PDA

View Full Version : Пожелания



Lekov
05-06-2008, 07:09
моляви кажете ми некакжо миличко пожелание за имен ден за най ама най най добрата ми приателка е и ми сваршиха идейте незнам какво да напиша плс хелп

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 07:10
Честит имен ден! Ти знаеш,че малко мисля и много говоря. На днешния ден обаче мислих дълго-о и го измислих: Наздраве, да ти е живо и здраво името!

###

Да ти е живо и здраво името, със здраве го носи, да не свършва виното и дръзките мечти!

###

Честит имен ден. Искам да ти пожелая здраве и пари. Защото има ли човек здраве, всичко друго с пари се купува. С една дума - да ти е леко сърцето и тежък джоба!

###

Честит имен ден, приятелко, бъди непозната, за да си интересна, бъди недостъпна, за да си желана! Ако говорят нещо лошo за теб не се ядосвай! Щом говорят, значи завиждат, а щом завиждат значи има за какво. Знай си цената, но не се продавай! Пожелавам ти това от все сърце заедно с много здраве , щастие, късмет и любов!

###

Честит имен ден! Дано никога не съхне и вехне клона ти… от който се ражда живота! Да се разлистваш, да се плодиш,да се множиш и аз да имам участие в тази работа!

###

Честит имен ден! Желая ти океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъди много усмихната, силна, обичана!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 07:12
Честит празник и помни: "Като си намокриш прекалено краката те боли гърлото, а като си намокриш прекалено гърлото не те държат краката!"

###

Честит имен ден! Най-важното е жените да те харесват, а мъжете да те уважават. Останалите не ги мисли. И да пийнеш яко,з ащото празник без водка е като Титаник без лодка.

###

Всички харесват мъже с бъдеще и жени с минало.Аз бъдеще вече имам - вземи ме сега и след време и ти ще имаш минало.Честит празник!

###

Честит имен ден! Ако има нещо по-ценно от здравето, по-хубаво от щастието и по-сладко от любовта, нека то да бъде твое!

###

Честит имен ден на патерица! Извинявай, че закъсняхме с два дни за партито, ама вече ни е много трудно да ти измисляме комплименти за поздравителната картичката.

###

Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!


Днес, на твоя имен ден,
те приветствам умилен,
и ти желая гръмогласно,
в живота всичко най-прекрасно.

###

Името ти свято днес
да бъде то полято
с руйно вино,песни,танци,
веселба и така до сутринта

###

Очите ти от щастие да греят,
в сърцето ти любов да затрепти
и всички птички на света да пеят,
защото днес празнуваш ти.

###

Нека само обич топли твоите очи,
нека слънцето огрява дните ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнуваш този имен ден.

###

Честит имен ден!
Нека бизнесът да ти върви и да се къпеш във пари.

Честит имен ден! Да ти е живо и здраво както името, така и тялото, и да ти носят все хубави неща.

###

Честит празник! Бъди ни жив, здрав, влюбен, но не изгубен, а вечно обичан!

###

Желая ти ... Толкова късмет, колкото не можеш да понесеш, толкова щастие, колкото не си предполагала, че може да имаш, толкова здраве, колкото не си очаквала и толкова поводи за усмивки, че да хванеш мускулна треска на лицето!

###

Честит Имен Ден! Винаги пожелавам най-вече здраве, защото няма нищо по-важно от това.

###

Честит имен ден!!!
Много здраве, щастие и късмет на всякъде и във всичко!
Бъди жив и здрав, още дълги, дългииииииии години и живей с името си!

###

Нека само обич топли твоите очи!
Нека слънцето огрява дните ти с лъчи!
Здравето да ти е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнуваш този имен ден.

П. П. Рози и целувка от мен.

Честит имен ден! Желая рози пътят ти да кичат, живей в прегръдките на любовта и нека всяка твоя мисъл бъде сбъдната мечта!

###

Пожелавам ти бъдеще, по-светло от слънцето; щастливи мигове, повече от звездите; и любов, по-истинска от реалността!!!

###

Очите ти от щастие да греят, сърцето ти от радост да тупти и всички птички пак да пеят, зящото днес празнуваш ти! Честит имен ден!!!

###

Честит имен ден! Всичко, което ти желая е: здраве, защото е необходимо; щастие, защото е важно и любов, защото тя ще спаси света!

###

Честит имен ден! Името ти свято днес да бъде то полято с руйно вино, песни, танци,в еселба и така до сутринта!

###

Ако има нещо по-хубаво от живота,
ако има нещо по-красиво от изгрева,
ако има нещо по-чисто от мечтата,
ако има нещо по-силно от любовта -
то нека бъде вечно твое!

Ти си слънце за земята! Ти си радост за душата! Ставаш ти за наркотик, водка си за алкохолик, вауер си за GSM, да е Честит именничт ти ден!

###

На едни хубави очи, на едно добро сърце, на един прекрасен човек, който никога няма да забравя, Честит имен ден!

###

...............(името)
Носи го чисто,за да грее от род на род,
от век на век.
Човек за името живее и само
с име е човек.

###


На този ден тъгата забрави
с приятели празнувай до забрава
изпий до дъно радости мечти,
а времето приемай за награда.

###

Желая ти букет от рози, покрит с шапките на младостта, нежно завит с воала на щастието и прекрасно обвързан с лентата на любовта ! Честит имен ден!



http://pojelaniq.hit.bg/imen6.htm

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-06-2008, 07:15
Мисля, че по би й харесало ти да го измислиш, отколкото да лепнеш някакъв шаблон. :)
Иначе нека не давам празни постове, ето ти идейка:

Желая ти на първо място, колкото и да е тривиално - здраве, защото то е най-важното, желая ти истинско щастие и път осеян от усмивки, защото всеки има право на това, желая ти любов и страст, защото това осмисля живота ни и накрая, но не на последно място винаги бъди себе си, защото заради това което си толкова те обичам!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 07:18
И аз лично не пиша клиширани пожелания ... а моито винаги звучат абсурдно, но за хората които ме познават са яки ... ^.^

Lekov
05-06-2008, 07:22
в момента покрай изпита и ученето сам забил и немога да мисля и заради това искам помощ мерси ви много за идейките :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-06-2008, 07:27
И аз лично не пиша клиширани пожелания ... а моито винаги звучат абсурдно, но за хората които ме познават са яки ... ^.^
За всеки си е индивидуално, съгласна съм. :) Затова за всеки е интересно по свой си начин. :)

fuck_me_pls
05-06-2008, 07:51
Честит имен ден, приятелко, бъди непозната, за да си интересна, бъди недостъпна, за да си желана! Ако говорят нещо лошo за теб не се ядосвай! Щом говорят, значи завиждат, а щом завиждат значи има за какво. Знай си цената, но не се продавай! Пожелавам ти това от все сърце заедно с много здраве , щастие, късмет и любов!

fuck_me_pls
05-06-2008, 07:55
Какво да ти пожелая? Красотата си я имаш. Щастието е в сърцето ти. Ум? Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов? За какво ти е, след като всички около теб те обичат. Тогава ще ти пожелая: вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!

Lekov
05-06-2008, 08:34
fuck_me_pls мерси тжоите ми харесаха най много :-) :-) :-)