PDA

View Full Version : За обезкосмяването...



Magi4eska_Kiss
05-05-2008, 11:47
Здравейте! Аз съм на 13 години. От много време искам да се обезкосмя на краката!!! Но майка ми не ми позволява и казва, че щели да станат много гадни косъмчетата после и, че ми били русички и нямало нужда от епилиране... :? Но не са ми нито руси - нито черни. Личат си и ме е срам да си облека нещо късо... Казвала съм на майка ми това, но тя не ми дава... Кажете ми как да я убедя да ми позволи?
P.S Според вас рано ли ми е на 13 години да ги махна?

rakiQ
05-05-2008, 11:50
NE E RANO!

kaji i 4e iska6 s epilator,kola maska i tn

prosto i se naloji!

portokalka
05-05-2008, 11:52
Ами то какво значение има дали ще си ги махнеш сега или след 1 година...Ако не можеш да я обедиш просто не я питай и си ги махни, не вярвам да ти се кара много, пък и краката ти ще изглеждат много по-добре :wink:

xXxScreamxXx
05-05-2008, 12:04
Здравейте! Аз съм на 13 години. От много време искам да се обезкосмя на краката!!! Но майка ми не ми позволява и казва, че щели да станат много гадни косъмчетата после и, че ми били русички и нямало нужда от епилиране... :? Но не са ми нито руси - нито черни. Личат си и ме е срам да си облека нещо късо... Казвала съм на майка ми това, но тя не ми дава... Кажете ми как да я убедя да ми позволи?
P.S Според вас рано ли ми е на 13 години да ги махна?


абе My SisTEr туй и4 не е убаво......
седнете поговорете си и й кажи 4е тфойте фр си махат космите по краката ... ебати .. лятото е най подходящо да си из4истиш краката ама щом не ти дава .. нз ко можеш да напраиш .. според мен на 13 не е рано да по4неш да го правиш ........
айде успех4еата :-D :-D :)

Magi4eska_Kiss
05-05-2008, 12:05
Благодаря ви, мислех, че ще ме упрекнете, защото е рано... :)

Magi4eska_Kiss
05-05-2008, 12:09
Ами то какво значение има дали ще си ги махнеш сега или след 1 година...Ако не можеш да я обедиш просто не я питай и си ги махни, не вярвам да ти се кара много, пък и краката ти ще изглеждат много по-добре :wink:
Ами тя ми беше казала наскоро, че ако си ги махна, много ще сбъркам... :? И после ми каза, че когато видила, че имам нужда от това, щяла да ми каже - сега имам нужда и й го казах, но тя ми каза, че не е вярно и нямало смисъл... :(

mishok
05-05-2008, 12:32
I pri mene be6e s16toto-maika mi mi kaza da i se maham ot glavata i 4e za momi4e na 13 g. bilo mn rano.. :? kupih si kola maska i edna ve4er kogato q nqma6e si igrah cql 4as..i posle nemoje6e ni6to da napravi kato razbra :D Tei 4e da ne ti puka - davai 6te se primiri :)

Magi4eska_Kiss
05-05-2008, 12:53
I pri mene be6e s16toto-maika mi mi kaza da i se maham ot glavata i 4e za momi4e na 13 g. bilo mn rano.. :? kupih si kola maska i edna ve4er kogato q nqma6e si igrah cql 4as..i posle nemoje6e ni6to da napravi kato razbra :D Tei 4e da ne ti puka - davai 6te se primiri :)
:D Браво на тебе, че си имала такава смелост!!! Мисля и аз да пробвам, ако не успея да преговоря майка ми... :oops:

sexa_na_kompleksa
05-05-2008, 13:06
Аз моите за пръв път ги махнах на 12 май, аме не помня дали имах голяма нужда, просто нямаше кво да правя. :razz:
А ти щом искаш да ги махнеш - направи го. Все пак това си е твоето тяло! Пък и какво толкова да махнеш някакви си косми. Опитай се пак да поговориш с нея, пък ако не можеш да излезеш на глава с нея, махани ги без нейно знание. После след свършен факт няма какво да направи ...

kocko
05-05-2008, 13:14
абе заеби неслу6аи майкати и майками вика 4е съм педал 4е се епилирам ама ми дреме :)

jujulinkaa
05-05-2008, 13:15
и на мен не ми даваше когато бях на 12 но аз си ги махнах и тя нищо не ми каза :D

BlueCat
05-05-2008, 16:39
Еми отиди сама на козметик. Щом като не си личат толкова може и да не забележи, а дори и да види нищо няма да ти каже пред свършен факт.

o0ps
05-05-2008, 16:47
Абе те май всички майки са така...ако наистина си личат няма нищо лошо вече да си ги махаш пък и ако ги махнеш с епилатор или кола маска няма да станат по големи така че давай спокойно :-)

EarthShaker
05-05-2008, 21:42
абе заеби неслу6аи майкати и майками вика 4е съм педал 4е се епилирам ама ми дреме :)

а баща ти ко каза? извинявай, ама ако видя сина ми с бръснати крака ше му обръсна и главицата

metaxa
05-05-2008, 21:45
По-добре не й казвай ами само го направи аз например от 11 годишна се обезкосмявам, а майка забеляза 1 след като бях започнала :-D щом се чувстваш неудобно значи започвай или отиди на козметик