PDA

View Full Version : Колко са точни тестовете за бременност



Baby_Bianka
05-05-2008, 19:41
Здравейте!искам да питам според вас до колко са точни тестовете за бременност и по-точно Test Sure Check.дали наистина дава повече от 99%
сигурен резултат.защото този месец цикълът ми закаснява вече с 5 дни.а имам от 4 години и до сега никога не ми е закаснявало.затова си направих тест,резултата беше отрицателен,но от тогава минаха 3 дена и още не ми е дошло :(:(:( Моля ви пишете

sh0shinka
05-05-2008, 20:27
napravi si pak test a inache Sure Chek e mnogo dobur test ne sam chuwala oplakwaniq ot nego ili greshni rezultati noo vse pak me samnqwa da dawa poweche ot 99% ... naprawi si oshte edin test

sladkъ_mackъ
05-05-2008, 20:37
Здравейте!искам да питам според вас до колко са точни тестовете за бременност и по-точно Test Sure Check.дали наистина дава повече от 99%
сигурен резултат.защото този месец цикълът ми закаснява вече с 5 дни.а имам от 4 години и до сега никога не ми е закаснявало.затова си направих тест,резултата беше отрицателен,но от тогава минаха 3 дена и още не ми е дошло :(:(:( Моля ви пишете Можв би ти закъснява от притеснение :) И е нещо нормално.Мен преди време не ми беше идвало от 2/3 месеца и мислех,че ми има нещо,но една приятелка каза,че пък на нея й се е случвало да не й идва по 6 месеца,а е девствена.. Такаче това закъснение може да се дължи на това :) Аз също тогава си направих Sure Check ,беше отрицателен,успокоих се и ми дойде скоро ;)

Bon_bOn_ChE
05-05-2008, 20:40
Ами доста са сигурни...Бъде спокойна,щом е отрицателен...Както каза по-горе sladkъ_mackъ може и от притиснение да ,тъй че спокойно :)

Baby_Bianka
05-06-2008, 10:11
Ами аз доста се успокоих когато видях резултата,но все още не ми идва и вече не знам какво да правя.:( най-добрата ми приятелка също казва че може да не ми идва от притеснение и все пак...до сега не ми се е случвало:( И все пак много ви благодаря!!!

rakiQ
05-06-2008, 10:13
вземи си един обикновен тест и отново Sure Chek и такам...

x3eme
05-06-2008, 10:18
be po princip sa to4ni ama po dobre potursi otgovora ot lekar :)

beb4eto0o
05-06-2008, 11:46
99% to go pi6e na vseki test :-)

ObScuReNikoQ
05-06-2008, 11:56
най-вероятно всичко ти е на ред. ако си толкова пртеснена си направи още един тест. и все пак кога за последно си правила секс? ако е било точно преди последния ти цикъл си струва да посетиш гинеколога, дори просто така за профилактика! ;) споко

WaKo
05-06-2008, 12:27
Щом си го направила след като ти е закъсняло би трябвалото 99те % на опаковката да важат. Така че спокойно. Направи си още един тест да се успокоиш напълно. Но по-важнотое е - имаш ли причина да се притесняваш? Защото ако си правила само безопасен секс, тогава просто те гони параноя

Baby_Bianka
05-06-2008, 15:15
Ами лошото е че сексът не беше безопасен,а и беше точно по време на овулацията ми,затова се притеснявах.Но пък си взех много голяма поука и вече няма да върша необмислени неща!!!Много ви благодаря,вече съм по-спокойна! :smt023 ;-) ;-) ;-)

krem4et0
05-06-2008, 15:27
Не е напълно точен, особено негативни неща съм чела за Шуър чек. Жената е брменна, а тестът е отрицателен. Просто си направи друг тест от друга марка.

mimi6500
05-15-2008, 08:05
искам да ви попитам какво значи ако едната линийка е червена с смисъл е по тъмна от другата която с бледо розово?
направих си и друг след 48 часа и пак това е едната е червена другата розова
някой ако знае да каже какво зна4и-бременна ли съм или не?
мерси много