PDA

View Full Version : Стилист капанов



LostInMe
05-05-2008, 09:34
кво мислите за него?
Става въпрос за училището в бургас..
някои кават че се държал хипер лошо с клиентите си ...... някои казват че е добър.. Знам че са само негови ученици ама посъветвайте ме воъбще да ходя ли ??

LovePoisoned
05-05-2008, 09:40
Обясни по-подробно ве, за да ти помогнат бургазлии. :-o От кое даскало е, Капанов ли му е името верно :lol: , какво е правил там - учител ли е бил?!

LostInMe
05-05-2008, 09:43
Абе тва е един салон в лазур, а капанов се води най добрия стилист в българия и това са нвгови ученици...
та някои дето са ходили ми викат че се държали хипер зле с тях
ама от друга страна правят мн готини прическа деа знам..

ето сайта : http://kapanov.net

Chacho
05-05-2008, 10:24
Ми слави се из страната, че бил най-добрия.Поне тези, които имат сертификат Капанов са надути и се мислят за гениални.Сигурно няма да сбъркаш де, можеш да идеш и да те поофъка,сигурно ще излезе нещо хубаво.Аз с подстригването съм на опит-грешка метод.

CfEtii
05-05-2008, 10:48
Според мен няма смисъл да се водиш по слухове.Иди,уж Капанов е най-добрия.

Daniel4eto
05-05-2008, 13:51
Аз съм ходила там и мога да ти гарантирам че работят големи професионалисти

o0ps
05-05-2008, 13:54
Може да се държат лошо ама поне са най-добрите в България така че моя съвет е да отидеш и да се увериш сама... :-)

Ms.Lonely
05-05-2008, 16:25
Аз знам само , че има такива фризиорски салони . Аз лично съм много доволна . Само този фризьорски салон посещавам и са много любезни , поне с мен ! :)

Yuna
05-05-2008, 19:25
На мен майка ми ми е разказвала за него много хубави неща,че наистина е много добър. Даже след време ще се запиша на курс при него...колкото и да е скъп.. :)

love_veselka
05-05-2008, 20:13
Абе тва е един салон в лазур, а капанов се води най добрия стилист в българия и това са нвгови ученици...
та някои дето са ходили ми викат че се държали хипер зле с тях
ама от друга страна правят мн готини прическа деа знам..

ето сайта : http://kapanov.net


Моята фризьорка е била ученичка на стилист Капанов и е една от най-добрите може би в моя град.Така,че колкото и гадно да се е държал сега си струва.

TheNewReligion
05-05-2008, 20:43
Абе ти шегуваш ли се ? Сестра ми взе курса при него и наистина са най-добрите в Бг ! :wink: Ако отидеш няма да сгрешиш !

sexy_sladuranka___
05-06-2008, 14:40
Абе тва е един салон в лазур, а капанов се води най добрия стилист в българия и това са нвгови ученици...
та някои дето са ходили ми викат че се държали хипер зле с тях
ама от друга страна правят мн готини прическа деа знам..

ето сайта : http://kapanov.net
И моята е негова ученичка и наистина е дорбра но искам и аз час при него


Моята фризьорка е била ученичка на стилист Капанов и е една от най-добрите може би в моя град.Така,че колкото и гадно да се е държал сега си струва. :-D

varnen4e
05-07-2008, 15:35
По мое мнение Капанов наистина е доста прехвален ии не е толкова добър, колкото го изкарват.

cicaaa
05-07-2008, 15:45
Аз съм на едно место дето зимат по 16 лв за подстрижка а на др е 6 лв от русе съм може в сф и вн и плд да е по скъпо но за 16 лв страхотно ме острига некво младо момче

prosto_edin_chovechec
12-27-2008, 15:31
аз утре ще ходя...

fe6an4eto0
12-27-2008, 16:00
Върви гаджето ми ходи при него и е супер ;) ама 80 кинта за да я направи хаха скъпичко но ... ефектно 8-)

prosto_edin_chovechec
12-27-2008, 16:06
то за момичета е по скъпо.. За момчета гледам пише 20 лева..

UnaBletoLoVeU
12-27-2008, 16:35
Аз съм на едно место дето зимат по 16 лв за подстрижка а на др е 6 лв от русе съм може в сф и вн и плд да е по скъпо но за 16 лв страхотно ме острига некво младо момче

Тази, която ти е взела 16 лв ученичка на Капанов ли е? И къде работи? :p

prosto_edin_chovechec
12-27-2008, 17:12
Те всички ученици са добре подготвени нали ( смисъл не са някакви начинаещи? )

UchihaIdy
12-29-2008, 23:39
Аз съм от Варна , 3-4 години ходех при тях ... Е , последния път така ме окипазиха... една , сигурно беше на 16 , незнам , каза че за 40 минути ще съм готова , изтъни я само отзад , почти се виждаше кожата на едно място , и "издухването" представляваше разрошване... Не ходете при тях...

cveteto64
12-30-2008, 06:52
С клиентите нз как се държат, но съм чувала ,че Капанов се отнасял супер зле с учениците си :?

Nadelina
12-30-2008, 07:12
Nqkoi hora ne pravqt razlika mejdu tova da se dyrji zle i da se dyrji strogo. Toi ako ne gi kritikuva, za da se nauchat (a gi potupva po ramoto) i mu nqmat straha shte bydat posredstveni, a posle shte izlqzat sys sertifikat s negovoto ime, a nqma da ima vryzka mejdu negovata i tqhnata rabota. I kakvo izliza posle? Che Kapanov ne si e svyrshil rabotata kakto trqbva i posle koi shte iska da ide pri nego da se uchi, kato toi ne moje da te nauchi i da ti dade vsichko.

Sensuality
12-30-2008, 09:45
А някой знае ли колко г/д струват курсовете при него? (:

stealthyGirl
12-30-2008, 09:55
Незнам к'ъв е Капанов, нито учениците му, но се чувствам длъжна да ви кажа какво съм чувала за тях...
Някаква жена си пуснала косата много дълга, поддържала я и и станала много хубава и като отишла при него за финалния щрих, той така я уръпал, че после и се ревало чак.
То е истина (това е приятелка на мои близки роднини), но незнам дали прическата просто си е била такава или е била при негов ученик, който се прави на интересен и голям "artist". 8)

Dark_Angel_F
12-30-2008, 10:26
А някой знае ли горе долу кви са цените на псотижките при него :?

_crazy_baby_
12-30-2008, 15:53
А някой знае ли колко г/д струват курсовете при него? (:
Курсовете струват 1000лв. за три месеца да те обучи що е да си фризиор...

_crazy_baby_
12-30-2008, 15:59
А някой знае ли горе долу кви са цените на псотижките при него :?
мъжко 20лв.
дамско зависи от косата 25-30-35лв

Rofl4e
12-30-2008, 16:28
Няма лъжа няма измама ,че е най добрия в БГ :) а и мисля ,че ако искараш куросовете при него наистина от тебе може да излезне добър профисионалист стига да имаш желание естествено!Апък и какво разбираш под лошо държание защото може да се държи строго но не вярвам чак и лошо!

Sensuality
12-30-2008, 16:51
А някой знае ли колко г/д струват курсовете при него? (:
Курсовете струват 1000лв. за три месеца да те обучи що е да си фризиор...

Мерси,а случайно да знаеш в кой градове има курсове,водени от него? Само София или ?

_crazy_baby_
12-30-2008, 20:48
Да само в София е училището знаете ли че не е фризиорски салон а училище което работи от 15:00 до 17:00 а през останалото време е фризиорски салон ест има и фризиорски салони в Варна Бургас Плевен но там са негови ученици които водят даден салон ето саита ако някои иска да се запознае по подробно
http://kapanov.net

Sensuality
12-30-2008, 21:14
Да само в София е училището знаете ли че не е фризиорски салон а училище което работи от 15:00 до 17:00 а през останалото време е фризиорски салон ест има и фризиорски салони в Варна Бургас Плевен но там са негови ученици които водят даден салон ето саита ако някои иска да се запознае по подробно
http://kapanov.net

Мнооого ти благодаря :-)

NaskoAtanasov
09-17-2011, 16:59
4увал сам 4е Капаов е наи добрия.Интересува ме колко струва курса и колко време продължава?

murmorkoto
10-31-2013, 19:52
Хей това в Бургас е пълна пародия . Изкарах курса в началото на 2012 и съжалявам . Моя апел е не си давай те парите в началото бяха 1000 лв. г-н Василев ни съобщи че г-н Капнов се е обадил и му е казал че курса се увеличава с 200 лв. ок след това още 100 лв,За диплома хахах нямам думи...!!! Дадох парите и какво тоя г-н Василев има ПомоШниК ОБУЧИТЕЛ .. Г_Ж В.Иванова, пълна трагедия ще ви кажа как минава един наш ден в продължение на 3-месеца. Сутрин отивах в 10ч,г-н Василев идваше в 10.30, пише се кафе до 11 и си отиваше нищо не казваше само се смееше и фамилиарничеше. г-ж В.ИВ... системно си държеше нокията си , и разправяше за бившия си мъж и развода и мъка хора. Даваха ни едни проскубани кукли и до там само казваше гледай и прави,нещото което показваше и не можеше да го повтори, започнах ме да се караме не се задържах там имах възможност да се кача в неговия салон на дерекна практика хахах . Казваше купи ми цигари и кафе ,хахах има едно момче при него Красимир само той ни показваше нещо и ни казваше кое как се прави колкото можеше и той . Но съм благодарен на него не на тях ,за това ви казвам не ХОДЕТЕ ТАМ САМО ЩЕ СИ ДАДЕТЕ ПАРИТЕ. Ето по това се подлъгах...
Исторически данни за фризьорската професия- това се преподава ДА.
Фризьорски салони- НЕ ЗНАМ за какво става въпрос.
Хигиена-НЕ!
Безопасност при работа с различните видове препарати и инструменти-Не е споменавано.
Етика и психология на обслужването-Пак не.
Устройство на косъма_ Да!
Инструменти и материали-Да!
Подготовка на косата преди извършване на отделните процедури- НЕ!
Типове коси- ДА !
Боядисване- ДА!
Обезцветяване- ДА!
Кичури-ДА!
Трайно къдрене-ДА!
Подстригване-ДА - НЕ !
Оформяне на прическа-НЕ!
Мъжко подстригване оо не това не съществува добре че беше Красимир да ни покаже !
Начинаещи (3 месечен курс): 1200 лв.
Обучение-НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА
Учебни материали- НЕ СЕ ДАВАТ .
Диплом- Чаках 3 или 4 месеца ..
Извода е не си давайте парите,аз бях там и съжалявам работих за него месец , два и до там .Иначе училище за Фризьори КАПАНОВ. хахахахахах НЕЕЕ!!!!!