PDA

View Full Version : Проблем с приятел



mullated
05-06-2008, 06:24
Здравейте!Имам проблем с най-добрата си приятелка.Ето в какво се състой тои:
Преди 2 седмици се случи така, че неумишлено счупих "нещо", което не е с голяма стойност нито за нея нито за мен, предмет от бита.Понеже тя не беше с мен, изпратих и съобщение, в което написах какво се случи и се извиних.Тя не ми отговори.На следващия ден и оставих сумата, която струва предмета чрез посредник защото нямах възможност да се видя с нея.След 2 дни пак и се извиних и я помолих да се видим.Но тя така и не ми отговори.Познавам я и знам, че е малко инат.
Моля за съвет, защото ми е изключително тежко без нея. :(

jujulinkaa
05-06-2008, 07:08
върви до утях ...

sexa_na_kompleksa
05-06-2008, 07:16
Малко е глупаво да се сърди, заради някаква вещ, още повече, че за нея нищо не означава.
Вижте се и си поговорете на четири очи.

mullated
05-06-2008, 07:29
Направих го вече, но отговора беше, че има работа и ми затвори... Мисля да не я закачам седмица и да отида пак до тях да се разберем.Или да изчакам тя да ме потърси...

sexa_na_kompleksa
05-06-2008, 07:35
Ако бях на твое място бих била малко по-настоятелна, бих й показала, че наистина държа на нея.

Denchoy
05-06-2008, 07:45
Доста тъпо от нейна страна да се сърди за някакъв предмет.ДА не би да има друга причина да се сърди, а ти да си мислиш, че е заради това?
Иначе можеш да идеш до тях отново, да й пишеш СМС-и, да й звъниш, докато не рабере, че държиш на нея и няма да се откажеш, ако не спре да се сърди :)

mullated
05-06-2008, 07:51
Ами за 5 години сме се карали общо 4 пъти и този е първият път, при който не ми говори така.Истината е, че аз наистина много държа на нея, но имам чувството, че колкото повече я търся да се видим, тя толкова повече ми прави на пук.Но днес или утре ще ида до тях пак.Много тъпо се държи.А за друга причина не се сещам, тъй като същия ден бяхме заедно и дори не ми е намеквала за нещо, което да е причина да ми се сърди...

fuck_me_pls
05-06-2008, 08:06
Razsurdila se e za glupost...otidi do tqh i 6te se razberete..

mullated
05-06-2008, 09:28
Да така е.От както се познаваме не минава почти ден в който да не я попитам как е , какво прави, дали има нужда от помощ.Почти всеки ден сме заедно.Може би има нужда да остане малко сама.Ще продължавам да я търся и знам, че ще се оправим.Просто трябва да мине време.В момента не говори почти с никои или все се кара с някой за глупости.Просто трябва време...
Но лошото е нейното мълчание...Нито по някакъв вид чат, нито със sms, нито по телефон мога да я чуя.