PDA

View Full Version : решение на една тъпа сапунена история



nikoi_si
05-05-2008, 16:02
Всичко започна когато най-добрата ми приятелка ме запозна с едно момиче от бившия и клас. С това момиче се сприятелихме и започнахме да чатим по скайп и да излизаме почти всеки уикенд (на кино, на разходки край морето)... Не бяхме сами с нея бяха нейните приятели... Непрекаснато чатехме по скайп и аз усетих че...я харесвам (нещо като любов :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: ). Една нощ и го признах и тя отначало не можа да повярва...помисли че и се подигравам, че не я обичам... Тя ми каза че се нуждае от време... Продалжавахме да излизаме и сичко ок... Но една нощ тя взе да ми говор в скайп че приличам на женчо на гей...че сaм много задрастен..само седя пред web cameraта. Беше изминал месец от това което ми каза...Аз нищо не отговорих праех се че не обращам внимнание... Това продалжи 3 вечера и на ттретатаа ми кипна и и казах всичко което мислех за нея... (вече) Казах и че я мразя, че не я обичам вече и всичко останало тя го прие някак спокойно... Болокирах я и в скайп и в импулс... След 2 дена тя си направила нов акаунт... Каза ми че си е отрязала косата много касо (за да не я харесва никой от чуство за вина)... Каза сащо че много сажалява че едва сега е усазнала че ме обича и че изка да е смен че не може да издаржи далго без да чатим и да се виждаме... Каза че много сажалява че всички нейни приятели я мразят (каза че се е скарала с тях тъка и не разбрах)... Правеше ми се на важна преди а сега.... Да всичко ок..но проблема е че аз и не изпитжам и положината което изпитвах преди кам нея...Сори че ва занимавам с простотиите си :( сажалявам...за тъпата сапунка може би тфа е нормално в живота на 14 годишните лапета :? :? :? :?

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 16:07
прощавам ти, че ме занимаваш с глупостите си ... ти имаш право .. просто си бил искрен .. тя е шубе ... това с косата е било брутално ... бих ти казъл да продължиш напред ... да оставиш това зад себе си ...

ra4ence
05-05-2008, 16:08
:)
Излезте пак, а после реши дали искаш да си с нея. Дай й шанс

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 16:13
:)
Излезте пак, а после реши дали искаш да си с нея. Дай й шанс


и това е вариант :) айде успех ... дай и шанс наистина ... мн е срамежлива явно :o

cinderella_gugutka
05-05-2008, 16:19
понякога 4овек осъзнава какво е имал едва след като го загуби :(
но ... ако ве4е не изпитваш нищо към нея проссто няма смисъл-прецени сам дали има шанс 4увствата ти да се върнат и да бъдеш с нея :)

valentinka_1990
05-05-2008, 16:29
Просто се е осъзнала много късно.Излезте заедно и ти ще усетиш,ако искаш да си с нея,ако не, не се задължавай.

bubbl3s
05-05-2008, 16:48
Malee tq naistina mn e napraila!! Da si otreje kosata na4i naistina i pyka za tebe a ne e prosto taka da se ebava!!! :shock:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 16:50
Malee tq naistina mn e napraila!! Da si otreje kosata na4i naistina i pyka za tebe a ne e prosto taka da se ebava!!! :shock:

:shock: :shock: :shock: трябва да я издигнем в култ

Obsession
05-05-2008, 16:56
Може наистина да и е дошъл акъла със закъснение. Излезте и реши дали искаш нещо от нея все още...

Tazadar
05-05-2008, 17:11
Мноо съм дърт за това което става в 7-ми клас :( Нз и аз какво да ти кажа.... А бе знам ама няма да ти е от полза :D Еми намери си друго девойче, ако това вече не те радва :)

Scarface_
05-05-2008, 17:19
това с косата може да го е решила преди (нещо от типа фешан прическа),може да е само да те лъже че затова го е направила ...тва е 1вото , 2рото приятелите са е оставили т.е. са се скарали ...сама е -още 1 причина да съжалява...не и се доверявай...излез с нея...наговори и такива работи каквито тя на теб т.е да е нараниш ...виж реакцията и ...ако наистина е заболи и кажи че така ти си се чуствал когато тя го е направила ...ако не -тегли и майните... :o

MoHuTo
05-05-2008, 18:15
Може наистина да и е дошъл акъла със закъснение. Излезте и реши дали искаш нещо от нея все още...

Ms.Lonely
05-05-2008, 18:17
Абе , глупости . Нали за това е сайта , за да се занимаваме един друг с глупостите си ! :lol: По темата : Принципно всеки човек има право на втори шанс , но ако чувстваш , че вече не я харесваш няма смисъл да и даваш напразни надежди ! Пък и знае ли човек , може да те лъже че си е отрязала косата и , че се е скарала с приятелите си за да я съжалиш . Всичко е възможно . По-добре се срещнете и ти и кажи какво чувстваш , независимо дали ще я нараниш ...

Ms.Lonely
05-05-2008, 18:21
Malee tq naistina mn e napraila!! Da si otreje kosata na4i naistina i pyka za tebe a ne e prosto taka da se ebava!!! :shock:

:shock: :shock: :shock: трябва да я издигнем в култ
А на тебе минало ли ти е през акъла , че може да лъже за да я съжали ... Щом не са се виждали , а са си писали по скайп и тя му е казала всичко това значи нищо не е сигурно ! :? :? :?

Brutality
05-05-2008, 18:49
ако я харесаш и с къса коса, давай момче ти си :D

CfEtii
05-05-2008, 18:55
Убъркана история..ами излезте ии ако ти трепва нещо,може би още я харесваш.И след срещата прецени искаш ли я още или не,за да не й даваш празни надежди

the_friends
05-05-2008, 19:40
Ех пич.... гадна историйка... както са казали другите преди мен- ако тя тооолкова съжалява, както твърди не ти пречи да излезете и ако почувстваш, че изпитваш поне малко от предишната си тръпка нищо не ви пречи да пробвате. :wink: може и да е искрена, а това, че преди ти е говорила такива неща... може би нейните приятели са говорили против теб- една моя приятелка така скъса с гаджето си, защото неговите "fr" му пълнеха главата с глупости... Пробвай- дано всичко да е с happy end :)

enola
05-05-2008, 20:34
ахахах щом си е отрязала косата явно наистина й пука за теб и ако наистина е вярно ... уцелил си джакпота :-)

DjuDjiTo
05-05-2008, 21:47
ако я харесаш и с къса коса, давай момче ти си :D
+1 :p

YzyrpatoR
05-05-2008, 22:09
Най-вероятно е егоистка и иска да ти отмъсти задето си накърнил егото и.
Сега ще се опита да те накара да и тичаш подир гъза за да се докаже като победителка.
Това е моята версия :-o

punkrock
05-05-2008, 22:17
Е щом не я харесваш вече - не се занимавай.. Особено и след онези глупости, които ти е говорила просто забрави. Да е мислила навреме!!!

asslikethat
05-06-2008, 05:46
abe lapeshki istoriii dai i oshte edin shans puk ko ne stane pone she ste opitali :)

fuck_me_pls
05-06-2008, 06:36
Помисли си дали още имаш чуства към нея ии реши!

davkata
05-06-2008, 16:15
Има три възможности да е едно досадно ему (емо де, ама ему е мн по яка дума особено като се има предвид че умствените способности на емотата и емутата ( вид бягащи птиците ако не сте гледали Дискавъри) са еднакви) , което не се изявявало още. В такъв случай бегай на далече .А и ако е ему ще те намрази каквото и да направиш дори да й пуснеш кат свърши(ще свърши казвам ти го) пак ще те намрази и може да развали приятелството м/у теб и онова момиче което ви е запознало

2) Може да е много ама много силно хлътнало в теб(следователно е хипер лигава и вероятно неможеща да се контролира ) , Тогава излез с нея ,виж какво й става и дали все още я харесваш .Ако не е така може да и откажеш учтиво(много щот иначе ще направи някоя глупост) или да й пуснеш за малко и после да я зарежеш за да й дойде ума в главата (т . е да се проявиш като възпитател ) .Решението зависи и от най-добрата ти приярелка, която ви е запознала ( говори с нея внимателно) Ако пък случайно се получи да се надявам че нямаш нищо против късите коси .

3) Да си прави бъзик тогава и тегли една голяма майна

nikoi_si
05-06-2008, 18:21
ок сдобрихме се но сега тя изка....да и покажа **** си.... омфг дякаш сме в децката градина |(

nikoi_si
05-06-2008, 19:01
OMFG predi malko mi kaza 4e izka da go napravim i az pitam bazika6 li sa i tq nee :( nz prosto na 14 sme i dvamata ne e li mn rano....omfg hora ne se bazikam

Brutality
05-06-2008, 19:10
хахаха вие луди ли сте? защо всички 14 годишни искат да правят секс? леле тия деца в днешно време са пълни идиотчета (нищо лично към никой) ама с къв акъл.........?????????? :-o

Mementomori
05-06-2008, 19:20
Поговорете и си изяснете чувствата и отношенията!Обясни й,че вече не изпитваш същите симпатии и готово,а другите ти коментари явно се шегуваш!

nikoi_si
05-06-2008, 20:54
Поговорете и си изяснете чувствата и отношенията!Обясни й,че вече не изпитваш същите симпатии и готово,а другите ти коментари явно се шегуваш!

da we de da be6e 6ega

davkata
05-06-2008, 20:59
т. е. не сте се сдобрявали и още имаш шанс да избягаш жив от историята бтв с колко къса коса е и каква музика слуша

cinderella_gugutka
05-06-2008, 21:08
OMFG predi malko mi kaza 4e izka da go napravim i az pitam bazika6 li sa i tq nee :( nz prosto na 14 sme i dvamata ne e li mn rano....omfg hora ne se bazikam
:lol: ОМГ-сори,ама пр ти е малко ... луда :lol:

nikoi_si
05-06-2008, 23:00
т. е. не сте се сдобрявали и още имаш шанс да избягаш жив от историята бтв с колко къса коса е и каква музика слуша
слуша тфа което и аз слушам: paramore, 30 sec to mars....i tei natatak

ziky
05-06-2008, 23:09
Осъзнаваш колко много обичаш нещо и ти липсва след като го загубиш..може и да не е така в случая само че ендо щи кажа приятел..сичко се връща след време....независимо кога как и по какъв начин..всичко се връща..помни...един път изживяно нещо адски трудно може отново да се почувства или изживее...само че дори и да не сезамисляш идва време в което вече е късно...от личен опит ти казвам...не се ебавай с чувствата на другите...всичко се връща...

5StaR
05-07-2008, 00:33
сажалява сажалява сажалявам

Уат дид иу сей?