PDA

View Full Version : Обичам го ама ...



SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 17:38
obi4am go ama idva momenta f koito se poqvqva tqq - Adelina , negovoto gadje.... nai-gadnoto oba4e e 4e kato si govorim samo dvamata kato naprava nqkfa 6ega 4e tq 6a go revnyva ot men toi po4va da vika aa tq da sa opravq,da si gleda raotata, ne mi pyka za neq ... a pak kato sa zaedno e mili4ak takaf sa6tinsko angel4e .... gadnoto e 4e q vidqh da se celyva s nqkaf dryg i imam snimki i sq se 4ydq da my gi pokaja li ili nee :(

Sladinka_f
05-04-2008, 17:39
Много ясно!Показвай му ги!!!Истината боли,но това е най-доброто решение!!! :?

fuck_me_pls
05-04-2008, 17:40
Голяма грешка ш'е напраиш ако не му ги покажеш......!!!!!!!!!!!!!!!!!!Хич не му мисли..при първа възможност ги покажи!!!

Lekov
05-04-2008, 17:44
obi4am go ama idva momenta f koito se poqvqva tqq - Adelina , negovoto gadje.... nai-gadnoto oba4e e 4e kato si govorim samo dvamata kato naprava nqkfa 6ega 4e tq 6a go revnyva ot men toi po4va da vika aa tq da sa opravq,da si gleda raotata, ne mi pyka za neq ... a pak kato sa zaedno e mili4ak takaf sa6tinsko angel4e .... gadnoto e 4e q vidqh da se celyva s nqkaf dryg i imam snimki i sq se 4ydq da my gi pokaja li ili nee :( значи това което ще кажа си е лично мое мнение
след като имаш снимки ти трябва да решиш дали да ги покажеш или не но да знаеш че не е хубаво да правиш опити да ги разделиш той ако е малко по умен ще разбере коя от двете го обича истински

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 17:48
ms mn Lekov mai mai ti me razbra nai-dobre makar 4e prekarvame syper mn vreme zaedno po cql den a s neq se vijda 2 pati v sedmicata i ne moga da si go obesnq ... seki den ima svalki i tem podomni glyposti m/y nas li4i si my ot 100 km 4e me haresva syper mn oba4e nz kfo da pravq 6toto ako my pokaja teq snimki pak moje da se obarne s/y men i da kaje 4e naro4no iskam da go razdelq s neq .... :( :?

05-04-2008, 17:49
ако мн държиш на него му ги покажи или пък ако мн мн искаш да е с теб... но ако тои така се подиграва с теб закво го оби4ашш... :-x

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 17:53
ne ne mislq 4e se podigrava s men po nqkaf na4in ... poznavame se dosta odavna i 6tqh da go ysetq 4e se bazika ... mislq si 4e e bil s neq prekaleno dalgo vreme 3 godini i sega my e trydno da q otreje .... :?

SiNiStEr
05-04-2008, 17:55
Спредн мен ти си длъжна да му ги кажеш.Щом сте приятели(нищо че се сваляте)не трябва да я криеш нея,а по-бързо да му кажеш,.Все пак тя го лъжи по мн подъл начин.
А ти трябва да си до него и да го подкрепяш в този труден момент за него.

shanty_loop
05-04-2008, 18:01
Спредн мен ти си длъжна да му ги кажеш.Щом сте приятели(нищо че се сваляте)не трябва да я криеш нея,а по-бързо да му кажеш,.Все пак тя го лъжи по мн подъл начин.
А ти трябва да си до него и да го подкрепяш в този труден момент за него.

+1 Пък и ако той реазбере ,че си знаела, че му изневерява и не си му казала... какво ли ше му е на момчето ?! :? :? :?

fuck_me_pls
05-04-2008, 18:02
Спредн мен ти си длъжна да му ги кажеш.Щом сте приятели(нищо че се сваляте)не трябва да я криеш нея,а по-бързо да му кажеш,.Все пак тя го лъжи по мн подъл начин.
А ти трябва да си до него и да го подкрепяш в този труден момент за него.

+1 Пък и ако той реазбере ,че си знаела че му изневерява и не си му казала... какво ли ше му е на момчете ?! :? :? :?

+1

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 18:06
ms mn na si4ki vii i smqtam da my pokaja snimkite o6te taq ve4er kato se vidim :( znam 4e 6te my e malko tejko ama qvno takak 6a e po dobre za nego i za men :oops: 6te pi6a posle da vi kaja kakvo e stanalo 6toto i na men mi stana malko kofti kato q vidqh ...

reni7o0o
05-04-2008, 18:07
ms mn Lekov mai mai ti me razbra nai-dobre makar 4e prekarvame syper mn vreme zaedno po cql den a s neq se vijda 2 pati v sedmicata i ne moga da si go obesnq ... seki den ima svalki i tem podomni glyposti m/y nas li4i si my ot 100 km 4e me haresva syper mn oba4e nz kfo da pravq 6toto ako my pokaja teq snimki pak moje da se obarne s/y men i da kaje 4e naro4no iskam da go razdelq s neq .... :( :?

li4i si 4e te haresva li :D :D :D
zaboga ako te haresva6e 6te6e da skysa s averkata si vednaga za da e s teb, tva 4e se zaribqva s teb ne ozna4ava 4e te haresva :razz: boje ne e za vqrvane kolko si slqpa. A dokolkoto do snimkite po dobre gi iztrii ne si ti 4oveka koito trqbva da gi pokazva za6toto 6te si ispati6(mom4eto moje da se qdosa i da si pomisli 4e iska6 da go skara6 s averka mu a momi4eto 6te se vbesi ako skysa s nego i 6te si go iskara na teb) po dobre iztrii snimkite i ne im se mesi, ako toi te haresva6e sega 6te6e da e s teb :)


sled kato vsi4ko tova svyr6i pls pi6i ni da ni kaje6 kakvo e stanalo :-o

Lekov
05-04-2008, 18:08
не ги слушай какво ти говорят да му ги покажеш повярваи ми от мъжка гледна точка ти казвам защото първо няма да ти повярва второ ще се обърне срещу теб и нищо няма да спечелиш единственото което ще стане ще изгубиш лубовта а много боли от това

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 18:10
mii reni7o0o toi f momenta e s men smisal v nas aaa s Adelinaa se vijdat za po 2 4asa 2 pati v sedmicata .... a i az ve4e nz kfo da mislq .... :?

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 18:12
of mi i az ne znam ve4e sq govori s neq po telefona i se karat za ne6to taka 4e ako trqbva da gi pokazvam 6te trqbva da e sega ako pak ne .... :? 6e vidim sq kfo 6a kaje 6toto ne6to mn se e razvikal ....

VinDiesel
05-04-2008, 18:14
Покажи да знае с каква ходи нетряя да криеш нали си му фр :)

suantito
05-04-2008, 18:15
Ако ги покажеш ще бъдеш гадната кучка, защото ще развалиш една връзка за да тръгнеш с него.

MartyParty
05-04-2008, 18:16
Какви са тия глупости?Коя си ти,че ше се занасяш с него,докато си има приятелка.Не е твоя работа да си вреш носа във връзката им.Ако тя има смелост,ще му го каже сама.Дори да го харесваш,повече ще го заболи ,ако ти му покажеш снимките.Това не е сапунен сериал и ти и Хоан Антонио няма да живеете дълго и щастливо.Остави ги да се оправят сами.Имай малко търпение и всичко ще се нареди с времето.

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 18:19
MartyPraty se okaza nai-praf oba4e -sega kato sa govorili po tela tq my e kazala za drygoto mom4e i toi q e otrqzal po-lesno otkolkoto si e mislil 4e 6te bade nqkaoga ... sega my e malko kofti ama nali se pak az sam do nego i my e malko po - dobre .... :(

crazyhair
05-04-2008, 18:20
6om go obi4a6 napravo gi pokazvai bez da misli6 ....

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-04-2008, 18:24
emi za sega prosto 6te se opitam da go yte6a po nqkakf na4in 6toto si li4i 4e my e malko kofti kolkoto i da ne q e obi4al znaete gi majete kato stane vapros za dostoinstfo i za tfa 4e my e izneverila .... :( ytre 6te vi pi6a za pove4e da vidim i toi kak 6te se 4yvstva i dali 6et se opita da napravi ne6to po vaprosa za da tragnem ... :) i mersi na si4ki koito izkazaha mnenieto si :-) :oops:

krisi_bep
05-04-2008, 18:31
Е,видя ли,че и без да се месиш се наредиха нещата,както ти искаше.Те са разделени и пътя ти е чист.По-добре според мен,че не си му ги показала,защото това са си техни отношения и не е много добре след толкова дълго време да се опитва някой да ги раздели умишлено или не.Айде късмет ;)

Obsession
05-04-2008, 19:03
Добре е станало, че не си ги показала, аз подкрепях мнението на Lekov, щеше да направиш огромна грешка! А сега ти си до него, успокояваш го, но не позволявай да бъдеш неговата "утешителна награда", един вид веднага да я замени... с теб. Просто бъди внимателна!

zaraaa
05-04-2008, 19:07
Pokazvai, nqma da sbarkash spored men :) :wink:

Lekov
05-04-2008, 19:11
chocolate`kiss напълно съм сагласен с теб

NeLLy_BaBy
05-04-2008, 21:08
бъди до него, помогни му, но не се хварляй в обятията му веднага.Сега той се чувства гадно и от това може да иска да се утеши с теб. Но ти не му се давай веднага ,макар че го обичаш. Нека усети от теб първо приятелска подкрепа, сближете се повече, помогни му да превъзмогне и след известно действай. Успех!

Lekov
05-05-2008, 07:25
бъди до него, помогни му, но не се хварляй в обятията му веднага.Сега той се чувства гадно и от това може да иска да се утеши с теб. Но ти не му се давай веднага ,макар че го обичаш. Нека усети от теб първо приятелска подкрепа, сближете се повече, помогни му да превъзмогне и след известно Време действай. Успех!

fuck_me_pls
05-05-2008, 07:33
ms mn Lekov mai mai ti me razbra nai-dobre makar 4e prekarvame syper mn vreme zaedno po cql den a s neq se vijda 2 pati v sedmicata i ne moga da si go obesnq ... seki den ima svalki i tem podomni glyposti m/y nas li4i si my ot 100 km 4e me haresva syper mn oba4e nz kfo da pravq 6toto ako my pokaja teq snimki pak moje da se obarne s/y men i da kaje 4e naro4no iskam da go razdelq s neq .... :( :?

li4i si 4e te haresva li :D :D :D
zaboga ako te haresva6e 6te6e da skysa s averkata si vednaga za da e s teb, tva 4e se zaribqva s teb ne ozna4ava 4e te haresva :razz: boje ne e za vqrvane kolko si slqpa. A dokolkoto do snimkite po dobre gi iztrii ne si ti 4oveka koito trqbva da gi pokazva za6toto 6te si ispati6(mom4eto moje da se qdosa i da si pomisli 4e iska6 da go skara6 s averka mu a momi4eto 6te se vbesi ako skysa s nego i 6te si go iskara na teb) po dobre iztrii snimkite i ne im se mesi, ako toi te haresva6e sega 6te6e da e s teb :)


sled kato vsi4ko tova svyr6i pls pi6i ni da ni kaje6 kakvo e stanalo :-o

оФфф изобщо не си праваа...момчето бе се ядосало ако разбере,че е знаела нещо или както в случая имала е снимки,в които се вижда как "неговото момиче" се целува с друг...се пак е гадно и е по-добре да знае..а пък за момичето,че ще се ядоса да..ама кво щ'е се опраат..
Не разбирам логиката ти :?

Lekov
05-05-2008, 07:37
оФфф изобщо не си праваа...момчето бе се ядосало ако разбере,че е знаела нещо или както в случая имала е снимки,в които се вижда как "неговото момиче" се целува с друг...се пак е гадно и е по-добре да знае..а пък за момичето,че ще се ядоса да..ама кво щ'е се опраат..
Не разбирам логиката ти :? в случая не съм съгласен с теб ако ги покаже в този момент той ще си помисли 4е тя иска да ги раздели и ще и обърне гръб така че мила не ги слушай пак ти казвам

П.С: и да пишеш какво е станало :P

fuck_me_pls
05-05-2008, 07:47
оФфф изобщо не си праваа...момчето бе се ядосало ако разбере,че е знаела нещо или както в случая имала е снимки,в които се вижда как "неговото момиче" се целува с друг...се пак е гадно и е по-добре да знае..а пък за момичето,че ще се ядоса да..ама кво щ'е се опраат..
Не разбирам логиката ти :? в случая не съм съгласен с теб ако ги покаже в този момент той ще си помисли 4е тя иска да ги раздели и ще и обърне гръб така че мила не ги слушай пак ти казвам

П.С: и да пишеш какво е станало :P

Вие винаги мислите негативноооооо
Защо пък да не кажем,че като ги покаже ще се издигне в очите му...момчето ще разбере,че тва му е истинска приятелка или там кфото такова..точно защото му ги е показала..а кво
кат не ги покаже момчето няя да разбере за оная че се натиска с друг..??!!

Lekov
05-05-2008, 07:55
оФфф изобщо не си праваа...момчето бе се ядосало ако разбере,че е знаела нещо или както в случая имала е снимки,в които се вижда как "неговото момиче" се целува с друг...се пак е гадно и е по-добре да знае..а пък за момичето,че ще се ядоса да..ама кво щ'е се опраат..
Не разбирам логиката ти :? в случая не съм съгласен с теб ако ги покаже в този момент той ще си помисли 4е тя иска да ги раздели и ще и обърне гръб така че мила не ги слушай пак ти казвам

П.С: и да пишеш какво е станало :P

Вие винаги мислите негативноооооо
Защо пък да не кажем,че като ги покаже ще се издигне в очите му...момчето ще разбере,че тва му е истинска приятелка или там кфото такова..точно защото му ги е показала..а кво
кат не ги покаже момчето няя да разбере за оная че се натиска с друг..??!!

не аз не мисля негативно аз просто казвам какво ще стане от мъжка гледна точка защото и аз бих реагирал така ако некой ми покаже такива снимки разбира се че няма да повярвам и всички ще са ми виновни

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-05-2008, 08:13
dobro ytro na si4ki :) sega da vi kaja toi skasa s neq o6te sno6ti i ne sam my pokazala snimkite 6toto toi sam si razbra za sly4kata s drygoto mom4e ... yte6avah go malko sno6ti 6toto si my be6e kofti se pak, gledahme filmi tfa onva i taq sytin be6e po dobre i otide na rabota ... cynka me predi tfa oba4e az ne mislq da my se nahvarlqm o6te ot sega 6toto 6te me prieme kato yte6itelna nagrada ... koeto 6te e kofti :? 6te pi6a tam ytre drygii den da vi kaja kak se razvivat ne6tata :) a za tezi koito vse o6te pi6at i si izkazvat mneniqta mn vi blagodarq i na ve4e na Lekov i chocolate`kiss :-)

fuck_me_pls
05-05-2008, 09:21
dobro ytro na si4ki :) sega da vi kaja toi skasa s neq o6te sno6ti i ne sam my pokazala snimkite 6toto toi sam si razbra za sly4kata s drygoto mom4e ... yte6avah go malko sno6ti 6toto si my be6e kofti se pak, gledahme filmi tfa onva i taq sytin be6e po dobre i otide na rabota ... cynka me predi tfa oba4e az ne mislq da my se nahvarlqm o6te ot sega 6toto 6te me prieme kato yte6itelna nagrada ... koeto 6te e kofti :? 6te pi6a tam ytre drygii den da vi kaja kak se razvivat ne6tata :) a za tezi koito vse o6te pi6at i si izkazvat mneniqta mn vi blagodarq i na ve4e na Lekov i chocolate`kiss :-)

Брао!Супер..Айде късмет за напред :)

Lekov
05-05-2008, 12:30
dobro ytro na si4ki :) sega da vi kaja toi skasa s neq o6te sno6ti i ne sam my pokazala snimkite 6toto toi sam si razbra za sly4kata s drygoto mom4e ... yte6avah go malko sno6ti 6toto si my be6e kofti se pak, gledahme filmi tfa onva i taq sytin be6e po dobre i otide na rabota ... cynka me predi tfa oba4e az ne mislq da my se nahvarlqm o6te ot sega 6toto 6te me prieme kato yte6itelna nagrada ... koeto 6te e kofti :? 6te pi6a tam ytre drygii den da vi kaja kak se razvivat ne6tata :) a za tezi koito vse o6te pi6at i si izkazvat mneniqta mn vi blagodarq i na ve4e na Lekov i chocolate`kiss :-) моля, пак заповядай, винаги сам готов да помагам :P

ra4ence
05-05-2008, 12:33
Не му говори и не споменавай за нея
Направи така,че той да те търси,а не ти да се навираш да му помагаш

fuck_me_pls
05-05-2008, 13:36
Не му говори и не споменавай за нея
Направи така,че той да те търси,а не ти да се навираш да му помагаш

..решението бе взето..с успех да се надяяме

Iv4eTy
05-05-2008, 13:40
Естествено че ще му ги покажеш. Защо да е с момиче, което му изневерява, като може да е с теб, която го обичаш.... Покажи му ги, няма какво да те е*е за нея.

Lekov
05-05-2008, 13:43
Естествено че ще му ги покажеш. Защо да е с момиче, което му изневерява, като може да е с теб, която го обичаш.... Покажи му ги, няма какво да те е*е за нея. Iv4eTy аре моляте първо прочети сички мнениа и тогава пиши ок ?

5StaR
05-05-2008, 13:44
Виж ся ,слушай, чеки малко... Не му показвай снимките, просто му кажи, виж му реакцията и според нея реши дали да ги покажеш или не.

Произнесох се ЕОД.

Obsession
05-05-2008, 15:45
dobro ytro na si4ki :) sega da vi kaja toi skasa s neq o6te sno6ti i ne sam my pokazala snimkite 6toto toi sam si razbra za sly4kata s drygoto mom4e ... yte6avah go malko sno6ti 6toto si my be6e kofti se pak, gledahme filmi tfa onva i taq sytin be6e po dobre i otide na rabota ... cynka me predi tfa oba4e az ne mislq da my se nahvarlqm o6te ot sega 6toto 6te me prieme kato yte6itelna nagrada ... koeto 6te e kofti :? 6te pi6a tam ytre drygii den da vi kaja kak se razvivat ne6tata :) a za tezi koito vse o6te pi6at i si izkazvat mneniqta mn vi blagodarq i na ve4e na Lekov i chocolate`kiss :-)

Моля, пак заповядай 8) Явно добре ти се подреждат нещата! Обаче, недей да се показваш като отчаяно влюбена, достойнството ти е най-важно ;) А и... никога, ама никога не му споменавай за това, което си знаела, за снимките и т.н. Изтрий ги, просто да не може той да ги види. Подобно нещо се казва или на момента или никога. Зщото, ако някога (дори след мн време) разбере, че си знаела и не си му казала ще се получи доста кофти. В твоя случай нямаше и как да му отвориш очите, но съдбата си каза думата. За това край със случилото се, не му казвай нищо - просто тихичко 8-)

CfEtii
05-05-2008, 15:49
Първо му кажи и ако не вярва,покажи снимките.

SlAdKa_ShMaTkA_69
05-06-2008, 16:24
mi hora si4ko si e ok pak sme si po cql den zaedno kakto si be6e i predi ni6to vse o6te ne e kazal i ne vqrvam da kaje v sledva6tata sedmica pak i az ne bih my podgovarqla 4e go obi4am i taka .... 6te se opravqt ne6tata ... i mersi mn na si4ki i nai - ve4e na Lekov i chocolate`kiss pak :) :-)

Lekov
05-06-2008, 18:12
само така успех ти желая и дано ти имаш успехи в любовта за разлика от мене

Obsession
05-07-2008, 18:00
само така успех ти желая и дано ти имаш успехи в любовта за разлика от мене

:smt023 :smt001 Ще има, убедена съм!

Lekov
05-07-2008, 18:25
само така успех ти желая и дано ти имаш успехи в любовта за разлика от мене

:smt023 :smt001 Ще има, убедена съм! надявам се защото хич не е приятна болката от несподелената любов :cry:

П.С.: chocolate`kiss ше си дадеш ли скайп на лично :P

likejolie
05-08-2008, 09:55
Аз бих му казала какво чуствам към него.......айде стига стея игрички на котка и мишка.Ако е пич ще оцени честноста и ще ти каже дали ще ти станат работите или не :o

gLoRiOuS_aNGeL
05-08-2008, 21:54
Ако си тъпа,гадна и противна кучка,давай-покажи му ги!Не ти е работата да се месиш в чуждите връзки!Първо-глупаво е,второ-нахално е, трето-ако го харесваш просто му кажи,а недей да му натрапваш,че гаджето му е тъпа,за да тръгне с теб... :? Ама ти си преценяваш...К`вото искате правете... 8-)

ziky
05-08-2008, 22:03
Приятна и хубава история....чакам развръзка сле дняколко дни...а ако стане нещо покажи му снимките..поне да знае за кво става въпрос и да си има ендо на ум занапред..по тоя начин ше му покажеш че мислиш за него и те интересува как ше се почувства..че те е грижа някой ден да не попадне пак на такава успетия :) Успех!

maximalniq
05-09-2008, 00:23
A we hora sprete da fluudite , ne razbrahte li 4e prikyzkata svyr6i s HAPPY END , pro4ete mneniqta i togava pi6e6te!