PDA

View Full Version : Ще откача ;(( моля ви помогнете !!!



FieRy_GirL
05-04-2008, 17:37
здравейте на всички ! ми значи има един човек от село,който е луд ( наистина е луд,дори е лежал в лудница ) но въпреки това има нещо като лечебни способности..в смисъл,че примерно намества..такива работи,но освен тфа и много познава..като види един човек и може да познае от какво е болен..е не може да му даде точна диагноза ама ти казва например,че имаш проблеми с бъбреците или със сромаха..и днес на мен ми каза,че имам рак на кръвта..при което аз направо откачих :lol: ..кажете ми кфо мислите по въпроса..? има ли възможност наистина да е така и да не съм го разбрала..моля ви шото направо ще се побъркам..

mumiikataa
05-04-2008, 17:40
що не идеш на лекар и да ти направят изследвания.така ще си най-сигурна...

crazyhair
05-04-2008, 18:17
що не идеш на лекар и да ти направят изследвания.така ще си най-сигурна... nai dobre vij da te pregledat ako tolkoav poznava tozi 4ovek kakto ti kazva6 ili te e izlagal

FieRy_GirL
05-04-2008, 18:33
ами на какъв лекар тряа отида..първо при личния или.. :(

BluE_s
05-04-2008, 18:40
ами на какъв лекар тряа отида..първо при личния или.. :(
ами да и ще му обясниш и той ще те насочи към някой друг ;)

RaI4etO
05-04-2008, 19:56
представям си как се чувстваш един път на мен една " врачка " ми беше казала че имам туберкулоза . Побърках се повярвай ми-отидох на лекар и се оказа че нищо ми няма....така че може и с теб да е така.Искрено ти го пожелавам...А ти имаш ли някакви симптоми които да са тревожещи и които да раждат съмнения?

MalKa_BLuDnica
05-04-2008, 20:48
ee tva e gadno deeba :S idi na lekar za da si spokoina

FieRy_GirL
05-05-2008, 09:28
ами не..аз се поразрових тук там и прочетох симптомите..нищо такова няма при мен..но за всеки случай ше отида,за да съм сигурна..

VARNA_MORETO
05-05-2008, 13:11
Отиваш при личния лекар и му искаш направление за онколог.Тежко ме съмнява да имаш левкемия(рак на кръвта), защото до сега щяха да се появят симптоми

CfEtii
05-05-2008, 15:23
Дай да ти взема проба и щи кажа.Божее..какво да мислим ние тука.Иди на лекар и ще разбереш :o

cicaaa
05-05-2008, 18:53
здравейте на всички ! ми значи има един човек от село,който е луд ( наистина е луд,дори е лежал в лудница ) но въпреки това има нещо като лечебни способности..в смисъл,че примерно намества..такива работи,но освен тфа и много познава..като види един човек и може да познае от какво е болен..е не може да му даде точна диагноза ама ти казва например,че имаш проблеми с бъбреците или със сромаха..и днес на мен ми каза,че имам рак на кръвта..при което аз направо откачих :lol: ..кажете ми кфо мислите по въпроса..? има ли възможност наистина да е така и да не съм го разбрала..моля ви шото направо ще се побъркам..


лошо мн гадне филми не вярвма тоя да е некъв медиум ,но акое така иди на доктор за проверка и то рао да те лекуват ако е така ! не искамда те плаша чак на мене ми стана гадно :< един фр бил болен то тва лефкиямия май му се вика майка му ходила ан врачка и тя казала да изхвърли всички зларни пръстени и тя ги хвърлила и той се управил сега с мене помпи в залата това е станало акто е бил малък сега е на 17 :>

значе прочети за симптоми гадене анемия и поодбни неща виж в ликипедия кво пише за тая болест и сръвни с твадеот си чела ,но иди на лекър не казвай на мама и тате че си чула от тоя лудия че ис болна ще ти кажат споко бе ти луда ли си нищо ти нема , така и доктора ще каже ,но не ги и лъжи че имаш симптоми просто настоявай да те изследват !

искам да ме държиш в течени еидн приятел почина то подобни ракове ,мене ми откриха доброкачествен израстък но не ме рязаха щото на всеки му излизало такован нещо но аз се сдухах мн !

спко гажето ми имаше на гърдата оправиха я ! и тебе щете оправят ,но споре дмен ти нема нищо просто си повярвал ана дарбата на оня лудия ! всеки има проблеми каот бъбреци и такива той на късмет ги е пипнал !

kateto_sladkata
05-05-2008, 20:21
Отиваш при личния лекар и му искаш направление за онколог.Тежко ме съмнява да имаш левкемия(рак на кръвта), защото до сега щяха да се появят симптоми

+1

lipsvashh_mi
05-06-2008, 06:59
амм това е наистина ужасно,но недей се шашка излишно..значи имала съм близки хора,боледували от такова нещоо така,че що годе знам симптомите..най-нпред трябва да се чувстваш адски отпаднала,после започва де ти се гади итн...ноо адски се съмнявач да си болна...това нещо не се прихваща тону-така,я..остави го тоя лудия..ако пък толкова се притесняваш отиди на лекар да ти направят изследвания на кръвта.. :-o

portokalka
05-06-2008, 08:34
Дори и да познават ,ясновидците правят грешки,пък ако е луд още повече...Когато е познавал може и да е налучквал...Най-добре отиди на лекар за да си по-спокойна и не се травмирай,бъди спокойна и не се тревожи...