PDA

View Full Version : Какво да направя,за да не ме боли когато се епилирам



LaBtEc!2#
05-05-2008, 08:01

MetalL
05-05-2008, 08:48
Ъъъъ...
1.Грешен раздел...
2.Мисля че имаше специални епилатори,които не причиняват болка...но не съм запознат с тези работи...

sexa_na_kompleksa
05-05-2008, 10:05
Преди да се епилираш, измий "мястото". След това се намажи с крем и давай смело с епилатора. То е нормално първите няколко пъти да те боли. После се свиква. ;) След като се епилираш пак се намажи с крем и гледай да не го мокриш.

Water_lili
05-05-2008, 16:40
Преди да се епилираш, измий "мястото". След това се намажи с крем и давай смело с епилатора. То е нормално първите няколко пъти да те боли. После се свиква. ;) След като се епилираш пак се намажи с крем и гледай да не го мокриш.

как така да се намокриш :shock: при мен обикновено боли доста ,ако се епилирам след баня

sexa_na_kompleksa
05-05-2008, 17:41
Преди да се епилираш, измий "мястото". След това се намажи с крем и давай смело с епилатора. То е нормално първите няколко пъти да те боли. После се свиква. ;) След като се епилираш пак се намажи с крем и гледай да не го мокриш.

как така да се намокриш :shock: при мен обикновено боли доста ,ако се епилирам след баня

Ми в смисъл такъв - ако си епилираш краката, преди това се ги миеш, а след това не.