PDA

View Full Version : Защо сте такива момичетата?!?!



INF3RNO
05-04-2008, 22:02
Как може само ми кажете?!?!
11 месеца наближават.Бала и е след няколко седмици,а тя да ми звънне и да ми каже искам да се разделим понеже си отвратително същество.
Да обясня за кво става дума.Значи 11 месеца съм с тва момиче на линка в графа подпис.Дано се вижда линка. И така де какво ли не съм правил за нея през това всичкото време.Като е болничка ходя купувам и сокчета натурални ,екзотични плодове и тем подобни.За 14 февруари и пратих куриер в даскало точно в часа по немски да и поднесът цветя със подарък пред целия и клас.За 8-ми март и подарих медалион с букет цветя.Само букета струваше 20 лв. Виждате ,че пари не жаля или поне не жалех за нея.Само след 2 дни на 10-ти тя имаше рожден ден.Тогава и купих пак голям и скъп букет с обици точно като медалиона.Обарнах града за 2 дни,но и направих тази изненада.На моя рожден ден.Да логично е,но можех и по леко да се размина но нали пак е за нея.Закарах я в една от най скъпите пицарии в града и там направихме солидна сума.Но без да му мисля си платих и си изпратих приятелката с такси до тях понеже и стана студено на излизане от ресторанта.Сега си накупух дрехи за близо 500 лв за бала и и тя сега ми се обажда и ми вика,че днес като и съм и дал едни дискове съм се бил закопал.Тоест случило се е диск на който е една бивша.И от там вече лицемер ми вика какъв ли не лъжец ме изкара.Сякаш кой знай какво е станало.Аз тия дискове дори на представа си нямах,че са още здрави.Кофти до колкото се карахме днес стана така,че се разделихме.Тя все си мисли,че я лъжа и има друго момиче.Кво да прая да не и званя повече докато не разбере какво е загубила м?
М/у вчера се върнах от нощна 15 часа работа умирах за сън,но като и звъннах да я чуя само и като разбрах че е на центара а като видях какви облаци се пускат.Без да и казвам нищо станах от леглото както щях да спя отидох на центара и си я прибрах с колата.А точно като влязохме почна да вали като изведро.И тя има нахалството да ми каже,че хоикам по други.Бих ли хоикал по други след като правя толкова за нея не мога да я разбера.А и да кажа,че има дни кадето не си лягам след работа само и само да сме заедно с нея повече време.Бележки от моя личен лекар ходих и дори се изпокарах с него за да и взимам на нея бележки за да може да се оправи в училище със закъсненията и отсъствията който тя проспиваше редовно.Абе какво да кажа просто толкова се раздадох,че сега не мога да се събера от пърчетата на който съм разпилян

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-04-2008, 22:05
кофти а ? е ю гот пънкд ... всяко момиче е един Аштън Кътчър под прикритие

zaraaa
05-04-2008, 22:15
Spored men tq te izpolzva, nqmsh nujda ot takava vrazka :) Shtom ne e ocenila tova, koeto ima, znachi tolkova te e obichala....ne i zvani, ne q tarsi sig sam, che shte poiska da se saberete :)

BaBy_bS
05-04-2008, 22:26
според мен те използва за банка и такси ... и лекар

nencuHka
05-04-2008, 22:31
Не .. може би не е от типа момичета които харесват прекаленото внимание.. или е твърде малка да оцени някои работи :(

elmosGirl8
05-04-2008, 23:11
mm може би наистина прекалено много и се раздаваш..недей харчи толкова пари за нея..явно я глезиш много..попитай я защп мисли тка : ) щом не може да ти докаже как може да си мисли такива небивалици ;)

Chacho
05-04-2008, 23:16
Абе ти мъж ли си та така й ходиш по задника.Накарай я малко да се труди,та да ти печели вниманието.Цветя днес,утре поезия,а други ден 100 пъти обичам те за по-малко от 60 секунди.Всяко момиче ще загуби интерес към теб,ако си такъв.Момичетата обичат мъже.МЪЖЕ!Мъжът е самостоятелен,със самочувствие и власт.Не някой,който се гъзари с това,но го има.Препоръчвам ти горещо да прочетеш Дон Жуан библията (потърси в гугъл).Най-малкото ще знаеш поне някои от нещата които жените искат (другите все още никой не ги знае,дори самите те)

MiMcHeToOo
05-04-2008, 23:54
Не я е срам... Качва ти се на главата, щото и позволяваш...

INF3RNO
05-04-2008, 23:56
блг за отговорите и съветите.Ами вече направих така оставих я цялата вечер нито и писъх нито и звъннах.Каза ми раздяла дадох и я.Преди малко ми звънна и ми каза,че не може да заспи.Мислела само за мен.Искаше ми прошка и ми даде дума,че от сега на татък няма за такива глупости да се чумери нито да ми прави проблеми.Да видим за какво става дума.Да има нещо такова Chacho за мъжкарството,но при точно това момиче не става.Вече се направих на интересен и първия път се разделихме за 2 месеца.Сега като и обръщам повече внимание повече ме тарси и плачи като съм далеч от нея.Не го показва горда е,но я усещам как говори тихо и плахо когато се скараме.Все пак явно има нещо и трепери да не я зарежа.Както и да е.Оправихме се кво да я правя няма да и проваля сега бала ще отида за по нататък ще го измислям

PoLiToOo
05-05-2008, 00:00
грозна е и не те оценява.... а ти си готин, така че взимай се в ръце и си търси някое страстно и готино маце, което да ти показва и доказва своята обич :) :) :) :) :)

MiMcHeToOo
05-05-2008, 00:02
грозна е и не те оценява.... а ти си готин, така че взимай се в ръце и си търси някое страстно и готино маце, което да ти показва и доказва своята обич :) :) :) :) :)

Много си мила :D

PoLiToOo
05-05-2008, 00:03
грозна е и не те оценява.... а ти си готин, така че взимай се в ръце и си търси някое страстно и готино маце, което да ти показва и доказва своята обич :) :) :) :) :)

Много си мила :D

хаха реалистка съм :oops:

cinderella_gugutka
05-05-2008, 00:06
съжалявам 4е трябва да кажа това:привързва се този който дава а не този който полу4ава
замисли се и ще видиш 4е е вярно
тя просто не оценява това което има

INF3RNO
05-05-2008, 00:55
sindy права си който дава се привързва.Ама кво да се праи свикнах с нея и като гледам днес тя ми каза ,че е и на червено а като знам какви нервни и раздразнителни сте когато сте така просто сега и го прощавам ама др път нема вече
Дадох и последен шанс

Harum_Scarum
05-05-2008, 06:23
sindy права си който дава се привързва.Ама кво да се праи свикнах с нея и като гледам днес тя ми каза ,че е и на червено а като знам какви нервни и раздразнителни сте когато сте така просто сега и го прощавам ама др път нема вече
Дадох и последен шанс
Абе какво ще и даваш последен шанс...Тегли и един бои за напед да знае :lol: 8-) :lol:

Brutality
05-05-2008, 06:28
Извинявай ама ти ли мъжа във връзката ви? Ти си я накарал да свикне по този начин и естествено вече ще си позволява да прави с теб неща които не си и подозирал че ще прави. Давай по смело. Ако тя иска лигльо, добре ако си такъв. Но ако си мъж на место се дръж като такъв. Една жена за да получава такова внимание и подаръци и т.н. трябва наистина да си залужава. Ти си знаеш, но не е правилно така. Ти всъщност вече си се раздал изцяло и за нея няма вече нищо което да очаква от теб.

AceOfSpades
05-05-2008, 06:42
А така, тоя път внимавай да не ти се качи на главата ... бъди мил но си има граница ;). И аз съм адски мил и ме е било страх да не ми се качи на главата и другите са ми го казвали, но слава богу срещу мен има адски разумно момиче и колкото съм мил тя ми отвръща със същото та и повече :oops: . А твойта (нищо лично), до колкото видях е двулевка - като отидете на ресторант (и то скъп) си трупа сметка ;) , явноооо ... Тъй че внимавая тоя път :).

fuck_me_pls
05-05-2008, 06:45
Всяко момиче иска внимание ,тя го получава..и са те използва (според мен) надявам се да не е така..но ако е така напрао я зарежи..са заради един диск..кво толкова..нека види хубавите неща,които си нАправил за нея аз като гледам не са малко но пък сигурно има и още,които не си споменал..кво повече иска тя от едно момче..ти си супер!!ае кат нещо не и изнася да заминава!!пффф ЛигЛа кво ше ти се качва на главата :x 8)
:D

Lekov
05-05-2008, 07:45
първо поздравления за момичето много е готина няма спор а колкото до темата парите нямат значение важното е да си имате доверие а не за некви си шибани снимки да се карата и да водите война приателю такива са жените искат да им сваляме звезди ама уви аз вече ги резнах сега те на мен ше свалят направи го и ти :) :)

boom_sexy
05-05-2008, 10:13
em pi4 kvo da ti kaja ima gi i takiva momi4eta, koito kolkoto pove4e im se razdava6 i pravi6 si4ko za tqh, te tolko pove4e se pravat na golqmata rabota. Spored mene tq ne te zaslujava 6tom ne ocenqva tova koeto pravi6 za neq i moje bi se vuzpolzva ot tebe do nqkakva stepen znam li i az (think) tva 4e na toq disk e biv6ata ti ot nz si kolko vreme ne e problem pone spored mene pak i + tva ti si e dokazal po mn na4ini 4e q obi4a6 i durji6 na neq, a puk tq 6tom ne go ocenqva zareji q, hvani si nqkoe momi4e kade 6te durji na teb i da te zaslujava aide uspeh4eta i ne se kosi ne e edinstvena ima mn dr :P :) :-)

Ivalinka
05-09-2008, 16:54
прекалено наблягаш на нещата,които си направил за нея....понякога,колкото и да е гадно,дори и звезди да й сваляш,пак можеш да я загубиш :? особено пък ако сваляш по прекалено много :-D

TheMaggie
05-09-2008, 17:03
'Шото сме тъпи кучки,копеле...йо,йо... :razz:

enola
05-09-2008, 17:05
'Шото сме тъпи кучки,копеле...йо,йо... :razz:
добре казано :D

vesinka91
05-09-2008, 17:54
Spored men tq te izpolzva, nqmsh nujda ot takava vrazka :) Shtom ne e ocenila tova, koeto ima, znachi tolkova te e obichala....ne i zvani, ne q tarsi sig sam, che shte poiska da se saberete :)
da izpolzva te no i da poiska da se saberete prosto ne go pravi qvno tq tolkova te obi4a...a ne e 4esno taka da se razdavash za 4ovek koito ne go zaslujava...

GregoryHouse
05-09-2008, 19:33
Като продаваш любов винаги може да ти се направи рекламация...не всичко е скъпи подаръци и таксита брато...важно е и характера и начина ти на държане...но да...прецакан си...тя е манипулативна кучка която ЗНАЕ какво иска и как да го постигне...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2008, 19:39
Хубаво е, че сте се оправили. Но говори с нея и се изяснете. Не може ти да хабиш сума средства да й угодиш, а тя да ти се качва на главата. Да не е по-велика от теб, да му се невиди?! Неблагодарна кучка, с извинение пред автора. Но ти сам си разбрал що за стока е, събирай си ума за по-нататък...

Lost_Kiss
05-09-2008, 20:29
Ем... доста кофти е станало... Или е искала отдавна да те зареже обаче е нямала оправдание и е чакала нещо съвсем минимално за да се възползва/както тва с диска/ или просто не и е било на кеф и го е напраела без да мисли....

А пък, че не оценява твоите всички тези жестове, тва си е много гадно... Малко сякаш не заслужава, но вече ти сам ще си прецениш...

Както и да е...Не всички са такива, така че споко... А за нея.. незнам... или упоритсвай да си я върнеш.... или просто я остави.../което ще е доста кофти за теб/...

Дано съм помогнала, КъсмеТ!

donkihot
05-09-2008, 20:37
бахти ку4ката...друго не мога да кажа!

simonchety
05-09-2008, 21:17
:shock: чета,чета и не мога да повярвам това реално ли?!Ти направо си момче-мечта!Това момиче явно не знае какво иска и какво изпуска,но рано или късно ще разбере ..

Bolt_f
05-09-2008, 21:18
блг за отговорите и съветите.Ами вече направих така оставих я цялата вечер нито и писъх нито и звъннах.Каза ми раздяла дадох и я.Преди малко ми звънна и ми каза,че не може да заспи.Мислела само за мен.Искаше ми прошка и ми даде дума,че от сега на татък няма за такива глупости да се чумери нито да ми прави проблеми.Да видим за какво става дума.Да има нещо такова Chacho за мъжкарството,но при точно това момиче не става.Вече се направих на интересен и първия път се разделихме за 2 месеца.Сега като и обръщам повече внимание повече ме тарси и плачи като съм далеч от нея.Не го показва горда е,но я усещам как говори тихо и плахо когато се скараме.Все пак явно има нещо и трепери да не я зарежа.Както и да е.Оправихме се кво да я правя няма да и проваля сега бала ще отида за по нататък ще го измислям

Chel li si Malkiqt Princ? :) Shte namerish neshto... :)

Sarabi
05-09-2008, 21:43
Ъ, пич, мацката не мога да я разбера... и тебе, де... не знам защо доказваш колко я обичаш с това колко са й скъпи обиците и колко е голям букета... то е ясно, че всеки би се радвал, ама...
И е нормална да й стане кофти от снимките. Малко хора обичат бившите :lol: . А за ревнуването... или те обича (нали "обича") прекалено много и не иска да има и най - малка възможност да се разделите или... и аз не знам.
А толкова ли е лошо на бала без дама ? Ке умреш 8-) .

babity
05-09-2008, 21:49
Бившата ти... да го духа! За такова момче ревът маса момичета... смръфла!!! :-x

twix_91
05-09-2008, 21:52
Ти си се раздавал няма спор, може да не е била много искрена в чувствата си щом не ти е повярвала, но и на мен ако ми подарнат такива дискове и аз щях многооо да ревнувам. Но в карайна сметка не е била кой знае колко влюбена щом е решила че я лъжеш.... Май е видяла само в теб подаръците ама то ще си покаже...Абе намери си някоя по-нормална като тебе ги няма много на тоя свят

kuklichka_bg
05-09-2008, 22:12
Как може само ми кажете?!?!
11 месеца наближават.Бала и е след няколко седмици,а тя да ми звънне и да ми каже искам да се разделим понеже си отвратително същество.
Да обясня за кво става дума.Значи 11 месеца съм с тва момиче на линка в графа подпис.Дано се вижда линка. И така де какво ли не съм правил за нея през това всичкото време.Като е болничка ходя купувам и сокчета натурални ,екзотични плодове и тем подобни.За 14 февруари и пратих куриер в даскало точно в часа по немски да и поднесът цветя със подарък пред целия и клас.За 8-ми март и подарих медалион с букет цветя.Само букета струваше 20 лв. Виждате ,че пари не жаля или поне не жалех за нея.Само след 2 дни на 10-ти тя имаше рожден ден.Тогава и купих пак голям и скъп букет с обици точно като медалиона.Обарнах града за 2 дни,но и направих тази изненада.На моя рожден ден.Да логично е,но можех и по леко да се размина но нали пак е за нея.Закарах я в една от най скъпите пицарии в града и там направихме солидна сума.Но без да му мисля си платих и си изпратих приятелката с такси до тях понеже и стана студено на излизане от ресторанта.Сега си накупух дрехи за близо 500 лв за бала и и тя сега ми се обажда и ми вика,че днес като и съм и дал едни дискове съм се бил закопал.Тоест случило се е диск на който е една бивша.И от там вече лицемер ми вика какъв ли не лъжец ме изкара.Сякаш кой знай какво е станало.Аз тия дискове дори на представа си нямах,че са още здрави.Кофти до колкото се карахме днес стана така,че се разделихме.Тя все си мисли,че я лъжа и има друго момиче.Кво да прая да не и званя повече докато не разбере какво е загубила м?
М/у вчера се върнах от нощна 15 часа работа умирах за сън,но като и звъннах да я чуя само и като разбрах че е на центара а като видях какви облаци се пускат.Без да и казвам нищо станах от леглото както щях да спя отидох на центара и си я прибрах с колата.А точно като влязохме почна да вали като изведро.И тя има нахалството да ми каже,че хоикам по други.Бих ли хоикал по други след като правя толкова за нея не мога да я разбера.А и да кажа,че има дни кадето не си лягам след работа само и само да сме заедно с нея повече време.Бележки от моя личен лекар ходих и дори се изпокарах с него за да и взимам на нея бележки за да може да се оправи в училище със закъсненията и отсъствията който тя проспиваше редовно.Абе какво да кажа просто толкова се раздадох,че сега не мога да се събера от пърчетата на който съм разпилян

taq mai e ot moito daskalo xaxa e4e precakvaciq :}

Castaway
05-10-2008, 22:55
щом сте се оправили -окей...

ама пич,..аз съм момиче, и кат си представя кво внимание и ообръщаш - не е ли прекалено?на мен например,прекаленото внимание,честно казано ме леко дразни.. :shock: едва ли не, нема лично простраство ..

DenitoOoO
05-11-2008, 03:44
Az mislq 4e se podigrava s teb...Kofti..?! :booooomb:
Mi ne q t1rsi i 6te vidi6 kak tq sama 6te te pot1rsi ;)

bequick
05-11-2008, 05:41
И аз бях горе-долу в подобна ситуация и в крайна сметка събрах смелост и се разделихме. Не минава и ден ( вече повече от 3 месеца ) да не мисля за нея - че я нараних, но после си припомням що за човек се оказа и ми олеква :) Предлагам ти добре да осмислиш ситуацията - това, че си свикнал с нея, не означава, че я обичаш. На мен много ми помогна разговора с една приятелка - ако има с кого да приказваш очи в очи е най-добре ;)

WHY
05-11-2008, 07:27
Не слагай всички момичета под един знаменател. :)
Остави я заслужаваш някоя по-допра, някоя която ще те оцени.

VinDiesel
05-11-2008, 09:24
Не е трябвало да я глезиш толкова :)

kifla
05-11-2008, 09:43
Пич мислиш много за пари и това как да я купиш.Повърхностен си и тя те е видяла какъв си още повече след диска с бифшата! Сам си си виновен!

Obsession
05-11-2008, 10:36
Виж, явно е материалистка, използвала те е. Не я познавам, но явно и е харесвало да и угаждаш така. На мен ще ми е неудобно някой да харчи толкова пари за мен! Даже не бих го позволила. На нея и е било кеф, пробвай сега да няма най-скъпата пицария, таксита постоянно, скъпи букети... Да видим какво ще стане. Абе, момче, ти имаш железни нерви! Имало облаци и тичаш да я посрещнеш, уреждаш и бележките :shock: Ти направо си я издържал! Не всички момичета са такива, даже... не мисля, че мога да живея по нейния начин...

eXciTeD
05-11-2008, 10:45
Аз пък си мисля, че разбирам защо е станало така. Трябва да си наясно, че ти си мъжът във връзката и тя трябва постоянно да се бори за теб, за да не загуби такъв уникален човек до себе си, а не обратното. От прекаленото угаждане и тичане по нея, тя свиква с това, омръзваш...губиш интерес у нея, ти трябва да си наградата, а тя да се бори да я печели всеки ден... не знам дали ме разбираш, но такива са жените, такива жестове трябва да са много ограничени, за да правят впечатление. По дяволите ти НЕ си и момче за всичко, в каквото си се превърнал, от твоя гледна точка - разбираемо ти я обичаш много и искаш да и го показваш постоянно - факт, но жените просто не са такива :D Вземи си поука занапред, ако съм на твое място не бих имал повече общо с момичето, най-малкото не оценява колко я обича човека до нея :?
успех

aHeJlua
05-11-2008, 12:26
pich.. nedei se tormozi.. tq nakraq she hodi da ti se izvinqva.. ti she vidish :)

slun4ice_90
05-11-2008, 12:32
Chovek,ti si zlaten,eto ti si mom4eto me4ta. :-P Tq oba4e ne te zaslujava i az taka smqtam,ti prekaleno mnogo i dava6 daje kvi gi govorq izcqlo i se razdava6...a tq prosto ne te ocenqva... :? Ot vsi4ko,koeto razkazva6 si li4i,4e stra6no mnogo q obi4a6...Spored men,tq daje ti e napravila usluga,sled kato ti kazva,4e iska da se razdelite....

Liar
05-11-2008, 14:13
Бе от къде разбрахте че момичето го използва?Тя не го е молила да и купува неща.Той ги е правил на драго сърце и браво за което( най-вече за загрижеността).Ако го е използвала,нямаше така бързо да скъса с него ами щеше да се опита да продължи връзката за да взима още.И е нормално да реагира по-остро като мисли че има друго момиче.Не иска да те загуби все пак.
И все пак автора си я познава и знае най-добре дали би могла да иска най-вече материалното от него.Ние тук само можем да предполагаме.

5StaR
05-11-2008, 14:17
Заеби я

jjjjjj6363
05-11-2008, 14:52
zarejiq pi4to ponqkoga jenata kto razbere 4e e obi4ana zapo4va da ne i puka 4e q obi4at i neocenqva jestovete tova se nari4a kusha leika zarejiq

soulja_girl4e
05-11-2008, 19:38
eiiii v ruse kvi mom4enca imalo! :-) Tam se mestim zna4i 6toto v sf ne6to oredqha... :?
i po temata: :shock: lol zareji q MN QSNO! :-x

пЛюш!нкаАа~
05-12-2008, 07:59
Не .. може би не е от типа момичета които харесват прекаленото внимание.. или е твърде малка да оцени някои работи :( +1..може би има нещо вярно в това..но и тва дето казаха по-горе че е възможно да те използва също може би е вярно малко или много..по-добре я остави..тя самата се прави на недостъпна..а като види,че ти си безразличен към нея веднага ще започне да те търси,и да прави опити да се съберете и да и тичаш след задника.. :?

Castaway
05-12-2008, 11:43
Пич мислиш много за пари и това как да я купиш.Повърхностен си и тя те е видяла какъв си още повече след диска с бифшата! Сам си си виновен!

а, ЕВАЛА за поста! .. И споредм мене е същото .. а нали знаеш пич, че любовта не се купува .. квит и обици, квот и колие..и там какви беха още 'огромните букети..' .. понякога малкото е достатъчно .. а ти май точно гледаш да я купиш мацката и й ги правиш тея 'подаръци' за да я задържиш до себе си...

аз така го мисля поне.. :-o

mese4ka
05-12-2008, 20:49
тя не те заслужава ....

Pepincetyy
05-17-2008, 12:06
Не .. може би не е от типа момичета които харесват прекаленото внимание.. или е твърде малка да оцени някои работи :( +1..може би има нещо вярно в това..но и тва дето казаха по-горе че е възможно да те използва също може би е вярно малко или много..по-добре я остави..тя самата се прави на недостъпна..а като види,че ти си безразличен към нея веднага ще започне да те търси,и да прави опити да се съберете и да и тичаш след задника.. :?
+1

sw3e7_baby
05-17-2008, 12:59
gaska t1pa da ne ti puka 6tom ne ocenqva............
az se molq za takav kat tebe :smt007

white_chik
05-18-2008, 07:08
Мойто гадже парви 1/5 дш шдва,което парвиш ти и пак се мисля,за ебати късметлийката,че го имам.Тази девойка не те заслужава.

BOOK_FAN
05-18-2008, 07:22
Не я е срам... Качва ти се на главата, щото и позволяваш...
:razz: Браво!
Моят съвет-остави я за няколко дни,ако те обича ще разбере колко и е тейко,че те е изгубила,и 6те се върне!

AnChItOoOo
05-18-2008, 08:15
Уфф не прочетох нищо от темата ама тука видях супер много такива теми с това заглавие а никъде не видях примерно "Защо са такива момчетата" :razz: :razz: :razz:

mara_13
05-18-2008, 08:35
Може би си мисли нещо от сорта на "Щом ми купува толкова скъпи подаръци и ми отделя толкова внимание, значи се чувства гузен. => Ми изневерява."
Обаче и ти си и позволил да ти се качи на главата :?
Това, което си правил за нея е страхотно, но за съжаление много малко хора биха го оценили. :( Колкото повече даваш, толкова повече ще иска... и ще иска, все едно е нейно право.

He3HauKa
05-18-2008, 09:08
Ние момичетата сме такива,защото вие момчетата сте същите.Евала ти правя ,обичаш я ,но чесно казано ако аз съм на мястото на това момиче,спрямо сегашния ми приятел ,бих реагирала по същия начин.Моят съвет е : обясни й отново точно и ясно колко я обичаш и и кажи ,че ако реши да се върне е добре дошла.Не забравяй да допълниш ,че няма да я чакаш вечно.Когато правиш всичко за даден човек ,той рано или късно ти се качва на главата.Така ,че вината си е изцяло твоя :?