PDA

View Full Version : Пак за космите,но този път малко по-различно



sisley_baby_f
05-06-2008, 09:45
Понякога след като съм се обезкосмявала имам косъмчета,които се виждат през кожата,те са под кожата и не мога да ги махна.Тези гадни косъмчета ми излизат най-вече в областа на триъгълника,но имам и малко по краката и подмишниците.Обезкосмявам се с епилатор или самобръсначка.Мажа се и с крем.И не мога да разбера защо ми се появяват тези косъмчета. :( знаете ли как мога да предотврата тяхната поява?
Моля без нападки!

CataclysmicAbyss
05-06-2008, 10:04
Ми нз как може да ги предотвратиш, ама като се появят ги махай внимателно с една игличка/или пинсетка/^^

TheNewReligion
05-06-2008, 10:06
Понякога , когато се епилирам и аз забелязвам ,ч е имам такива косъмчета , но ги махам като с острата страна на ножичката ми за нокти ги разчувъркам и след таво епилаторът ги тегли. Но те предупреждавам ,че може и да те боли . Мен не ме де , но много зависи от това каква ти е кожата ! :)

Tazadar
05-06-2008, 10:08
Ба си, тука да няма събрание на Йетитата :o

splendour
05-06-2008, 10:38
az gi 4ov1rkam s pinsetata no ponqkoga se poly4ava rani4ka

BlueCat
05-06-2008, 11:43
az gi 4ov1rkam s pinsetata no ponqkoga se poly4ava rani4ka
+1
А може да пробваш докато се къпеш да си изтъркаш добре краката с гъбата. С няква по-груба гъба, за да се махнат мъртвите клетки на кожата и да се покажат косъмчетата.

iLoveChocolate
05-06-2008, 11:47
na men ot epilatora mi se polu4avat i za tova mn se draznq i veche ne si maham kosmite ot krakata s epilatora,ot samobrusna4kata ina4e e normalno da rastat na vutre. az gi 4ovurkam s nokut

Fantomche
05-06-2008, 13:50
ami na men lelq mi mi kaza 4e tova sa podkojni kosum4eta kogato se epilira6 postoqnno s epilator kosum4etata iztunqvat i ne mogat da probiqt epiderisa(gorniq sloi na kojata) zatova mi kaza na menli4no da reduvam kremdepilatoar s epilator za da ne se polu4ava taka

p.s. nadqvam se da sum ti pomognala :oops:

LoLi_PoP
05-06-2008, 18:57
ami na men lelq mi mi kaza 4e tova sa podkojni kosum4eta kogato se epilira6 postoqnno s epilator kosum4etata iztunqvat i ne mogat da probiqt epiderisa(gorniq sloi na kojata) zatova mi kaza na menli4no da reduvam kremdepilatoar s epilator za da ne se polu4ava taka

p.s. nadqvam se da sum ti pomognala :oops:

nz kolko e vqrno tova,no sum sigurna,che se poluchava ot epilatora..ponqkoga az kato imam vreme gi maham s pinsetkata,no rqdko se sluchva tova... i men me draznqt mnogo :x

_princess_
05-06-2008, 19:30
епилаторът накъсва голяма част от космите и наистина, както казахте повечето, той е виновникът за тези подкожни косъмчета. Моето мнение е, че кола маската е най-доброто средство за обезкосмяване :)
ако не искаш да си правиш пробвай да ексфолираш проблемните места със скраб и душгел, съдържащ ексфолиращи частици.

stomah4eto
05-06-2008, 19:33
V nikakuf slu4ai ne se 4ovurkai s igli i pinseti 4e staa e*ati ranite :) Tva e ot epilatora i az bqh predi taka ama segfa samo s kola maska i si4ko e 4uk ;)

scanadal
05-07-2008, 12:40
Блаааа,разбирам те напълно!Тези ксоми се получават от епилаторът.Гадно е,аз на единият си крак имам ранички,понеже преди когато използвах епилатор ми излизаха и аз с целия си патешки акъл ги човърках да излезят над кожата.И сега направо не мога да се гледам.Използвай кола маска-от нея определено не излизат.А и от време на време редувай със самобръсначка.Не е болка за умиране :wink: Дам,тук някой го каза,но аз ще повторя-кола маската е най-добрият вариант за обезкосмяване ;-)

likejolie
05-07-2008, 16:18
Ima si krem4e za podkojni kosym4eta .Potyrsi pove4e info za tqx v neta :-D :-) [/quote]

Loshotia
05-07-2008, 16:36
Ба си, тука да няма събрание на Йетитата :o

Окосмяването е нещо много нормално и естествено, ти ако нямаш, по- добре отиди на лекар, може да е сигнал за нещо много по- сериозно

TopTa
05-07-2008, 19:58
mi na men v na4aloto kato po4nah da se brusna mi stava6e taka. sega se obeskosmqvam s kola maska i nqmam problemi! :)

Tazadar
05-08-2008, 07:59
Ба си, тука да няма събрание на Йетитата :o

Окосмяването е нещо много нормално и естествено, ти ако нямаш, по- добре отиди на лекар, може да е сигнал за нещо много по- сериозно Ами аз си имам ама съм момче и ми е простено :oops:

mimsssssss
05-08-2008, 15:16
az gi 4ov1rkam s pinsetata no ponqkoga se poly4ava rani4ka
+1
А може да пробваш докато се къпеш да си изтъркаш добре краката с гъбата. С няква по-груба гъба, за да се махнат мъртвите клетки на кожата и да се покажат косъмчетата.
+1

inka7a
05-10-2008, 01:41
^Santra^

Tazadar написа:
Ба си, тука да няма събрание на Йетитата Surprised


Окосмяването е нещо много нормално и естествено, ти ако нямаш, по- добре отиди на лекар, може да е сигнал за нещо много по- сериозно




suglasna sum s tebe :P