PDA

View Full Version : Към екипа?



Mementomori
05-04-2008, 22:53
Здравейте!Искам да ви попитам как станахте модератори?Какво се случи?Ала-бала,ако ви се разказва?

krem4et0
05-05-2008, 07:51
С натискане и мазнене едва ли ще станеш. И защо това е толкова важно?

bulgarche
05-05-2008, 08:02
A толкова ли е трудно просто да кажеш?

Gotinogaden
05-05-2008, 09:16
Грубото отношение към останалите във форума е нарушаване на неписано правило!И модератори,които смятат,че за тях няма норми,определено не заслужават дадените им правомощия!

krem4et0
05-05-2008, 09:18
Просто съм искренна.
А и знаете ли с колко ЛС с този въпрос съм затрупвана ежедневно?

А иначе ми предложиха и приех.

tqnko1
05-05-2008, 09:33
[quote="krem4et0"]
А и знаете ли с колко ЛС с този въпрос съм затрупвана ежедневно?
quote]

аз незнам

С колко?

krem4et0
05-05-2008, 09:42
Почти няма ден, в който да не получа ЛС с този въпрос. И това съм само аз. колегите също сигурно получават редица такива съобщения

Съжлявам, ако съм била груба и съм засегнала някой. :-)

Не е било нарочно. Просто ни е дошло до гуша от подобни въпроси.
Ако имаме нужда от нови модератори, ще известим съответните лица.

Ruthless
05-05-2008, 10:09
Решението дали има нужда от модератори и дали да бъде предложено на някого е на администраторския екип. На всеки от модераторите му е било предложено и съответно, предложението е било прието.

Mementomori
05-05-2008, 13:29
Сега и натегачка ме изкараха!Поредната невярна глупост,но аз не се засягам.Разбирам,че сте изключително заети,все пак съблюдавате целия форум,но просто исках да разкажете,АКО ЖЕЛАЕТЕ,не е необходимо да се заяждате или нещо подобно,нито пък най-малкото искам да ставам модератор,всеки,който попита нещо относно модераторите,се счита за някакъв кариерист,които желае да грабне властта,извинявайте,просто не знаех,че това е 11-тата заповед!Беше интересно да разберем защо са ви избрали,задавали ли са ви някакви въпроси,с какво сте спечелили това място,можеше да споделите,но явно не желаете,няма проблем,само не нападайте хората!

krem4et0
05-05-2008, 14:38
Не го приемей лично. не беше!

chipi_kaoo
05-05-2008, 14:47
Сега и натегачка ме изкараха!Поредната невярна глупост,но аз не се засягам.Разбирам,че сте изключително заети,все пак съблюдавате целия форум,но просто исках да разкажете,АКО ЖЕЛАЕТЕ,не е необходимо да се заяждате или нещо подобно,нито пък най-малкото искам да ставам модератор,всеки,който попита нещо относно модераторите,се счита за някакъв кариерист,които желае да грабне властта,извинявайте,просто не знаех,че това е 11-тата заповед!Беше интересно да разберем защо са ви избрали,задавали ли са ви някакви въпроси,с какво сте спечелили това място,можеше да споделите,но явно не желаете,няма проблем,само не надайте хората!По шуро-баджанашкия начин, и за тва веднага нападат. Сега ще се появи поредния "герой" който ще каже "Избивайте си жалките комплехси другаде, модераторите са супер".. и нещо подобно. Тва е света на тийнпроблем.нет, и тва му е най-големия проблем. Нали знаеш приказката за Бай Ганьо, той постоянно търси да вземе, и му се струва, че всички искат да вземат от него.. та така и с модераторите тук :D Е дано малко се пооправят нещата, и да махнат неграмотните и заядливи модератори, и да оставят готините като Цветито, Ruthless....аве страх ме е да не пропусна някого за тва и др. И да станеш мод, бързо ще ти омразне, и трябва постоянство! 8)

DjBaloon
05-05-2008, 16:06
Сравнението с Бай Ганьо беше много готино 8-)
Отностно Memento Mori,познавам я и като човек е много готина,ако някой нещо не я е разбрал какво е целята,то грешката е изключително и само в него ;)

Gotinogaden
05-05-2008, 16:14
Сравнението с Бай Ганьо беше много готино 8-)
Отностно Memento Mori,познавам я и като човек е много готина,ако някой нещо не я е разбрал какво е целята,то грешката е изключително и само в него ;)

100% си прав!

machoka
05-05-2008, 17:39
Форумните заядливци не пропускат да полаят малко срещу зелените човечета. Не ви ли писна)

tqnko1
05-05-2008, 18:43
баси тЪпата тема дето стана :razz: :razz: :razz:

DjBaloon
05-05-2008, 19:56
Аз лично винаги си казвам мнението,а това че на някой не му изнася си е лично негов проблем 8)