PDA

View Full Version : Бихте ли?



psihqsala
05-05-2008, 12:56
Ако примерно предният час учител/ка ви е казала,че ще правите контролно в/у дадено нещо,но не се сети да ви го даде на следващия час и вие обаче сте си научили перфектно и искате по този начин да изкарате оценка,но сте чули коментари от съучениците си,че не са учили и 'дано да не се сети да го даде',та бихте ли казали на учителя-бихте ли го подсетили за това контролно,да ви го даде,само за да си изкарате вие готината оценка,пък да не ви пука за другите и тяхната реакция? С други думи бихте ли нагадили леко класа си,ако вие сте подготвени и искате хубава оценка,знаейки,че повечето не са учили за него? Бихте ли постъпили егоистино или не бихте се обадили,щото ще ви е страх после да не ви намразят или нещо такова? Как бихте постъпили? :P

unfaithful1234
05-05-2008, 13:00
Ако примерно предният час учител/ка ви е казала,че ще правите контролно в/у дадено нещо,но не се сети да ви го даде на следващия час и вие обаче сте си научили перфектно и искате по този начин да изкарате оценка,но сте чули коментари от съучениците си,че не са учили и 'дано да не се сети да го даде',та бихте ли казали на учителя-бихте ли го подсетили за това контролно,да ви го даде,само за да си изкарате вие готината оценка,пък да не ви пука за другите и тяхната реакция? С други думи бихте ли нагадили леко класа си,ако вие сте подготвени и искате хубава оценка,знаейки,че повечето не са учили за него? Бихте ли постъпили егоистино или не бихте се обадили,щото ще ви е страх после да не ви намразят или нещо такова? Как бихте постъпили? :P
Не,не бих.При нас често има такива случаи.Тогава целия клас задружно казваме,че не сме учили и молим да ни го отложи!Аз винаги съм подготвена,но когато се налага не постъпвам егоистично!

sexa_na_kompleksa
05-05-2008, 13:01
Ами зависи. Ако по-близките ми приятели знаят и аз също, защо пък да не си отворя устата? И без това не ми пука за другите.

Pedigree
05-05-2008, 13:26
Как да ги натопя? Епа да са учили, боли ме за тях. Какъв е смисълът, при положение, че са знаели, а ги е домързяло да учат, а аз съм учила? Ще мисля за себе си разбира се, то ако ги чакам тях, контролното ще остане за лятото.

CataclysmicAbyss
05-05-2008, 13:33
Мн ясно, че ще кажа...мн ми пука за тъпите ми съученици, ебати скапаняците са...да са си научили.Честно казано боли ме дори да ме намразят и без тва не общувам с тях.Не бих казала само, ако най-добрата ми приятелка и още две други също много близки приятелки/които са в моя клас/ не са си научили^^

BaBy_bS
05-05-2008, 13:35
да,просто не ми пука за другите :D

EritYy
05-05-2008, 13:41
Ами ако искаш от класа ти да те намразят - давай , кажи на учителката,но според мен тя умишлено не ви го е дала точно този час , може би за да се подготвите повече :wink:

valentinka_1990
05-05-2008, 13:42
Не бих се обадила.Все пак сме цял клас,да си изкарам хубава оценка за сметка на другите? Това не ми харесва.

fuck_me_pls
05-05-2008, 13:56
Ами след като има още такива,които не знаят,няма да я потсетя,защото може следващия път аз да съм между незнаещите и няма да стане хубаво..аз ако го знам тогава ще го знам и след два дена :)

kocko
05-05-2008, 14:14
зави си по кои предмет но наи вероятно дам за6тото тия от класа са тъпаци :)

fuck_me_pls
05-05-2008, 14:15
зави си по кои предмет но наи вероятно дам за6тото тия от класа са тъпаци :)

Ако ако ти се случи ти да незнаеш и трябва тея "тапаци" да решат дали да я потсетят..ти кво би напраил щеше ли да ти е приятно да си прецакан

BaBy_bS
05-05-2008, 14:19
зави си по кои предмет но наи вероятно дам за6тото тия от класа са тъпаци :)

Ако ако ти се случи ти да незнаеш и трябва тея "тапаци" да решат дали да я потсетят..ти кво би напраил щеше ли да ти е приятно да си прецакан
щом класа му са пълни тъпаци-значи едва ли е прецакван за сефте :)

SiNiStEr
05-05-2008, 14:28
Аз не бих казала,не искам др да изкарат лоши оценки само заради мен.Пък и щом съм си научила и др път ще направя контролното.
И при нас е имало такива случки,но никой не е казвал нищо.

MiMcHeToOo
05-05-2008, 14:30
Не, не бих. :)

Spider4eto
05-05-2008, 14:33
ми по принцип не движа с другите, ам ако стане нещо такова на въпрос сме много задружни

lovetanya
05-05-2008, 16:12
Абе рядко се случва да съм научила, но ако стане нещо такова не бих ги предала! 8)

ElisaDay
05-05-2008, 16:34
Ще я подсетя .. не ме интересува :D Винаги на първо място съм аз .. после останалите!

mizantrope
05-05-2008, 16:42
Ot prosta kolegialnost i sapri4astnost kam kolegite-sau4enici - nikoga. Tapo e nqkoi da se izcepi i da precaka primerno 2/3 ot klasa si. Tova samo nai-zadrastenite zubari podlizurkovci na uchitelite go pravqt. Makar 4e vinagi sam bil podgotven za kontrolni i ne mi e bilo problem v koi moment shte ni dadat.

bubbl3s
05-05-2008, 16:56
Mi ne ne bih! 6toto dr-te sa mi fr i ne iskam da gi precakvam! Vs sa mn pe4eni i zadrujni i znam 4e i te biha napraili su6toto za men! Osven ima dve kifli koito bih precakala ne tolkova za da izkaram az qka ocenka a za di gi precakam tqh 2te! 8-)

AFT
05-05-2008, 18:21
Не бих казала. Щом го знам сега, значи ще го знам и след ден-два. =)

Terorist
05-05-2008, 18:51
Не бих, дори и да мразя съучениците си с цялата си душа пак не бих, само защото ми е известно какво е това колегиална(съученическа) етика(май на повечето хора, които са писали не им е....)

ThePowerOfLove
05-05-2008, 19:04
Не бих казала. А пък това,че съм си научила не мисля,че е прецакване..рано или късно сама ще се сети за контролно :(

Jessika_MG
05-05-2008, 19:19
Ще се ошумулявам сигурно :-D

TasteOfSin
05-05-2008, 21:37
Не бих казала. Щом го знам сега, значи ще го знам и след ден-два. =)
+1

Seducti0n
05-05-2008, 23:17
Оф, ситуацията е доста кофти.
От една страна ще ми се иска да блесна, като се има предвид, че съм научила добре, но от друга страна ще ми е гузно да прецакам останалата част от класа, която не е научила урока.И все пак всеки отговаря сам за себе си и аз не би трябвало да си плащам, защото някой не си е седнал на дупето да си научи уроците, но все пак ще си премълча.
Когато човек има знания той може да ги докаже във всеки един момент, без да му се налага да се изправя пред подобни дилеми. :)

Kassu
05-06-2008, 03:41
Как да ги натопя? Епа да са учили, боли ме за тях. Какъв е смисълът, при положение, че са знаели, а ги е домързяло да учат, а аз съм учила? Ще мисля за себе си разбира се, то ако ги чакам тях, контролното ще остане за лятото.

+1
Всички от класа ми са егоисти и си играем всеки за себе си, защо да се отличавам от останалите 8-)

MoonAngel
05-06-2008, 05:31
Моят клас не е перфектен. Не сме и особено задружни, но все пак не бих ги предала. То си е за тях. Учителката рано или късно сама ще се сети и тогава нищо няма да зависи от мен.

nIkEnCeTy_bE
05-06-2008, 06:29
abE..po prinCip bih kazala...6toto v mo0q kLaS..a s1m edna o0t nai go0lemite zub1rki..i polovinata klas n6 ne znaqt(po geografiq nai mn) i bih kazala..no ot edna strana ne bih..6toto na nqkoe dr kontorlno 6te vzemat te da se izcepqt dori i da ne sa u4ili..ama zavisi po koi predmet..moje bi 6te kaja.. :P