PDA

View Full Version : Честит рожден ден на ЦСКА!



Цола Драгойчева
05-05-2008, 06:36
Днес, отборът на Партията чества своят 60 годишен юбилей!

Да почетем този велик отбор! Най-титулуваният български футболен клуб!

УРА!

Сърца червени! Сърца Милиони!

jujulinkaa
05-05-2008, 07:04
чак пък най велик...

TheSadGirl
05-05-2008, 07:18
велик отбор - :lol: :lol: :lol: :lol:
Най-титулуваният - :lol: :lol: :lol:

Честито! 8-)

badju1
05-05-2008, 07:32
точно така "отбора на партията" но не само ...
и отбора на религията ;) честито да ви е (личен по-здрав за мохамед)
60 години слава и кучешка радост

Diam0nD
05-05-2008, 08:02
садсад така като гледам си фен на уефски и на байрн ... хехе жалко че и двата отбора са най-слабите в страните си ... ВИВА ТАМПЕРЕ ЮНАЙТЕД ,ВИВА ЗЕНИТ :lol: :lol: :razz:

zlato
05-05-2008, 08:05
Както писаха по-горе
Най-велик - :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Най-титулуван :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Въобще (*КА не стават

PS: Лично мнение 8-) 8-)

Diam0nD
05-05-2008, 08:13
когато друг отбор спечели 31 титли за 60 години да се обади ... уефски са по-стар клуб и с по-малко титли .... замълчете говеда ...

sadsad
05-05-2008, 08:24
садсад така като гледам си фен на уефски и на байрн ... хехе жалко че и двата отбора са най-слабите в страните си ... ВИВА ТАМПЕРЕ ЮНАЙТЕД ,ВИВА ЗЕНИТ :lol: :lol: :razz:
xaxa....aide nqma da sporq...samo da popitam...za6to re6i 4e Bayern i Levski sa nai-slabite otbori v stranite si ?!?

Diam0nD
05-05-2008, 08:30
ее да прав си .. уефски са най-добри ... черноморец ,латекса ,локо софия ... който ви хване ви опердасва ... а иначе байерн са ми противни ,пък и паднаха от зенит с 0:4 преди тва много случайно отстраниха хетафе ...

Alcohooligan
05-05-2008, 09:15
"отбора на партията"... :shock: :smt102

FOOTSOLDIER
05-05-2008, 09:48
НА КАФЕВО СТЕ!Екс да беше паднал от покрива да не ни занимаваш с глупости пънкар продънен, а другия дето обеснява за АС 23, СРАМНИТЕ 4 БУКВИ НЯМАТ НИЩО ОБЩО С АС 23А, АС Е БИЛ ОТБОР НА ОФИЦЕРИТЕ И СЛЕД 9ти ВСЕКИ ЗНАЕ КАКВО СТАВА С ТЯХ,ЗАСТРЕЛЯНИ СА НА СТАДИОНА НА АС.ЦДНА СИ Е КОМ ОТБОР НА ВСЯКДЕ В БИВШИЯ СОЦ ЛАГЕРИ ИМА ТАКИВА :)

FOOTSOLDIER
05-05-2008, 09:57
http://i235.photobucket.com/albums/ee205/sriher/Lewski_Naz.jpg :)

OtherDimension
05-05-2008, 10:01
60 ГОДИНИ СЛАВА!
60 ГОДИНИ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯ!
60 ГОДИНИ УСПЕХИ, 31 ТИТЛИ!
60 ГОДИНИ СПОМЕНАВАН С УВАЖЕНИЕ ОТ ЧУЖДЕСТРАННИ ВЕЛИЧИЯ, 60 ГОДИНИ НИКОЙ НЕ ЗНАЕ ЩО Е ТОВА СИН ОТБОР ОТ СОФИЯ
60 ГОДИНИ СЛАВНИ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТИ, ИГРАЕЩИ ВЪВ ВЕЛИКИ ОТБОРИ, 94 ГОДИНИ СИНИ АНОНИМНИЦИ

когато фактите говорят и наглите телета мълчат и боготворят единствения български футболист с 4 имена - наско сираков педераст, педераст!

Една борба, една любов, един отбор в света.. има само истина една - само, само ЦСКА
За старата любов безкрай, за титлите безчет, да развеем гордно знамена - само, само ЦСКА!


п.с. каня официално всички почитатели на кравето мляко на официалните празненства.. нека поне и те веднъж видят някои от отличията на техния аналотерорист Стоичков
п.с.2 нека дойде и сиракоффф, за да няма мокри сънища

FOOTSOLDIER
05-05-2008, 10:19
http://ultraslevski.org/anti_cska/anti_cska073_Partiata_e_vasha_maika-hranitelka.jpg такова ли ще е партито за 60г.

TheSadGirl
05-05-2008, 10:34
когато друг отбор спечели 31 титли за 60 години да се обади ... уефски са по-стар клуб и с по-малко титли .... замълчете говеда ...

аре когато друг отбор продаде 1/2 финал за КЕШ за (Х)автобус с тоалетна ( :shock: :shock: :shock: ), тогава ела да си говорим :wink:

Diam0nD
05-05-2008, 11:22
когато друг отбор спечели 31 титли за 60 години да се обади ... уефски са по-стар клуб и с по-малко титли .... замълчете говеда ...

аре когато друг отбор продаде 1/2 финал за КЕШ за (Х)автобус с тоалетна ( :shock: :shock: :shock: ), тогава ела да си говорим :wink:да ама сме били бая модерни :D :D Аз да ви питам рогати говеда такива кой е отбора Антверп ?? Кой е Тампере ?? Кой е черноморец ?? Кой е Локо сф ? А латекса ?? всичко кот ви хване ви бие ... а сега идва и 10 ... пригответе се за нова загуба ,рогачии !!! :-x :-x :-x

FOOTSOLDIER
05-05-2008, 11:41
когато друг отбор спечели 31 титли за 60 години да се обади ... уефски са по-стар клуб и с по-малко титли .... замълчете говеда ...

аре когато друг отбор продаде 1/2 финал за КЕШ за (Х)автобус с тоалетна ( :shock: :shock: :shock: ), тогава ела да си говорим :wink:да ама сме били бая модерни :D :D Аз да ви питам рогати говеда такива кой е отбора Антверп ?? Кой е Тампере ?? Кой е черноморец ?? Кой е Локо сф ? А латекса ?? всичко кот ви хване ви бие ... а сега идва и 10 ... пригответе се за нова загуба ,рогачии !!! :-x :-x :-x Торпедо? МТК или тогава не гледаше футбол, факт е че сезона ни е пълен провал но ги има и тези моменти :)

FOOTSOLDIER
05-05-2008, 11:43
Свине,жалки сте.Пренаписвате история,крадете ,изкривявате истината - наистина сте големи ,ама само според вас .Всеки вие знае ,колко сте жалки на терена и извън него!


ПП АС-23 и комунистическия изрод цДна НЯМАТ НИЩО ОБЩО !Сегашния ЦСКА и тогавашния АС23 имат общо и то много, сегашните фенове на ЦСКА са с крайнодесни убеждения!!!АЗ СЪМ И МОНАРХИСТ!!!!!!! :oops: ДА ЖИВЕЕЕ ЦАРЯ! Момче говориш пълни глупости!

TheSadGirl
05-05-2008, 12:09
[quote=Diam0nD]когато друг отбор спечели 31 титли за 60 години да се обади ... уефски са по-стар клуб и с по-малко титли .... замълчете говеда ...

аре когато друг отбор продаде 1/2 финал за КЕШ за (Х)автобус с тоалетна ( :shock: :shock: :shock: ), тогава ела да си говорим :wink:да ама сме били бая модерни :D :D


и се гордееш с тва , че сте БИЛИ ( :lol: ) модерни :shock: :shock: :shock:

Diam0nD
05-05-2008, 12:16
еми като има алчни хора да продадат един терен заради автобус ... ко да праиш ... ама ти май неми схвана тънката ирония ...

05-05-2008, 12:18
Глупости,Цеца е наследник на Реал Мадрид,или обратното Реал Мадрит е наследник на Цеца

TheSadGirl
05-05-2008, 12:19
еми като има алчни хора да продадат един терен заради автобус ... ко да праиш ... ама ти май неми схвана тънката ирония ...

напротив схванах я, не съм бавноразвиваща се :lol: и все пак ми е чудно колко много се гордеете с този 1/2 финал (не че е лошо тва) въпреки самоунижението, което следва :-o

Цола Драгойчева
05-05-2008, 13:16
Защо се срамувате от миналото си, Армеици?
ЦСКА остава завинаги свързана с Партията!

Слава на великия клуб ЦСКА!

Слава на БКП!

armei4e
05-05-2008, 14:08
Честит празник на всички армейци! И след 60 години още толкова титли :)

Цола Драгойчева
05-05-2008, 14:21
Да ти ебам майката, мръсна комунистичекса свиня, това е отбора на АРМИЯТА известен още като Атлетик 23 създаден преьз 23 година, а ти курво циганска че умреш.По-скоро е лефски е отбора на партията лично под ръководството на цолъ дръгойчивъ е тласкан и обединяван с други отбори, само и само да върви напред!!А ти си за банан, не се траят твойте болшевишки изцепки :-x

Другарю, ако отборът наистина беше създаден през 1923 година, сега нямаше да си честитите 60 годишния юбилей, а 85 години.

ЦСКА е отборът на Партията!

По вашата логика, някои може и да претендира, че отбора им е наследник на втора българка конна армия съсздадена със заповед на Хан Крум, които в свободното си време са ритали византииски черепи. За доказателства се обърнете към дядото на Херодот - Божидар Димитров.

Само ЦСКА!

Canis_Dirus
05-05-2008, 17:25
Много са забавни тези теми :)
Между другото, днес Израел празнува своята 60 годишнина :-o

Според вас това съвпадение ли е, или е конспирация?

FOOTSOLDIER
05-05-2008, 19:40
Да ти ебам майката, мръсна комунистичекса свиня, това е отбора на АРМИЯТА известен още като Атлетик 23 създаден преьз 23 година, а ти курво циганска че умреш.По-скоро е лефски е отбора на партията лично под ръководството на цолъ дръгойчивъ е тласкан и обединяван с други отбори, само и само да върви напред!!А ти си за банан, не се траят твойте болшевишки изцепки :-x

Другарю, ако отборът наистина беше създаден през 1923 година, сега нямаше да си честитите 60 годишния юбилей, а 85 години.

ЦСКА е отборът на Партията!

По вашата логика, някои може и да претендира, че отбора им е наследник на втора българка конна армия съсздадена със заповед на Хан Крум, които в свободното си време са ритали византииски черепи. За доказателства се обърнете към дядото на Херодот - Божидар Димитров.

Само ЦСКА! :lol: Точно вашият човек го каза много правилно :razz:

badju1
05-06-2008, 08:15
в тоя форум няма цървени ултраси :(
:razz:

п.с мето, тихо баце ;)

Diam0nD
05-06-2008, 09:34
е ултраси може да няма ама се в клетката стоя :D :D

Diam0nD
05-06-2008, 10:14
ВИВА ЦСКА :)

gsh
05-06-2008, 13:07
Говедца, Атлетик Слава се обединяват с клуб Чавдар и става ЦСКА!
Не ви се ще да го признаете, защото АС 23 са ви били с 11:2 (или на четири),били са ви и с 9:3 и са ставали шампиони !
ЧЕСТИТ ЮБИЛЕЙ, АРМЕЙЦИ ! НА 10ти да напълним Армията и да отнесем говедата поне с една петица ! :smt006 И кой каза : КУР ЗА ЛЕФСКИ ОЛЕ =D> :smt038 :smt041

Canis_Dirus
05-06-2008, 17:49
ДА, точно това ЦСКА-р ще го напише ебати гаврата, Канисчо ти си много обиден бе мами, селските изпълнения ли свършиха ?!Ако питаме админите дали айпито ти съвпада с това на Цола или ползваш хайдър, а?
Ти май навсякъде виждаш ционистка конспирация ми се струва. Зад всеки нов ник съм аз. Цола, палавка и каквото ще се сетиш. Все съм аз! Аз съм на всеки километър и на всяко прокси! Дебна зад всеки хъб! :D

Аз от футбол не се интересувам изобщо, но сте ми забавни с вашите теми и филми. Едно време ходех на Ботев на мачове малко, но нещо не ми хареса.

Canis_Dirus
05-06-2008, 19:14
Кажи ми кога съмговорил за конспирации? :) Едно примерче и ще млъкна като не броим горния мой коментар .
Може и да не си ти, ами някой друг. Но... Трудно ми е да ви различавам, като сте все едно на поточна линия правени.

psychopath
05-06-2008, 21:28
епа честита гадни прасета :D

GLeZoRanA
05-07-2008, 11:25
след някои и друг месец от кои ще си?От Розова долина (Казанлък) :-o

Diam0nD
05-07-2008, 18:43
ЦЕНЗУРА

2 точка от правилата
moderated by Coki

kristo
05-29-2008, 09:52
Цола Драгойчева, не се прави на цесекарка, защото много добре си личи, че си нагло подуенско говедо, представящо се за фен на ЦСКА и целящо да опетни името на най-истинския български отбор, наследника на славния офицерски клуб АС-23 и негово продължение-ЦСКА! Най-малкото, ако беше наистина от ЦСКА, никога нямаше да използваш ник "Цола Драгойчева", тъй като тази комунистическа функционерка е била болна фенка на Лефски/Подуяне/ и е направила толкова много за този клуб, за сметка на останалите български клубове, най-вече за сметка на отбора на армията Чавдар /прекия наследник на АС-23, който на 5 май 1948 г. се обединява със Септември и се преименува на ЦСКА/, че няма на къде повече... толкова сте прозрачни говеда прости, с изтърканите си митове и легенди за "комунистическия" ЦСКА и "антикомунистическия" Лефски /или по-точно името на отбора е Динамо/, че вече не сте и интересни...

kristo
05-29-2008, 10:32
И аз искам да попитам говедата, които твърдят, че ЦСКА бил комунистически отбор, как тази тяхна теза се вързва със следните факти:

1. През 1949 г. в мач от квалификационния турнир за класиране във фаза елиминации и определяне на изпадащите от елитната група, Лефски и Академик/София/ уговарят своят мач да завърши наравно /1:1/ с цел ЦСКА /тогава наричащ се все още ЦДНВ/ да изпадне от елитната група, както и става. Управляващата партия в България, БКП не прави нищо по въпроса да накаже провинилите се, а напротив-приема радушно отпадането на ЦСКА от елита?! Добре, че армейските генерали, ръководители на ЦСКА и другият военен клуб по това време- ДНВ/Пловдив/, тоест Ботев Пловдив, който остава в елита, решават да обединят клубовете си и армията да има свой обединен, представителен клуб в елита и така реагират на лефскарския произвол в българския футбол!

2. През 1953 г. футболната титла на България на практика е подарена на Динамо/Лефски/, като с решение на ЦС на БСФС след края на есенния дял на първенството на България, националните състезатели на ЦСКА + няколко на Локо/Сф/ и още 1-2 клуба, са задължени да играят в новосъздаден "Сборен национален отбор", който да се обиграва в републиканското първенство за предстоящите олимпийски игри, на които България преди това се е класирала. Така ЦСКА, който има цели 9 национални състезатели /тоест основната част от националния отбор/ и са титуляри в отбора, е лишен от титулярните си състезатели и е принуден да играе с резервите си до края на шампионата! И постепенно и съвсем естествено ЦСКА започва да губи точки /през есенния дял завършва на първо място/ и пада надолу в класирането. В един момент обаче, няколко кръга преди края на шампионата, ЦС на БСФС решава, че сборния национален отбор се е обиграл и той е разформирован. След това е извършено преустройство на класирането в шампионата и странно как, "умниците" от федерацията ни по футбол решават, че Лефски-Динамо трябва да отиде от 3-то на първо място в класирането и да стане шампион на страната?! Странно как така "репресираните" на практика стават служебни шампиони и пак са "репресирани"?! От кой и как е въпросът?!

3. През 1967 г. ЦСКА играе три епични полуфинални срещи с най-силния европейски клуб по това време- Интер/Милано/, но интересно е какво се случва преди третия решителен полуфинален мач, който е трябвало да определи финалиста в Купата на европейските шампиони/Кеш/. И така. ЦСКА е на крачка от финала на най-силния турнир, но преди третият сблъсък на практика не е равнопоставен на Интер, тъй като третият сблъсък се играе отново във Италия /в Болоня/ и съответно пред над 20 000 италиански фенове ЦСКА няма как да постигне желания успех. Интересно е обаче кой носи вината за това ЦСКА да не бъде равностоен съперник на Интер и отговора е само един- родната спортно-политическа комунистическа клика, която не си мръдва и пръста да направи каквото и да било за да равнопостави ЦСКА на Интер преди третия сблъсък, което е ярко доказателство, че ЦСКА не е нейният отбор. Ако наистина БКП искаше да се възползва от успехите на ЦСКА, използвайки ги за идеологическа пропаганда, би направила и невъзможното, за да може да равнопостави ЦСКА и Интер и третият сблъсък да не се играе отново на италианска земя, а да се играе на неутрален терен, както е и трябвало да бъде. Само че комунягите показват, че въобще не им пука от това дали ЦСКА ще стигне до финала на КЕШ или не! И явно, ако трябва да гледаме реално на нещата, не са желаели това да се случи.

Нека сега другарите самозвани "антикомунисти" лефскари да вържат своите пропагандни теории за това кой е репресиран и кой репресор в българския футбол с тези факти! Разбира се, аз мога да изложа и други факти за това, че вашият любим турско-син клуб никога не е бил репресиран от комунистите, а напротив, но това ще направя в отделна тема...