PDA

View Full Version : Витасин



YaNcHeToOo
05-05-2008, 06:47
Ако може някой да ми обясни, малко повече за този Витасин, ще съм му много благодарна! :)

Naman07
05-05-2008, 07:23
Google....Wikipedia...безгранична информация..Успех.

YaNcHeToOo
05-05-2008, 07:29
Google....Wikipedia...безгранична информация..Успех.

Много ми помогна... 8-)

MaDdNeSs_GirL
05-05-2008, 07:30
Аз споменах за Витасин-а в няколко теми, бих казала,че това е крем, който боготворя.

Струва 3-4 лв от аптеките, с бяла кутийка и жълто капаче. Единственият му недостатък е ,че мирише ужасно. Аз го използвам и за лице, и за тяло, за всякакви пъпки, изсушавания, херпеси, торбички, въобще каквото се сетиш досадно по кожата и съм много доволна. Плюс това е изцяло на натурална основа, няма химии, парфюми и подозрителни химикали и консерванти. Потърси го!

YaNcHeToOo
05-05-2008, 07:37
Аз споменах за Витасин-а в няколко теми, бих казала,че това е крем, който боготворя.

Струва 3-4 лв от аптеките, с бяла кутийка и жълто капаче. Единственият му недостатък е ,че мирише ужасно. Аз го използвам и за лице, и за тяло, за всякакви пъпки, изсушавания, херпеси, торбички, въобще каквото се сетиш досадно по кожата и съм много доволна. Плюс това е изцяло на натурална основа, няма химии, парфюми и подозрителни химикали и консерванти. Потърси го!

Много ти благодаря! Отивам да си го купя! :) И отново благодаря! :grin:

MaDdNeSs_GirL
05-05-2008, 07:39
За нищо, а относно миризмата имам съвет да се мажеш най-вече вечер, защото през нощта няма да ти направи впечатление. Плюс това не е от мазилата, които цапат чаршафите. Така или иначе се свиква с аромата.
Забравих да допълня още едно негово качество. Предпазва кожата от УВС-лъчите ,затова можеш да го използваш и като защитна основа на лицето.

Liar
05-05-2008, 17:15
До колкото знам за сега озоновия слой пропуска само УВА и УВБ лъчите.Няма смисъл да се маже с него с цел защита от слънцето =)

CherryKisS
05-05-2008, 19:32
Аз споменах за Витасин-а в няколко теми, бих казала,че това е крем, който боготворя.

Струва 3-4 лв от аптеките, с бяла кутийка и жълто капаче. Единственият му недостатък е ,че мирише ужасно. Аз го използвам и за лице, и за тяло, за всякакви пъпки, изсушавания, херпеси, торбички, въобще каквото се сетиш досадно по кожата и съм много доволна. Плюс това е изцяло на натурална основа, няма химии, парфюми и подозрителни химикали и консерванти. Потърси го!

Дали може да ми помогне за стар белег от рана? :(

problemo
01-14-2010, 17:54
Здравейте.Преди известно време ми излезе подкожна пъпка на лицето и ми препоръчаха да се намажа с индийско орехче на прах и мед (като маска)но за 20-30 мин.Аз обаче заспах с нея.Резултатът на сутринта беше рана или изгаряне много червено без блистери.Хвана коричка и се обели за няколко дни(пъпката също й нямаше) но остана червено петно голямо колкото монета от 5 стотинки ^^ .Стои вече месец и половина леко е поизбледняло мазъл съм го с алое вера,витамин е и дефламол малко.Въпросът ми е този крем Витасин способен ли е да заличи това петно.И колко време е нужно.Благодаря crazy :grin:

NqkfaNikakva21
01-14-2010, 17:56
а става ли за спукан капиляр ?

mmKamm
01-14-2010, 18:03
за спукан капиляр едва ли има нещо, което да помогне :D изчезва сам споко :)

NqkfaNikakva21
01-14-2010, 18:37
от доста време ми е ...
и вече ми писва от него 8-)

magicfairy
01-14-2010, 18:40
от доста време ми е ...
и вече ми писва от него 8-)

ще се махне, спокойно
като по-малка имах капиляр а бузата, беше ужасен, сега го няма 8-)

heiress
01-14-2010, 19:48
Оо, и аз ще си го взема.

roshlichka
01-14-2010, 23:27
Оооо и аз този Витасин го имах като малка.. във състава ми не участваше ли и някаква мас от животно. :(

malkapalawnica
02-02-2010, 19:34
Оо, и аз ще си го взема.

и аз :grin:

Neopitom3na
03-05-2010, 19:24
о и аз мисля да го пробвам :P