PDA

View Full Version : Naposleduk ve4e ne se haresvam



--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 14:36
Ot na4aloto na novata godina postepenno po4nah da izgubvam samo4uvstvieto si da ne sum dovolna...imam 4uvstvoto 4e s vseki den pogroznqvam i sum ostlabnala mn - 44 kg pri polojenie 4e na men 46-47 mi stoqt dobre...prosto vseki put kogato se pogledna v ogledaloto si namiram po nqkoi nov kusur imam 4uvstvoto 4e zaprili4vam na ni6tu. Nqmam jelanie da se glasq i da izlizam sus priqtelkite si. Predi NE be6e taka..! Po cql den grimirvane, glasene, lakirvane, mazane s kvo li ne i ne mi omruzva6e, a sega nqam sili da mina prahosmuka4ka daje. Pff nz kvo mi stava dali trqa da posetq psiholog ili ddzn. Prosto ne e normalno predi mn se haresvah i dr su6to me haresvaha. Sega rqdko nqkoi mi go kazva ili go pokazva. Kvo stavaaa :(

misspurple
05-05-2008, 14:39
При мен това се получава когато съм в ПМС :-D А ти може би си в нещо като "дупка"..но аз пък ако съм ти един 100 процентов приятел бих те извела някъде на клуб или разходка.А ти можеш да промениш нещо в себе си -прическа,солариум,нови дрехи или нещо..което да ти вдигне самочувствието и което те радва,при всеки човек е различно.И излизай! :o

VerryBerry
05-05-2008, 14:39
Въпрос на психична осонова и самовнушение,според мен.Какво те кара да се чувстваш така?

пЛюш!нкаАа~
05-05-2008, 14:45
познато..то и аз не се харесвам.. :?

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 14:46
Mmm predi ne se postigvax mnogo, za6toto iskah dulgi kosi. Stanaha do krusta i izgorqha ot presata.Ot zimata do sega se postrigah 3 puti kato purvite 2 be6e samo vruh4etata, a tozi put ne6to me prihvana i iskah kosata mi da e po-kusa. I e pedq i polovina pod ramenete (ne e mn kusa no vse pak e promqna v pri4eskata). Imam i breton na strani (NE SUM EMO XAX) oba4e az si go slivam s kosata ako se se6tate kato prekara6 prusti ot 4eloto nazad prez kosata. Drehi si kupuvam postoqnno za6toto mi omruzvat. Ot solarium nqmam nujda 6toto burzo hva6tam ten. Da 4uvstvoto ne ne6to podomno na pred menstrualni sindrom samo deto moito produljava 2-3 meseca i stava vse po zle :x VerryBerry i mama kaza 4e e samovnu6enie - nz ne mu razbiram. Ami kara me da se 4uvstvam taka i az nz kakvo. Gledam si snimkite predi - vse edno e dr 4ovek, a ne az :(

misspurple
05-05-2008, 14:51
Мацка,тогава разходи новите дрехи и обувки някъде..просто трябва да излезеш от тая дупка,аз така го наричам.То все едно е капан със самовнушения.Всеки има лоши дни и аз понякога въобще не се харесвам,напоследък особено,ама се справям..никой не е перфектен ,нали?Който не те харесва..на палатка :-P

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 14:57
I kato izlqza e su6toto - pribiram se i pak po4va starata istoriqq... mama kazva 4e moje bi sum v depresiq i kazva 4e e normalna za vuzrastta (15 god) i otdelno i proletnata ymora. nzzz ve4e

misspurple
05-05-2008, 15:04
Споко,наистина е нормално.Просто не се замисляй над нещата толкова много,и аз по някой път като се замисля и се отнееса та от мухата правя слон и е супер объркващо.Хубаво е да има с кого да говориш,смисъл добър слушател,на когото да излееш каквото и ти е на душата-споко ще се оправиш... :-D не се притеснявай и не се впрягай,пролетта винаги е депресираща няква..

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 15:06
Axam prava siii. Ako ima i dr koito se 4uvstvat taka neka da kajat

nightelf4e
05-05-2008, 15:22
хей...ами мисля че горе-долу те разбирам за какво чувство говориш..миналата пролет имах почти същото усещане за света и себе си..наистина най-вероятно е да е просто психика.пролетта така действа попринцип не зная защо..гадно е и никъде не можеш да си намериш място където да ти е хубаво и да се чувстваш както трябва..ами не зная дали при теб ще се получи..ама ето какво ми се случи на мен: съвсем случайно една приятелка ме заведе на една тренировка по кендо да гледаме( това е японски спорт-бойно изкуство с мечове)..както и да е..много се запалих и започнах да тренирам и там срещнах неописуеми, невероятни хора, благодарение на които без да искам се оправих..дори не усетих как..всеки ден не можех да си сваля усмивката от лицето..и до сега е така...при мен беше кендо..не зная от кой град си..и дори дали този спорт ще ти допадне..ама те съветвам да си избереш нещо-било спорт или друго занимание ново с нови хора интересно..и просто да промениш малко обстановката..на мен ми помогна страшно много..дано и при теб е така :-)

CfEtii
05-05-2008, 15:26
Гледах скоро някво предаване за депресията.Според мен си в депресия :-o

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 15:28
Mmm tva za sport 6te go obmislq, no sum ot maluk grad i nqma koi znae kakuv izbor. Predi hodeh na moderen balet, no o6te purviq mesec se otkazax, za6toto mi mina meraka :?

nightelf4e
05-05-2008, 15:54
ами ти от кой град си?..ама който и да е няма как да няма различни занимания такива.. а иначе относно модерния балет..просто ен ти е допаднало..и аз бях пробвала лека атлетика плуване...ама не ставаше..просто обаче има неща които като ги видиш и опиташ и разбираш че са точно за теб :)

Ms.Lonely
05-05-2008, 16:10
Ами , излишно е да казвам , че това не е добър знак ! Но всичко е в съзнанието . Аз не съм кой знае каква красавица , но пък като се погледна в огледалото се усмихвам и си казвам , че съм хубава , без значение дали другите ме смятат за такава . Същото направи и ти ! Погледни се и се усмихни . Ако мислиш , че нямаш повод да го направиш си помисли за нещо хубаво , така усмивката ти поне ще е искрена ! :) Кажи си , че имаш хубаво тяло и прекрасна коса . Помисли си колко ти е чаровна усмивката и колко пленителни очи имаш ! Може всичко да не е чак толкова хубаво , но най-важното е да се опиташ да си възвърнеш самочувтсвието , защото макар то да не е всичко е нужно ! :) :) :)

Irrepresible
05-05-2008, 16:17
виж сега прави неща които те правят щастлива например си купи 1 голям хубав шоколад и ще видиш колко добре ще ти стане загледай се в залеза замисли се за малките неща за хората които те правят щастлива аз също съм на 15 и до сега винаги не съм се харесвала но промених доста неща в себе си направих промени за които не съм си мечтала така че ще ти мине просто се замисли за малките хубавите неща а не за гримове и подобни :grin:

--ФуКлиЧка--
05-05-2008, 16:22
Otiam da si kupq 6okoladdd

Irrepresible
05-05-2008, 16:22
ей сега ще ви постна нещо което ще ви накара да се замислите ако сте в гадно настроение лично на мен много ми помага:Прощалното писмо на Маркес Ако Бог забравеше за момент, че съм една парцалена кукла и ми подареше късче живот, може би нямаше да казвам всичко, което мисля, но със сигурност щях да мисля всичко това, което казвам тук.
Бих придавал стойност на нещата не спрямо това колко струват, а спрямо това, което означават.
Щях да спя малко, да мечтая повече, защото за всяка минута, когато затваряме очите си, губим 60 секунди светлина. Бих продължил, когато другите спираха, бих се събуждал, когато другите спяха. Бих слушал, когато другите говореха и колко бих се наслаждавал на един хубав шоколадов сладолед!
Ако Бог ми подареше късче живот, бих се обличал просто, бих лежал по очи пред слънцето, оставайки непокрито не само тялото си, но и душата си.
Боже, ако можех, бих изписал омразата си върху леда и бих чакал да изгрее слънцето. Бих изрисувал върху звездите с вдъхновението на Ван Гог едно стихотворение на Бенедит, а песен на Шерат би била серенадата, която бих подарил на Луната. Бих поливал със сълзите си розите, за да почувствам болката от прегръдката им...
Боже, ако имах едно късче живот... Нямаше да оставя да премине дори един ден, без да кажа на хората, че обичам, че ги обичам. Бих накарал всеки мъж и жена да повярват, че са мои любими и бих живял влюбен в любовта.
На хората бих посочвал колко грешки правят, като мислят, че спират да се влюбват, когато остареят, без да разбират, че остаряват, когато спират да се влюбват! На малкото дете бих дал крила, но бих го оставил само да се научи да лети. На възрастните бих показал, че смъртта не настъпва в резултат на преклонната възраст, а в резултат на забравата. Научих толкова неща от вас, хората... Научих, че всички искат да живеят на върха на планината, без да знаят,че истинското щастие се намира в начина, по който изкачваш стръмния склон. Научих, че когато новороденото за първи път стисне в малката си длан пръста на баща си, го пленява завинаги.
Научих, че човек бива оправдан за това да гледа другия отвисоко, само когато трябва да му помогне да стане.
Винаги трябва да казваш това, което чувстваш и винаги да правиш това, което мислиш. Ако знаех, че днес би бил последният път, когато щях да те гледам как спиш, бих те прегърнал и бих се помолил на Господ да мога да стана пазител на душата ти. Ако знаех, че това ще бъде последният път, когато те гледам как излизаш от вратата, бих те прегърнал и бих ти подарил целувка. Ако знаех, че това е последният път, когато ще чуя гласа ти, бих записвал всяка твоя дума, за да мога да ги слушам отново и отново. Ако знаех, че тези са последните моменти, когато те виждам, щях да ти казвам “обичам те” и нямаше глупаво да мисля, че ти вече го знаеш.
Винаги има едно утре и животът ни дава и други удобни възможности, за да направим нещата така, както трябва, но в случай, че направя грешка и ни остава само днес, бих искал да ти кажа колко те обичам и че никога няма да те забравя.
Утре-то не е гарантирано за никого – нито млад, нито стар. Днес може да е последният път, когато виждаш хората, които обичаш. Затова не чакай повече, направи го днес, защото ако утре-то никога не дойде, със сигурност ще се разкайваш за деня, когато не намери време за една усмивка, една прегръдка, и беше много зает, за да направиш действителност последното им желание. Дръж тези, които обичаш, близо до себе си, кажи им шепнешком колко много имаш нужда от тях, обичай ги и се отнасяй с тях добре, намери време да им кажеш “извинявай”, “прости ми”, “моля те”, “благодаря” и всички думи, изразяващи любов, които знаеш.
Никой няма да се сети за скритите ти мисли. Поискай от Господ силата и мъдростта, за да ги изразиш. Покажи на приятелите си какво означават за теб.

Ms.Lonely
05-05-2008, 16:50
виж сега прави неща които те правят щастлива например си купи 1 голям хубав шоколад и ще видиш колко добре ще ти стане загледай се в залеза замисли се за малките неща за хората които те правят щастлива аз също съм на 15 и до сега винаги не съм се харесвала но промених доста неща в себе си направих промени за които не съм си мечтала така че ще ти мине просто се замисли за малките хубавите неща а не за гримове и подобни :grin:
Да , наистина е така ! Опитай ! :) :) :)

sky_l
05-05-2008, 16:55
{MooN_FloWeR} mn e hubavo i su6tevremenno nqkak si tujno.Seifnah go i sig,6te si go 4eta 4esto.
Po temata da kaja i az sega se namiram v nqkva depresiq ,nqmam jelanie za ni6to,no dobre ,4e imam nastoi4ivi frs ,koito me karat da izlizazm i ve4e se opravqm.Taka ,4e kolkoto i da ti e tujno ili da nqma6 jelanie za ni6to obadi se na nqkoi fr ,izlezte i 6te vidi6 ,4e 6te ti stane priqtno i ne si samovnu6avai,4e si grozna vseki si ima nqkuf 4ar.
A do tova,4e ne ti go kazvat e 6toto 4ovek izglejda taka kakto se 4uvstva ti kato si kaje6 ,4e si grozna,nqma da ima6 priqtno izlu4vane em 6te izglejda6 vkisnata zatova se usmihni i izlizai.

moninka
05-11-2008, 22:29
Ot na4aloto na novata godina postepenno po4nah da izgubvam samo4uvstvieto si da ne sum dovolna...imam 4uvstvoto 4e s vseki den pogroznqvam i sum ostlabnala mn - 44 kg pri polojenie 4e na men 46-47 mi stoqt dobre...prosto vseki put kogato se pogledna v ogledaloto si namiram po nqkoi nov kusur imam 4uvstvoto 4e zaprili4vam na ni6tu. Nqmam jelanie da se glasq i da izlizam sus priqtelkite si. Predi NE be6e taka..! Po cql den grimirvane, glasene, lakirvane, mazane s kvo li ne i ne mi omruzva6e, a sega nqam sili da mina prahosmuka4ka daje. Pff nz kvo mi stava dali trqa da posetq psiholog ili ddzn. Prosto ne e normalno predi mn se haresvah i dr su6to me haresvaha. Sega rqdko nqkoi mi go kazva ili go pokazva. Kvo stavaaa :(

Мила не всичко е визия! Може би пролетната умора те е хванала! Или просто си втълпяваш :)