PDA

View Full Version : Пъпки, коса и гърди



adizitk1
05-05-2008, 17:44
Sajelqvam,4e ne pi6a na kirilica,no nz kak da go prevklu4a 6tot sam s dr operacionna sistema,no kakto i da e 8-) .Kakvo da napravq,za da premahna papkite po liceto si?Az polzvam salicilov spirt,nqkakvi gelove na AVON i edno toaletno mlqko na EVTERPA.Nqmam mnogo papki,no sam vijdala na moqta vazrast hora,koito nqmat nito edna papka po liceto si-kak go postigat :? ?Kolkoto do kosata-predi nqkolko meseca q otrqzah,sega mi e mnogo malko nad ramenete,mnogo sajalqvam,4e q podstrigah i ne znam kak da q nakaram da raste po-barzo :( .Nqkakvi mazila li,nqkni specialni 6ampoani,balsami,maski li...ne znam! :( A za gardite-kak da napravq taka,4e da izglejdat po-golemi :oops: ?Ima li nqkakav specialen model bluzi ili sutieni?Molq vi pi6ete samo izprobvani ot vas ne6ta i mnogo se izvinqvam ako ima i drugi takiva temi :) .
p.p.Az sam momi4e na 12.Ne mi kazvaite,4e sam malka za gardite,prosto opi6ete svoq opit,pls. :)

Редактирано от ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

MaDdNeSs_GirL
05-05-2008, 17:45
А защо , мило дванадесетгодишно момиченце не разгледаш из форума? Има хиляди коментирани теми!

По темата, крем Витасин от аптеките, струва 3 лв, чудесен е !

enola
05-05-2008, 17:54
За косата:хининова вода,витамин А
За гърдите: сутиен с големи подплънки
За пъпките е хубаво кожата да се почиства всяка вечер с тоалетно мляко,тоник,някакъв гел за измиване и след това да се маже със салицилов спирт

Dark_Angel_F
05-05-2008, 18:03
За пъпкире всеки е различен . Например имам 2-3 приятелки които нямат нито една пъпк апо лицето си , а на други лицата и гърбовете им са не решето ...Аз ползвам скъпа козметика за лице ( Гел и Матиращ крем за лице марка Sebium които ми излзиат 50 лева двете ) и ходя на козметик рпезз ралични периоди от време и въпреки това имам тук таме пъпки по лицето и доста черни точки , адори и по раменете имам...А за останалите неща за ксаот а идея си нямам , но за гърдите ИМАШ МН ВРЕМЕ аз когаот ях на 12 бях плоска като дъска така че нямаш з акво да се притесняваш.

Ch0K0_bArBiE
05-05-2008, 18:10
За косата:хининова вода,витамин А
За гърдите: сутиен с големи подплънки
За пъпките е хубаво кожата да се почиства всяка вечер с тоалетно мляко,тоник,някакъв гел за измиване и след това да се маже със салицилов спирт

nap1lno s1glasna... poslu6ai mackata :grin:

Obsession
05-05-2008, 18:11
За пъпките - само на 12 си, сега влиаш в пубертета, а около теб има хора, които още не са навлязли в този период. Замисляла ли си се, че може за това да нямат пъпки 8-) И не само това, всяка кожа е различна. Аз лично си мия лицето с терапия за пъпки на Ейвън и вечер се мажа с хидратиращ крем на същата фирма. И кожата ми е гладка, понякога излиза по някоя гадина, ама бързо се маха.
За гърдите - вземи си сутиен с дебели подплънки (не забравяй, че не трябва да прекаляваш, защото е смешно на 12 да си като Памела ;) ).
Косата си можеш да подхранваш с винамини и да ползваш хума или хининова вода, те помагат за по-бърз растеж.

CfEtii
05-05-2008, 18:32
Нз друго,но ти препоръчвам да не взимаш кремове за лице ,тоници и такива от Ейвън.Аз на нито един свестен продукт от тоя сорт не съм попаднала.А за косата,гърдите..енола ти каза :)

Ms.Lonely
05-05-2008, 18:34
За пъпките : Аз също съм на твоята възраст и се грижа за кожата на лицето си ето така : Всяка вечер си измивам лицето с тоалетен сапун (не този с , който си мия тялото естествено ) . Почиства кожата ми много добре , но я изсушава . След това си мажа лицето с крем "Здраве" . Така кожата ми е хидратирана и чиста . Нямам нито една пъпка да не чуе дявола !
За косата : Незнам какво да ти препоръчам за да порастне по-бързо . Просто чакай и си прави различни прически с ластичета и шнолки !
За гърдите : Повярвай ми не е нужно да изглеждат по-големи . Принципно по-големите деколтета оптически оголемяват бюста , но те не са за момиче на нашата възраст ! :wink:

the dark angel
05-05-2008, 18:43
За пъпките, аз лично никога съм нямала много но от време на време ми илизаха по няколко и то как започнах да си правя маска с тирци и отказах сладкото почти напълно лицето ми се изчисти доста! А относно гърдите малко е смешно на 12 год да имаш огромен бюст и да си слагаш подплънки за да постигнеш ефекта.... [-X Единствения ефект който ще постигнеш е да се изложиш. Косата с каквото и да я мажеш насила няма да порасне, ще се наложи да я почакаш.

LipSoFAnAnGel
05-05-2008, 18:49
И аз съм на мнението, че продуктите на ейвън за пъпките са голям боклук нямат никакъв ефект...Много зависи от кожата ти..понякога и на мен ми става пъпка тук там , но все пак сме в пубертета...тези, на който не им стават трябва да благодарят на Господ, че ги е дарил с хубава кожа.иНАЧЕ аз всяка вечер се мия с един тоник на EVELINe pure control много ми харесва вътре има силицилова киселина също преди това си измивам лицето и с пяна за лице на Garnier и си намазвам лицето след това с ампула витамин Ц премахва червенината от махналите се пъпки, а 2-3 пъти в седмицата си правя отлепваща маска на orifllame и си мия лицето с ексфолиант на Garnier 2 in 1 :)За гърдите още си малка слагай някакъв сутиен с подплънки, но ако нямаш още недей слага няма смисъл да стои празен и да се излагаш

xXxScreamxXx
05-05-2008, 19:23
Ch0K0_bArBiE на тоз пик Хилари е мн хубавка :) ;)

TopTa
05-05-2008, 19:56
vseki e razli4en, vsqka koja e razli4na! kato navliza6 v poberteta e normalno da ima6 pupki, daljat se na hormonalna osnova!redovno po4istvane, spirt ili nqkva dr kozmetika 6te ti pomogne da gi durji6 pod kontrol. za kosata ... pii mn vitamin B. a za gardite ... nemoje da o4akva6 na 12 da ima6 koi znae kolko mn! no 6arenite drehi s figurki i formi4ki otvli4at pogleda i ne si li4i kolko sa golemi!

adizitk1
05-09-2008, 19:13
Blagodarq mn na vs,koito mi otgovoriha.Stra6no mn mi pomognahte i pak mn blagodarq ;-) !

LovePoisoned
05-09-2008, 19:19
Аве недей с тези подплънки... няма да ги накараш да растат. Само ще излъжеш себе си. ;)
Гърдите ти има къде-къде да растат. Още си на 12 и поради хормоналния дисбаланс при някои растежът на циците се забавя, но всичко ще се нормализира. :grin:

Успех и умнатааа! :)

DisciplineAndOrder
05-09-2008, 20:01
за циците- много боза...
за пъпките-мажи ги с урина
за косата- гола глава и ше ти порасне по-мекичка и красивичка след това

Carmen_Kass
05-09-2008, 20:09
пъпки-Измиващ гел,Акне аут или Зинерит в комбинация със Скинорен

коса- Стимулант за коса Икаров(4-5 лв) + някакви ампули(2-3лв),продават се във всеки магазин за козметика.

гърди- като си взимаш сутиен търси модел: Push-up (Пуш-ъп)...в които и магазин за бельо да попиташ НЕ възможно е да го нямат.

Liar
05-09-2008, 20:24
пъпки-Измиващ гел,Акне аут или Зинерит в комбинация със Скинорен

коса- Стимулант за коса Икаров(4-5 лв) + някакви ампули(2-3лв),продават се във всеки магазин за козметика.

гърди- като си взимаш сутиен търси модел: Push-up (Пуш-ъп)...в които и магазин за бельо да попиташ НЕ възможно е да го нямат.
Подкрепям.Само че Зинерита виждам че вс тръгват да го ползват но не знаят че не е `лек`продукт и може да ви донесе последствия които едва ли искате.Потърсете първо инфо в нета.Също така вит А ускорява растежа.Приеман вътрешно обаче увеличава апетите.

st1ka
05-09-2008, 22:21
За косата:хининова вода,витамин А
За гърдите: сутиен с големи подплънки
За пъпките е хубаво кожата да се почиства всяка вечер с тоалетно мляко,тоник,някакъв гел за измиване и след това да се маже със салицилов спирт

+1

sladoledka
05-10-2008, 12:24
Meanwhile ,,,такия като тебе имат повече шанс за гадже от някоя перфектна мацка,,,парадокс затва просто не се притесняяяяй ,,,,be happy и тва е :P :P :P :P :P :P

adizitk1
05-11-2008, 11:59
за циците- много боза...
за пъпките-мажи ги с урина
за косата- гола глава и ше ти порасне по-мекичка и красивичка след това
Помолих тези,които нямат намерение да ми помогнат да си запазят критиките за себе си!

varnen4e
05-11-2008, 12:37
За пъпките ще ти препоръчам да зи вземеш- Зинерит. Много е ефикасен и общо взето вече е признат от голяма част от форума.

За косата ще ти напиша една маска, която ускорява растежа. Ппави си я веднъж на около 2 седмици:
2 с. л. - хума
1 с. л. - алкохол
2 с. л. - зехтин
1 - жълтък

Смесваш ги- мажеш се, след което слагаш шапка за баня и отгоре някаква кърпа, за да ти се загрее повече главата и да има по- голям ефект маската.
След което стоиш около 1.30- 2 часа и измиваш.
Има ефект.

А за гърдите... вземи си някакъв сутиен с подплънки, нещо такова.. знам ли...

sweatkiss
05-11-2008, 14:06
Чувала че това Травитаминол помагало за разтежа на косата(но не съм го пробвала лично).А относно гърдите има едни силиконови сутиени с които няма как да ти е изглежда празен сутиена щото се залепват за кожата и плюс това е без презрамки и може да се носи на всичко и още един плюс -не е скъп.Ето виж http://asseenontv.bg/getimg.php?s=img&prodid=247&big=1, http://k8tv.com/getimg.php?s=img&prodid=149&big=1.Е аз си купих такъв и съм много доволна.А относно пъпките немога да ти препоръчам ,но иди в някой аптека и попитай.Дано съм ти била полезна... :-)

amour4eto
05-12-2008, 05:46
Бъди спокойна,може би се развиваш по-бързо от останалите деца,аз когато бях на 12 също нямах пъпки,сега са малко.Мога да ти помогна само относно въпроса за големите гърди,продават се сутиени със ''ортопедични подплънки'' аз лично имам такъв,и той повдига гърдите и така изглеждат по-големи

LitTlE_BeBsIiI
05-12-2008, 07:16
За пъпките: Зинерит!Това е най-доброто....нищо друго не действа като него.
За косата:Нито хининовата вода,нито витамина А помага,и двете неща съм ги прилагала с месеци....а има и друго,витамин А е адски вреден.Потърси в нета информация за него и си помисли ще го пиеш ли пак...аз като разбрах какъв е и веднага го спрях.
За бюста...Купи си сутиен по-малък размер и силиконови подплънки :)

ifcheTyYyYy
05-12-2008, 12:18
За косата:Шампоан Милва с хинин -май такъв беше
За гърдите: виж за ортопедичен сутиен (незнам дали се пише така :-D
За лицето: всяка вечер си слагай някакъв лосион за пъпки и на сутринта го измивай :) :) :)

kuklichka_bg
05-12-2008, 12:40
А защо , мило дванадесетгодишно момиченце не разгледаш из форума? Има хиляди коментирани теми!

По темата, крем Витасин от аптеките, струва 3 лв, чудесен е !
ДРАЗНИШ НА МАХ ВЪРВИ ЗЛОБЕЙ ДРУГАДЕ пффф..... пача

По темата аз нямам пъпки,но ползвам cleand and clear garnier3v1 acne out и дневен крем на AVON :wink:

klamer4e
05-12-2008, 13:45
Щом на 12 се страхуваш за пъпките не знам какво ще стане като навършиш 14.. :-o
Лицето: не използвай продукти на Ейвън.. Не са ефективни, освен ако не е някой от геловете за почистване.. Иначе освен почистване не премахват особено много пъпките. Acne Out са добри, но не ако кожата на лицетото ти е твърде чувствителна като мойта. В такъв случай ще получиш изгаряния по цялото лице и пъпките ще се превърнат в огромни рани... Иначе другите ти дадоха достатъчно съвети. Но ако наистина имаш чувствителна кожа, по-добре не бързай да я мажеш с каквито и да е мазила, защото само влошават нещата. Аз откакто спрях да ги използвам, се мия само с вода и по кожата ми рядко има "гейзери"
Косата: Хининова вода. Аз лично съм я ползвала и наистина има ефект. :)
Гърдите: Ами никога не съм имала този проблем, но би трябвало сутиените с подплънки да вършат работа.. :) От онези дебелите подплънки :)

YaNcHeToOo
05-12-2008, 13:49
За пъпките - само на 12 си, сега влиаш в пубертета, а около теб има хора, които още не са навлязли в този период. Замисляла ли си се, че може за това да нямат пъпки 8-) И не само това, всяка кожа е различна.

Само, че не влиза сега в пубертета, влязла е преди 2 години!!!!!

YaNcHeToOo
05-12-2008, 13:56
За пъпките : Аз също съм на твоята възраст и се грижа за кожата на лицето си ето така : Всяка вечер си измивам лицето с тоалетен сапун (не този с , който си мия тялото естествено ) . Почиства кожата ми много добре , но я изсушава . След това си мажа лицето с крем "Здраве" . Така кожата ми е хидратирана и чиста . Нямам нито една пъпка да не чуе дявола !
За косата : Незнам какво да ти препоръчам за да порастне по-бързо . Просто чакай и си прави различни прически с ластичета и шнолки !
За гърдите : Повярвай ми не е нужно да изглеждат по-големи . Принципно по-големите деколтета оптически оголемяват бюста , но те не са за момиче на нашата възраст ! :wink:

А ти въобще имаш ли акне?
:razz:

Cookie_
05-12-2008, 16:29
За пъпките опитай GARNIER 3 in 1 аз ползвам такъв и съм доволна премахва черните точки ;) Аз също съм на твоята възраст но нямам проблеми с гърдите ( даже често се случва да казват , че са големи ) но има сутиени Push - up , мисля , че някой спомена за тях ... Страхотни са ... не са много скъпи ;) а зааа косата и моята е къса и стоя и я чакам да порасте ! Най - ефикасното решение ! :)

i_hate_you_but_i_love_you
05-12-2008, 17:57
За кожата на лицето.. хората ти казаха доста продукти.. аз ще ти препоръчам крем Garnier Pure A , който съдържа силицинова киселина + цинк :) аз го използвам от 2 месеца някъде и съм много доволна :) става и за основа за грим.. мн е добро :)