PDA

View Full Version : За снимане на десктопа



sexy_boy___
05-06-2008, 07:53
Има ли програма с която да мога да снимам какво става на десктопа и звука да е супер? Мерси предварително :)

LadyCarameL
05-06-2008, 08:07
Знам как да снимаш десктопа като wallpaper (Screenshot)--> Print Screen | Sys Rq.Относно програмата-не съм чувала за такава,но вероятно има :)

slavito007
05-06-2008, 08:47
Mr. Captor на мене ми върши работа

taina_18
05-07-2008, 14:06
Има ли програма с която да мога да снимам какво става на десктопа и звука да е супер? Мерси предварително :)

Ами за да снимаш десктопа - Screen Hunter, но правиш снимка така.

CucAgMuH
05-07-2008, 14:48
Ima - fraps. Shareware e, no ima i cracks/hacks/serials za neya.(ne pomnya tochno koe ot vsichkite e). Ne pomnya i otkyde si ya svalih. Programata e orientirana predimno za snimane na D3D video games(az si ya polzvam za WoW - vyrshi perfektna rabota).

PS. Ako iskash da si snimash samo desktopa bi sledvalo da ima i po-leki, che dori i bezplatni programi, no dosega ne mi se e nalagalo...

PPS. Potyrsi v arena, zamunda ala bala... vse shte ima veche cracknat fraps tam.

mullated
05-07-2008, 16:23
Ето една добра алтернатива на Fraps - Aviscreen
"AviScreen е приложение с което можете да записвате активността на вашия екран(всички ваши действия) в формата на AVI или bitmap изображения. Освен стандартните възможности за определяне на площи за запис програмата притежава уникалната функция наречена "следвай курсора". Използвайки този режим създавате видео покриващо всички действия на мишката по целия екран."
Download link (http://www.bobyte.com/AviScreen/InstAviScreenC.zip) 8)

ziky
05-08-2008, 01:17
Начи е тва е програмката дето аз ползвам Fast Stone Capture.Удобна преелементарна.Ако искаш можеш да снимаш само текущия прозоре.Примерно влязал си в папка и искаш да снимаш само нея вместо да си играеш да изрязваш на пейнта спецялно прозореца с папката натискаш Shift + Print Scrn SysRQ и то автоматично ти излиза програматас направената снимка..може да си рисуваш по нея да я уголемяваш затъмняваш и кво ли още не и си я сейваш и готово.
Иначе другия варянт си е стандартния с пейнт :)