PDA

View Full Version : Зодии,съвместимост-любов



alehole
05-05-2008, 16:36
Вярвате ли в зодиакалните съвместимости .. и ако харесвате някой много бихте ли се пробвали въпреки че се казва че вашите две зодии нямат съвместимост..че неможете да сте заедно или ако опитате ще свърпи бързо ? На какво мнение сте ?

MemoRieS
05-05-2008, 16:38
Аз лично не вярвам, че има такава съвместимост. Даже сега харесвам момче, и зодийте ни, напълно се отричат, пише че не можем да се разбираме.. но въпреки това се страхувам от това.. да не би пък да е вярно.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 16:41
не вярвам :?

alehole
05-05-2008, 16:43
Аз лично не вярвам, че има такава съвместимост. Даже сега харесвам момче, и зодийте ни, напълно се отричат, пише че не можем да се разбираме.. но въпреки това се страхувам от това.. да не би пък да е вярно.
Хахха ужас !!! И аз си харесвам един и сме противоположни според зодиите и ми е кофти дали не е вярно (тъпо ама :( )

Tazadar
05-05-2008, 16:58
Зодиите не трябва да са проблем, за това хората свободно да правят секс по между си :)

pampers
05-05-2008, 17:03
ми от части вярвам от части не.. със сегашния ми приятел не сме съвместими но за сега вървят нещата дано и за напред да е така :D :P

MoonAngel
05-05-2008, 17:05
Просто е - ако зодиите "говорят" добре им вярвай, ако не - не вярвай и всичко ще е ок. :)

valentinka_1990
05-05-2008, 17:06
Аз вярвам,но това според мен не е причина да се откажа от даден човек.Сега има едно моче...ееееее всъщност вече мъж,който много харесвам,пише,че няма никакво сходство,постоянно се караме,но не можем един без друг.
P.S.Интересна тема :)

Obsession
05-05-2008, 17:08
Ако харесвам някого много определено бих пренебргнала зодиакалните препоръки ;)

plmn
05-05-2008, 17:10
Много от работите отнасящи се до моята зодия (скорпион), са си верни.Така чееее...може би има нещо вярно във всичко....но по-скоро не бих се повлиял ако зодиите са ни несъвместими. :-D

valentinka_1990
05-05-2008, 17:14
Има http://www.atilabs.hit.bg/ от тук можете да си изтеглите програмка наречена Z info,казва всичко за зодията,а ако имате цялото ЕГН казва и всичко характерно за човека.

hahavteen
05-05-2008, 17:20
От значение не е само слънчевата зодия. :? Аз съм лъв а имам доста приятели(и момчета и момичета) които са риби а уж не си подхождаме. Астрологията не е толкова просто нещо.

snowwhite_queen
05-05-2008, 17:40
Много често и самите зодии се различават. Някъде пише, че въздушните знаци напр. се разбират с огнени, на друго място с други въздушни и т.н. Аз съм везни и по едно време се бях вманиачила по хороскопа :-s , но повярвай ми няма никаква полза от това да се доверяваш на някакви измислени астролози, ако наистина харесваш някой изобщо не чети хороскопа, а вярвай на инстинктите си. :) (освен това не зависи само от главната зодия има поне още 2 8-) ).

1nnocenT
05-05-2008, 17:54
alehole тфа са пълни глупости ако се обичате никакфи зодии няма да ви спрат :) ае успех :-) :-) :-)

fuck_me_pls
05-05-2008, 18:00
не вярвам тва са глупости

Lekov
05-05-2008, 18:03
не вярвам :? +1

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-05-2008, 18:06
Ето твърденията за зодиите и любовната съвместимост са такива врели-некипели, че нямам думи просто. :? Аз съм лъв, приятелят ми близнаци, на половината места не пише, че сме съвместими. По китайския календар сме съответно овца и кон и уж си пасваме, ама по тази логика аз си пасвам с всеки един, който е 1 година по-голям от мен. :-o От друга страна един съученик - водолей, беше адски влюбен в мен, аз пък се бях зарибила по друг, само че по-голям "водолей"; навсякъде пишеше, че водолей и лъв си пасват, но нито при едното, нито при другото върза.
Това, че някъде си пише, че еди-кои си зодии си подхождат, а други не, са трънки и глогинки. Има и хора даже родени на един ден, но с коренно различни характери. Всичко е относително...

hahavteen
05-05-2008, 18:09
Има и хора даже родени на един ден, но с коренно различни характери.

Часът и мястото където са родени също имат значение :)

dark234
05-05-2008, 19:15
palni gluposti

moon_flower
05-05-2008, 20:32
Вярвам,защото го изпитах.Мразя близнаците! :D От край време имам лош опит с тях... то си ми го и пишеше в хороскопа,ама кой да гледа... :lol: :lol: :lol:

soulja_girl4e
05-05-2008, 20:35
Вярвам,защото го изпитах.Мразя близнаците! :D От край време имам лош опит с тях... то си ми го и пишеше в хороскопа,ама кой да гледа... :lol: :lol: :lol:
az sy6to! :razz: :razz: :razz:

VinDiesel
05-05-2008, 20:36
Всичко е до характер

FiRe_LaDy
05-05-2008, 20:39
Не вярвам в такива неща .... дори не им обръщам внимание.Това,че примерно пише,че зодиите ни а несъвместими - не може да ме накара да се откажа от дадено момче :)

moon_flower
05-05-2008, 20:40
moon_flower написа:
Вярвам,защото го изпитах.Мразя близнаците! От край време имам лош опит с тях... то си ми го и пишеше в хороскопа,ама кой да гледа...

az sy6to!

Верно ли ? :lol: :lol:

jugulator
05-05-2008, 22:29
не вярвам тва са глупости Искаш ли да ми станеш любовница ?

DjuDjiTo
05-05-2008, 22:31
Просто е - ако зодиите "говорят" добре им вярвай, ако не - не вярвай и всичко ще е ок. :)

+1

ElisaDay
05-05-2008, 23:05
Не вярвам много ..

vesinka91
05-06-2008, 04:32
Emi az nevqrvam no priznavam 4e ponqkoga poznavat no tva e slu4aino i super rqdko :D no poprincip v edna vryzka kakvo shte se slu4i zavisi samo ot teb i 4oveka s kogoto si :) taka4e az nevqrvam v zodiite

alehole
05-06-2008, 07:07
Xaxa mersi na vsichki za mneniqtaaa :-) :-) Qsno e che nqma da se vulnuvam poveche ot horoskopi :D

Manic_Panic
05-06-2008, 07:23
Що за побъркан тип трябва да си, за да се откажеш от някого, защото така пише в хороскопа...
Това не е суеверие, това не е побърканост... не знам какво е :shock:

иначе има истинност в зодиака... но не и в този секундния по БиТиВи... астрологията е много сложен материал и относително нещо...

Denchoy
05-06-2008, 07:26
Зодиите са глупаво нещо, само могат да ти развалят удоволствието от това, че например някой те е харесал, пък и от къде накъде звездите ще ми се бъркат в личния живот :D

VerryBerry
05-06-2008, 07:56
Не че не вярвам,но не мисля,че щом някъде са написали че лъв и рак не се съвместяват непременно започвам да отбягвам раците..или рибите..или който и да е...Може и да е вярно,но предпочитам да не се разочаровам от зодията като цяло,а само от човека :-D

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-06-2008, 08:45
Има и хора даже родени на един ден, но с коренно различни характери.

Часът и мястото където са родени също имат значение :)

Пак не вярвам, че хора, които са родени в едно отделение на един и същи ден, могат да са близнаци по характери. Например аз си чета хороскопа, но не вярвам много-много. 1. - защото в 20 вестника и списания ще имам 20 различни съдби през деня и не може всички да са верни; 2. - не мисля, че може с такава лекота да се предрече съдбата на 1/12 от хората по света...

alehole
05-06-2008, 09:10
Има и хора даже родени на един ден, но с коренно различни характери.

Часът и мястото където са родени също имат значение :)

Пак не вярвам, че хора, които са родени в едно отделение на един и същи ден, могат да са близнаци по характери. Например аз си чета хороскопа, но не вярвам много-много. 1. - защото в 20 вестника и списания ще имам 20 различни съдби през деня и не може всички да са верни; 2. - не мисля, че може с такава лекота да се предрече съдбата на 1/12 от хората по света...
Ymno kazano 8)

Manic_Panic
05-06-2008, 10:21
Има и хора даже родени на един ден, но с коренно различни характери.

Часът и мястото където са родени също имат значение :)

Пак не вярвам, че хора, които са родени в едно отделение на един и същи ден, могат да са близнаци по характери. Например аз си чета хороскопа, но не вярвам много-много. 1. - защото в 20 вестника и списания ще имам 20 различни съдби през деня и не може всички да са верни; 2. - не мисля, че може с такава лекота да се предрече съдбата на 1/12 от хората по света...
Хороскопите в споменатите вестници и списания са абсолутна простотия... Това дето го пише там и аз мога да го съчиня...

Нещата не са чак толкова конкретни... и с хороскопите не се предначертава ничия съдба, по скоро се опоменава характерът и типът човек. В най-обчите ситуации с какво внимание и как би реагирал, от какво да се пази... да се пази защото примерно от самият човек, не се очаква да го е грижа за нещо, а то да има влияние в/у него... и такива обчи неща...
За това се правят индивидуални хороскопи, по простата причина, че няма напълно еднакви хора...
Ролята е на звезди, планети, луна...бла бла... демек астрологията :)

ghostwisper
05-06-2008, 10:32
мда доста вярвах на такива неща .. даже се бях вманиачила .. и сега си забранявам да си проверявам хороскопа и този на бившия ми приятел .. така де .. не вярвам в такива неща,само главоболия ми донесоха .. а писаха,че близнаци и лъв са супер подходящи - да ама не .. :(

FreeSpirit
05-06-2008, 10:40
Аз понякога вярвам на зодиите, понякога не :grin: :grin: :grin: :grin:
С гаджето ми сме еднаква зодия(Лъв) и на мн места пише, че партньори от тая зодия не са съвместими, защото самата зодия е властна.
От друга страна Лъва е склонен да прави компромиси, което помага и е мн важно в една връзка м/у Лъвове - ае добре сме си ;)

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2008, 10:50
Абе, по принцип следя зодиакалната съвместимост, ама сега ако според зодиака не си допадаме, няма да се откажа ей тъй... но пък ще ми стане тъпо, че 'звездите не ни подкрепят'.. :-D Бе глупости. Не си го слагай толкова на сърце, ако има няк'ви разминаванки с чувствата ви и зодиите ви. ^^ ;)

machoka
05-06-2008, 10:58
Звездите могат да ми целунат.. магическият жезъл :-o

Това ми е мнението по темата.

Wrathchild
05-06-2008, 11:03
От значение не е само слънчевата зодия. :? Аз съм лъв а имам доста приятели(и момчета и момичета) които са риби а уж не си подхождаме. Астрологията не е толкова просто нещо. А, най-накрая някой да се сети... влияние имат и асценденти, самото разположение на ВСИЧКИ планети и т.н. Аз като съм рак, пък нямам много общо с описанията, какво? :D

sh3_1s_7h3_0n3
05-06-2008, 11:09
Звездите могат да ми целунат.. магическият жезъл :-o

Това ми е мнението по темата.


Циник! :o

machoka
05-06-2008, 11:36
... но реалист.

tqnko1
05-06-2008, 11:38
невярвайте, че някой на милиони светлини години може ви предвиди каквото и да е :D (че и то предмет) ^^

alehole
05-06-2008, 13:01
Blagodarq vii teenoveeee :-) :-) :-) :-)

holys
05-06-2008, 17:50
може би има малка истина в зодийте,но в повечето случай по-голямо значение има средата на развитие на човек тя изгражда характера а не зодията затова не вярвам особено,но това не пречи да си проверявам именно хороскопа интересно ми е да ги чета тия глупости