PDA

View Full Version : Кръв?



headbang
05-05-2008, 20:50
Значи преди 2 дена си направих сефтето с приятеля ми.Тогава ми текна мн малко кръв 2-3 капки(за сметка на тфа мн боле6е :x ) и преди малко отивам до тоалетна и гледам петно кръв на гащите ми :shock: Та интересува ме дали е нещо от странично кървене или просто това ми е цикилът...Моля помогнете.

girl_in_black
05-05-2008, 20:54
Ами ако е време за цикъла ти-може и той да е, а по принцип кървенето след първия полов контакт може да продължи два-три дена, така че няма нищо обезпокоително

_princess_
05-05-2008, 20:55
споко, мацко добре си! аз съм чувала за няколко такива случаи, нищо тревожно няма

ObScuReNikoQ
05-05-2008, 20:55
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: леле...обичам ги ваще пуберски въпроси...а не..... :razz: :lol: :razz: :lol: секс сте тръгнали да правите, не си знаете цикъла кога, кво що. вземи, прочети някоя и друга книга и си опознай тялото, преди да се цепиш така. на всичко отгоре, има сигурно още 5 такива теми вече. използвай търсачката (кликваш на горното буточне "търсене" и пишеш ключови думи "кръв", "цикъл", т.н.... :? :D ) не, не...ше падна... :razz: :razz: :lol:

headbang
05-05-2008, 20:58
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: леле...обичам ги ваще пуберски въпроси...а не..... :razz: :lol: :razz: :lol: секс сте тръгнали да правите, не си знаете цикъла кога, кво що. вземи, прочети някоя и друга книга и си опознай тялото, преди да се цепиш така. на всичко отгоре, има сигурно още 5 такива теми вече. използвай търсачката (кликваш на горното буточне "търсене" и пишеш ключови думи "кръв", "цикъл", т.н.... :? :D ) не, не...ше падна... :razz: :razz: :lol:
1.ЦИкилът трябва да ми дойде след 10 дена.Винаги е точен.
2.РАзгледах темите и има всякакви варианти на въпроса ми,но не и точно след първия път...(видях две три теми за след втория и третия път и т.н,но след първия не видях)
3.Кфо ми флудиш по темата,ае мн ти здраве :-o

ObScuReNikoQ
05-05-2008, 21:01
:lol: Еми, значи то само т.1 ти отговаря на въпроса. :razz:
изобщо, кво флуудиш форма с тия теми? :razz: :razz:

beb4eto0o
05-05-2008, 21:10
:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: леле...обичам ги ваще пуберски въпроси...а не..... :razz: :lol: :razz: :lol: секс сте тръгнали да правите, не си знаете цикъла кога, кво що. вземи, прочети някоя и друга книга и си опознай тялото, преди да се цепиш така. на всичко отгоре, има сигурно още 5 такива теми вече. използвай търсачката (кликваш на горното буточне "търсене" и пишеш ключови думи "кръв", "цикъл", т.н.... :? :D ) не, не...ше падна... :razz: :razz: :lol:
1.ЦИкилът трябва да ми дойде след 10 дена.Винаги е точен.
2.РАзгледах темите и има всякакви варианти на въпроса ми,но не и точно след първия път...(видях две три теми за след втория и третия път и т.н,но след първия не видях)
3.Кфо ми флудиш по темата,ае мн ти здраве :-o
sled parviq pat pri mnogo momi4eta cikala se izmestva!nai veroqtno e tova :-)

BaBy_bS
05-05-2008, 21:46
бе сигурно ти няма нищо :)

MiSs_DioR_CheRiE
05-05-2008, 22:44
Ami moje i da ti poteche kruv i nqkolko dni sled tova ... ama tva veche da pitash dali ti e cikula :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

x3eme
05-06-2008, 09:55
ne mislq 4e ti ima ne6to,kakto napisaha po gore kurveneto sled purviq ti polov kontakt moje da produlji 2,3 dori 4 dni.i 6te ti mine spokoino :)

Liglichkb
05-06-2008, 20:01
Няма нищо страшно може да е така 2 3 дена :)

Housemaniata
05-06-2008, 21:48
Няма нищо страшно може да е така 2 3 дена :)

+1 :)

So unbelievable love..
05-06-2008, 21:52
Няма нищо страшно може да е така 2 3 дена :)

+1 :)

+2

Brutality
05-07-2008, 05:56
С малко повече литература и нямаше да я има тази тема. Какви сте хора, праскате се а пък незнаете последствиата. Боже.. :x

ghostwisper
05-07-2008, 07:58
ааа да беше прочела малко преди да праиш секс !! То така не се тръгва .. :x
(писаха го и преди мен,ама мн исках да го кажа :-D 8-) )

MalthazaR
05-22-2008, 18:46
С малко повече литература и нямаше да я има тази тема. Какви сте хора, праскате се а пък незнаете последствиата. Боже.. :x
+1 по-добре ще е да е биология! :D

RyAn
06-16-2008, 13:21
:oops: