PDA

View Full Version : Със или без грим ?



sadsad
05-05-2008, 08:16
Може малко тъпичка да Ви се струва темата, но ми е интересно....
Та...момчета как повече Ви харесва едно момиче със или без грим ?Моя приятел ми каза, че естественото(без грим)е по-хубаво, но каза, че грима придава повече сексапил в една жена...
Вие как мислите и как предпочитате ?!? :):):)

p0is0n{f}
05-05-2008, 08:23
аз винаги слагам една спирала поне,щот без грим съм мн грозна (според мен,естествено доста хора мислят различно от мен) .. тъй като имам тъмни кръгове и торбички под очите(те са от заболяване).. и така,както и да ме харесва аз винаги съм поне със спирала,рядко съм била без нищо (2 или 3 пъти макс.;))

Playlife_f
05-05-2008, 08:26
Razbira se 4e si trqbva grima :) 8) Pri seki e razli4no....nqkoi obi4at da slagat powe4e i sa hybavi s powe4e....pri drugi e obratnoto....i se pak zavisi si do momi4eto...seki si ima razli4ni razbiraniq za tova :) 8) 8-)

krem4et0
05-05-2008, 08:32
С грим и без грим аз съм 2 коренно различни същества. Приятелят ми не желае особено да правим секс, ако съм без грим, защото съм му изглеждала много малка и невинна, та го е страх да не го обвинят в педофилия.

С грим съм по-женствена и сексапилна определено......Но аз без грим не излизам до магазина за хляб, така че......

MartyParty
05-05-2008, 08:39
И с грим и без грим съм си същата откачалка. :grin: По-хубава не мога да стана. :? То като излизаш трябва да не се пипаш,а аз на втората секунда го избърсвам без да искам и...пък и мъжкото не е от внимателните.Ако не се избърша сама ,той,какъвто е непохватен, със сигурност ще ми размаже и спирала и всичко.

Chacho
05-05-2008, 08:51
Еми мен ме кефи повече с грим.Но колкото по-малко, толкова по-добре.Само някъв лек грим,претрупаното много ме дразни.Стига да не си някъв метъл, тогава радваш :D Без грим - също е хубаво, но по трудно забелязвам някоя без грим.Трябва да си е доста хубава естествено, че да я забележа.

shady^baby
05-05-2008, 09:02
С грим съм по-женствена и сексапилна определено......Но аз без грим не излизам до магазина за хляб, така че...... хах аз също, въпреки че и без грим се харесвам :grin: понякога се гримирвам по навик :-D

parkourgirlss
05-05-2008, 09:06
az nikoga na izlizam bez pone edna spirala i malko moliv za o4i :-D ina4e ako prekalq s grima stavam ama mnogo zle :D 8-)

purple__love
05-05-2008, 09:09
az po princip nosq spirala,moliv i glanc....ni6to drugo...nqkoga fon de teint...no spored men tova ne e tejuk grim...imam priqtelki,koito taka se klepat...4e ne moje6 da gi poznae6 posle....sigurno tonove grim slagat...posle kak go mahat predi sun ideq si nqmam!

krem4et0
05-05-2008, 09:16
С грим съм по-женствена и сексапилна определено......Но аз без грим не излизам до магазина за хляб, така че...... хах аз също, въпреки че и без грим се харесвам :grin: понякога се гримирвам по навик :-D

О, не че съм грозна. Просто имам руси мигли и малки очи и изглеждам малка :D

bulgarche
05-05-2008, 09:17
Ако има грим, то спирала и молив за очи е достатъчно ;)

kocko
05-05-2008, 09:23
без грим е по добре аз си искам приятелката да си я гледам квато е а не с 100 тона грим и на си4кото отгоре застарява кожата :)

splendour
05-05-2008, 09:24
grim1t ima 2 prednazna4eniq: fon dio ten korektor pydra i bqla kozmetika sa takiva koito ne trqbva da si li4i 4e gi polzva6.te sa za prikrivane na nedostat1ci podxranvave i t.n.... te trqbva da izglejdat taka sqka6 tova e estestvenata ti koja.
drygiq vid sa senki glanc i t.n koito ve4e si li4at :) taka 4e kogato vidite dobre grimirano momi4e trqbva da zabelejite 4e ima grim samo ako e ot vtoriq vid koeto 6e re4e 4e e po dobre da ima nqkak1v grim dori kogato izglejda nap1lno estestveno :)

krem4et0
05-05-2008, 09:25
Никой не казва 100 тона. Спирала и молив са достатъчни.

И Аз съм БЪЛГАРЧЕ, и без грим правим секс. Не се притеснявай. Просто му изглеждам малка и невинна.

VerryBerry
05-05-2008, 09:33
Мен ме харесват и в двата вариянта :) ,а самата аз се харесвам без грим.

FanTa_rS
05-05-2008, 09:41
принципно без но ако е със грим нека бъде нещо леко,хич не се радвам като видя някое момиче със 2 кофи грим по лицето си :?

_butterfly_
05-05-2008, 09:41
Аз съм за грима, определено е хубаво едно момиче да знае как да се поддържа, но това да ходиш до магазина с тежък и нощем грим е направо смешно. Прекалено биещият се на очи грим не ми харесва, аз съм за семплото и подчертаващо гримиране (естествено за дискотека примерно използвам по тежък грим).

ANTIHUMAN
05-05-2008, 09:53
Аз харесвам повече момичета без грим!Много по готини са!То като се нацапа с кремове и фондутени ,то на плашило прилича!

Аз съм за естествената красота!Много често аз и един приятел много се караме с наще момичета да не идват на грим защото са на истина по-красиви без грим! А и са най готините от всичките класове в даскалото! Направо на кункурс са на избирали целия клас! :grin: :grin: :grin:

alex_devv
05-05-2008, 09:56
в някой случай ви прикрива грознотата, а не, че придава повече сексапил :lol: :lol: :lol: :lol:

CfEtii
05-05-2008, 09:56
Аз пък не обичам да се тофкам.Слагам спирала и молив,но рядко.В по-специални случаи и сенки.Удрям един гланц и съм готова :grin:

x3eme
05-05-2008, 10:38
gledam mneniqta po temata ta da kaja 4e i az haresvam leki4kiq grim ne da e pretrufano i tem podobni ami suvsem leki4uk grim (da poqsnq mom4e sum :D

VinDiesel
05-05-2008, 11:19
Аз харесвам естествената красота а не гримирана мисля че една спирала е достатъчна за едно хубаво момиче :)

koro
05-05-2008, 11:21
БЕЗЗЗЗЗЗЗЗЗЗ !!!!!!!! може молив за очи

iLoveChocolate
05-05-2008, 11:28
i spored men pridava poveche sexapil ako e dobre slojen i s podhodqshti niuansi. kogato ne e s mqrka ili puk cveta ne mi haresva po-skoro 4oveka me otbluskva

sufle1
05-05-2008, 11:33
slagam samo fon dio ten spirala i 4eren moliv [-( no pak sum si su6toto 4udovi6te :grin:

fr3e_s7yle
05-05-2008, 11:35
без грим е по добре аз си искам приятелката да си я гледам квато е а не с 100 тона грим и на си4кото отгоре застарява кожата :) +++++++111111

beb4eto0o
05-05-2008, 11:38
az li4no obi4am dasam bez grim ili samo lek grim ,neobi4am silen grim v mnogo koli4estva,koito 6te me haresva i bez grim 6te me haresva :-)

gPa3HuTeJl
05-05-2008, 11:47
Абе средно положение...
Не да я наплякала 1 тон фон-дьо тен... и като и пернеш един за вр1та да и изпара целия...
АБе има и момичета, при които грим не им трябват... но има такива, които имат просто белези от детството, които искат да заличат и си мислят, че няма да ги харесат с белезите ( но като казвам белези не нек'ви огромни, а просто драскотини, п1пчици е такива неща )

sh3_1s_7h3_0n3
05-05-2008, 13:38
аз държа на грима... може да е само молив, но да го има. :)

_princess_
05-05-2008, 13:45
с грим на дискотека, да си подчертая красотата, а през деня съм без грим

V1ko
05-05-2008, 13:48
Зависи от мн работи ,но аз лично по ми харесват без грим.По естествено е момичето :)

IvOnDa
05-05-2008, 13:57
Еми аз примерно си слагам фон дьо тен,но определен за пролетта и лятото,който предпазва кожата от слънцето и друг есента и зимата за студено време.Това задължително.Слагам и спирала и гланц,а от време на време и един бронзиращ руж,но рядко - през лятото. 8)

amatorium
05-05-2008, 13:58
Mnogo zavisi ot momicheto i kakuv vid podchertava; kakvo izluchvane ima. Ima nqkoi momicheta, koito bez grim sa strahotni. V povecheto sluchai lek grim e moje bi nai-dobriqt variant. :-)

sexita
05-05-2008, 13:59
Аз от както започнах да се гримирам,не съм спряла.
Даже сегашното гадже,май не ме е виждало без...не че има толкова голяма разлика,но изглеждам по-малка без грим.
Знам,че бившия един път ме видя и само седи и ме гледа...и се чуди...и накрая изтърси....днеска си много хубава,не знам защо...различна ми се струваш :D
Изобщо май не забелязва кога съм със спирала примерно и кога не... :lol: :lol: :lol:

Liglichkb
05-05-2008, 14:08
Толкова много свикнах с гримът че понякога си слагам по навик...дори се случи веднъж бързах за някаде и нямах никакво време и ми изтърсиха че сам много по сладка без грим отколкото със.От тогава нататък си слагам само спирала и черен молив. :-D

x3eme
05-05-2008, 15:49
ni6to ne kazvam ama nali temata e za mom4etata puk momi4etata po4naha da se izrejdat :D

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-05-2008, 15:56
Приятелят ми ме предпочита твърдо без грим и ако му спомена случайно, че за някой по-официален случай бих ползвала, започва да мрънка... Но всъщност не се оплаквам, и аз не съм голям фен на боичките. :)

miss_kiss181
05-05-2008, 16:01
miiii poprincip kato stana sutrin za daskalo v 6 4asa i nqmam nikvo jelanie da se macam s grim.No sled tva ve4erta primerno kato otivam na rabota zaduljitelno se grimiram,haresvam se pove4e s grim opredeleno,no i bez grim su6to ne e zle.Kato se grimiram izpolzvam nai 4esto senki,spirala,glanc i ponqkoga moliv za o4i zavisi kakuv e grimu :)

LudniCaaaA
05-05-2008, 16:02
без грим ! по ми харесват без грим или ако слагат да е много малко

EnriqueIglesias
05-05-2008, 16:04
zawisi ot momichetata;)golqma chast imat silna nujda ot razkrasqwashti sredstwa,a drugi nujda ne,a po skoro go prawqt za da budat oshte po-krasiwi
opredeleno ne hareswam mnogo grim i nacapotani kato klouni
po skoro lek podchertawash razlichnite chasti i to prawen ot naistina razbirashto ot kozmetika momiche

MaKiNgMeCraZy
05-05-2008, 16:09
Ходя без грим, защото се харесвам повече.Рядко се гримирвам, а като реша да го направя е много бледи сенки и спирала.Не се мацам, защото не ми е приятно.Мисля, че и без грим изглеждам достатъчно добре и не смятам за нужно да се гримирвам постоянно.Дори по дискотеки и т.н. ходя без грим.Преди няколко години не ходех без грим да хвърля боклука .. и за какво?! То без грим било по-удобно, пък и не съм била чак толкова зле колкото си мислех.Определено не съм привърженичка на тежкия грим и постоянното мацане и седене пред огледалото.Лично на мен жените без грим ми харесват повече, макар че има и такива, които определено трябва да имат 2 пръста фон дьо тен, пудра и т.н..... :) Всеки си е красив по различен начин и се харесва по различен начин, но мисля, че прекаления грим значи, че имаме комплекси ;)

Pebles
05-05-2008, 18:40
offff..ma na vsqko momi4e i sedi po razli4en na4in we hora..kvi sa tiq tupi temi....TRQBVA ILI NE... ako iska momi4eto i si se haresva neka si slaga..! vse pak ako Sam se haresvash i drugite 6te te haresat ( v pove4eto slu4ai )..puk dali na nqkoi ne mu haresva...zavisi si vse pak kak mu sedi na daden 4ovek...PRI VSEKI E RAZLI4NO..stiga tupi temi !!!!!! :?

BTV - kazva se GRIMIRAM! ..bez "v"

krem4et0
05-06-2008, 08:03
Абе я да ви видя вас ако имате руси мигли и малки очи, как ще се покажете без поне 1 спирала?

Но гаджето ми е виждало без грим хиляди пъти. Нарочно пред приятели съм се разгримирала и те виждат огромната разлика. 1 път бях с възпалено око и така отидох на лекции-без грам грим......гледаха ме като паднала от Марс.
Дори у дома са свикнали да ме гледат по-често с грим, отколкото без.
И не ви говоря само за моливче и спиралка...Дори в 6 да стана пак се гримирам с поне 6-7 нюанса на даден цвят сенки, кореспондиращ с облеклото ми. Единствно червило не ползвам, нито глан, а само балсам. Все пак ярки очи и ярки устни...става малко гротеска картина.

Имам цяло барче(огромно) само със сенки. не знам колко но сигурно 30 комплекта........от единични до палитри със 72 цвята.

Playlife_f
05-06-2008, 08:32
offff..ma na vsqko momi4e i sedi po razli4en na4in we hora..kvi sa tiq tupi temi....TRQBVA ILI NE... ako iska momi4eto i si se haresva neka si slaga..! vse pak ako Sam se haresvash i drugite 6te te haresat ( v pove4eto slu4ai )..puk dali na nqkoi ne mu haresva...zavisi si vse pak kak mu sedi na daden 4ovek...PRI VSEKI E RAZLI4NO..stiga tupi temi !!!!!! :?

BTV - kazva se GRIMIRAM! ..bez "v"


+1 M daam prava si macka...pri seki e strogo individualno...a po nqkoga obstoqtelstvata go nalagat :) 8)

Rise_Against
05-06-2008, 08:40
Може малко тъпичка да Ви се струва темата, но ми е интересно....
Та...момчета как повече Ви харесва едно момиче със или без грим ?Моя приятел ми каза, че естественото(без грим)е по-хубаво, но каза, че грима придава повече сексапил в една жена...
Вие как мислите и как предпочитате ?!? :):):)
и моя приятел така ми казва,а и съм съгласна с него! Аз лично харесвам мн лек грим,а някви дет не им се гледат очите от черни сенка не понасям! + тва мн момчета са ми споделяли,че не харесват гримирани момичета!

Housemaniata
05-06-2008, 08:42
emi za mene edin moliv si e dostatu4en.. ina4e na ustnite slagam edno balsam4e ot tiq na nivea i sam gotova ;) puk i ne iskam kojata mi da se sustarqva ot tiq gluposti.. kolkoto i da sa ka4estveni grimovete pak vredqt.. 8-)

sandrin
05-07-2008, 11:39
Ми аз повече си падам по естественото но и да има грим той ще е червило и пудра може и спирала но непонасям тъмните цветове и многото грим ... има момичета който си слагат черен лак ,черна спирала и си оцветяват клешачите в черно .... ебаси грозотията насила се правят нагрозни.... :x

anito92
05-07-2008, 17:52
zadaljitelno pone malko grim.... 8)

DevilWish
05-07-2008, 17:57
Е малко грим е нормално ;)

lwsu
05-07-2008, 18:05
според мен гримът трябва така да е сложен, че да не с личи въобще че го има, достатъчно е да подчертава линиите на жената, тогава изглежда най-добре :-D

4you
05-07-2008, 18:22
Не се гримирам.
Единствено слагам балсам за устни, но него не го броя..

Iveto_sun
05-07-2008, 18:40
V dneshno vreme kolkoto i da ne iskame rqdko momichetata sa suvsem naturalno krasivi..q nqkoq pupchica shte se naloji da prikriem s fon dio ten...q da si slojim malko spirala za po-izrazitelen pogled...no ne biva da se prekalqva...nikoe momche ne bi jelalo da hodi s mumiq nadqvam se... :wink:

Undying
05-07-2008, 18:53
Е примерн осутрин като се събудим и правим секс малко трудно ще съм с грим,честно казано това дали съм с грим или не не се отразява особено върху сексуалните ни преживявания. :-o

krem4et0
05-07-2008, 19:54
Е примерн осутрин като се събудим и правим секс малко трудно ще съм с грим,честно казано това дали съм с грим или не не се отразява особено върху сексуалните ни преживявания. :-o

Не, че се отразява. Просто без грим ме намира по-малка, а с грим - по-секси.

migancy
05-07-2008, 19:57
sys grim e po dobre :)

i_hate_you_but_i_love_you
05-08-2008, 17:39
харесвам се повече с грим но и без грим съм си яка мацка (колко съм скромна) :lol:

Virtuallll
05-08-2008, 18:56
Ами възможно е някои хора да намират гримираните момичета за сексапилни, за мен не са по красиви отколкото без грим, защото грима, сенките и т.н. само застаряват момичетата а не ги правят по красиви :)

no.way
05-08-2008, 19:02
Малко е достатъчно.Малко моливче, малко спиралка и готово. Има някви 2 пръста фон дьо тен и кат я пипнеш и остава дупка.

{}pasno_momiche
05-08-2008, 19:26
az slagam edna pudra spiralka i moliv to tva daje ne e grim 8-)

1nnocenT
05-08-2008, 19:30
grima e hybao ne6ty ama golqma 4ast ot momi4etata prekalqvat...osobeno s fondutena :P edna fr se osveji i si barna liceto i toi pote4e :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

MakeMeLaugh
05-08-2008, 20:10
Зависи от настроението :)
Ама, ако ще са излиза с компания с грим по й се кефя и ми е по-гордо :-P
Иначе и двете :)
А докато сме в леглото.. по ме кефи като я налегна гримосана... по-мръснишко ми изглежда :-| :neutral:

elitssa_
05-08-2008, 20:40
am azaz fonduten zad1ljitelno nqkoi p1t i moliv makar 4e mno mi xodi ama nqkoi p1ti se razmazva a kato vidq nqkoi s razmazan moliv kato kyrva i zatyi :)

nether
05-08-2008, 20:50
Познавам едно момиче, което като е без грим и ми се гади от нея даже, но като сложи грим, направи косата, облече някакви яки дрешки, деколтето ( има големи гърди ) и направо очите ми остават.
За всяко момиче е различно, аз лично предпочитам по-малко грим, но в никакъв случай много...

Entel
05-09-2008, 06:17
Най-добре с лек грим колкото да не е без хич.
Но все пак си зависи от момичето...

HePeAJIeH
05-09-2008, 07:31
Попринцип предпочитам момичета с лек грим но обожавам моето момиче когато е без абсолютно никакъв грим :)

i'm so excited!
05-09-2008, 07:40
Е примерн осутрин като се събудим и правим секс малко трудно ще съм с грим,честно казано това дали съм с грим или не не се отразява особено върху сексуалните ни преживявания. :-o

Не, че се отразява. Просто без грим ме намира по-малка, а с грим - по-секси.

по-скоро, без грим - за сладка, със - за секси.

иначе аз обикновено ползвам само някакъв фон дьо тен или коректор.
моливи,спирали и такива глупости не съм си слагала от ужасно много време.

charlotte
05-09-2008, 08:04
Аз пък съм си природно красива :P Използвам най много гланц и молив за очи и в изключително редки случаи(когато имам някаква пъпка или ужасни кръгове под очите) фон дье тен

sadsad
05-10-2008, 08:14
AMi..i az ve4e rqdko se grimiram...predi i az nikade ne hodeh bez grim...ama sega hem ve4e ne mi se zanimava, a i si imam mom4e, koeto daje ne odobrqva kogato se grimiram, a i ne me interesuva drugite kakvo mislq, vajnoto e toi da si me haresva..a kogato se grimiram..to e kogato izleze nqkoq pyp4ica, no i tova ne e pravilno, za6toto se zamyrsqva.. :P

princesa_viki
05-10-2008, 08:28
Аз напоследък много рядко се гримирам и смятам,че една жена е далеч по-хубава без грим.
Харесва ми да видя момичета със светъл хубав гртим,но да не е прекален.

hottie
05-10-2008, 09:24
Абе тая тема не беше ли за МОМЧЕТА??Чета аз тук мнения и после се оказва, че момичета са отгвоваряли... :? :-x само ме заблуждавате така.

RyAn
05-14-2008, 16:13
sys bez grim (nod)

blackfate
05-14-2008, 19:11
еми момиче съм, незнам, може би момчетата не са на същото мнение като мене, обаче в рейс или по улицата като видя някое момиче - младо на 16,17 години, с поне 10 слоя фон дю тен, който на всичкото отгоре се е поолющил (заради дозата) ... с някакво супер ярко червило, правещо устните и (айде без коментар) ... и на всичкото отгоре супер ярък и стряскащ грим 9за сенки говоря) ... и просто си викам на акъла - тая не се ли е погледнала в огледалото на какво прилича ... Грима променя супер много човека ако е в малки количества, обаче в някфи огромни в супер грозно ...
Предпочитам да видя да улицата някое по-грозноватичко момиче, но без грим, естествена, отколкото някоя кокона като примера горе, където с всяка крачка пада парченце от сантиметровия слой фондютен ...
Грима е да подчертае красотата, сенките, молива и спиралата са за да се подчертае окото, да се направи по привлекателно .... те трябва да се забелязват, но не да се стряскаш от тях... а Фондютена е за прикриване на някакви белезчета ... и той НЕ трябва да си личи ... има го, ама все едно го няма ...
аз лично преди ползвах доста черни сенки + молив ... ама нещо сега съм само на молив ... супер мн подчертава очите ... няма смисъл да се затормозява кожата с тежки гримове...
Лошото е, че на днешните момичета не им пука особенно за кожата им... и клепат, и клепат... и след 10 години ще съжеляват, че на 25 годишни приличат на 40годишни ... повечето момичета не излизат от тях без цялото лице да им е в фондютен, без да се замислят, че именно той до някаква степен запушва порите... запушена пора => пъпка ... колкото повече пъпки, толкова повече фондютен.... и така, затворения кръг ... Една прителка винаги е с фондютен, защо после цялата е в пъпки ... а аз нямам ни една, едва ли не, просто кожата е нежна, а гримовете вреди(зависи от количеството) ....
(съжелявам за повестта, това е мнението ми, както и неща, които доста хоа не знаят) ...

rozova_lady
05-15-2008, 07:14
през деня слагам една спирала и черен молив,въпреки че моя приятел е против да се гримирам...нормално мужка ревност..уж че съм изглеждала по-стара :D ама иначе и той не е можел да ме познае

naze
05-15-2008, 07:23
без грим ..... иначе като някой мумии .... и с тея гланцове и червила аз се едно ям мазно агнешко месо....... а всъщност трее се целувам УЖ..

krem4et0
05-15-2008, 09:59
Е примерн осутрин като се събудим и правим секс малко трудно ще съм с грим,честно казано това дали съм с грим или не не се отразява особено върху сексуалните ни преживявания. :-o

Не, че се отразява. Просто без грим ме намира по-малка, а с грим - по-секси.

по-скоро, без грим - за сладка, със - за секси.

иначе аз обикновено ползвам само някакъв фон дьо тен или коректор.
моливи,спирали и такива глупости не съм си слагала от ужасно много време.

Без грим не изглеждам на повече от 15-16. Моите ученички(които ходят без грим де) изглеждат по-малки от мен без грим.

да не говирим, че с грим ме объркаха с ученичка от 9-ти клас, а не с тяхна учителка. Като казах, че аз съм учителката, 12-то класниците опулиха едни очи. Вярно, че бях с нежен грим, ама си бях с грим......

Без грим просто изглеждам малка. Общо взето повечето светли хора(светли или рижави коси, мигли, вежди), даста по-малки изглеждат без грим.