PDA

View Full Version : Балът след 8 клас - дали да отида?



taina_18
05-06-2008, 12:09
Здравейте! Аз съм 8 клас и накрая на годината, както всички 8-ми класове, ще имаме нещо като бал. Проблема е, че се колебая дали да отида по простата причина, че класа ми е ужасен и вместо да си прекарам хубаво, ще мине ужасно. Но пък от друга страна имам няколко приятелки, с които това може би ни е последната година заедно и заради някви тъпанари да не отида. Незнам какво да правя. Пиша ви тук, защото ми трябва съвет. Кажете вие как ще постъпите на мое място. Благодаря ви за отговорите предварително.

LeVski_fen
05-06-2008, 12:35
Здравейте! Аз съм 8 клас и накрая на годината, както всички 8-ми класове, ще имаме нещо като бал. Проблема е, че се колебая дали да отида по простата причина, че класа ми е ужасен и вместо да си прекарам хубаво, ще мине ужасно. Но пък от друга страна имам няколко приятелки, с които това може би ни е последната година заедно и заради някви тъпанари да не отида. Незнам какво да правя. Пиша ви тук, защото ми трябва съвет. Кажете вие как ще постъпите на мое място. Благодаря ви за отговорите предварително.
При мен ситуацията беше горе-долу идентична ;)
значи ние направихме следното:
събрахме се по добрите приятели от класа и отидохме на екскурзия с друг клас преди тази на нашия,изкарахме си супер ;)

taina_18
05-06-2008, 12:55
Мерси за отговора LeVski_fen . Бих искала да чуя и други съвети, за да съм сигурна.. :)

kico
05-06-2008, 12:56
az sam za tova da idesh... tva e spomen i she sajalqvash ako ne otidesh :)

Shadow_Walker
05-06-2008, 13:02
Въоръжи се с тъпрение и отиди.
Все пак ще празнуваш раздялата с тея смотаняци - трябва да си щастлива ;P

BlueCat
05-06-2008, 13:12
Въоръжи се с тъпрение и отиди.
Все пак ще празнуваш раздялата с тея смотаняци - трябва да си щастлива ;P
+1 :D

xXxScreamxXx
05-06-2008, 13:15
аз ако ти бях на мястото щях да ида .. от4асти на пук на ония келеши .. а пък и заради приятелите ;)

EritYy
05-06-2008, 13:38
Отиди - няма да съжаляваш,а и все пак както си го направиш купона-такав ще ти е .С твоите приятелки можете да си го направите страхотен,след това отивате на дискотека и всичко е ОК ... ние така направихме........

LoLi_PoP
05-06-2008, 19:24
Въоръжи се с тъпрение и отиди.
Все пак ще празнуваш раздялата с тея смотаняци - трябва да си щастлива ;P
+1 :D
:razz: :wink:

Seducti0n
05-06-2008, 19:31
Ако бях на твое място, щях да отида ва бала.
Колкото и да са ти неприятни съучениците ти ще го преживееш.
Отиди с нагласата, че се прекараш хубаво.
Забавлявай се с приятелките си и не обръщай внимание на тези, които са ти неприятни.

FantaMen
05-06-2008, 20:21
Незнам за вас,ама аз бих подкрепил LeVski_fen.Най-много се направят някоя тъпотия и да се избазикат с някой много здраво, ще го запомниш лошо.Както си прецениш ти! :)

TopSeCreT`
05-06-2008, 20:30
Според мен трябва да отидеш, все пак трябва да си щастлива - нали след бала вече няма да сте заедно :)