PDA

View Full Version : Жените и техните желания..............



run_the_show
05-05-2008, 09:36
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????

Brutality
05-05-2008, 09:38
И ние незнаем. Обаче не съм сигурна че си прав. Това колко си висок и колко тежиш не е важно кой знае колко (поне мен не ме влечат чак толкова тия характеристики) още повече че казваш че не си и глупав, значи нямаш проблеми, мисля си че са те забелязали но още не го знаеш. Я се покажи с една снимка

fuck_me_pls
05-05-2008, 09:38
:D Искат пари :D Пък жените гледат и красотаа..а ти това не го спомена за твое качество..ето отговора що не са те забелезли :D

shanty_loop
05-05-2008, 09:42
:shock: Еми не всички гледат парите като за начало и второ еми не си срешнал подходящата...излизай по-често,сваляй момичета..действаи..пък и не е задължително да е некфа красавица , може съвсен обиковенно девойче :) и най-важното като си заплюеш някоя бъди по-романтичен ! :):):)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 09:43
1. момчета искат да са желани ... някой да им тича по малкото дупе ... и да го газят

2. момичетата искат баткото (25-35) с големите пари(богати родители, които го хрантутят), за да показват какви са пички по баровете и дискотеките


3. момичете подражават на някакфи "идоли" и са много самовглъбени и в тоя случай не могат да мислят за друг освен за себе си

4. има момичета които знаят какво е стойностно но това са от 88 назад ...

5. момичетата искат внимание ... (но от много ...) , но нямат никого ... (но си перкат ведри с идеята за "тяхното" момче) ... докато се подхвърлят с откракани мухльовци


пс : да не ти пука какво искат ... не се опитвай да им угодиш ... уверявам те, че ще намериш момиче, което ще иска единствено теб ... почакай ... не ти трябва някфа лигла да ти къса нервите

NeLLy_BaBy
05-05-2008, 09:47
От момиче до момиче първо балкан разлика. Не можеш да сравняваш всички момичета еднакво. напълно грешно е това! Разбирам ако си имал несполучлива връзка, но не всички търсят пари.УВЕРЯВАМ ТЕ! Повечето момичета търсят от момчето качества като това да се държи с тях добре, да е забавен в смисъл да прекарват времето си пълноценно. Има момичета , които обръщат внимание и на физически качества повече, но това е факт.И все пак не можеш да кажеш че момичетата търсят само пари. Ако на теб ти се е случило така примерно с дадено момиче това не означава че всички са таки за да правиш подобни изводи.

BlueCat
05-05-2008, 09:48
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 09:50
абе търсели диалог и топлина ... те половината са слабоумни ... единствени им теми са за бивши , за тая оная и колко зле били, кфо направил онези и т.н ... в смисал, че това са основните теми ... и тук там някоя мила дума да покажем "любовта" си ... толкова ограничено поколение не съм виждал .... просто няма диалог ...

MemoRieS
05-05-2008, 09:51
Звучиш като един познат... А по темата..Момичетата искат всичко, те не знаят кога да спрат да искат... Не се отчайвай,все някога ще рещнеш момиче, което цени тези качеста и още куп други в теб. На мен лично ми харесват момчета, който не пият и не пушат... :) Бъди по-опитимистичен.. Успех! :)

MemoRieS
05-05-2008, 09:51
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате?
Нормално е, ако е самотен от дълго време...

run_the_show
05-05-2008, 09:54
И наи-важното винаги да има момчета които да им плащат сметките винаги.......относно набор 88 не съм напълно съгласен тъи като има някои и 86 и по-големи които са равни на някакви си там 90 и нагоре......нормално е да си самотен цял живот.

BlueCat
05-05-2008, 09:56
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате?
Нормално е, ако е самотен от дълго време...

Е кво и аз съм самотна от дълго време :D ама е тъпо да пишеш теми от сорта на "Защо си нямам гадже?". Не му е дошло времето просто...Нормално е да е отчаян, ама така пък ептен някоя ще го погледне.

Naman07
05-05-2008, 09:57
:D Искат пари :D Пък жените гледат и красотаа..а ти това не го спомена за твое качество..ето отговора що не са те забелезли :D

Момчето спомена,че "не е грозен",какво по-точно не разбра...и съвсем не съм съгласен,с което и да е твое изказване по-въпроса.Разни хора,разни идеали..Със здраве.

run_the_show
05-05-2008, 09:58
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате?
Нормално е, ако е самотен от дълго време...

Е кво и аз съм самотна от дълго време :D ама е тъпо да пишеш теми от сорта на "Защо си нямам гадже?". Не му е дошло времето просто...Нормално е да е отчаян, ама така пък ептен някоя ще го погледне.
Форумите са създадени с цел потребителите да пишат и пускат нови теми.......така и така никоя не ме поглежда защо пък да не пусна тема еи така да ми олекне поне ,тъи като знам че не всички сте щасливи....... без значение момчета момичета.Винаги всеки си има проблеми и неприятности няма значение с или без гаджета и т.н.

MemoRieS
05-05-2008, 09:59
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате?
Нормално е, ако е самотен от дълго време...

Е кво и аз съм самотна от дълго време :D ама е тъпо да пишеш теми от сорта на "Защо си нямам гадже?". Не му е дошло времето просто...Нормално е да е отчаян, ама така пък ептен някоя ще го погледне.

.. така е, но в себе си ли да държи това, което го мъчи.. защо да не сподели.. и да потърси отговори.. Все пак е за това форума.. :P

BlueCat
05-05-2008, 10:01
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате?
Нормално е, ако е самотен от дълго време...

Е кво и аз съм самотна от дълго време :D ама е тъпо да пишеш теми от сорта на "Защо си нямам гадже?". Не му е дошло времето просто...Нормално е да е отчаян, ама така пък ептен някоя ще го погледне.

.. така е, но в себе си ли да държи това, което го мъчи.. защо да не сподели.. и да потърси отговори.. Все пак е за това форума.. :P

Да прощавам му, след като видях, че е потребител едва от вчера и не се е начел на такива теми!

fuck_me_pls
05-05-2008, 10:01
:D Искат пари :D Пък жените гледат и красотаа..а ти това не го спомена за твое качество..ето отговора що не са те забелезли :D

Момчето спомена,че "не е грозен",какво по-точно не разбра...и съвсем не съм съгласен,с което и да е твое изказване по-въпроса.Разни хора,разни идеали..Със здраве.

не е грозен според него,а според жените...за да го хареса някоя не е от значение неговото мнение за него е нейното!

run_the_show
05-05-2008, 10:07
fuck_me_pls ако всички мислеха като теб в наши дни нямаше да има хора всички щяха да са измрели :)

fuck_me_pls
05-05-2008, 10:10
fuck_me_pls ако всички мислеха като теб в наши дни нямаше да има хора всички щяха да са измрели :)

оо добре

sladkъ_mackъ
05-05-2008, 10:10
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените?????????????????????????????? ха гледай филма "Какво искат жените" и ше ти се избистри :lol: :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 10:10
:D Искат пари :D Пък жените гледат и красотаа..а ти това не го спомена за твое качество..ето отговора що не са те забелезли :D

Момчето спомена,че "не е грозен",какво по-точно не разбра...и съвсем не съм съгласен,с което и да е твое изказване по-въпроса.Разни хора,разни идеали..Със здраве.

не е грозен според него,а според жените...за да го хареса някоя не е от значение неговото мнение за него е нейното!

баси тъпия троглодит ... е такива са 70%

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 10:11
:D Искат пари :D Пък жените гледат и красотаа..а ти това не го спомена за твое качество..ето отговора що не са те забелезли :D

Момчето спомена,че "не е грозен",какво по-точно не разбра...и съвсем не съм съгласен,с което и да е твое изказване по-въпроса.Разни хора,разни идеали..Със здраве.

не е грозен според него,а според жените...за да го хареса някоя не е от значение неговото мнение за него е нейното!

баси тъпия троглодит ... е такива са 70%

gPa3HuTeJl
05-05-2008, 10:11
... какво по дяволите искат жените?

Всичко...;)

Naman07
05-05-2008, 10:12
:D Искат пари :D Пък жените гледат и красотаа..а ти това не го спомена за твое качество..ето отговора що не са те забелезли :D

Момчето спомена,че "не е грозен",какво по-точно не разбра...и съвсем не съм съгласен,с което и да е твое изказване по-въпроса.Разни хора,разни идеали..Със здраве.

не е грозен според него,а според жените...за да го хареса някоя не е от значение неговото мнение за него е нейното!

По твойта логика и да беше казал,че е красив,пак нямаше да те задоволи... :shock: и съвсем ,ама съвсем подкрепям по-горното мнение :razz: :razz: :razz: !!

alex_devv
05-05-2008, 10:16
и те немогат да ти отговорят на тоя въпрос

mambo
05-05-2008, 10:17
една скумрия иска новия цл с пълни екстри :x

Chacho
05-05-2008, 10:22
Жените искат всичко...ако не им даваш всичко (особено ако не им даваш толкова внимание,колкото всеки друг отчаян тип) идват при теб ;)

DjuDjiTo
05-05-2008, 10:30
1. момчета искат да са желани ... някой да им тича по малкото дупе ... и да го газят

2. момичетата искат баткото (25-35) с големите пари(богати родители, които го хрантутят), за да показват какви са пички по баровете и дискотеките


3. момичете подражават на някакфи "идоли" и са много самовглъбени и в тоя случай не могат да мислят за друг освен за себе си

4. има момичета които знаят какво е стойностно но това са от 88 назад ...

5. момичетата искат внимание ... (но от много ...) , но нямат никого ... (но си перкат ведри с идеята за "тяхното" момче) ... докато се подхвърлят с откракани мухльовци


пс : да не ти пука какво искат ... не се опитвай да им угодиш ... уверявам те, че ще намериш момиче, което ще иска единствено теб ... почакай ... не ти трябва някфа лигла да ти къса нервите


e тва не е вярно!!! :x не отричам, че може да има и такива ама тва, че не си случил на момиче не значи, че тряа да поставяш всички под общ знаменател!!!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 10:33
1. момчета искат да са желани ... някой да им тича по малкото дупе ... и да го газят

2. момичетата искат баткото (25-35) с големите пари(богати родители, които го хрантутят), за да показват какви са пички по баровете и дискотеките


3. момичете подражават на някакфи "идоли" и са много самовглъбени и в тоя случай не могат да мислят за друг освен за себе си

4. има момичета които знаят какво е стойностно но това са от 88 назад ...

5. момичетата искат внимание ... (но от много ...) , но нямат никого ... (но си перкат ведри с идеята за "тяхното" момче) ... докато се подхвърлят с откракани мухльовци


пс : да не ти пука какво искат ... не се опитвай да им угодиш ... уверявам те, че ще намериш момиче, което ще иска единствено теб ... почакай ... не ти трябва някфа лигла да ти къса нервите


e тва не е вярно!!! :x не отричам, че може да има и такива ама тва, че не си случил на момиче не значи, че тряа да поставяш всички под общ знаменател!!!

да съм те ангажирал с мнението си а? това са наблюбение ... една статистика се води от множеството .... знам че не се отнася за всички ... лол ... гет ъ лайф ...

valentinka_1990
05-05-2008, 10:43
Офффф ние ако знаехме какво искаме....Там е работата,че когато го намерим го усещаме:)

Chacho
05-05-2008, 11:09
Добре за да бягат от нас тези на нашата възраст и да ходят при по-големи сигурно си има причина..

CfEtii
05-05-2008, 11:13
Някои(като мен)искат едно просто нещо...акъл и сериозност.Не ми дреме толкова как изглежда,колкото що за човек е ;)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 11:13
Добре за да бягат от нас тези на нашата възраст и да ходят при по-големи сигурно си има причина..

по-големите имат повече опит, възможности, авторитет, нужди ^^ момичетата задоволяват тези нужди ... и попиват от останалото :) лицемерни взаимоотношения според мен


Но аз все още вярвам в истинската любов ... бил съм и свидетел ... но някак вече се вижда по-рядно според мен :) !! ае отивам да зубкам :)

splendour
05-05-2008, 11:25
Добре за да бягат от нас тези на нашата възраст и да ходят при по-големи сигурно си има причина..

по-големите имат повече опит, възможности, авторитет, нужди ^^ момичетата задоволяват тези нужди ... и попиват от останалото :) лицемерни взаимоотношения според мен


Но аз все още вярвам в истинската любов ... бил съм и свидетел ... но някак вече се вижда по-рядно според мен :) !! ае отивам да зубкам :) ама тои иска gadje a ne istinska lybov.ne 4e nq da e p dobre ama na v1zdrast pod 16 godini spored men xorata si t1rsqt gadje kato ne v1znamerqvat da prekarat jivota si s nego.tva e pove4e privli4ane otkolkoto lybov.na taq v1zdrast rqdko se poly4avat seriozni vr1zki a i te iziskvat dosta pove4e opit zrqlost i t.n.

krisi_bep
05-05-2008, 11:26
Aвторе,виж и тази тема -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=169324 и пак си помисли ;)

dirty_kitty
05-05-2008, 12:05
1-во всяка жена иска нещо различно :) нз но мисля че в повечето случай искаме обратното на това което мислим че искаме :D (рядкост е момиче което е абсолютно сигурно какво иска, ама и момчетата не сте кой знае по-добре в тва отношение :P ) абе само едно в никакъв случай не прави не се променяй както тя ти каже и не я разглезвай прекалено ... в един момент става даже досадно ...... на момичетата не им личи кого заглеждат и как го оглеждат :wink:

Escarina
05-05-2008, 12:11
Боже.. за батковците - не всяка е така. Аз не съм имала гадже с което да имаме повече от 3 години разлика.. Не го целя, просто така се получава. А за това какво искат жените - при всяка е различно. Но защо търсиш проблема в нас? Пий една студена вода, отпусни се малко и каквото има да ти се случва ще ти се случи :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 12:16
Искат мен :-|

Iv4eTy
05-05-2008, 13:37
Е как неразбрахте че външната красота не е най-важното?! Може да си супер готин и пак да си сам, защото незнаеш как да се държиш... ( нестава въпрос за това дали сте умни или тъпи, а дали имате подход към момичето )
Недей да търсиш грешката все в момичетата, погледни себе си - явно ти някаде грешиш... 8)

mislitelka
05-05-2008, 14:47
"Разни хора, разни идеали" са казали хората. Всеки търси различни неща. Когато опознаеш едно момиче до степен, че да ти пука какво всъщност иска, ще усетиш от какво има нужда.

cinderella_gugutka
05-05-2008, 15:37
1-во всяка жена иска нещо различно :) нз но мисля че в повечето случай искаме обратното на това което мислим че искаме :D (рядкост е момиче което е абсолютно сигурно какво иска, ама и момчетата не сте кой знае по-добре в тва отношение :P ) абе само едно в никакъв случай не прави не се променяй както тя ти каже и не я разглезвай прекалено ... в един момент става даже досадно ...... на момичетата не им личи кого заглеждат и как го оглеждат :wink:
+1

run_the_show
05-05-2008, 15:43
Парите пак си остават водещи........ наи-важното според повечето жени е момчетата винаги да умеят да плащат сметките им , и наи вече за това ходят с по възрастни от тях но като станат и те дърти на 40,50,60 и нагоре си търсят пък по млади момчета скучно нали ? :")

lud1990
05-05-2008, 17:11
За съжаление в днешно време повечето жени се интересуват само от парите :( :( :( Много малко останаха свестните момичета.

ihopeulikepain
05-05-2008, 17:40
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????
ми не те поглеждат щото си нубец, леймарче .. :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 17:46
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????
ми не те поглеждат щото си нубец, леймарче .. :?

сори за риторичния въпрос ... и ти си нали ?

ihopeulikepain
05-05-2008, 17:59
да !

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 18:01
да !

знаех си :grin: 8-) спечелих баса ! :D

ihopeulikepain
05-05-2008, 18:04
бягай да се почерпиш баничка и вестник чук-чук тогава ..

1nnocenT
05-05-2008, 18:32
kfo da gi svalqm 190 sym te 160 kato gi svala s malkiq 1nnocenT 6te si govorqt :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

run_the_show
05-05-2008, 19:04
[/quote]
ми не те поглеждат щото си нубец, леймарче .. :?[/quote]
аз лайна не пипам, щото миришат и цапат.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 19:06
ми не те поглеждат щото си нубец, леймарче .. :?
аз лайна не пипам, щото миришат и цапат.


Lame ... имаше в предвид че си бавеж :D

iiirish
05-05-2008, 19:33
има мърли, на които им пука само кой къде ще ги заведе и колко сметка ще плати, с каква кола ще ги вземат и колко циганийки ще им купят... НО на мен лично от това не ми пука!!!!!

по въпроса: ти може да си мислиш, че минаваш за модел, НО момичетата може би не мислят така :-D

run_the_show
05-05-2008, 20:01
ми не те поглеждат щото си нубец, леймарче .. :?
аз лайна не пипам, щото миришат и цапат.


Lame ... имаше в предвид че си бавеж :D
ламе има много значения.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 20:06
ми не те поглеждат щото си нубец, леймарче .. :?
аз лайна не пипам, щото миришат и цапат.


Lame ... имаше в предвид че си бавеж :D
ламе има много значения.

хаха не са много ... просто не са положителни ^^

Lord_Of_The_Night
05-05-2008, 20:14
Когато някой намери отговор на този въпрос ''Какво искат жените'' ,трябва да му връчат нобелова награда!!!! :D
И сега най-важното е подхода към една жена.Различни хора,различни идеали,наистина има много жени в полседно време който се интересуват само от пари,но ето и една добра новина има и такива кадето ценят истинските момчета,да вярно малко са но ги има.Най-важно е както казах подхода към една жена,ако щете вярваите ама и малките жестове са от значение и как точно ще подходиш към нея,в смисал че ''Жените харесват с ушите си".Това беше моето мнение на едно момче,може някой да не са сагласни,но аз така мисля.

enola
05-05-2008, 20:26
dai snimka i 6te ti kaja kakvo iskame :D

DjuDjiTo
05-05-2008, 21:14
има мърли, на които им пука само кой къде ще ги заведе и колко сметка ще плати, с каква кола ще ги вземат и колко циганийки ще им купят... НО на мен лично от това не ми пука!!!!!

по въпроса: ти може да си мислиш, че минаваш за модел, НО момичетата може би не мислят така :-D

правилно.... :-P :P :-P :smt023
+1

jugulator
05-05-2008, 22:47
Още един отчаян човек, че няма гадже...Какво толкова се впрягате? Да започвам ли и Аз ?

vesinka91
05-06-2008, 05:23
specialno za men nqma zna4enie kolko tejish ili kolko si visok nito kak izglejdash a i za shtastie parite ne sa nai vajnoto za vsi4ki az s16to mislq 4e sa te zabelqzali no oshte ne go znaish az naprimer haresvam umni,mili,maje :) a ne prosti bogati grubiqni :)

BurnInMyLight
05-06-2008, 05:35
има мърли, на които им пука само кой къде ще ги заведе и колко сметка ще плати, с каква кола ще ги вземат и колко циганийки ще им купят... НО на мен лично от това не ми пука!!!!!

по въпроса: ти може да си мислиш, че минаваш за модел, НО момичетата може би не мислят така :-D

правилно.... :-P :P :-P :smt023
+1
Кондьо - Мъни,мъни (music)
П.П. Не,че я имам сред моите песни...стори ми се подходяща за една част от обществото :-o

run_the_show
05-06-2008, 13:21
specialno za men nqma zna4enie kolko tejish ili kolko si visok nito kak izglejdash a i za shtastie parite ne sa nai vajnoto za vsi4ki az s16to mislq 4e sa te zabelqzali no oshte ne go znaish az naprimer haresvam umni,mili,maje :) a ne prosti bogati grubiqni :)
а и забравих не слушам чалга :)

vamp
05-06-2008, 13:39
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????

Поредният отчаян непукист :) Значи,пич,гледай сега.Това,че си 180см,60кг,няма никво значение,ако ще и модел да си,пак никакво значение.Макар,че според мен ми се струваш хърбел,с тия 60кг ;)
Дали си хубав или грозен няма никаво значение ако си тъп.Ако си умен покажи го,за да те желаят момичетата трябва да имаш излъчване,да знаеш кога да говориш,кога да мълчиш и какво да казваш.Трябва да имаш обноски,а това,че не пиеш и не пушиш,на кой му пука?
Идеалистите умряха,ценностите на комунизма също ;)
Аз лично пия с мярка,цигарите гледам да ги отказвам,но понякога пуша,пуша и трева понякога.Важна е мярката и местата където го правиш.
Не всички се интересуват от пари и коли,от известно време имам пари колкото за да седна 2-3 пъти на кафе и да консумирам нормално.Нямам кола от много време,наште не са богати.
Но човече сега излизам с много момичета-приятелката ми,с която се сдобрих наскоро,с една друга и нейната приятелка,с бившето гадже на най-добрия ми приятел,с една пикла на 14.Всички тези момичета ме харесват.Какво намират в мен?Красив и забавен съм,интелигентен съм,умея да манипулирам :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 13:56
Поредният отчаян непукист :)

рофл ... ако е непукист дали ще е отчаян ^^ бати противоречието сътвори ... ти самоизключи нагласите на момчето бря

run_the_show
05-06-2008, 17:00
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????

Поредният отчаян непукист :) Значи,пич,гледай сега.Това,че си 180см,60кг,няма никво значение,ако ще и модел да си,пак никакво значение.Макар,че според мен ми се струваш хърбел,с тия 60кг ;)
Дали си хубав или грозен няма никаво значение ако си тъп.Ако си умен покажи го,за да те желаят момичетата трябва да имаш излъчване,да знаеш кога да говориш,кога да мълчиш и какво да казваш.Трябва да имаш обноски,а това,че не пиеш и не пушиш,на кой му пука?
Идеалистите умряха,ценностите на комунизма също ;)
Аз лично пия с мярка,цигарите гледам да ги отказвам,но понякога пуша,пуша и трева понякога.Важна е мярката и местата където го правиш.
Не всички се интересуват от пари и коли,от известно време имам пари колкото за да седна 2-3 пъти на кафе и да консумирам нормално.Нямам кола от много време,наште не са богати.
Но човече сега излизам с много момичета-приятелката ми,с която се сдобрих наскоро,с една друга и нейната приятелка,с бившето гадже на най-добрия ми приятел,с една пикла на 14.Всички тези момичета ме харесват.Какво намират в мен?Красив и забавен съм,интелигентен съм,умея да манипулирам :)
аз и кафе не пия!

miki3
05-06-2008, 18:23
emi da ti kaja vsqko momi4e si e individualno...ne biva da gi slaga6 pod edin kriteriii vaob6te ne e redno! Kogato ti dodie vremeto vsi4ko 6te s e opravi.Moje bi sudbata iska da e taka i taka 6te bude.zatova ne se ot4aivai gledai napred i da ne ti puka 4e onzi si ima adskata macka a ti ne ;) uspeh4eta zanapred :P :P :P :P

vamp
05-06-2008, 19:09
Поредният отчаян непукист :)

рофл ... ако е непукист дали ще е отчаян ^^ бати противоречието сътвори ... ти самоизключи нагласите на момчето бря

Значи,той си мисли,че не му пука обаче му пука,обвинява всички останали,иска разбиране,не го получава и целия свят му е крив.Спокойно,някои хора са така.И аз бях така,преди да се променя,да стана това което искам и да имам това за което съм мечтал.Затова му обясних,че не трябва да иска останалите да се променят,а той да се промени.

run_the_show
05-07-2008, 06:56
Поредният отчаян непукист :)

рофл ... ако е непукист дали ще е отчаян ^^ бати противоречието сътвори ... ти самоизключи нагласите на момчето бря

Значи,той си мисли,че не му пука обаче му пука,обвинява всички останали,иска разбиране,не го получава и целия свят му е крив.Спокойно,някои хора са така.И аз бях така,преди да се променя,да стана това което искам и да имам това за което съм мечтал.Затова му обясних,че не трябва да иска останалите да се променят,а той да се промени.
И от къде смяташ да започна малък шефе :)

evelinka1122
05-07-2008, 09:05
те не искат много те искат всичко!!!! :) това е истината :P

Kassu
05-07-2008, 09:08
аз и кафе не пия!

Е ти се изхвърляш вече :D

the_unknown
05-07-2008, 16:00
И аз имам претенциите да съм умен,красив,разумен, но едва ли някоя я интересува това.Какво значение има след като до сега (за 21 години живот) не съм срещнал и 1!!! момиче, което да не мисли само за себе си. :?

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 16:16
Едно момиче иска всичко бе, т'ва не го разбрахте...
Иска Всичкото Внимание Да Е Само За Нея...
Иска Да И Даваш Пари Редовно.. На Ден По 1-2 П1ти Ако Може Даже..
Иска Да И Купуваш Разни Простотии...
Иска Да Я Глезиш.. Да И Обр1щаш Колкото Се Може Повече Внимание...
И Тя Накрая, За Да Ти Се Отблагодари Мисли Единствено За Себе Си И Собствената Си Изгода...

run_the_show
05-07-2008, 19:06
Едно момиче иска всичко бе, т'ва не го разбрахте...
Иска Всичкото Внимание Да Е Само За Нея...
Иска Да И Даваш Пари Редовно.. На Ден По 1-2 П1ти Ако Може Даже..
Иска Да И Купуваш Разни Простотии...
Иска Да Я Глезиш.. Да И Обр1щаш Колкото Се Може Повече Внимание...
И Тя Накрая, За Да Ти Се Отблагодари Мисли Единствено За Себе Си И Собствената Си Изгода...
Напълно вярно тъи като наскоро една ми каза това същото........... че не съм мислил за нея мислил съм за себе си само глупости говорят :)

suantito
05-07-2008, 19:08
[quote="run_the_show"]аз не пия не пуша =quote] е тука ти е грешката

vamp
05-07-2008, 19:14
Поредният отчаян непукист :)

рофл ... ако е непукист дали ще е отчаян ^^ бати противоречието сътвори ... ти самоизключи нагласите на момчето бря

Значи,той си мисли,че не му пука обаче му пука,обвинява всички останали,иска разбиране,не го получава и целия свят му е крив.Спокойно,някои хора са така.И аз бях така,преди да се променя,да стана това което искам и да имам това за което съм мечтал.Затова му обясних,че не трябва да иска останалите да се променят,а той да се промени.
И от къде смяташ да започна малък шефе :)

Неуместно е да ме наричаш малък след като съм по-голям от теб във всяко едно отношение.Забий едно момиче което смяташ,че си струва,или поне някоя "лоша хубавица" и тогава спори с момче като мен.

ihopeulikepain
05-07-2008, 19:33
Неуместно е да ме наричаш малък след като съм по-голям от теб във всяко едно отношение.Забий едно момиче което смяташ,че си струва,или поне някоя "лоша хубавица" и тогава спори с момче като мен.
Сега авторът на темата, може да се почувства насолен !

run_the_show
05-07-2008, 20:07
не можах да забия.......... от де този късмет като теб иначе много искам......

Ivalinka
05-09-2008, 16:21
ей..моля,моля!това,че не те е харесало някое момиче не означава,че ние сме к***и и се интересуваме само от пари или не знам от какво си там...! :x не ти е дошло времето още

run_the_show
05-09-2008, 17:23
ей..моля,моля!това,че не те е харесало някое момиче не означава,че ние сме к***и и се интересуваме само от пари или не знам от какво си там...! :x не ти е дошло времето още
не съм казал че сте к****.

vamp
05-17-2008, 11:09
Неуместно е да ме наричаш малък след като съм по-голям от теб във всяко едно отношение.Забий едно момиче което смяташ,че си струва,или поне някоя "лоша хубавица" и тогава спори с момче като мен.
Сега авторът на темата, може да се почувства насолен !

Просто исках да му помогна със съвети защото и аз бях същия,говорех и мислех по същия начин като него.Не бях пораснал,нямах опит и т.н.За всичко обвинявах парите,семейството,дрехите и т.н.Проблема винаги си е бил в мен,сега го осъзнавам.Сега мога да имам всички хубавици за които съм мечтал,това не е защото съм милионер,най-красивия или не знам и аз.Това е защото знам как да се държа с момичетата,знам до голяма степен какво искат и какво търсят,знам и как да ги опознавам по лесно и да използвам всичко в мой плюс.
На пича грешката му е ,че когато трябва да слуша,той говори,но нищо не казва :)

pepita87
05-17-2008, 12:52
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????

Tova,4e ne pie6,ne pu6i6 i 4e"moje6 i za model da mine6"suvsem ne e kriteriq za "idealen muj"!!!Ne tursi pri4inata edinstveno v jenskata 4ast!Moje bi nqma6 to4en podhod kum nejnata polovinka!Tova,4e se interesuvat ot pari...molq te ne ni oti4itai vsi4kite kum tozi polius!!! :-x

He3HauKa
05-18-2008, 09:22
Сложен въпрос,защото и ние ,жените,незнаем всъщност какво точно искаме :o

Copycat
11-27-2008, 06:08
Гледай сега шефе! Зависи и ти кво искаш от едно момиче-първо тва трябва да разбереш.Ако само да и влезеш м/у краката тогава отговора е мн. лесен - намираш си некоя тъпа патка или някой курволяк и смело напред (само в бързината кондома да не забравиш :D ).Ако търсиш истинска връзка ше трябва да се потрудиш повече.Можеш да смяташ качествата дето ги изброи за плюс (но мн. малък).Ако некоя девойка иска да има сериозна връзка с теб въобще няма да гледа колко пари имаш и колко си красив, сладък и т.н.Съответната девойка ше иска да си мил с нея, да не я притискаш, да проявяваш разбиране, да си забавен и другите му там глупости дето ги искаме ние момичетата.Само не прекалявай и не се преструвай В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ щото много лесно се разбира когато някой го прави.

varnen4e
11-27-2008, 06:13
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????

Като за начало да не им задават този въпрос.

Kristiana5
11-27-2008, 06:22
Това, което искат жените не е толкова сложно! И ми повярвайте, защото съм жена. И аз знам какво искам. Друг е въпросът дали го получавам.
1. Нежност:
2. Разбиране:
3. Изслушване:
4. Пари:
5. Секс:
7. Подкрепа
8. Романтика:
Много е лесно да се биете в гърдите : „Аз съм мъж голям!“, но фустичките дето се връзват все още само на приказки, са изчезващ вид. Живеете във век, в който женската еманципация взима все по-голям превес. Жените искаме да получаваме внимание, жестове, отношение и действия. Всяко едно. И съвсем заслужено. Ние сме все по-можещи и все по-независими от мъжете и е логично да искаме от вас поне да ни дадете за какво да се хванем. Иначе просто няма да сте ни необходими.

В крайна сметка, вибратори бол!

Хаха хубава статия нали? Насладете и се максимално :) 8) :-P :grin: 8) 8)

hooliganka89
11-27-2008, 07:02
Ти пък зададе най-трудния въпрос на света.
Знаеш ли колко велики личности за размишлявали над този въпрос и никога не са намирали отговор,а ти искаш ние тука в форума да ти отговори :razz:

jjjjjj6363
11-27-2008, 07:06
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????


imam edin priqtel koito e 155- 160 nqkade super slab mqsa na skelet bez polovinata si kosti grozen e i pak gi pukva da gi ebe si4ko e vapros na dumi i deistviq

zaraaa
11-27-2008, 11:11
И ние нз какво точно искаме...не се отчайвай и за теб ще се намери момиче, просто не останаха в днешно време мн свестни и не слагай всички момичета под един знаменател - не всички гледат пари, коли и т.н, все още са останали момичета, които могат да обичат едно момче истински и искрено :)

curka87
11-27-2008, 12:12
За другите момичета не мога да говоря, защото аз не съм "всички", но мога да кажа за себе си. Аз не търся парите или някое "моделче" до себе си. Аз искам умен, интилигентен, разбран и мил мъж, с добро чувство за хумор. Накой, който да ме разбира и да е готов да е до мен във всичко. Дори това да означава да не е особено красив.

Hagu4ka
11-27-2008, 15:01
когато разберем какво искаме и ти ще разбереш.. ние (повечето да не кажа всички) не знаем какво искаме, но пък иначе можем да ти изредим списък с неща, които НЕ искаме :-|

beb4yy
11-27-2008, 15:24
омг абе нз някой кат е останал без гадже да е УМРЯЛ!!! и ОМГ жените искали пари тва начин да се измъкнете кат не ви харесват ли е? Кат си тъп ограничен и прост много ясно че няма да се залепиме :shock: !!!

jeni92_abc
11-27-2008, 16:51
1,80 и си 60 кг?! :shock:

gPa3HuTeJl
11-27-2008, 17:31
1,80 и си 60 кг?! :shock:

То и аз с1м толко висок ма си мислех, че аз с1м зле... аз поне с1м 72 кИла..

IcemanChambers
11-27-2008, 17:54
С тея 60 кила наистина си жив манекен :razz:
Иначе по темата, не всички гледат в1ншния вид, трябват и други качества...

jeni92_abc
11-28-2008, 06:36
1,80 и си 60 кг?! :shock:

То и аз с1м толко висок ма си мислех, че аз с1м зле... аз поне с1м 72 кИла..

72 кг си е ок за ръста ти ....ама 60....аз тежа толкова :D

MP
11-28-2008, 06:43
Може да са 60 кила мускулна маса,мускулите са по-тежки от мазнините.

jeni92_abc
11-28-2008, 06:47
еми точно...ако бяха мускули щеше да е по тежък

dimitar_ak
11-28-2008, 06:48
Не знам от къде да започна но искам да ви напиша само че аз не пия не пуша не съм грозен 1.80 съм почти 60 кг....... може и за модел да мина...... и пак никоя жена не ме поглежда...... всичките се интересуват само от пари и от други глупости не съм и глупав............ та моят въпрос е следния какво по дяволите искат жените??????????????????????????????

Зависи си от конкретната жена. Едни искат хубаво дупе, други мускулести ръце и рамене, трети искат пари. Нормалните жени искат сериозен мъж до себе си.

slun4ice_90
11-28-2008, 06:54
1,80 и си 60 кг?! :shock:

То и аз с1м толко висок ма си мислех, че аз с1м зле... аз поне с1м 72 кИла.. Определено си по-добре,отколкото 60 кг за 1,80 см ръст.... :?

dimitar_ak
11-28-2008, 06:57
60 кила за 180см си е направо кльощаво. Реално теглото за един мъж сметнато по неточния начин е 180 делено на 10

MP
11-28-2008, 07:24
еми точно...ако бяха мускули щеше да е по тежък
Ако не беше здрав,щеше да бъде по-лек 8)

jeni92_abc
11-28-2008, 07:29
не,ако беше здрав щеше да бъде по-тежък

MP
11-28-2008, 07:32
То и ако беше дебел,щеше да бъде по-тежък,но за тези кила ако бе дебел,щеше да е по-лек,демек 58 кила мускули 2 килограма мазнини е по-добре от 30 кила мазнини и 30 мускули.

lonely_girl92
11-28-2008, 07:44
Не всички жени са такива ... мен не ме интересуват парите,по важен е характера ... :)

Alabalaportokala
11-28-2008, 09:39
Ако искаш да разбереш какво искат жените се обърни към някой опитен препатил мъж. Тука момичетата първо са далече от думичката жена, те са лъжат за оберат овациите от момчетата и да видят +1 зад технитте постове и ще ти кажат че искат момче което да ти ги разбира, а те самите не могат да се разберат, което да ги изслушва, а те самите си противоречат, те ще ти кажат че не гледат външния вид, но ако някое "готино момче" ги заговори сливите им стават на океан. Аз познавам цигани с печен характер, странно защо ги виждам само с циганки, а не с българки.Защо всъщност ти е да разбираш какво искат жените ? Да им угаждаш на капризите, да бъдеш роб и за какво ? За 2 килограма напикано месо ? А като почнеш да угаждаш, ставаш безинтересен, любовта се превръща в интерес, за седмица омръзваш и ще чуеш следните 2 приказки: "обичам те , но като приятел " , а на другия ден я виждаш с клошар който с нищо не те превъзхожда :D . Запомни едно: колкото по малко угаждаш на момичетата толкова по желан ще бъдеш. Всяка си има различни изисквания за мъж, но няма момиче/ жена кое(я)то да не харесва мъж / момче с достойнство. Пари, о да хубава дума, разбира се няма човек който да бяга от парите, това се отнася и за жените, но ако искаш да те възприемат на сериозно, а не само за чукни-купи то ще трябва да размърдаш мозъка. Единственото по-лошо (хубаво) от човек с пари е интелигентен човек с пари.

Поздрави !

WomanInBlack
11-28-2008, 14:19
зависи по какви момичета си падаш..ако се заглеждаш по някви надути момиченца е нормално те да искат някви нахакани момченца :razz: ама не всички момичета са такива,освен това не е най-важното парите и тн.. :P