PDA

View Full Version : Момичета,моля за съвет(самичък съм)



cicaaa
05-04-2008, 21:23
Аз съм бат тео цицата от русе на 19 !

Ръст: 180
Тегло: 80
Гръдна обиколка: 110
Врат: 39


имал съм 3 връзки първата беше с жена с 2 год по голема от мене ходехем 14 месеца те ме тормозишено все пак аз я обичах
2-рата беше 4 год по голема земе за любовник само сек беше доволна
3-тата беше на мойте години палава само за секс по партита и купони

но аз искам нещо хубаво да си имам моиченце ,но съм срамежлив пък преди 6 месеца бех в депресия и съм се сдухал яко слагам се тука да кажете какво мислите за мене какъв тип момче съм и какв жени ми подхождат ако има мераклийки аз съм то русе ето и скайп teoxarov

моля не се надувма или пваря на як и велик сиг има по големи и то мене аз само искам съвет и помощ и ако има момичета дето ме харесвта да се видим да се земем голям съм вече имам нужда от някоя девойка до себе си ! имам бужда да обичам ! се пак за тва сме хора !

благодаря ви преценет сами нема да се засягаме и обиждаме :)


Skype: teoxarov

снимки: flirt4e com/cicaaa

p.p.нов съм тука и не моа да слагам линкове и снимки :<

WaKo
05-04-2008, 21:41
Сори, че се намесвам, ама с такива обяви най-много да те споходи мъжката любов...

Пък гледам, че си мъжко момче вземи се стегни и си намери някое момиче реално ми не се занимавай с интернет запознаства. По фитнесите, където ходиш е пълно с момичета, така че действай. И без това по-лесно място за забивки от фитнеса няма

x3eme
05-04-2008, 21:41
ebati reklamata :-D

CfEtii
05-04-2008, 21:42
Тва да не ти е сайт за запознанства?И да не мислиш,че всичко се върти около тва колко ти е врата,гръдната обиколка,бицепса..

cicaaa
05-04-2008, 21:43
Сори, че се намесвам, ама с такива обяви най-много да те споходи мъжката любов...

да бях се сложил в ГЕПИМЕ.цом и квод а стаен само мъже ми пишеха мн сам бил готен как 1 жена енамд ами каже мн си готен обладай ме жребецо аз съм вивотно за жени съм :>

ако има момчета дето ме желаят моля не ми пишете :>

иначе искам съвети ставам ли бе жени :?

amatorium
05-04-2008, 21:45
Сори, че се намесвам, ама с такива обяви най-много да те споходи мъжката любов...

Пък гледам, че си мъжко момче вземи се стегни и си намери някое момиче реално ми не се занимавай с интернет запознаства. По фитнесите, където ходиш е пълно с момичета, така че действай. И без това по-лесно място за забивки от фитнеса няма

Vuv fitnesa zabivat li se macki? Ot utre trugvam na fitnes! 8-)

cicaaa
05-04-2008, 21:45
Тва да не ти е сайт за запознанства?И да не мислиш,че всичко се върти около тва колко ти е врата,гръдната обиколка,бицепса..


ами даде за тва се лсгам да ми давете насоки нали се пак за вас се крася не за себе си :>

значе не е само до мускули ? ясно знам че и парите са важни ,но ся дане ги меся хубаов е всичкода имам :> сега съм решил да наблегна над интелекта си ама съм доста буен и не ми се учи мн

CfEtii
05-04-2008, 21:46
Човек,замисли се малко..Може да си хубаво момче,но с тва описание:врат-нз си колко и там тем подобни няма да привлечеш женско взнимание.Единственото,кое то ще стане,е да те сметнат за някъф тъп и повърхностен,както аз
П.П:Нищо лично 8)

wiffy
05-04-2008, 21:47
abe ti mi izglejdash qko ludak.. da ti kaja chestno ti si mi idola. relefen si, struvash mi se svesten. bi trqqlo da ti e lesno da si hvanesh gadje.

cicaaa
05-04-2008, 21:51
abe ti mi izglejdash qko ludak.. da ti kaja chestno ti si mi idola. relefen si, struvash mi se svesten. bi trqqlo da ti e lesno da si hvanesh gadje.

ми само ти се струва срамежлив съм и често са ме анранявлаи за тва почнахда дигам тежести и да се правя ан някъв мн здраф и як! ама иначе съм ндо малко животинче !

иначе кво да напиша само на 19 години съм нищо не съм поситгнал ..

ако неамх врат 39 кво да пиша колко ми гори колата или колкко шестици имам в даскало ?!?! моля СЪВЕТИ !!!

да за сега само тва зн физика и реклама на страстите :>

научете ме давам да ми правите квото искате жени направете ме какътов искате се едно съм един манекен и слагате по неог дрехи по ваш вкус ! нещо каот роб съм ви !

amatorium
05-04-2008, 21:56
Sumnqva me da nqma nqkoq macka tuk, koqto da ne iska toq pich da i robuva sexualno.

P.S. Samo vnimavai s Milena_Pld, che shte te nakara q i skusash zadnika ot sex i nakraq shte napravi narochno belqta kakto tq si obicha. 8)

cicaaa
05-04-2008, 21:58
Sumnqva me da nqma nqkoq macka tuk, koqto da ne iska toq pich da i robuva sexualno.

P.S. Samo vnimavai s Milena_Pld, che shte te nakara q i skusash zadnika ot sex i nakraq shte napravi narochno belqta kakto tq si obicha. 8)

ти си навътре в нещата и сими за сега най-интересния потребител тука ! :. може ли на л.с да ми кажеш повече за тукащните фенки

maaster
05-04-2008, 22:37
Да речем, че съм в твоето положение, само дето аз пък въобще не съм имал момичета досега ... какво да ти кажа, в Русе, не че няма нищо, бил съм там, и честно казано не е чак толкова голям избора че да ти се хвърлят така , но виж - Варна, Бургас, София - друго си е ;) . Тук лятото на Варна ако дойдеш ако си преодолееш срама на плажа ще ги мажеш отвсякъде ... само дет аз не успявам да го напрая това, ама така като те гледам ти бая мерак имаш, и може да успееш ;) ... Айде успех.

elmosGirl8
05-04-2008, 22:57
Да речем, че съм в твоето положение, само дето аз пък въобще не съм имал момичета досега ... какво да ти кажа, в Русе, не че няма нищо, бил съм там, и честно казано не е чак толкова голям избора че да ти се хвърлят така , но виж - Варна, Бургас, София - друго си е ;) . Тук лятото на Варна ако дойдеш ако си преодолееш срама на плажа ще ги мажеш отвсякъде ... само дет аз не успявам да го напрая това, ама така като те гледам ти бая мерак имаш, и може да успееш ;) ... Айде успех.

haha ima izbor v Ruse ; )
ima i svestni momi4eta.. ; )
a sega po temata : 4aroven izglejda6 i svesten : )prosto iz4akai o6te malko ;)
az sym nqmala priqtel ottt po4ti godina i ve4e se pobyrkvam no 4akam da doide moq princ na zelen kon.. makar 4e mislq 4e go namerih samo toi trqbva da go osyznae

cicaaa
05-04-2008, 23:38
Да речем, че съм в твоето положение, само дето аз пък въобще не съм имал момичета досега ... какво да ти кажа, в Русе, не че няма нищо, бил съм там, и честно казано не е чак толкова голям избора че да ти се хвърлят така , но виж - Варна, Бургас, София - друго си е ;) . Тук лятото на Варна ако дойдеш ако си преодолееш срама на плажа ще ги мажеш отвсякъде ... само дет аз не успявам да го напрая това, ама така като те гледам ти бая мерак имаш, и може да успееш ;) ... Айде успех.

haha ima izbor v Ruse ; )
ima i svestni momi4eta.. ; )
a sega po temata : 4aroven izglejda6 i svesten : )prosto iz4akai o6te malko ;)
az sym nqmala priqtel ottt po4ti godina i ve4e se pobyrkvam no 4akam da doide moq princ na zelen kon.. makar 4e mislq 4e go namerih samo toi trqbva da go osyznae

@маастер да има нещо такова ,че във варна и софиа има по големи от мене и ест че и в русе има избор голем ,тука плаж нема а и аз не зн какда зарибявам момите

@elmosGirl8 понеже си ми съгражданка ако искаш дай скайп на Л.С да си побъбрим :>

venci7
05-05-2008, 09:19
Mii kfo da ti kaja imal si gajeta da samo 4e si4ki po golemi i te sa te rukovodili...To ima 1 laf fani si kaka da te otraka ama s teb mai ne e stanalo :-o ...Trqa da priemash neshtata po drug na4in...Da tqloto e dobro orujie da grabnesh okoto na momi4eto zn go ot li4en opit...no sled tova sledva drugo ne moje ve4no da pokazvash samo tqlo trqbva da pokajesh malko ne um a po skoro hitrost romantika i tnt ;) A srama az sum na 15 i xodq s momi4e na 18 tq me nau4i da ne se sramuvam pone ne ot po malki :D taka 4e ... shtom si zadurjal momi4eta 2 god po golemi tiq po malkite lesno she gi grabnesh ai Uspex! ;]

VerryBerry
05-05-2008, 09:42
Когато се научиш да пишеш грамотно,ще ти пратя ЛС,обещавам ;)

Brutality
05-05-2008, 09:44
Абе не мисля че имаш проблем с жените ама ако пишеш правилно и разделно ще е много добре :P

ANTIHUMAN
05-05-2008, 09:59
Човече имам чуството ,че си избиваш комплексите! Стегни се ве!
Ти знаеш ли какво искаш?Защото аз знам ,че аз не искам гадже ,но ако тръгна да си търся ще намеря лесно.Като те гледам отговаряш на мечтите на повечето момичета.Сигурно и пари имаш?Значи проблема е в теб самия.

П.П. Разбери кво искаш ТИ! Бъди на ясно кво правиш и как?

УСПЕХ скоро да си намериш момиче което на истина да обичаш!

SlYn4iCe
05-05-2008, 18:33
Човече имам чуството ,че си избиваш комплексите! Стегни се ве!
Ти знаеш ли какво искаш?Защото аз знам ,че аз не искам гадже ,но ако тръгна да си търся ще намеря лесно.Като те гледам отговаряш на мечтите на повечето момичета.Сигурно и пари имаш?Значи проблема е в теб самия.

П.П. Разбери кво искаш ТИ! Бъди на ясно кво правиш и как?

УСПЕХ скоро да си намериш момиче което на истина да обичаш!

о.О Точно. :P

EnriqueIglesias
05-05-2008, 18:42
ah kak mrazq reklamite na otchaqni hora..
zabrawi i da spomenesh,che ti e debela pishkata? az sym syprichasten kym otchaqnite i pomagam

BIZO
05-05-2008, 18:49
а бицепса колко е все пак?по-важен е от врата

ton4oss
05-05-2008, 20:09
Къв е тоя селянин бе :-D :razz: :razz: :razz:

PollyPoi
05-05-2008, 20:18
ооо щом имаш кола те зимам :D :grin:

DevilWish
05-05-2008, 20:31
Доста интересно ,защото мислих ,че срамежлив човек ,не се хвали толкова много ;)
ПС - оправи си правописа ;)

ObScuReNikoQ
05-05-2008, 20:35
ето какво мисля обективно аз, не се опитвам да те обидя.
не ми се вижда едно момиче да тръгне с теб, понеже си сладък, здравеняк, чаровен (признавам ти го), няма смисъл да се мяташ на всяка, която ти попадне. то ако нещо ще се случи, ще ти се случи без да го търсиш. освен това на мен лично ми изглежда, че това да си намериш момиче ти е най-голямата цел в момента. наблегни на нещо друго, учене, реализация...момичетата идват и си отиват, но това си остава за теб и ти носи успехи не само на страстния фронт. не искам да ти говоря като майка ти, обаче, едва ли има някоя, която ще те вземе на сериозно, ако просто искаш да си намериш някой и се фърляш на всяка възможна... покажи, че си сериозен и зилизай повече с приятели. барове, клубове, кафета, фитнеса. достатъчно много места и достатъчно шансове ти дава и тялото ти, но поработи малко и с главата! ;)
Успех! :-)

cicaaa
05-05-2008, 22:24
ето какво мисля обективно аз, не се опитвам да те обидя.
не ми се вижда едно момиче да тръгне с теб, понеже си сладък, здравеняк, чаровен (признавам ти го), няма смисъл да се мяташ на всяка, която ти попадне. то ако нещо ще се случи, ще ти се случи без да го търсиш. освен това на мен лично ми изглежда, че това да си намериш момиче ти е най-голямата цел в момента. наблегни на нещо друго, учене, реализация...момичетата идват и си отиват, но това си остава за теб и ти носи успехи не само на страстния фронт. не искам да ти говоря като майка ти, обаче, едва ли има някоя, която ще те вземе на сериозно, ако просто искаш да си намериш някой и се фърляш на всяка възможна... покажи, че си сериозен и зилизай повече с приятели. барове, клубове, кафета, фитнеса. достатъчно много места и достатъчно шансове ти дава и тялото ти, но поработи малко и с главата! ;)

ми и тва правех 6 месеца се отдадах на др неща на спорта качих 10 кила ,, но имам нужда от жена !


обещавам да пиша хубаво да дема ла ми е пишката да селянин съм не бден съм не немам кола !
Успех! :-)

beb4eto0o
05-06-2008, 11:30
prodaljavai da trypa6 izkystveni muskuli i 4akai da si nameri6 momi4e ,za pove4e ot sex :lol: :lol: :lol: :lol:

tqnko1
05-06-2008, 12:00
няма ли някоя путка за момчето
ако има от шумен на мен да ми се включи и аз искам си бъбря

miminka__94
05-06-2008, 19:23
ama si i gramoten :grin: :grin: