-2008, 10:23
Ми да ще трябва да говоря с него,въпреки че според него май още не се познаваме достатъчно добре :-o

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 11:48
face2face... one on one... FINISH HIM..

DoPye
05-09-2008, 12:09
Харесвам едно момче,той каза че също съм му симпатична,но за сега сме само приятели.Постоянно се виждаме и някакси ми дава знаци,че ме харесва.Та въпроса ми е какво да направя?Или просто трябва наистина да поговорим насаме :-o :o

Ух искам найпосле това да свърши и да знам истината МНОГО съм объркана и сам луда по него :? :? :?


хммммммммм ми пак казвам пробваи


пробваи да се съблечеш пред него и гаранция ще те забележи
а ако тогава не те забележр значи е меоал

maharbal
05-09-2008, 14:31
WOW misleh che samo az sym tolkova sramejliv... ama qvno ne sym edinstven. Az syshto sym vliuben v edno momiche veche adski mnogo vreme... kazval sym i mnogo pyti che q obicham (po skype poneje me e adski sram)... prashtal sym i podaryk za koleda... boketche za 8-mi mart... Ama... Predi nqkolko sedmici daskaloto mi iamashe fest (praznik) i uchenici peeha.. ala bala... pokanih q da idem zaedno (s SMS poneje me beshe sram da ida da q pokana nishto che mi e ot klasa :booooomb: ) i kato po chudo ze ta prie...,no bash predi tova zavalq gradushka posle dyjd i esestveno sichko propadna... :( Onq den pyk q pokanih na koncert (pak s SMS da mu sa ne vidi, pak ne mojah da sybera sili da q pokana lichno :oops: ) tozi pyt otidohme... Imashe i drugi s nas... po edno vreme ostanahme sami do edno dyrvo i bqh basi typaka... mylchah kato pukel :booooomb: Adski ma e qd... Posle pyk na koncerta ot sram che e na 20 santima ot mene sedqh kato pyn.napravo ne moga da povqrvam kat sa seta kat znam predni kodini na tez koncerti kvi prustoii sme pravili... a sega bqh asal kat direk :-k Daje i ne q izpratih. Adski mnogo iskah da q izprata,no tq beshe i s neina priqtelka i estestveno pak me dosramq... Veche sigurno nqma da q pokana nikoga... samo kato se seta che dori kato beshe sednala do men i bqhme samo dvamata mylchah kato pukel...

Sladinka_f
05-10-2008, 10:06
WOW misleh che samo az sym tolkova sramejliv... ama qvno ne sym edinstven. Az syshto sym vliuben v edno momiche veche adski mnogo vreme... kazval sym i mnogo pyti che q obicham (po skype poneje me e adski sram)... prashtal sym i podaryk za koleda... boketche za 8-mi mart... Ama... Predi nqkolko sedmici daskaloto mi iamashe fest (praznik) i uchenici peeha.. ala bala... pokanih q da idem zaedno (s SMS poneje me beshe sram da ida da q pokana nishto che mi e ot klasa :booooomb: ) i kato po chudo ze ta prie...,no bash predi tova zavalq gradushka posle dyjd i esestveno sichko propadna... :( Onq den pyk q pokanih na koncert (pak s SMS da mu sa ne vidi, pak ne mojah da sybera sili da q pokana lichno :oops: ) tozi pyt otidohme... Imashe i drugi s nas... po edno vreme ostanahme sami do edno dyrvo i bqh basi typaka... mylchah kato pukel :booooomb: Adski ma e qd... Posle pyk na koncerta ot sram che e na 20 santima ot mene sedqh kato pyn.napravo ne moga da povqrvam kat sa seta kat znam predni kodini na tez koncerti kvi prustoii sme pravili... a sega bqh asal kat direk :-k Daje i ne q izpratih. Adski mnogo iskah da q izprata,no tq beshe i s neina priqtelka i estestveno pak me dosramq... Veche sigurno nqma da q pokana nikoga... samo kato se seta che dori kato beshe sednala do men i bqhme samo dvamata mylchah kato pukel...

уоу...тва е доста гадничко,ние с него не сме така,аз като го видя и не се срамувам особено от него,говориме си и т.н.,но проблема ми е само,че ме е срам да започна този разговор... :?