PDA

View Full Version : hora pomognete 4e 6e poludea



Mc_to
05-05-2008, 21:37
na4i problema e tak1f 4e hoda s edno momi4e naistina mn se obi4ame tq mi kaza 4e iska da praim seks no na nea i e za 1vi p1t a na men za 3ti :-D tfa e dr noo problema e 4e tq se vliae mn ot priatelkite si slu6a tqh kak da q nakaram da zabrai za tqh i da go napravi estestveno neq nasilvam naprotiv tq go iska no za6to edna ob6ta fr i e kazala 4e ako prai seks neq poznava nz kvo da prava a ve4e :shock: mi e tegavo seki p1t me vazbujda i posle me bolqt topkite nz mn t1pa tema ama iskam da mi dadete nqkav savet ako moje kak da q nakaram da go napraim bez da misli za priatelkite si kvo i govorat :x
blagodarq 4e odelihte vreme

BurnInMyLight
05-05-2008, 21:41
:? Приятелките и да не са монахини ? :o

Mim4etooo
05-05-2008, 21:41
emi predrazpoloji q za sex taka, 4e da zabrai kvo e i govorila onaq priqtelka, 6tom go iska ne moga da razbera kvo slu6a kvo i govorqt drugite. :( :?

Mc_to
05-05-2008, 21:42
:? Приятелките и да не са монахини ? :o

awe ima ne6to takova :D :-o

DYNAMIC
05-05-2008, 21:50
имам 1 въпрос-на колко сте год.? 8-)

Mc_to
05-05-2008, 21:51
mi az sam na 17 tq e na 16

BIZO
05-05-2008, 21:51
mi az sam na 17 tq e na 16

еее...много бе!

Mc_to
05-05-2008, 21:52
mi az sam na 17 tq e na 16

еее...много бе!

xaxa da we :D :razz:

DYNAMIC
05-05-2008, 21:57
ми явно,че момичето има доста кухи приятелки :-o ,а освен тфа как може да се влиае от тях омг..просто някой слънчев ден,я предразположи добре,възбудия на макс и то само ще стане,а щом и за 1 път може да поговорите преди да се стига до кулминацията :) ,щото тя може да е мн притеснена,стеснителна и тн..нормално.А нейните приятелки как и влиаят в смисъл,кво и говорат имаш ли инфо..,но ако си решил и явно,че имаш някакъв опит,макар и малък,ше успееш лесно да я накараш да забрави за приятелките си(тая ваша обща фр,ми се струва кифла 8-) ) те така.

Mc_to
05-05-2008, 21:59
ми явно,че момичето има доста кухи приятелки :-o ,а освен тфа как може да се влиае от тях омг..просто някой слънчев ден,я предразположи добре,възбудия на макс и то само ще стане,а щом и за 1 път може да поговорите преди да се стига до кулминацията :) ,щото тя може да е мн притеснена,стеснителна и тн..нормално.А нейните приятелки как и влиаят в смисъл,кво и говорат имаш ли инфо..,но ако си решил и явно,че имаш някакъв опит,макар и малък,ше успееш лесно да я накараш да забрави за приятелките си(тая ваша обща фр,ми се струва кифла 8-) ) те така.

4e kifla kifla e :D em kaza li sa i citiram " niki slance ti ako spi6 s nego az pove4e nete poznavam nedei o6te 6e te zaebe " nekvi etakiva filmi info iam ot sestra i koqto sme golema kombina

BaBy_bS
05-05-2008, 22:02
те ги е яд,че тя ще прави секс,а те не :D :D :D

DYNAMIC
05-05-2008, 22:03
:lol: аве мухахах..цц..траа си поговорите с нея двамката..кви са тея малоумни приятелки..а пък може и да се притесняват за нея,да не я зарежеш или просто и завиждат :-o

DYNAMIC
05-05-2008, 22:05
а твойта приятелка(нищо лично) загорела ли е,че разказала на сички френдки за сефтето и.тфа според мен е адски лично,аз поне бих го казала,само на 2 мои фр,на най-близките ми хора.То излезе дързост и красота..секи сичко знае :lol:

Mc_to
05-05-2008, 22:09
miii te sa klukarki tam kvo ti kaja :o do kolkoto dali se pritesnqvat sigorno no az nikoga nebih q naebal i zaebal :shock:

DYNAMIC
05-05-2008, 22:11
:) радвам се за теб..ама момичето ти е невероятно заблудено по отношение на приатели,земи и влей малко акъл,не за друго,ми може после да съжелява,ти сам каза,че са клюкарки :? ..

Mc_to
05-05-2008, 22:15
da utre 6e pogovora s nea :o

aicho
05-05-2008, 23:31
Абе пич, защо не й обесниш как стоят нещата, всмисъл да й кажеш, че не е нужно да се влияе от хорско мнение :-D , пък до колкото разбрах от всичко което четУх, май момиченцето има някакъв страх от приятелките си (а това не е добре) защо не поговориш с нея да не се вижда с тях известно време (1-2 дена) или по добре кажи й, че искаш да прекараш няколко дена насаме с нея, например някъде на хижа или каквото и да е, мисля че няма да ти откаже и ще е добре вие двамцата да сте си заедно няколко дена. А ако мисли, че ще й се осъмнят приятелките ... ми да излъже нещо :D .

Виж общо взето, за всичко си има време... недей да бързаш :)

Такива приятелки ... пази Боже... :razz:

Mr.Shorty
05-05-2008, 23:57
Брат и аз имам същият проблем моята прекалено мн се влияе от приятелките си.Просто каквото и да и кажат веднага се започва с разпити и притеснения. :?

Housemaniata
05-06-2008, 00:25
Брат и аз имам същият проблем моята прекалено мн се влияе от приятелките си.Просто каквото и да и кажат веднага се започва с разпити и притеснения. :?

i s moq sau4enik e taka.. tva momi4etata sme golqma napast :D ina4e te savetvam da govori6 s neq i da i kaje6 kak stoqt ne6tata.. ina4e ako ne stane zemi da se razpravq6 s oniq zavistlivi klukarki... vse 6te moje6 da im zapu6e6 ustite, priqtelkata si e tvoq i te nqmat pravo da se mesqt vav vrazkata vi !!! kasmet ;)

CfEtii
05-06-2008, 08:13
Тя и приятелките й в манастир ли живеят?
А оная ако е някоя 30год девственица,може би говори така от завист..Абе кажи на приятелката ти да не й дреме.Това са си ваши лични неща и не е редно да се намесва и трети човек..

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-06-2008, 08:16
1. На колко е момичето?
2. За препинателни знаци не си ли чувал?