PDA

View Full Version : Колко най-много.........



niks_hates_you
05-04-2008, 22:28
Колко най-много килограма могат да се смъкнат за да кажем..седмица?
Имам предвид да се смъкнат с много спорт и глад..смисъл глад ..нищо да не ядеш ^^
Не ми казвайте че да гладуваш е лошо знам го [=


тааа какви са ви мненията по въпроса??

мерси предварително ;]

Shushu11
05-04-2008, 22:49
Ami neznam.No edna priatelka,svali 7kg za 20dni.Tq gladuvashe i sportuvashe(no ne mnogo)

Chacho
05-04-2008, 23:42
Това си зависи от самия човек.Като гладуваш и спортуваш много,ама наистина много - мисля че можеш шокиращи резултати да постигнеш.Ето какво може да направиш след това.След тази 1 седмица ще поставиш рекорд по най-бързо качване на много килограми.

Да гладуваш много значи да отслабнеш за малко.После веднага ще качиш много.Има много материал по тази тема,дори и в този сайт.

Ето какво трябва да направиш, за добра фигура - Да спортуваш, нещо аеробно и да спазваш режим, който да те кара да не пълнееш повече,а не да отслабваш.Отслабваш със спорта..

Мазнините (сланините ти) са енергия.Това ти е запаса,един склад.Ти ядеш храна,която ако не правиш нищо я складираш.
Аеробните упражнения (тичане,танцуване,плуване,к аране на колело,аеробика и т.н.) те карат да изразходваш енергия.10 минути ако караш на велоаргометър (като колело за вкъщи), ще изгориш това което си яла.След това започваш да гориш мазнините от цялото тяло.А сега си представи че ядеш ядене,което не е богато на въглехидрати (няма ти осигурява голям приток на енергия) и спортуваш.Ще свалиш много.

От личен опит - тичай редовно и яж редовно.Поне по 3 пъти на ден,за да отслабнеш.Да точно така,трябва да ядеш редовно и на време,за да не стресираш организма.Това много помага да стопиш мазнините.

Та аз свалих 2 килограма за седмица,направих хубав корем (6 плочки+релефни странични мускули..нз как се казват) за 2 седмици.

А сега се замисли,че дори 1 седмица да не помогне, имаш още месец-два до ходенето на плаж.Какви ли резултати ще има тогава.Веднага почвай, търси материал на тази тема и не се отказвай!Таааа успех :)

Mademoiselle
05-05-2008, 05:02
nai-mnogo 5,koito 6te sa vse vodai 6te se varnat

tItEufFf
05-05-2008, 05:17
Aз за една седмица глад свалям 3 килограма ... без спорт..

zloto
05-05-2008, 06:12
Мисля, че няма да е здравословно да свалиш повече от 1,5-2 за седмица, пък ако свалиш повече може и по-бързо да си ги върнеш, защото повечето ще е вода...

Brutality
05-05-2008, 06:53
не яж нищо освен бисквити и солети и тренйрай всеки ден в продължение на 7 дни и после ни напиши резултата.

MaDdNeSs_GirL
05-05-2008, 07:37
Няма да свалиш нищо!
Ще ти кажа защо. Няма да можеш да го направиш.

Още първият ден като гладуваш, ще ти се отще всякакъв спорт. Откъде тая енергия, за да направиш една нормална тренировка? Да не пиеш Пит-Бул, Ред-Бул? И ще мислиш, че това ще ти помогне? :grin:
По-голям ефект ще имаш ако ядеш нормално, получаваш енергия и имаш сили да я изразходиш. Това означава, че трябва да приемеш поне 1300 калории(минимум) и да тичаш да речем 45 мин. Като имаш в предвид, че тялото на ден изразходва тези 1300 така или иначе, и като добавиш 400-те от тичането и така спазваш отрицателния калориен баланс. За една седмица можеш да свалиш 5 кг, ако имаш МНОГО за сваляне , но ако просто си си втълпил, че имаш излишни килограми няма да мръдне кантара, а просто ще стегнеш тялото, което е по-добрият вариант.