PDA

View Full Version : Имам идея за работа (търся си партньорки до 15г.)



TheLilKittie
05-05-2008, 13:19
Здравейте. Аз съм на 15, момиче, от София. Имам една идея за работа за лятото, от 15 юни някъде, по цял ден, за около 8 часа на ден, 3 пъти в седмицата. Някъде около 20лв на ден. Става дума за гледане на деца. Ако някое момиче, 13-15годишно, се интересува, да ми пише на ambelino @ gmail . com (Махнете интервалите, не знам защо не ми дава да го пусна като цял) Пускам темата тук, защото искам да работя с непознати, а не с приятели, защото ще се сдърпаме xD И знам, че много хора като мен, търсят работа. Таа пишете. 8)

valentinka_1990
05-05-2008, 13:30
ИИИИИИИ защо няма такова предложение и за Сливен и то за мааалко по-големи? :(

rakiQ
05-05-2008, 13:33
ахам.. така значи?? то така лесно се гледат децата!ясно :)

как може дете да гледа дете и то примерно 13 годишно да гледа бебе !?

та то нито знае как да го нахрани как да му забърше задника..

а защо ДО 15 ГОД. ВЪЗРАСТ?!не може ли примерно майка ми ми да я наемеш? тамън е с повече опит ??
+ това ако ти се изредят 15-20 момиченца да гледат дечица? от къде ще намериш 15-20 дечица??

ДРУГ е въпроса дали е за детегледачки или ..

пусни обявата си в някой друг сайт с действителната си цел :wink:

успех! :)

BaBy_bS
05-05-2008, 13:38
горния отговор е най-правилен

machoka
05-05-2008, 13:43
деца гледат деца?!

rakiQ
05-05-2008, 13:49
деца гледат деца?!ами спред мен една 13-15 год. пикла е ДЕТЕ!

поне спред мен ..!

Decu
05-05-2008, 13:53
Това имаше предвид и той.^^

:wink:
.: machoka :.

ScionOfStorm
05-05-2008, 14:07
^^ Ти не беше ли на 16 бе :D :lol:

rakiQ
05-05-2008, 14:09
^^ Ти не беше ли на 16 бе :D :lol:аз ли?

ScionOfStorm
05-05-2008, 14:09
Мхм, същата ;р

rakiQ
05-05-2008, 14:29
Мхм, същата ;рна 15 съм (признавам си ,че съм пикла ) :D

darla
05-05-2008, 14:33
Мхм, същата ;рна 15 съм (признавам си ,че съм пикла ) :D
i kato si pikla,kak 6te gleda6 dete?
moqt sin e na 8 meseca i 100% sam sigurna,4e ne bih go poverila na nqkoe hlapence da go "gleda" 6toto kato trqbva da mu dade da qde ili da mu oburne nai-elementarno vnimanie,edinstvenoto ne6to,koeto 6te napravi e da go "gleda" umno!!!!

ScionOfStorm
05-05-2008, 14:38
^^ А така е по-добре. Щото да си на 15 и да казваш, че "13-15 годишните са пикли" с такъв тон е смехотворно.

Не че моето в момента като съм на 17 не е, но все пак да се изясним :>

^ Има и много оправни девойчета на тая възраст, но и аз не бих си оставил детето на младоци. Всъщност, цялата тая леко западна мания с бавачките ми се струва доста плоска и безсмислена. Бабите > ол.

rakiQ
05-05-2008, 14:38
Мхм, същата ;рна 15 съм (признавам си ,че съм пикла ) :D
i kato si pikla,kak 6te gleda6 dete?
moqt sin e na 8 meseca i 100% sam sigurna,4e ne bih go poverila na nqkoe hlapence da go "gleda" 6toto kato trqbva da mu dade da qde ili da mu oburne nai-elementarno vnimanie,edinstvenoto ne6to,koeto 6te napravi e da go "gleda" umno!!!!ти тъпа ли си?! не съм казала АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ ДЕТЕ, ВЗИМАЙ МЕ!

ПРОЧЕТИ ХУБАВО ТВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛА А НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ НЕПОДГОТВЕНА!

ScionOfStorm
05-05-2008, 14:41
raging teengirl ftw yeahhh :grin: :grin: :grin:

darla
05-05-2008, 14:56
Мхм, същата ;рна 15 съм (признавам си ,че съм пикла ) :D
i kato si pikla,kak 6te gleda6 dete?
moqt sin e na 8 meseca i 100% sam sigurna,4e ne bih go poverila na nqkoe hlapence da go "gleda" 6toto kato trqbva da mu dade da qde ili da mu oburne nai-elementarno vnimanie,edinstvenoto ne6to,koeto 6te napravi e da go "gleda" umno!!!!ти тъпа ли си?! не съм казала АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ ДЕТЕ, ВЗИМАЙ МЕ!

ПРОЧЕТИ ХУБАВО ТВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛА А НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ НЕПОДГОТВЕНА!
666 piklo nedorasla,samo 2 ne6ta 6te ti kaja:
1vo-ne ubijdai!
2ro- ti 6te im se pada6 nqkakav rabotodatel na tezimomi4eta ili kvo?!?!?pusni obqva v jobs.bg 4e da ti se izsmeqt ot tam,4e 13-14-15 godi6ni deca 6te gledat drugi deca!!!
po gorniq komentar-vqrno e,4e nqkoi momi4eta sa opravni na tezi godini,no ne tolkova,4e da gledat i da se grijat za dr dete,edinstvenoto,koeto 6te pravqt,dokato go "gledat" e da govorqt po telefona ili da se pravqt na golemi i da pafkat cigara sled cigara,a onova malkoto da spre da vre6ti ako moje,nali posle 6 zeme 20lv za tva,4e dneska si e klatila krakata!!!!

rakiQ
05-05-2008, 15:03
Мхм, същата ;рна 15 съм (признавам си ,че съм пикла ) :D
i kato si pikla,kak 6te gleda6 dete?
moqt sin e na 8 meseca i 100% sam sigurna,4e ne bih go poverila na nqkoe hlapence da go "gleda" 6toto kato trqbva da mu dade da qde ili da mu oburne nai-elementarno vnimanie,edinstvenoto ne6to,koeto 6te napravi e da go "gleda" umno!!!!ти тъпа ли си?! не съм казала АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ ДЕТЕ, ВЗИМАЙ МЕ!

ПРОЧЕТИ ХУБАВО ТВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛА А НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ НЕПОДГОТВЕНА!
666 piklo nedorasla,samo 2 ne6ta 6te ti kaja:
1vo-ne ubijdai!
2ro- ti 6te im se pada6 nqkakav rabotodatel na tezimomi4eta ili kvo?!?!?pusni obqva v jobs.bg 4e da ti se izsmeqt ot tam,4e 13-14-15 godi6ni deca 6te gledat drugi deca!!!
po gorniq komentar-vqrno e,4e nqkoi momi4eta sa opravni na tezi godini,no ne tolkova,4e da gledat i da se grijat za dr dete,edinstvenoto,koeto 6te pravqt,dokato go "gledat" e da govorqt po telefona ili da se pravqt na golemi i da pafkat cigara sled cigara,a onova malkoto da spre da vre6ti ako moje,nali posle 6 zeme 20lv za tva,4e dneska si e klatila krakata!!!!
:razz:

ludata90
05-05-2008, 15:26
Първо на тази възраст нямате право да работите. Второ съм убедена, че никоя майка няма да си остави детето на 15годишни момичета. Това не е лесна работа, но не го разбирате още. А пък и не знам какъв е тоя зор да работите на ази възраст. Да, и аз когато бях на тази възраст исках да работя, но когато започнах и видях какво е...И сега искам да не работя и да се върна малко назад и да си живея живота.

ObScuReNikoQ
05-05-2008, 15:43
за мен лично предложението е изключително съмнително... :? как така точно м/у 13-15 годишни момичета, които ще гледат деца и то по 8 часа на ден...абе изобщо....дам..изключтелно съмнително, а и предвид прикритостта на интернет пространството.... :?

Briseis
05-05-2008, 15:58
Аз съм на 17 и имам брат на 3. Гледам го откакто се е родил. Малки бебета се гледат милиони пъти по-лесно от 2-3 годишни. Работата не е чак толкова трудна, но е отговорна.

Майка ми е оставяла брат ми, защото съм му сестра /ама какво изречение само/. Така че, по-добре не се занимавайте с нещо толкова далече от вас...

Bolt_f
05-05-2008, 16:27
Мхм, същата ;рна 15 съм (признавам си ,че съм пикла ) :D
i kato si pikla,kak 6te gleda6 dete?
moqt sin e na 8 meseca i 100% sam sigurna,4e ne bih go poverila na nqkoe hlapence da go "gleda" 6toto kato trqbva da mu dade da qde ili da mu oburne nai-elementarno vnimanie,edinstvenoto ne6to,koeto 6te napravi e da go "gleda" umno!!!!ти тъпа ли си?! не съм казала АЗ ЩЕ ГЛЕДАМ ДЕТЕ, ВЗИМАЙ МЕ!

ПРОЧЕТИ ХУБАВО ТВА КОЕТО СЪМ НАПИСАЛА А НЕ СЕ ИЗКАЗВАЙ НЕПОДГОТВЕНА!
666 piklo nedorasla,samo 2 ne6ta 6te ti kaja:
1vo-ne ubijdai!
2ro- ti 6te im se pada6 nqkakav rabotodatel na tezimomi4eta ili kvo?!?!?pusni obqva v jobs.bg 4e da ti se izsmeqt ot tam,4e 13-14-15 godi6ni deca 6te gledat drugi deca!!!
po gorniq komentar-vqrno e,4e nqkoi momi4eta sa opravni na tezi godini,no ne tolkova,4e da gledat i da se grijat za dr dete,edinstvenoto,koeto 6te pravqt,dokato go "gledat" e da govorqt po telefona ili da se pravqt na golemi i da pafkat cigara sled cigara,a onova malkoto da spre da vre6ti ako moje,nali posle 6 zeme 20lv za tva,4e dneska si e klatila krakata!!!!


:shock: ti pyk moje da se pomychish da vzemesh nqkoi dopylnitelen chas po bylgarski ezik, che mai si zabravila da chetesh ;)

Inache i az sym napylno syglasna s Egoistic. Razbira se, ima izklucheniq, no i az sym na mnenie che momiche na 13 godini si e pikla (osobeno v nashi dni!!) i ne moje da se griji za edno bebe.

EarthShaker
05-05-2008, 16:41
тая оферта ми понамирисва

metaxa
05-05-2008, 20:10
Ми аз имам по-малък брат и наистина не е лесно като се гледат деца...А съм напълно съгласна че 13-15 годишните са пикли(то не че и аз не съм :grin: :-D )
ам...Едва ли някой ще ти се върже на обявата 13 годишни да гледат деца по 8 часа :razz: :razz: :razz: те сами не могат да се гледат(повечето),че ще гледат деца :razz:

TheLilKittie
05-05-2008, 21:04
Абе хора, кво ме нападате. В други страни на около тея години някои тийнейджъри гледат деца. Говоря за 1ви, 2ри клас, не за бебета. Както искате, локвайте темата :)

Seducti0n
05-05-2008, 21:31
Как ги завъртяхте нещата само.
:? Момичето е пуснала обява, който се интересува може да се свърже с нея чрез лс и сам да провери до колко реални са условията.
Когато брат ми се роди бях почти на 7 и още от тогава, до ден днешен се грижа за него.Както се казва-израснал ми е пред очите.Днес се прибирахме от морето и в колата му се приспа.Отпусна се и заспа, като го гледах-все едно е мое детенце.
Недейте така да квалифицирате и да раздавате епитети.Не всяко 15-16 годишно момиче е недорасло и безотговорно!Понякога именно грижата към по-малък брат или сестра ни помага да израснем, да се научив да помагаме в отглеждането и възпитаването. :)

ObScuReNikoQ
05-05-2008, 21:38
абсолютно съм съгласна, но тук ние не даваме епитети, а казваме, че това е твърде нереално и обявате действително изглежда странно. ти говориш за брат или сестра, които са ти кръв, близки, освен това си с тях постоянно и каквото и да си говорим,мама и тати винаги са насреща.
тук става въпрос за съвсем чужди деца, гледани от 13-14 годишни момичета за по 8 часа на ден. 1во времето е твърде много и изморително. също така това са млади момичета, които не могат да се справят в недай-си-боже една критична ситуация и изобщо за мен лично би било безотговорно един ден да си оставя децата на малолетни хлапетии. да не говорим, че това е и незаконно... :?

Seducti0n
05-05-2008, 21:48
Да определено 8 часов работен ден за интервала 13-15 години си е доста независимо от естеството на работата.
Определено е съмнително, това не може да се отрече.По интернет стават толкова много измами и така добре прикрити, че просто някои хора идея си нямат.И аз до скоро си нямах, докато не станах жертва, но както и да е. :)
Когато се каже-гледане на деца- защо всички си представяте малки пеленачета на възраст от 2-3 медеца до 2 години макс? :-o
В критична ситуация не винаги опита помага, но все пак се предполага, че един възрастен човек би отреагирал далеч по адекватно и все пак...
От където и да се погледне, това да бъдеш детегледачка си е отговорно задължение и е трудно майка да повери детето си на чужд човек, камо ли пък на момиче под 18... :?

OtherDimension
05-05-2008, 21:51
darla_f имаш дете, а още си в тийн форум и си в "нашите" най-мокри сънища?
лоооол ...

TheLilKittie
05-05-2008, 23:39
добре, хора, аз съм педофил, който иска да се възползва от вас, всичките! :D просто имах идея, все пак и аз като всички търся самостоятелност, искам да имам собствени доходи и занимавка за лятото. А относно гледането - никой не ми е писал, че да му обясня каква ми е идеята, а вие се избихте тука :o Няма значение, аз ще си се оправя. И все пак, ако някой иска - да ми пише лс. 8) + това съм само дете, но имам двама по-малки братовчеди, които от раждането си са около мен и признавам, че мога да се справя с тях винаги :-)

Seducti0n
05-06-2008, 00:04
Недей така първосигнално да реагираш.
Никой не те е набедил за педофил, нали така?! :-o
Как очакваш някой да се заинтересова от идеята ти като ти не желаеш открито да я споделиш...и ако вече има допълнителни въпроси да се обсъждат в самата тема или чрез лични съобщения... :)
Давам ти най-прост пример.Ти правиш нова безалкополна напитка и я пускаш в търговската мрежа.Искаш продукта ти да се рекламила и сключваш съответниете договори.Обаче хората занимаващи се с популюризацията и, идея си нямат от тази работа и вместо да има печалби в твоя полза ти фалираш,защото някой не си е свършил работата както трябва...
В момента ти играеш ролята на недърниците, които не работят в твоя полза.Като си търсиш съмишленци, предостави възможно най-добри условия за събирането на такива-бъди ясна, конкретна и обективна! :)

П.С-Едно е да гредаш братовчедите си/частично, предполагам/ и съвсем друго да поемеш отговорността за чужди деца.Представи си, че се случи нещо с това дете, кой ще поеме отговорността/ти си непълнолетна/.Всичко ще тежи на плещите на родителите ти.Оценявам желанието да работиш, но съм сигурна че на тези години, можеш да си намриш далеч по-спокойна работа, която да ти донесе същите или по-добри доходи.

П.С.2-Не си мисли, че ако работиш с непозтани ще се разбирате по-добре.Всеки се гледа интересите и никой няма да се интересува от това дали на теб положението ти изнася или не! :wink:

japixloops
05-06-2008, 20:35
totally dude , Thiz girls haz gone madd

GreenFairy
05-07-2008, 04:01
И кво са, аз като съм на 16 не ставам за работата ли? :lol:

Pedigree
05-07-2008, 08:35
Аз ставам за тая работа, на нужните години съм :D , ок, ама не искам.

Мислиш ли, че някой родител ще си даде детето на непознато 13 - годишно хлапе? Едва ли, защото това си е голяма отговорност, ако стане нещо с това дете, родителите ще се побъркат. Не става толкова лесно. На мен съседките постоянно ми дават да гледам децата им, така че знам за какво става дума, само ако някое го заболи нещо, откачам... Не казвам, че е невъзможно момиче на такава възраст да гледа малко дете, но белите стават бързо, изпусни го за секунда, а после гледай какво става..

Coki
05-07-2008, 09:09
Можеш да опиташ с обявата в трудовата борса и доколко тя отговаря на законите :)


/closed