PDA

View Full Version : Подарък за момиче



Red-Bull132
05-05-2008, 19:48
Скоро едно момиче има РД и нз какво да и взема.Проблема е че от скоро сме малко повече от фр а нз к'во да и зема.Сумата с която разполагам е 20-30лв.Не съм гледал точния форум защото бързам


10x

iiirish
05-05-2008, 19:54
какво значи "малко повече от приятели"? то или сте гаджета или просто познати, средно положение няма. гледай първо да си изясниш какви сте и тогава питай за подарък, защото двете неща са много различни.
ако стигнеш до решението ( :-D ), че сте само добри познати можеш да й подариш някое сувенирче; ако стигнеш до другата крайност хубав подарък би била примерно някоя сребърна гривничка, парите определено ще ти стигнат, че даже може и да останат, в зависимост колко е масивна

Chacho
05-05-2008, 20:12
Плюшена играчка.Потърси NICI в бг гуугъла ;)
Гледай да не се изхвъргаш много,щом сте малко повече от приятели,предполагам че не ходите от отдавна.

gPa3HuTeJl
05-05-2008, 20:29
Една кутия тампони О-БИ и да се радва..

enola
05-05-2008, 20:30
плюшена играчкаааа :grin:

skatemore
05-05-2008, 20:35
квото и да е само да нее белио преди да си спал с нея!

учи се от грешките на другите :?

Snitch
05-05-2008, 21:12
Една кутия тампони О-БИ и да се радва..
i edin lastik za kosa

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 21:15
плюшка ... с мила картичка ... като за начало :( ти я познаваш най-добре

BurnInMyLight
05-05-2008, 21:17
Семки някфи ;-) ...нещо,което ще и остане за спомен и след партито...боклуците по килима :razz:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-05-2008, 21:18
Семки някфи ;-) ...нещо,което ще и остане за спомен и след партито...боклуците по килима :razz:

трябва да се смея ли ?!

BurnInMyLight
05-05-2008, 21:27
Семки някфи ;-) ...нещо,което ще и остане за спомен и след партито...боклуците по килима :razz:

трябва да се смея ли ?!
Не е задължително ;-) споделям опит...получавал съм такъв подарък ;) ама след като ти подарят тоалетна хартия,семките са логичен отговор...

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-06-2008, 07:24
356856 такива теми... И защо всички си мислят, че авторът познава момичето "най-добре", нали отскоро са заедно, а и ако я познаваше добре, нямаше да пита други за подарък...
Защо не й вземеш някое бижу, което да й напомня на теб? Сребърна верижка със сърчице. А ако искаш подобно и намериш подходящо, може да вземеш едно сърчице от онези, които се разделят. Да й подариш едната половинка заедно с хубава верижка, а другата да й кажеш, че ще си я запазиш, за да може медальончето по-силно да й напомня любовта ти или нещо...
Можеш да й вземеш шоколади - толкова, колкото са годините й, и да кажеш, че те може да са сладки, но тя е по-сладка.
Ако случайно си разбрал дали е фен на някое детско филмче - на Дисни да речем или на Мечо Пух, може да й вземеш някоя голяма илюстрована книжка, свързана с него.
Ако си пада по релаксацията, може да й вземеш ароматни свещи и шишенца с есенции.

Трябва да призная, че досега не ми се е случвало да търся подарък за момиче, което не познавам до болка добре. :? Затова съжалявам за не особено оригиналните предложения...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 07:25
356856 такива теми... И защо всички си мислят, че авторът познава момичето "най-добре", нали отскоро са заедно, а и ако я познаваше добре, нямаше да пита други за подарък...
Защо не й вземеш някое бижу, което да й напомня на теб? Сребърна верижка със сърчице. А ако искаш подобно и намериш подходящо, може да вземеш едно сърчице от онези, които се разделят. Да й подариш едната половинка заедно с хубава верижка, а другата да й кажеш, че ще си я запазиш, за да може медальончето по-силно да й напомня любовта ти или нещо...
Можеш да й вземеш шоколади - толкова, колкото са годините й, и да кажеш, че те може да са сладки, но тя е по-сладка.
Ако случайно си разбрал дали е фен на някое детско филмче - на Дисни да речем или на Мечо Пух, може да й вземеш някоя голяма илюстрована книжка, свързана с него.
Ако си пада по релаксацията, може да й вземеш ароматни свещи и шишенца с есенции.

Трябва да призная, че досега не ми се е случвало да търся подарък за момиче, което не познавам до болка добре. :? Затова съжалявам за не особено оригиналните предложения...

ако вземеш сърчице ... карай да ти го разделят на място ... мн е трудно :-D (от опит)

Manic_Panic
05-06-2008, 07:29
Плюшката е възможно нааааай-баналното нещо... но като за начало става...
за по-нататъшните ви взаймоотношения, подаръците биха могли да бъдат по-различни и интересни... Не толкова скъпи, по-скоро символични...
Като за начало дай тези обикновенните неща...

И все пак подаръците без повод са най-хубавите... най-малкото защото са неочаквани и говорят много повече, примерно че не са по задължение за даден повод :-D

fuck_me_pls
05-06-2008, 07:53
Плюшена играчка :D

Red-Bull132
05-06-2008, 08:21
мерси мн сега ако ми кажете и къде точно има гривнички ще съм ви мн благодарен(от София съм).И за да не правя нова тема дайте пример за тема на разговор защото след като се опознахме не си намираме тема на разговор и не си пишем мн мн

CfEtii
05-06-2008, 08:24
Нещо сребърно,или плюшка ;)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-06-2008, 08:40
мерси мн сега ако ми кажете и къде точно има гривнички ще съм ви мн благодарен(от София съм).И за да не правя нова тема дайте пример за тема на разговор защото след като се опознахме не си намираме тема на разговор и не си пишем мн мн
При всеки е строго индивидуално. Аз лично още не съм открила тема, която е изцяло интересна на мен и на приятелят ми. :? Просто сме различни хора, но това не значи, че не слушаме с любопитство какво казва другия. :)

Manic_Panic
05-06-2008, 10:10
Нещо сребърно,или плюшка ;)
Малко излишни размисли:

Ако й подариш някакъв накит-гривна, синджирче... бла бла... може да видиш как го е оценила примерно, ако го носи... Ако е с него или й харесва, или те цени и не иска да те обиди по някакъв начин, като го остави да събира прах у тях...
Ако го носи... ще има спомен от теб, който да носи винаги с нея... баси... после казват, че не съм романтична :-D

fuck_me_pls
05-06-2008, 10:17
мерси мн сега ако ми кажете и къде точно има гривнички ще съм ви мн благодарен(от София съм).

Ми по Витошка в магазинчетата е пълно..се ше намериш :-D

hAkEr4E
05-06-2008, 10:27
Определено сребърна гривна с някакъв орнамент (сърчице например) ще я зарадва приятно :)